Brak banów za lewe surowce z rynku

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Brak banów za lewe surowce z rynku

    Witam, mam pytanie do @Art @Kasia321 oraz @smoki

    Gdzie są bany za lewe surowce na rynku dla graczy byłego pzwp oraz wyciągnięcie jakichkolwiek konsekwencji w kierunku operatorów gry, którzy w tym procederze uczestniczyli?

    Konta powiązane o których wiem i które wiem, że były zgłaszane: Freman, Zakins, (byłe konto @Mihusz)Sachol, Almost, Dagusia, Snikaz, Zimny Dran, Incoming, ABW

    kolejne konto o nicku buziaczek - czyli multikonto @ciap
    oraz kolejne konto @ciap obecnie o nicku Bodzio1992 na którym przetopiła bunkry warte 30-40kkk surowca, ale dowiedziała się iż @Art dowiedział się o sprawie to szybko odesłała surowce z powrotem (na pewno będzie w logach - przed niedzielą handlową). Do tego przesyłała sobie pełne transportery surowców odsyłając po minimalnym tak, że z każdego surowca który do niej poleciał wychodziła i tak na plus.

    no i byłe konto @Mihusza, które handlowało z uprzednio wymienioną deuterem po minimalu (przez rynek z przelicznikiem 1.05:1 za kryształ), dzięki którym to znowu surowcom sojusz pzwp przetopił konto Mihusza oraz sklonował surowce przez rynek. Proszę przejrzeć logi między 20.12.2019 a 29.12.2019 (może proceder trwał nawet dłużej, to trzeba byłoby już sprawdzić w logach).

    Dlaczego @Antharas, który wykonywał TONĘ bardzo dobrej roboty na uniwersum Kalyke został wydalony z teamu w momencie, którym blokował rynek przez cały dzień niskimi przelicznikami?
    Dlaczego wcześniej @Art wmawiał @Antharasowi klonowanie surowców w handlu ze mną, gdzie nawet nie była użyta autooferta, ani autozapytanie przy handlu flotą przy korzystnym dla niego przeliczniku?
    Dlaczego w dniu w którym otrzymał perma oraz kicka z teamu nie dostał nawet możliwości wytłumaczenia, ani czasu na zgłoszenie sklonowanych surowców przez autozapytania, które sobie ustawił na noc?

    Drogi teamie, albo jesteśmy konsekwentni albo robimy wolną amerykankę i przymykamy oko na teamowców, którzy dobrze żyją z pozostałymi w teamie.
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Wrum ().

  • Nie ma i nie będzie. Kilka osób dla pokazówki dostało bany a reszta ma się cieszyć. Nie żebym to popierał ale jeżeli jesteś na bieżąco to po tym co ostatnio wyciekło, łamanie regulaminu przez team, sprzedawanie patentów na klonowanie floty, wątpię aby coś zaczęli działać w tym kierunku. Na Wezn zrobiliśmy prosty test, kilka kont się spuszowało, poszły tickety, bany dostały tylko wybrane konta na znak SGO (bo się nie lubimy), resztę team olał. Wśród tych kont były takie które klonowały surowiec na rynku i nic, 0 reakcji. To już jest chore że ktoś wszystko ustawia, zgłasza ewidentny pusz a team kładzie na to lache. Nawet nie chce mi się gdybać ile sklonowanego surowca/floty jest teraz na łogame.
  • Rynek rynkiem, mechanizmy rynku mechanizmami rynku, ale dalej są w obrocie surowce, które zostały wykreowane poprzez błąd gry. Moje pytanie brzmi dlaczego niektórzy operatorzy zostają potraktowani od razu z buta, pomimo najszczerszych chęci, a inni, którzy nie raz udowadniali swoją bucowatość w relacjach z użytkownikami, tudzież innymi operatorami gry, nadal tymi operatorami pozostają? Nasuwa się również pytanie, czy byli ludzie z sojuszu pzwp sami zrozumieli na jakiej zasadzie działa rynek, czy też jeden z zamieszanych operatorów im tę wiedzę przekazał :)
    Albo gramy wszyscy na równych warunkach, albo jest tak posrane kolesiostwo, że nie ma sensu dalej marnować swojego czasu na ten cyrk, bo to co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Zbanowanie kilku osób, o których było ówcześnie głośno, a teraz w sumie pal licho czy jeszcze te surowce są czy nie. Ja rozumiem, że dokłada to dodatkowo dużo pracy operatorom i mają słabe narzędzia, jednak naginanie i wykorzystywanie wiedzy jak omijać pewne mechanizmy nie powinna mieć w ogóle miejsca.
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Wrum no przecież były na forum wyjaśnienia, że rynek działa już tak jak należy więc wnioski wyciągnij sam? :)
    Pytałem w ticketach SGO wskazujac konkretnych graczy na ktorych miałem dowody w postaci screenow ze stat ze jeden drugieu pomaga sprzedajac min/max. Banów nie ma do dziś bo to "legalne". Jedyna odpowiedź jaką dostałem kiedy będzie ban - wspieranie jednego konta silniejszego przez drugie słabsze non stop handlami między sobą (weź to udowodnij z pozycji zwykłego gracza?) :D
    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.
  • Wisior napisał(a):

    A jak myślisz Wrum - czemu oddałem konto ? :) Wyścig na 16 pozycję mnie nie interesuje, a lewych surowców nigdy nie znajdą :) Uczciwi gracze będą marginalizowani, a pusz będzie się rozwijał :)

    Pozdrawiam
    Wisior
    Już się tak nie wybielaj, to była decyzja sojuszu, kolejny po Kajaku, który musiał odejść. Nie tolerujemy takich zachowań.
    WoW oddaj Dydka !





    I wish you bluebirds in the spring ! I agree ...
    "Van the Kamikadze"
    "AŁ" [A4"P"-4 ''14]
  • jaja jaja i jeszcze raz jaja .. zamknac gre i uwolnic nas wszystkich XD
    BANY i out z teamu
    @Antharas jesli tak wygladaja kulisy twojego wyrzucenia z teamu, to bym wnosil o powrot .. o ile chcesz w to bagno znowu zabrnąć xd
    padaka nie ogame ../...
    top1 wydobycia świata
    graczu z Quantum kupie tanio deu

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ale cios antynazista ().

  • Oczywiście, Freman też jednego dnia miał 2kkk surowca, a następnego już 7kkk będąc ekowcem :E O Zakinsie nie wspominając, który przewoził ponad 20kkk lewej sury :D Mam nadzieję, że będziesz potrafił zabić się w pierś i przeprosić za to co odpieprzacie z tą grą :)

    Teoria z palca, a jednak liczby, ludzie i czas się zgadzają :E Miej odrobinę godności :)
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Sam je sobie zszargałeś korzystając z błędu rynku na swoją korzyść wykorzystując do tego znajomego GO - czy o tym wiedział czy nie, nie jest ważne (wedle działań Arta) :)
    Ciekawe tylko czy góra będzie miała jaja w ogóle dotknąć tego syfu, który zrobiliście. Jeśli kogoś posądzam niesłusznie to przepraszam - serio, po prostu chcę grać na w miarę jasnych zasadach i równych warunkach, bez pobłażania czy zamiatania pod dywan :) Jeśli jesteś czysty, nie masz się czego obawiać i jak widzisz wyżej - przeprosiłem Cię. Jeśli jednak korzystałeś z błędu, a pijesz do mnie o chęć zmobilizowania góry do podjęcia jakichkolwiek działań... to w sumie się nie dziwię, że reagujesz jak reagujesz :) Prawie całe uni wie/wiedziało, że klonowaliście surkę, jednak sporo osób siedzi cicho, a wszyscy narzekają :)
    Nawet nie mam do Was pretensji o to, że wykorzystaliście (bądź nie :E) błąd rynku, wnet mnóstwo osób się w to bawiło i próbowało tę surkę ukrywać :) Pretensję mam o fakt, iż tylko część osób została ukarana, a ta stojąca wyżej w łańcuchu pokarmowym nie została nawet tknięta ani sprawdzona :)

    Możesz mnie wyzywać, możesz mnie obrażać, możesz krzyczeć, możesz się wić, możesz robić wszystko, ale jednak prawda i fakty pozostaną prawdą i faktami, a to jak do nich podejdziesz będzie świadczyło o tym, jakim człowiekiem jesteś :)
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Witam, uśmiechnięte buźki z GF (promocyjny filmik) sprzedają nam towar za anty, którego właściwości określają zasady gry.
    Przystępując do gry akceptujemy te zasady i w imię "dobrej zabawy" kupujemy anty.
    Patrząc na to wszystko co się wydarzyło od wprowadzenia nowej wersji gry odnoszę wrażenie że zostaliśmy oszukani.
    Dlaczego?
    Odpowiedź jest prosta czas poświęcony na grę budowę konta wydaną anty przepadł. Lata gry można nadrobić w parę dni korzystając z "myków".
    Wszystko to dzieje się pod "czujnym" okiem supportu. :(
  • Wrum tylko wiesz co nas różni? Ty dostałeś bana słusznego a wiesz dlaczego ja nie dostałem? Bo żadnego prania surowców przez rynek,floty przez TP itp twoich wymysłów najzwyczajniej nie było ^^
    Wymyśliłeś to sobie i oskarżyłeś graczy nie mając dowodów. Jeśli tak postępujesz w realu to tylko współczuje rodzinie i znajomym.

    Nie będę więcej komentował tego typu bzdur.... Proszę słać tickety

    :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn: :popcorn:

  • jeden z wielu ciekawych przyrostów... ;)


    @john malkowitz007

    odpowiem Ci na to pytanie - ponieważ kazałem Ci przeprowadzić ofensywę w przeciwnym kierunku w stosunku do swojej pozycji jednorazowo, kto i dlaczego miałby dostać bana w grze za jeden wulgaryzm? :)
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Wrum ().

  • ciap nic się nie odezwie, jej cała gra to jedno wielkie oszustwo :E Na Uni8 zwoziła surowce z kilku kont na jedno, ciułała jak popieprzona, pilnowała żeby je potem wydać naraz żeby nie prześcignąć w pkt kont które ją ładowały :D Widocznie cyferki miały dla niej taką wartość. A w zabawę z pushandlówkami to chyba bawiła się na każdym uni, żeby potem tylko szczycić się poziomem astro albo ilością transporterów :E nie wiem jakim cudem trafiła do teamu, powtarzałem to już nieraz, i za każdym razem moje posty leciały do kosza bez słowa wyjaśnienia :E
  • @Art zrób ankietę czy utworzyć uniwersum z legendarnym ryneczkiem który pozwala klonować surkę na potęgę :) Chętnych nie zabraknie do zabawy i na pewno antymateria też zacznie schodzić w zadziwiających ilościach. Mówię serio , fajnie było by pograć w ekipie gdzie legalnie wszyscy mogą się pompować do woli i nikt nie ściemnia że on to kryształ ale inni to już nie bardzo :P
  • Mój błąd, w logi trzeba spojrzeć od 17.12.2020 włącznie :)

    Konto Farcik aka Hate





    Konto Zakins aka snikaz



    niestety nie mogłem odnaleźć skasowanego konta Farcik na mmorpg aby porównać przyrosty i spadki punktowe co do dnia


    jedyne ST z kontem Farcik w tym okresie, stracił jedynie 4.8kk pkt (niecałe bo odbudowało się trochę ldl + dok)
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…hlight=farcik#post8704207

    nick również nie był zmieniony


    spadek w tym okresie konta Mihuszowo aka Sachol



    brak zmiany nicka, brak ST w tym okresie


    przyrosty okresów poprzedzających



    urlopy w tym okresie :)
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • @Wrum
    Widzę że wyrasta nam nowy architekt u68
    Heh tyle w komentach :)
    I znowu wyszło tak, że chyba smutno pisze
    Cyce, cyce, cyce, zwróć uwagę na muzykę
    I nagle nie pasuje tu, bo nie chcę błyszczeć
    Gubisz brokat, przypnij tornister
    Nie będę grał jak wszyscy, to żenada
    To był rap, nie ...... maskarada
    Mam 40 lat, jestem mężczyną
    Nowy hip-hop to PluszowyCzlowiek z blizną
    Sokół- "Pluszowy"
  • Odpuść :E Stare chińskie przysłowie mówi że "Pushować się to jedno a umieć to wykorzystać to drugie" :E Nawet jeżeli Incoming się spushował to statystycznie powinien wtopić do dwóch miesięcy, ten noł nejm Zakins to coś w rodzaju Fila - duża flota, mało skilla, polata po satkach w S&D i tyle go było widać, zresztą koledzy chyba. A cała reszta ? :E W ST przewijają się jedne i te same osoby w kółko, nie ma nowych twarzy, ktoś kto był mocny to parę kkk sury nie sprawiło że jest mocniejszy :E Parę kkk sury dla słabeusza też nie wiele zmienia.

    Jedynie to postulowałbym o temperowanie Grubego, np takie przymusowe urlopy, nawet bez bana, raz w miesiącu na dwa tygodnie bo jeszcze chwila to 5 flot braknie żeby go poskładać :E A jeszcze jak Filu mu sprzeda konto to już wgl będzie kaszana :E

    Jedyna statystyka jaka ma znaczenie:



    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • sheaker napisał(a):

    Leonidas napisał(a):

    [...] Jedyna statystyka jaka ma znaczenie:



    W dobie latania na 16 pozycję to akurat nie mówi ona absolutnie nic, chyba, że do momentu wprowadzenia nowej wersji.

    Sam to napisałeś - latania :E Choćby latanie na 16 pozycje to pokazuje że coś się z tą flotą dzieje a nie na wiecznym FSie, ktoś tym gra, jest jakiś cień szansy że jej używa, coś tam nawet ryzykuje. Wiadomo że to nie jest poważne złomowanie ale jakieś zawsze :E


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • czekamy na decyzję. wygląda na to że szeregowi pracownicy suportu ci z pierwszej linii nie do końca chcą podjąć osobiście decyzję więc pewnie poszło wyżej.
    a może oferta jest rozważana?

    ">
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY