ZYGUNIA IMPUTUJE

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ZYGUNIA IMPUTUJE

    Temat zakładam w trosce o fantazje @zygunia. Kibicom z dala dziękuję.

    Postawiała tezę i pytanie:

    "Skoro teraz tak obstajesz za Filem, to dlaczego zdezerterowales z Sojuszu Misie po serii rakiet jaka dostales od Komornikow??? Jestes zwyklym dezerterem dbajacym tylko o wlasny interes, a dobro sojuszu miales gleboko w powazaniu. To swiadczy tylko ze sojusz Misie byl zlepkiem osob grajacych tylko dla siebie pod przykrywka wspolnego tagu sojuszu !"

    Postaram się rozwiać jej "zaniepokojenie" jednocześnie nie zamierzam "zaśmiecać" tematu "PRZEPROSINY FILU"

    "Zabawy "dużych chłopców" w krótkich spodenkach rakietami mnie nie bawią. Używanie rakiet jest częścią tej gry, starajmy się to robić z głową i zasadami gry." to napisałem w wątku PF (Przeprosiny Filu)
    Nie obstaje za Filem ani za innymi którzy zachowywali się tak samo ("Zabawy "dużych chłopców" w krótkich spodenkach rakietami ) To co miałem powiedzieć (napisać) Filu to zrobiłem.
    Nie będę jednak zamieszczał tych informacji z dwóch powodów. PW nie udostępniam innym osobą, drugi ponieważ jej nie zapisałem została skasowana. Nie nagrywam też rozmów telefonicznych i takowych nie prowadzę ;)

    Zdezerterowałem to wymysł Twojej wyobraźni (pytanie jakiej ;) ) w czasie jak to ujęłaś "konfliktu pomiedzy sojuszami Misie i Komornik" cały czas grałem byłem bez urlopu. Z jednej i drugiej strony gracze "bawiący się rakietami" robili atak i szli na urlop. Sama też korzystałaś z urlopu, bałaś się odwetu rakietowego spamu podglądu.
    Tak się składa, że problemem jest tylko urlop Fila. "Jak się rakietuje kogoś, kto jest na urlopie? Są na to jakieś kody?" cytat z wątku PF.

    To nie ja zakładałem temat dotyczący rakietowania i spamowania podglądu, tylko Ty. Dlaczego odszedłem z sojuszu bo dałem wiarę Twojej wersji, którą wysłałaś do Pluszowego. Teraz wiem że przerosłaś Fila w manipulacji a fantazja cały czas się rozwija u Ciebie. Za rok będę pełnoletni na ogamie i gra samotnika najbardziej mi odpowiada. Tylko czy Ty jesteś w stanie to zrozumieć, uszanować mój wybór?
    Jestem wolnym człowiekiem, dbającym i ceniącym samostanowienie w granicach zasad przyjętych przez ogół. Nie jestem i nie będę baranem który biegnie do przepaści tylko dlatego, że inne brany tak czynią ;) .
    Mylisz się pisząc " a dobro sojuszu miales gleboko w powazaniu." dobro sojuszu miałem na uwadze. Nie pochwalałem "zabawy rakietami" jednak byłem przeciwny przepraszaniu na forum przez Fila.
    Niestety Filu dał się wciągnąć w Twoje gierki.
    Tag i sojusz nie jest mi potrzebny do szczęścia i dobrej zabawy, statystyki i cyferki wyścig szczurów pozostawiam innym. GF cieszy się z takich graczy w ostatnim czasie postawił na "cwaniaków" z kasą ;)