Filu sprzedaje konto - KUPIE

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Filu sprzedaje konto - KUPIE

    Hej Hej mili gracze i suport stojący na straży porządku i ładu. Wspaniałe wieści - gracz Filu "kończy" i oddaje swoje konto tzn sprzedaje za gotówkę wbrew regulaminowi.
    Ktochce ten dostanie.
    rozmawiałem z nim anonimowo i warunki są następujące - imię, nazwisko, jaki bedzie nick na koncie, do jakiego sojuszu, absolutnie zakaz do komornikow, cena: podobno druga strona daje 2200.

    Domyślam się że jeśli chodzi o to konto to przekazanie/sprzedaż/oddanie w zależności kto na to patrzy nie będzie pod jakimś specjalnym nadzorem suportu dlatego
    FILU - dam 2500PLN ale chciałbym poprosić suport o pośrednictwo w transakcji z racji tego ze wiadomo nscr<->Filu to niezbyt dobre środowisko do współpracy, ale na końcu liczy się hajs a nie to gdzie to konto wyląduje.
    Licze na pomoc Teamu. dopłacę 500 za nie banowanie tego konta.
    Konto pójdzie na śrubki i zostanie zezłomowane a surka zostanie pozostawiona na munie kto chętny ten bierze.
    Popytaj ludzi, można mi ufać w kwestiach finansowych bo wiadomo że w innych nigdy mi nie zaufasz, sprzedałem swoje wszystkie konta, sprzedałem wcześniej konta które z dejmosa nie miały już sensu na u68 i pośredniczyłem w sprzedaży dwóch mocnych kont. hajs jest realny.

    O ile gość faktycznie doprowadzi do oddania tego konta to jasne jest ze każdy złom czy utrata punktów itp będzie puszem więc dlaczego by nie załatwić tej sprawy oficjalnie?
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • KKS napisał(a):

    Cygańskie Konto kto to bd chciał :D
    no oferty już są, ale lepiej z suportem to ogarnąć.
    po co udawać że Allah nie widzi?
    wszyscy którzy gramy lub graliśmy w to wiele lat, w tym praktycznie cały suport wiemy że oddanie konta to sprzedaż konta za gotówkę, to są realne pieniądze.
    Nieświadomi to są ci gracze którzy dali się skusić niedawno i wydają na anty ale my wszyscy wiemy doskonale jak to działa. Dlaczego więc nie robić tego oficjalnie?
    Po co te szopki z banowaniem grubego np albo te żałosne wykluczanie z rożnych rozgrywek skoro inni robią dokładnie to samo o czym my wszyscy przecież doskonale wiemy.
    w czym więc problem?

    Zwyczajnie niech poda cenę i kupuję, dopłacę też za nie banowanie.
    Każdy z nas wie że to konto zostanie sprzedane za gotówkę jak wszystkie inne konta oodam/ktochce, wszyscy już wiecie jaka kwota na tę chwilę leży na stole więc po co to? xD
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • dam o sto więcej od każdej oferty.
    nie odpuszczę sobie takiej okazji.
    działa dla suportu
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY