Sytuacja na UNI Norma - bany, pushkonta, boty, cwaniaki z H_B i CAZADOR

  • No i uni się wyludnia... szkoda.

    Dziwnym fenomenem jest to , że pomimo niesamowicie przyśpieszonej ekonomii, ludzie po otrzymaniu złoma rezygnują albo "przejmują" kolejne konto. Przecież w miesiąc od rozpoczęcia bez jakiejś mocnej spiny można natrzaskać 100k pkt... , kiedyś takie ilości to się po pół roku osiągało.

    Moim zdaniem przyczyną takiej sytuacji jest właśnie niezdrowe przyśpieszenie OGame. Ludzie grają o złote majtki i mają mnóstwo sposobów, by się pushować. Co więcej - niedobory w załodze administracji uniemożliwiają skuteczną walkę z takimi zagrywkami.

    Ciekawe czy za miesiąc będzie się coś jeszcze tutaj działo.
    Co nas nie zabije to nas wzmocni...
  • LA PUTIN LABAMBA napisał(a):

    CinZano kupil brovara
    nie rozumiem. jak zany wchlonal sojusznicza flote yodeua bo ten konczyl gre to wszystko cacy, legalne i normalne. jak cinek wchlonal moja flote to pusher, koniec swiata i na bana go. no ale fakt, zany wchlonal TYLKO 13kk floty (uwczesne top2 jesli dobrze pamietam) a cinek AZ 20kk (top6).
    Uzależnieni od seksu, alkoholu, nikotyny,
    Cybernetyki,
    pieniędzy i adrenaliny,
    Od księży, mediów i od spiny
    na streecie,
    Uzależnieni od uzależnień - życie.

  • W tej sytuacji nie wiem kto ma bardziej nierówno pod sufitem ale ciężko to stwierdzić, przyznaje wam REMIS.

    Uwielbiam to jak jakaś oferma która zbudowała KONTO na Bocie, dostaje bana na 14 dni, nie wyciąga z tego wniosków i po raz kolejny za to samo ląduje na Banie, próbuje tu cokolwiek ugrać i pouczać uczciwych graczy.....śmiech na sali...

    Gdyby nie wasze BOTY, KLIKERY, kilkakrotne plecy Sandacza zwiedzalibyście recki od środka już dawno temu i nie byłoby tego całego pushu na Cnotce, tyle mam do powiedzenia.
    Electra/Quantum - OFF aggressive
    45.251% 54.267% 85.196% 97.465% 101.063% 133.225%
    301.518%
    465.888%
    936.675 % exTOP 1 WORLD
    WEZN - OFF R32 [WSNR]
    21.336 %
    111.331 %
    82.675 %
    EUROPA - OFF R32 [LUMP]
    NORMA - ON ;] [LUMP]
  • erka, to nie ja robie gowno-burze tylko wy za kazdym razem zaczynacie dyskusje. odbijam tylko wasze posty bo nie znacie "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem". jesli nie chcecie byc hipokrytami to nie powinniscie zarzucac innym bo robicie DOKLADNIE to samo co zarzucacie cinowi. zasiadasz/zasiadales kochasia, palicie sie non stop - udowodnione. przez 4 dni obserwacja co 15min, tylko trzy razy weszly minuty na koncie kochasia. trzy razy przez co najmniej 96 godzin. nawet legendarny zbyszek z fornaxa nie dawal rady tyle usiedziec. zany wessal yodeua, ty kupiles konto bauwsikowskiego, famek dostal bana za bota, wzieliscie GF czy jak tam sie wabil ten sojusz (zdzichu i ser presidente) zeby miec wiekszego powera do acsa na nas. robicie to samo, tak samo i masz czelnosc wycierac sobie ryja naszymi nickami. nie wiem czy bardziej mnie to bawi czy irytuje - doskonale wiesz i rozumiesz to wszystko, co napisalem. ale bedziesz sie upieral i dalej pisal jaki to cazador jest push i anty bo nic innego nie potrafimy a lumpy to RIGCZ. jedyna osoba, ktorej nie mam nic do zarzucenia i mi nie pasuje do obrazka to wczesniej wspomniany yodeu. aktywny flociarz, porozwalal sobie co chcial i poszedl na inne uni. kazdy inny lump niestety nadaje sie do wytarcia nim podlogi :/
    Uzależnieni od seksu, alkoholu, nikotyny,
    Cybernetyki,
    pieniędzy i adrenaliny,
    Od księży, mediów i od spiny
    na streecie,
    Uzależnieni od uzależnień - życie.

  • Br0varek napisał(a):

    erka, to nie ja robie gowno-burze tylko wy za kazdym razem zaczynacie dyskusje. odbijam tylko wasze posty bo nie znacie "kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem". jesli nie chcecie byc hipokrytami to nie powinniscie zarzucac innym bo robicie DOKLADNIE to samo co zarzucacie cinowi. zasiadasz/zasiadales kochasia, palicie sie non stop - udowodnione. przez 4 dni obserwacja co 15min, tylko trzy razy weszly minuty na koncie kochasia. trzy razy przez co najmniej 96 godzin. nawet legendarny zbyszek z fornaxa nie dawal rady tyle usiedziec. zany wessal yodeua, ty kupiles konto bauwsikowskiego, famek dostal bana za bota, wzieliscie GF czy jak tam sie wabil ten sojusz (zdzichu i ser presidente) zeby miec wiekszego powera do acsa na nas. robicie to samo, tak samo i masz czelnosc wycierac sobie ryja naszymi nickami. nie wiem czy bardziej mnie to bawi czy irytuje - doskonale wiesz i rozumiesz to wszystko, co napisalem. ale bedziesz sie upieral i dalej pisal jaki to cazador jest push i anty bo nic innego nie potrafimy a lumpy to RIGCZ. jedyna osoba, ktorej nie mam nic do zarzucenia i mi nie pasuje do obrazka to wczesniej wspomniany yodeu. aktywny flociarz, porozwalal sobie co chcial i poszedl na inne uni. kazdy inny lump niestety nadaje sie do wytarcia nim podlogi :/
    Pisalem z kochasiem, zeby wyjasnic jego akty. Ponoc jak 3 razy wchodzily minuty to akurat robili sobie przekazanie konta z Erka, wiec by sie zgadzalo. Oczywiscie ticket juz poszedl.
  • Narciarz mam nowy nick dla niego, CieNizna , a pozostałej reszcie już podziękuje mieliście swoje 5 minut (nie wdaje się w polemiki z bociarzami i ludźmi którszy piszą pierdoły wyssane z palca)
    Electra/Quantum - OFF aggressive
    45.251% 54.267% 85.196% 97.465% 101.063% 133.225%
    301.518%
    465.888%
    936.675 % exTOP 1 WORLD
    WEZN - OFF R32 [WSNR]
    21.336 %
    111.331 %
    82.675 %
    EUROPA - OFF R32 [LUMP]
    NORMA - ON ;] [LUMP]
  • LA PUTIN LABAMBA napisał(a):

    SieNieDowieszKto napisał(a):

    Widząc co się dzieje, dobrze że dałem sobie spokój z tym uni. Szpital psychiatryczny kierowany przez pacjentów - oto moja ocena tej sytuacji :E
    komentuje typ ktory konto oddal pod zlom xDDDDDD

    bez kitu wiekszej patoli jak na Normie nie widzialem, tylko ja tu jedyny normalny :D
    Przyganiał kocioł garnkowi... A Ciebie nikt nie chce kupić że tak płaczesz? Tak uczciwy, honorowy, bez skazy to może wrzuć kasację konta jak na taką osobę przystało, a nie liczysz na sprzedaż konta jak osoby po których ciśniesz.
    Dno i dwa metry mułu.

    A Pan GT-R, jak tam Twoja kasacja konta, włączona? Pewnie nie, mały blefik by może ktoś się zlitował i jednak kupił twoje konta :) Następny LUMPik z mentalnością 12sto latka, "prosze pani, on się pushuje", ale jak nikt nie widzi to robi dokładnie to samo.