Handlarz z ekspów - kilka pytań

  • Rozwiązane

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Handlarz z ekspów - kilka pytań

    Siema mam kilka pytań odnośnie handlarza z ekspów.

    1 - zakładamy że kliknałem sobie za 3500 anty handlarza dexu i teraz latam na ekspy - czy gdy znajde handlarza to może w tej sytuacji zamienić mi handlarza dexu na np krisu ? (czy nie jest mozliwe i nastapi po prostu zmiana przelicznika ale nadal bedzie to handlarz dexu) ?

    2 - czy handlarz z ekspa może także obniżyć przelicznik ? (tak jak ten klikany za antu) ? mam obecnie handlarza dexu 1d - 2k - 2,82m i boje sie latać na ekspy bo obniży mi sie wskaźnik 2k....czy to możliwe ?

    Pzdr
    Sprzedam metal na Quantum.
    Nick w grze: Muniekk
  • Z tego co zaobserwowałem to handlarz z expa nie zmienia typu posiadanego handlarza... jego wpływ ogranicza się jedynie do poprawy przelicznika (przy założeniu że z ekspedycji dostałeś handlarza tego samego typu). W pozostałych sytuacjach dodatkowy handlarz po prostu przepada.
    Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°
  • No tak mi sie wydaje dlatego wymyśliłem tak:

    Klikam se handlarza za 3500 anty od razu (mimo że teraz nie potrzebuje) i gram, ekspie i czekam na maxymalny przelicznik z ekspów. Jak trafie to wykorzystuje go i od razu znowu klikam raz za 3500 anty i znowu ekspie na max.

    Nie wiem tylko czy z ekspa przelicznik może isc też w dół czy tylko w góre.
    Sprzedam metal na Quantum.
    Nick w grze: Muniekk
  • To ja może doprecyzuję te odpowiedzi, bazując na własnych doświadczeniach i znalezionych, oficjalnych informacjach odnośnie handlarza z expów.

    1. Jeżeli już posiadasz wykupionego handlarza jakiegoś typu, to znaleziony będzie zawsze tego samego. Jeżeli nie posiadasz, to zostanie jakiś wylosowany.
    2. Znaleziony handlarz, w przeciwieństwie do tego kupowanego, nigdy nie obniży Ci przeliczników. Może zostawić Ci takie, jakie miałeś albo zaproponować lepsze.
  • Ja potwierdzam wszystko to co pisali przedmówcy i też robię tak od lat. Kupuję za 3,5k AM handlarza na dex i czekam aż pojawi się z ekspów taki z lepszym przelicznikiem. Raz tylko miałem sytuację, że wykupiony handlarz od razu dawał 3/1,52/1, a znaleziony handlarz obniżył mi metal kosztem dużo lepszego krisu do 2,93/1,98/1. Zakładam, że algorytm jest tak stworzony, że wg kolorów może zamienić zielony+czerwony przelicznik, na dwa zielone, ale wartość w pierwszym zielonym może spaść.
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "