S&D Universum Leda Edycja 1 [30.03.2020-30.04.2020]

• Dyskusje
    • Wiadomo, że nikt z uczestników się pozytywnie nie wypowie, bo w końcu zdobyłam najcenniejszą nagrodę w sposób niemoralny (nie napiszę, że nieuczciwy, bo nic nieuczciwego tu nie ma, każde RW zgodne z regulaminem).

..Raven.. wrote:

powiedzmy rw na szklanie, mega % ale zebrali mniejsza czesc zlomu, sa 10kk na minus i co wtedy? nie zaliczy sie 180k%?
      W SD zbiórka złomu się nie liczy, liczy się bilans raportu w postaci takiej kto ma mniej strat, obrońca czy agresor, dlatego mogłam latać tak jak latałam. Jest wiele rozwiązań, na daną chwilę ciężko o jakimkolwiek dyskutować, bo macie aktualnie gorącą głowę, zw względu na żal spowodowany brakiem aktywisty.
      I've taken my bows,
      And my curtain calls,
      You've brought me fame and fortune,
      And everything that goes with it,
      I thank you all.
    • Myśle, że punkt o najcenniejszej nagrodzie czy też w ogóle wartości nagród można sobie darować, bo więcej floty straciłas na tym sd niż warta jest ta nagroda i to nie licząc ze rw zawierały notke o zebranym przez Ciebie złomie a tak często nie było.
      Wiadomo, że część zasad seeka jest wadliwa , jak choćby zgłaszanie moonów i masz rację, że co nie jest zabronione - jest dozwolone. Tylko po co dorabiać sobie jakąś pseudo ideologię i się tłumaczyć. Chciałaś wygrać - wygrałaś ( choć chyba było bardzo blisko a strzeliłabys sobie w stope tą ilościa niskich % rw) i koniec tematu, a że zrobiłaś to w sposób w który spowoduje, że każdy choć trochę myslący będzie miał o Tobie wiadomo jakie zdanie to już inna sprawa.
      Co trzeba seekowi oddać , to że trochę rozruszał uni więc dzięki za udział wszystkim .
    • edol wrote:

każdy choć trochę myslący będzie miał o Tobie wiadomo jakie zdanie to już inna sprawa.
      Pierwszy raz czytam tak dyplomatyczne nazwanie kogoś "tępą dzidą". Zasady wadliwe, dlatego popsułaś grę całemu uni :E nie rób prostytutki z logiki dziewczyno, wygrałaś, nie musisz się tłumaczyć, bo każdym zdaniem tylko się pogrążasz. Na początku byłem zły, że nie zdążyłem wrócić z urlopu na S&D, ale po tym co tutaj odpie... odwaliłaś, to się jednak cieszę.
      Powiedz tylko gdzie to Twoje zrzeknięcie się nagrody o którym tyle razy mówiłaś?
      pozdrawiam
      mareczekz20

• mareczekz20 wrote:

edol wrote:

każdy choć trochę myslący będzie miał o Tobie wiadomo jakie zdanie to już inna sprawa.
      Pierwszy raz czytam tak dyplomatyczne nazwanie kogoś "tępą dzidą". Zasady wadliwe, dlatego popsułaś grę całemu uni :E nie rób prostytutki z logiki dziewczyno, wygrałaś, nie musisz się tłumaczyć, bo każdym zdaniem tylko się pogrążasz. Na początku byłem zły, że nie zdążyłem wrócić z urlopu na S&D, ale po tym co tutaj odpie... odwaliłaś, to się jednak cieszę.Powiedz tylko gdzie to Twoje zrzeknięcie się nagrody o którym tyle razy mówiłaś?
      Żeby się zrzec, trzeba ujrzeć podsumowanie :)
      Jeżeli okaże się że wygrałam aktywistę to chętnie oddam ją na rzecz drugiej osoby ja w tym problemu nie widzę :D :D :D
      I've taken my bows,
      And my curtain calls,
      I thank you all.
    • Bardzo proszę o oddanie mojej nagrody za aktywistę drugiemu w tej klasyfikacji Ravenowi :)
      Tak jak mówiłam wielokrotnie zrzekam się nagrody. Dziękuję.
      I've taken my bows,
      And my curtain calls,
      I thank you all.