Shimano - wielki przekręt uni Leda

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Shimano - wielki przekręt uni Leda

    Witam,
    Zgodnie z zapowiedzią, że założę wątek dotyczący gry gracza Shimano czynię to. Tytułem informacji dla czytających z innych serwerów - top 1 uni Leda ma w tej chwili kilkukrotną przewagę nad pozostałymi graczami, a fizyczną niemożliwością jest tak szybki rozwój konta bez wspomagaczy. Do dzisiaj nie było jednak niezbitych dowodów na to. Shimano w swojej pysze zatracił poczucie elementarnej ostrożności. Niżej zacytuję mój post pod skrajnie nieuczciwym st, z którego w powiązaniu z jednoczesnymi innymi przekrętami jednej nocy wzrósł o mniej więcej 50% wartości kolejnego na uni konta. Temat dotyczy starcia na uni Leda board.pl.ogame.gameforge.com/i…-vs-Agresor-Zlo-45366-48/ Zapraszam do dyskusji.


    tatomija napisał(a):

    Od dłuższego czasu obserwuję grę na koncie Shimano i z początku sądziłem że gra na nim ktoś, kto ma jakieś pojęcie o grze, ale jednocześnie picuje sobie konto kasa. To, że spora kasa jest na tym koncie nie ulega najmniejszej wątpliwości. Sposób na grę był od początku tu bardzo prosty - skup kont, legalna wymiana floty za metal po minimalu na ogromną skalę. Nadwyżki kris sprzedawane przez rynek a za deu badania i loty. Jak ktos ma tu jakies wątpliwości to chyba zauwazył że Shimano ma zawsze kris na sprzedanie - jego oferty są zawsze, można na bieżąco sobie to sprawdzać.
    Uważam, że Shimano robi sobie jaja z całej społeczności Leda włącznie z sojusznikami. Tereth i Webber - doskonale wiecie co się dzieje. Gdyby nie było tego jednego mega wała to pewnie webber byłby top 1 a tak to teraz bedziecie robić dobrą minę do złej gry. Naprawdę pasuje Wam być tzw, pożytecznymi idiotami? To zdumiewające - każdego dnia być ośmieszanym przez sojusznika, a jeszcze to popierać wbrew swoim oczywistym interesom w grze i sumieniu. Waszą grę oceniam pozytywnie, zachowanie Webbera juz mniej, ale z tym mniejsza. Może juz czas na męskie decyzje? Tereth zawsze głosiłeś ostre komentarze o wałkach, jeszcze wczoraj udawałeś, że nic nie wiesz o koncie Noe/kendrick w dyskusji z Ecco. To być może ostatnie chwile kiedy możesz spojrzeć w lustro - jutro może byc za późno. Miejcie świadomość, że ten temat wyjdzie poza ramy tego uni i będzie bardzo głośny. Dość już tego! Publicznie krytykowałeś Noe i Arabskiego - teraz czekam na uczciwą reakcję, bo to co robili oni jest drobiazgiem wobec tego co jest - to chyba juz wystarczająco widać?
    Lord Sith wymienił tu wałkowe konta - potwierdzam ich nicki w 100%. Dodam tylko, że jeszcze konto Agresywny Szachista było zdjęte z urlopu i wysysane do końca. Shimano juz wyssał tam kilka kk. Moje pełne skany dały mi pewność, że tam był juz tylko metal. Rozumiem, że on też zniknie albo juz zniknął, bo trzeba miec surke na zakup kolejnych flot. To jest totalnie niemoralne. Wielu graczy kupuje statki na rynku, ale robią to w ramach przyzwoitości albo zwyczajnie pomagają ekonomom pozbywac sie tego co ekspy naniosą. To co robi shimano nie ma tu z tym nic wspólnego.

    Teraz samo st.

    to są zmiany nicków na koncie obrońcy - proszę popatrzeć na daty
    8 STARE NAZWY UŻYTKOWNIKÓW

    22/02/20 Oddam Flote Priv Agresor Zlo14/02/20 Oddam Zlo Oddam Flote Priv
    02/02/20 Agresor Zlo Oddam Zlo
    16/01/20 oddam Agresor Zlo
    08/01/20 Agresor Zlo oddam
    22/12/19 Dominator Agresor Zlo
    03/12/19 b3j0T Dominator
    23/11/19 Stadtholder Pluto b3j0T


    Jeszcze kilka dni temu tam chciano dać flote do wyzłomowania za kasę.

    Konto zeszło z urlopu, dostało złoma i poszło w milczeniu na urlop znowu. Shimano przy okazji wytarł się Webberem, że od niego dostał info o zdjęciu u.

    Następnie za surowce zabrane z tego st wykupiono flote Noe/Kendrick (top 2 tego uni) i tak doszło do przemienienia wody w wino jak w Kanie Galilejskiej. Oczywiście na Kendricku jest jeszcze sporo do wchłonięcia, a w kolejce czeka ArabskiTurboOdkrywca. Jak się skończy cała operacja to Shimano wzrośnie do spokojnie 100 kk pkt. Tej nocy wzrósł o ok 10 kk mając dotychczas trochę ponad 60 kk. Kolejne konto na uni ma w tej chwili ok 23-24 kk, czyli jednorazowy wzrost sięgnął w zasadzie połowy wartości konta top 2 na naszym uni,

    ja inaczej niż Lord Sith - zgłoszę ticketa. Oczywiście jak już to zrobię tylko na tym nie poprzestanę. Przy braku reakcji bede pisał wyżej.
    Shimano jest niemoralny, ale jest też produktem tego co nam zafundowano w ogame. Zepsuto grę i jak widać zawsze znajdą się tacy ludzie, którzy bez skrupułów na tym będą jechać niszcząc pracę wielu graczy, którzy zwyczajnie by chcieli pograć na w miare równych zasadach i czerpać z tego przyjemnośc i emocje.

    Oczywiscie czysto formalnie czekam z utęsknieniem co w temacie powie obrońca. Idealnie jakby sie wypowiedzieli Noe, Arabski, Szachista, Piaskun i jeszcze sporo innych graczy.

    Temat założę jeszcze dzisiaj w DiD, bo mam świadomość ze czesć słow tam pownna być publikowana - napisałem tutaj, żeby ludzie wiedzieli co się dzieje.
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • Swoistym nieporozumieniem jest fakt że ścisła topka nie podlega weryfikacji... Zwłaszcza w momencie gdy ma tak gigantyczną przewagę nad kolejnym graczem. Obecnie jest to trzykrotność punktów nad graczem nr 2.

    zapewne zostało to zrobione czysto, aktywną grą... na kontach , które chwilę szybciej schodzą z urlopu , aby dostać złom i po 10min z powrotem zapiąć u...

    Gracz ten kupuje konta tłumacząc się tym że nikt go nie skanuje, i że dzięki pomniejszym kontom chce złapać kogoś w zasadzkę, ciekawe że przy okazji doi surowce (tak jak dziś z usuniętej planety Arabskiego, czy skupuje za bezcen za surkę z pushu flotę z konta Kendrick, Piaskun)

    Dodajmy że konto Piaskun to gs-ówka przede wszystkim , zawsze pojawia się na niszczeniu tam gdzie Shimano.

    A tu ciekawostka, która niestety dowodem dla GO nie jest. Za Noe zapłacono 500zł zaś Arabskiego okrągłe 400zł, niezła inwestycja co nie?? dobra zmiana rzekł bym.

    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez angelsin ().

  • ja tylko skopiuje post z starcia by osoby postronne które nie znają tematu miały wgląd

    ja po dłuższym namyśle nie chce się wypowiadać na ten temat mogę powiedzieć tylko tyle nie dziwię się nikomu kto złości się na różne przekręty itp itd nikogo nie oskarżam i nie chce z nikim wchodzić w interakcje od siebie mogę powiedzieć tylko tyle że zakończyłem grę w ogame

    i proszę mnie nie łączyć z żadnym skandalem przekrętem i różnymi tego typu rzeczami ..
    ja odpowiadam za swoją grę

    życzę powodzenia w dalszej tej sprawiedliwej Rywalizacji !


    aaaa byłbym zapomniał

    GAMEFORGE chciałbym wam zwłaszacza wam pogratulować tak zjawiskowego zepsucia gry ..
    Chciałbym pozdrowić GO ADANIO który kiedyś na start uni powiedział mi że jest dumny że wprowadzili rynek bo przez to nie będzie można się puszować ( mam screeny z rozmowy z nim po przez system ticket) "tak jeszcze kiedyś ktoś odpisywał częściej jak co 10 dni XD"
    i ogólnie chciałbym podziękować SGO i Go za tą mega współpracę i i przede wszystkim ich rzetelną prace na uniwersach jesteście niesamowici !
    stoicie na wysokości zadania BRAWO


    Dziękuje wszystkim za te wiadomości na pw bym został i grał jako opozycja ... chciałbym .. ale już wcześniej chciałem kończyć widząc sytuacje z szklana ile kont kupił a sytuacja z schimano przypieczętowała moją decyzje odrazu
    2 sprawa ... przez kolejny rok nie będzie 5 flot które złapią schimano ... pff wręcz bym powiedział nigdy nie będzie bo jak zobaczy że ktokolwiek go dogania ... kupi kolejne konta .. by się wzmocnić i kółko będzie się zamykać
    3 sprawa ... wyłapie was jak zwykłych szaraków ... (Przepraszam że tak pisze nie chodzi mi o obraze) skill tego gracza opiewa się głownie na Lot w układ kilk klik Telep Lot 6 minut lub niszcz i lot ... ..
    Prywatnie .. jest on spoko Gościem .. tak jak inni ... ale jeżeli chodzi o grę no to widać co i jak

    muszę się jeszcze odnieść do zarzutów na webbera
    możecie mi wierzyć lub nie ... w sumie nie mam po co kłamać moje decyzje pokazały wszystkim że jestem gościem który nie ważne kto oszukuje ... odrazu się przeciwstawia temu ...nienawidzę oszustów kanciarzy bociarzy puszerów bug usherów i można by tak wymieniać

    do czego zmierzam .. Webber na uni leda nie kupił nigdy konta ... każdy ma jakąś gsówke itp itd ... ale webber wszystkie starcia zrobił czysto i wypowiadam się na temat gry na ledzie na innych uni nie wiem jak było ale tu grał czysto
    chłop krótko mówiąc ma wywalone w to co o nim gadają piszą itp itd

    podsumowując

    Nawet Zespół SGO sie pushował i używał buga ... za co poleciały głowy ... więc jaki jest sens .. grania w gierkę z tyloma błędami ... i wypaczonym supportem ?

    Macie teraz nowego SGO Adanio Teraz to będzie mega porządek na uni ... jak wszyscy wiedzą od stycznia był GO na ledzie na którym trzymał porządek tak by gracze nie oszukiwali :D uuuuahhahaha

    Z poważaniem
    Tereth !
  • Grałem sporo z Webberem na u54 gdzie łoił jako top1 bardzo długo. Nigdy nie robił przewałów i grał czysto, honorowo, z szacunkiem do każdego z kim połączyły go cyferki (były to czasy niełatwe, bo właściwie nie dało się wzmacniać hajsem konta).

    z drugiej strony gdzie nie wylądowałem tam zawsze top1 było czułym punktem uni- na Webbera trzaskającego STka za STkiem też wylewano wiadro za wiadrem (a nie były to wiadra wypełnione fiołkami).

    Skończę tak: ogame wpuściło do gry mechaniki, które w odpowiedni sposób użyte potrafią zrobić kuku na całe uniwersum- z jednego prostego powodu. Kiedyś do fuzji universów dochodziło po 2-4 latach ich działania, gdzie graczy aktywnych było po 500-1000 na jedno uni. Aktualnie sprawa jest szybsza. Kiedy uni zdominuje jeden typek, który przy najmniejszej ochocie po prostu Cię skasuje to gra nie ma sensu. Rzucasz to i idziesz grać na inne uni albo kończysz grę. Po pół roku działania uni zostaje tyle graczy, że nie opłaca się uni trzymać. Nowe uni, nowy hajs naiwniaków. Ot co.
  • Nikt jakoś do tej pory nie zarzucał na uni pushu u Webbera.

    tereth2 napisał(a):

    2 sprawa ... przez kolejny rok nie będzie 5 flot które złapią schimano ... pff wręcz bym powiedział nigdy nie będzie bo jak zobaczy że ktokolwiek go dogania ... kupi kolejne konta .. by się wzmocnić i kółko będzie się zamykać
    Jak już były sojusznik pisze otwarcie o masowym skupowaniu kont, to nie wiem po co Webber dalej kryjesz Shimano, przyznam że myślałem że jednak jesteś trochę bardziej ambitniejszy ;P

    Tymczasem najnowsze wieści z uLeda :E

    Jak zostanie odnotowane do kogo te 5kk trafiło z byłego top2 konta to poprawie screena (chociaż swój mocny typ już mam :E )

    Pozatym @tereth2, sam dobrze widzisz że Shimano nikt nie musi doganiać żeby wzmacniać swoje konto :quasi:
  • no jak sie pushowac to na bogato :)
    weeber sprzedal mi troszke dexu :)



    Dnia 27-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Smigol [SnS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 22.222
    Krążownik 6.666
    Mały transporter 5.555
    _________________________________________

    Obrońca FAN SITH I LSZ [RONIN]
    ________________________________________________

    Mały transporter 6.662
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 111
    Sonda szpiegowska 225
    Wyrzutnia rakiet 487
    Lekkie działo laserowe 13.542
    Ciężkie działo laserowe 624
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Smigol [SnS]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 19.277 ( -2.945 )
    Krążownik 6.666 ( -0 )
    Mały transporter 4.816 ( -739 )
    _________________________________________

    Obrońca FAN SITH I LSZ [RONIN]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 3.150 Kryształu i 36.009.929 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 14.736.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 61.961.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 14.854.200 metalu i 11.194.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 36.013.079 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 4.541.200
    Kryształ: 6.774.950
    Deuter: 36.009.929
    agresor zyskał łącznie 47.326.079 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -39.475.000
    Kryształ: -22.257.150
    Deuter: -36.241.929
    obrońca stracił łącznie 97.974.079 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • @tereth2 a mi Ciebie szkoda właśnie

    Mam tak samo jak Ty gram sobie pykam zero oszustw masa czasu na grze i gram dalej mimo tych oszustw dookoła bo gram dla ludzi nie dla punktów.
    Czemu mi Cię szkoda? Bo widać lubisz tą grę i chcesz zakończyć przez jakiegoś gracza z pieniążkiem .

    Ja bym wybraj opcje dalszej gry na spokojnie chodby ufs.. znajomych napewno tu masz

    Co do top1 ... no szkoda że jest jak jest... ale myślę że nic z tym sie nie da zrobić
  • Myślałem że nowe uni coś zmieni, ale teraz to już tylko gorzej. Podpisuje się pod tym co Dawid napisał, gra nie dla top, a dla znajomych :)
    GF gratuluje zepsucie, a co do działania GO i SGO to szkoda strzępić....
    Quantum [ON] Eomer
    Leda [ON] Quetzalcoatl

    u6 - Telos, kiedyś to byli czasy :!:
  • kiki3 napisał(a):

    Kostuch napisał(a):

    Wychodzi na to, że opłaca się (dosłownie) cisnąć top i flotę, pilnować jej, a w odpowiednim momencie zagadać do Shimano :P
    PS Agresywny- zamaż nazwisko z wyciągów kont.
    Myślisz ze po tym jak taki frajer Szachista ujawnił wszystko co mu sprzedał ze szczegółami, koleś cokolwiek kupi?
    Chodziło mi bardziej o pokazanie procederu, który ma się aktualnie w najlepsze- na uni Mensa dzieje się to samo. Aktualnie można kupić konto top1 Bardoka (konto oczywiście w nazwie ma Oddam, ale wszyscy wiemy jak to działa). Przekąs to jest to co chciałem osiągnąć tamtym postem.

    Ponadto widzę pewną analogię do gierek full pay2win-> stawia sie serwer, w ciągu kilku tygodni oddziela sie wyraźna kasta płacących i osiągających wysokie wyniki -> kasta robi taką różnicę, że w końcu zostaje grupa 10-20 graczy płacących i bawiących w swoim gronie. Reszta to nieistotna grupa pionków. Nieważne czy masz skill, ogarniasz gierkę i bez płacenia osiągasz cudowne wyniki.
  • Wydaje mi sie ze w momencie gdy ten szachista wszystko ujawnił co mu sprzedał, ludzie którzy będą kupywać, będą ostrożniejsi i napewno nie napiszą ci ze swojego głównego konta ze jest zainteresowany chyba ze do jakiejś pewnej osoby co znają lecz wątpie żeby teraz ktoś wyłożył 1000 zł jak ten shimano, a po tygodniu moze go spotkać banicja
  • a świnki na botach się pasły co by swemu gospodarzowi koryto napełnić ^^ Arabski od środy non top stoi na 4:200:15 i lata expy 24/7 i flota stoi... a ruszyć na atak i fik ^^ sami wiecie co się dzieję, @Adanio prosił bym o weryfikacje kilku kont pod kontem bota , tak wiem oszyści są cwańsi niż ustawa przewiduje ale może coś znajdziesz

    ArabskiTurboOddam
    Oddam biegunke
    kendrick
    wodnik

    a w topce jak już wiemy ma tych kont on i szklana wiele
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • nie wiem kto jest bardziej żałosny, osoba o której powstał wątek czy administrator który po tygodniu pozwala na to by to coś dalej grało na serwerze.

    pytałem shimano czy grając w szachy na kompie też płaci kasparowi by grał za niego, ale nie odpisał :(
    kupione w internetach ego mu nie pozwala :D