#22 Yodeu [LUMP] vs. DeeJay [CAZADOR] & Method [CAZADOR] ~ 26002.65% TOP1 SOLO :)

  • #22 Yodeu [LUMP] vs. DeeJay [CAZADOR] & Method [CAZADOR] ~ 26002.65% TOP1 SOLO :)

    No witam! :)

    Akcja ciekawa, więc pozwolę sobie opisać :)

    W nocy spadł moon, liczyłem na to, że DeeJay na bezczelnego puścił całą flotę z najmniejszej kulki (najciemniej pod latarnią) - okazało się że tylko surka tam poszła. No ale skoro już się pofatygowałem to myślę dobre i to.

    Dograłem pilota, recki aż tu nagle koledzy z Cazador stwierdzili, że wybronią te 9k dt i poszły podstawki od Methoda i niedługo później Ketona.

    Method niestety puścił wszystko tak, że stało na planecie 20 min przed atakiem, więc stwierdziłem, że go po prostu wypłoszę i poszedł atak na samą zatrzymaną flo Methoda. Sam przyznał, że zlamił, obaj z DeeJayem chyba przeoczyli mój atak, ale pogratulował więc wstrzymuję się grzecznościowo od szydery z mojej strony:)

    Miałem ochotę jeszcze polecieć na Ketona, ale tym razem niefortunni obrońcy zachowali czujność i wycofał podstawkę ze 2 min przed atakiem :P

    Finalnie dtki też spadły, zgodnie z planem, jedynie z małą przygodą po drodze :D

    Pozdro dla Znajomych i LUMPów !

    Do rzeczy:


    Dnia 17-03-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Yodeu [LUMP]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 598.953
    Krążownik 90.017
    Okręt wojenny 29.663
    Pathfinder 3.859
    _________________________________________

    Obrońca DeeJay [CAZADOR]
    ________________________________________________

    Wyrzutnia rakiet 49.954
    Lekkie działo laserowe 1.197
    Wyrzutnia plazmy 36
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________

    Obrońca Method [CAZADOR]
    ________________________________________________

    Krążownik 20.282
    Okręt wojenny 20.463
    Lekki myśliwiec 277.929
    Ciężki myśliwiec 9.106
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Yodeu [LUMP]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 438.482 ( -160.471 )
    Krążownik 86.667 ( -3.350 )
    Okręt wojenny 29.655 ( -8 )
    Pathfinder 3.699 ( -160 )
    _________________________________________

    Obrońca DeeJay [CAZADOR]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Method [CAZADOR]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 224.421 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 744.474.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 3.125.836.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.935.465.700 metalu i 664.799.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 224.421 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 21%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    1.935.465.700 Metalu i 664.813.800 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.385.412.700
    Kryształ: 478.372.800
    Deuter: -7.755.579
    agresor zyskał łącznie 1.856.029.921 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -2.318.461.500
    Kryształ: -765.730.500
    Deuter: -41.868.421
    obrońca stracił łącznie 3.126.060.421 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1



    A tutaj Dtki :)

    Yodeu [LUMP] vs. DeeJay [CAZADOR] ~ 909.31%


    Dnia 17-03-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Yodeu [LUMP]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1
    Lekki myśliwiec 438.482
    Krążownik 86.667
    Okręt wojenny 29.655
    Pancernik 82
    Pathfinder 3.699
    Mały transporter 53.017
    _________________________________________

    Obrońca DeeJay [CAZADOR]
    ________________________________________________

    Duży transporter 9.189
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 1
    Sonda szpiegowska 18.454
    Wyrzutnia rakiet 31.471
    Lekkie działo laserowe 1.006
    Wyrzutnia plazmy 29
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Yodeu [LUMP]
    ________________________________________________

    Duży transporter 1 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 438.260 ( -222 )
    Krążownik 86.661 ( -6 )
    Okręt wojenny 29.655 ( -0 )
    Pancernik 82 ( -0 )
    Pathfinder 3.699 ( -0 )
    Mały transporter 52.996 ( -21 )
    _________________________________________

    Obrońca DeeJay [CAZADOR]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    191.014.875 Metalu, 15.875.829 Kryształu i 6.787.423 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.146.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 197.604.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 39.187.400 metalu i 51.744.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 213.678.127 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 21%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    39.187.400 Metalu i 51.744.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 229.374.275
    Kryształ: 67.313.829
    Deuter: 6.775.423
    agresor zyskał łącznie 303.463.527 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -312.119.875
    Kryształ: -91.492.829
    Deuter: -7.669.423
    obrońca stracił łącznie 411.282.127 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    Ze złomu powstałeś i w złom się obrócisz.
  • Nie chcesz szydzic ale ja skorzystam z okazji :D Brawo :D pan ktory ma skill na drugie i wysmiewal moje wyimaginowane zrobienie sobie akty na 30s przed wlotem skonczyl na kupionym koncie tak jak i na swoim. Floty na tym uni znikaja w szybkim tempie- teraz beda znikaly wrecz z naddźwiękowym. Goscie nie ogarnęli chyba ze obrona to nie ustawiony atak i jednak trzeba przypilnowac interesu- na trzecim koncie moze pojdzie lepiej.
  • Co tu sie za rzeczy wydziwiaja :D Dobrze, ze moje konto zostalo juz "oddane". Chcialbym zrobic tylko konkurs kto pierwszy trafi po sciagnieciu urlopu xD

    Ja obstawiam, ze tam wchodzil grubszy bajt z podstawka na 20min przed. Kunsz i finezja.

    Bye Bye Norma ;)
  • dj I jego koledzy już na himalii pokazali skilla (dj dostał konto top1 I dostał też baty miesiąc później ), te bobiczqi I jego ekipa nawet nie potrafili opozniac o czym wprost pisali I wtapiali floty na podstawkach więc proszę się z nich nie śmiać I teraz nie szydzic z tych tytanow skilla po prostu jeszcze się uczą podstaw. Gratki wlotu, czekamy na więcej marcinkowi szo nie życzę bo to burak
  • Upsss napisał(a):

    dj I jego koledzy już na himalii pokazali skilla (dj dostał konto top1 I dostał też baty miesiąc później ), te bobiczqi I jego ekipa nawet nie potrafili opozniac o czym wprost pisali I wtapiali floty na podstawkach więc proszę się z nich nie śmiać I teraz nie szydzic z tych tytanow skilla po prostu jeszcze się uczą podstaw. Gratki wlotu, czekamy na więcej marcinkowi szo nie życzę bo to burak
    Nigdy nie gralem na Himalii.

    Gratulacje Yoda
  • Graty. Zlamiłem po całości. Moja wina, wiem o tym :) Szkoda, że DJ nie był na koncie tak bym to może zawrócił gdyby zadzwonił, bo i tak akurat byłem robić sobie kawkę :D Odbudowa w toku i jak Bóg da, to może jeszcze się Tobie zrewanżuję :D
    Sorrki Eol za wtopę, ale odrobię! Z resztą, przecież kupiłem to konto to po co mam przepraszać :D Pozdro dla fanów spiskowych teorii :D Sobie życzę szybkiej odbudowy, a Tobie przetopu, ale niemiłego, bo to w końcu z moich surowców :D
  • marcinysa napisał(a):

    Upsss napisał(a):

    dj I jego koledzy już na himalii pokazali skilla (dj dostał konto top1 I dostał też baty miesiąc później ), te bobiczqi I jego ekipa nawet nie potrafili opozniac o czym wprost pisali I wtapiali floty na podstawkach więc proszę się z nich nie śmiać I teraz nie szydzic z tych tytanow skilla po prostu jeszcze się uczą podstaw. Gratki wlotu, czekamy na więcej marcinkowi szo nie życzę bo to burak
    Nigdy nie gralem na Himalii.
    Gratulacje Yoda
    Ok
  • Graty Yodeu. Ten Twój top raczej nieprzypadkowy. Fajnie Ci to wyszło, aż zazdroszczę... głownie wiary w to, że Ci wejdą takie akcje

    Method: Prędzej bym się spodziewał, że padniesz w ataku jak w obronie i to takiej obronie:P (a mówią, że kawa nie szkodzi). No nic, nie mając chwilowo czasu na grę myślałem, że na Twoich plecach utrzymam konto w TOPce no i nie pykło :) Nie zniechęcaj się .. wytrzymaj jeszcze tydzień, dwa.. może rok, a może będę miał siłe nie wrócić do nałogu:)
    Do Ser Prsidente: nie mierz wszystkich swoją miarą.
    Ciekawe jak tam Winterowi na Ledzie idzie. Tam konto też sprzedałem przecież. (to sarkazm był. Oddałem bo opanowanie dwóch kont na raz to dla mnie za dużo było. - to dla tych co nie wyczuwają sarkazmu)

    Pozdrawiam
    Eol
  • Dobra, nie podniecajcie sie sprzedaniem/oddaniem bo efekt jest ten sam- liczy sie to kto na konto siada a nie ile godzin w budzie na parkingu goscia to kosztowalo. Uczepiliscie sie tego kupna ale ma to najmniejsze znaczenie, wieksze ma to ze zwyczjanie szczekal, kwiczal cos ze taki jest pro skill po czym 2 dni pozniej lezy mu niemal cala flota na pz, wysmiewal to ze ja wtopilem na pay2win bo jego kolega to szybkiklikacz zreszta na banie za bota aktualnie a sam w prostej zagrywce ktorej PLNy nie ratuja padl, w tej grze sa dwie sciezki rozwoju- ta za pieniadze i tu im dobrze idzie oraz ta w ktorej zwyczajnie myslisz i grasz- tu jak widac idzie gorzej. Czy byl to maly czy duzy blad? a no byl ogromny- najwiekszy jaki mozna poplnic w tej typu akcji, ale tu wlasnie wychodzi "doswiadczenie" gracza i wyobrazania ktora kiedys odzwierciedlala jego top w przeciwienstwie do dzisiajszego ogame. Mozna sie sprzeczac dlaej o pierdoly albo stwierdzic fakty- krowa mruczala ale zamiast mleka wyszlo gowno- tutaj dowcip o kosmitach trzymajacych glowe krowy w rzece nabiera znaczenia


    ED: az przytoczę

    Przyleciało dwóch kosmitów na łąkę i patrzą zwierze w łaty, spoglądają do atlasu: Krowa pije wodę daje mleko. Wzięli ją nad strumień, jeden wsadził jej łeb do wody, a drugi nadstawia miskę od tyłu. Po chwili wylatuje krowi placek wtedy ten z miską mówi:
    - Podnieś jej łeb wyżej, bo muł z dna bierze.
  • Płacz mała płacz :D Ja dalej będę grał i zaraz z powrotem będę w topce, a Ty będziesz dalej płakał na forum :) Do tego się nadajesz najbardziej panie Ser Presidente. To nie my się uczepiliśmy tego kupna tylko wy mój drogi. Nie moja wina, że jesteście do tego przyzwyczajeni.
    Sry za off top Yodeu. Jeszcze raz gratsy ;)
  • Method_ napisał(a):

    Płacz mała płacz :D Ja dalej będę grał i zaraz z powrotem będę w topce, a Ty będziesz dalej płakał na forum :) Do tego się nadajesz najbardziej panie Ser Presidente. To nie my się uczepiliśmy tego kupna tylko wy mój drogi. Nie moja wina, że jesteście do tego przyzwyczajeni.
    Sry za off top Yodeu. Jeszcze raz gratsy ;)
    nauczyles sie mowic "placz" i co to zmienia? W ani jednej mojej wypowiedzi placzu nie uraczysz, ja zwyczajnie podsumowywuje fakty z kilku ostatnich dni, przypominam przy okazji ze to wy wywolaliscie mnie do tablicy- ja tylko pisze jak jest czyli miales swoje konto- wyjasnili cie, kupiles/dostales topowe konto- wyjasnili cie a ty wciaz sie nade mna wywyzszasz mimo ze jedyne co zrobiles to wbiles mi w planete po pare k lm co sie przez noc zrobily. Jak widzisz sciagacie mi moony z lewych kont- podliczylem, dokladnie 8 dni z rzedu budzilem sie bez moonow i jak widac moja flota wciaz lata i ma sie dobrze. "

    Przed upadkiem pycha kroczy"- tu sie sprawdziło i pamietaj jedno- nie wystarczy mieć rękawice żeby boksować- to akurat opisuje Cie idealnie. Bez odbioru
  • Rzucasz tymi cytatami na lewo i prawo i rozumiem, że dzięki tamu mam Cię uważac za mądrego? :D Nie musisz tego robić. Ja Cię do tablicy nie wywołuję, wręcz przeciwnie. Wolę, żebyś stąd zniknął, bo jak na razie jedyne co pokazałeś to to, ze potrafisz pisać posty na forum i oceniać innych, a Twojego st to ja raczej nie widziałęm no chyba że było na jakiś marny %. Do tego zmyślasz sobie jakieś cuda o niszczeniu moonow i to z naszych lewych kont gdzie ja o tym nic nie wiem. Niszcze ze swojego i nie mam sobie nic do zarzucenia. Nie mam zamiaru więcej z Tobą rozmawiać. Teraz iwemy w końcu, że to Ty grasz na tym koncie Game Changer? (jakoś tak), bo w końcu miałeś odwagę się przyznać. Pewnie dzięki temu pozbędziesz się reszty moonow. Pozdrawiam z wyższego top i czekam na jakieś skany od Ciebie wreszcie co te lmy se odbijesz KACIE