Czas zakończenia Oferty/Zapytania na Rynku

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Czas zakończenia Oferty/Zapytania na Rynku

      Witam ostatnio dużo o tym myślałem , parę osób narzekało . Dlaczego oferty po 3 dniach same spadają z rynku i nie trafiają do wiadomości Rynkowych , tylko prosto na planetę z której oferta/zapytanie została wrzucona . Jednym pomysłem jest to aby po określonym czasie wystawienia oferty czy też zapytania została ona wysłana do katalogu Rynek w wiadomościach tak samo jak dana nadwyżka w auto ofertach gdy przedmiot zostaje sprzedany w mniejszej tolerancji niż ustawiony max .
      Druga propozycja jest taka by w zakładce Rynek / Własne przy każdej wystawionej Ofercie/Zapytaniu ukazać odliczający czas do ściągnięcia oferty przez rynek .

      Daj mi minutę, a będę dobry.
      W godzinę - będę świetny.
      Daj mi rok a będę niepokonany !
    • Wersja 7.2 już wyszła a ja nawal nie widzę poprawy , jedynie co się dzieje z ofertami/zapytaniami po trzech dniach to przepadają surowce i jakieś dziwne wiadomości przychodzą do zakładki Rynek .

      Napisane jest że towar został już odebrany gdzie nic takeigo nie miało miejsca

      Daj mi minutę, a będę dobry.
      W godzinę - będę świetny.
      Daj mi rok a będę niepokonany !