Brak banów za lewe surowce z rynku

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ale podają jakieś powody lub wskazują konkretne punkty regulaminu które zostaną naruszone?
    przecież to DiD gdzie zawsze odsyłają na ploteczki
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • no tak, anty zepsuła wszystkich po równo, jednak wierzę w suport. w końcu to są fachowcy i nie przypadkiem są na tych stanowiskach.
    Wierze w rzetelną i sprawiedliwą dla wszystkich pracę.
    Musimy wierzyć bo jeśli stracimy wiarę to co nam zostanie?
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • nscr napisał(a):

    no tak, anty zepsuła wszystkich po równo, jednak wierzę w suport. w końcu to są fachowcy i nie przypadkiem są na tych stanowiskach.
    Wierze w rzetelną i sprawiedliwą dla wszystkich pracę.
    Musimy wierzyć bo jeśli stracimy wiarę to co nam zostanie?
    jak ty w support wierzysz to ja sie rozbije swoimi gęsiami na kimś i mu złom zostawie
  • Ruda napisała formułkę że sprzedawanie kont jest zabronione jakbyśmy wszyscy kupujący i sprzedający konta o tym nie wiedzieli.

    KUPIE FILA

    ALEEEE
    wiem że to taka gra aby zmylić Fila który myśli że wszystkich oszukał, wiem że suport wraz z RUDĄ już sprawdzają te informacje, widzą zmianę nicka na koncie które trzymało swój nick od wieków, czytają co ludzie piszą i na sto procent już badają tę sprawę. Zamierzają też monitorować każde ST od dziś każdy spadek punktów każde przekazanie surowców bo zwyczajnie są fachowcami i od tego są i nikt NIKT nie będzie im tu sprzedawał konta pod nosem bo ... jest to zabronione. Nie z Rudą i suportem takie zabawy.

    Pamiętam stare ogejm przed nowotworem anty że suport bardzo elegancko i sprawnie rozprawiał się z oszustami zarabiającymi na surowcach na allegro czy sprzedającymi konta, wystarczyło dać cynk i mieli swoje sposoby aby to załatwić a zdobycie dowodu że konto jest sprzedawane to tak banalna sprawa że początkujący GO to zrobi w przerwie na papieroska zanim jeszcze stara ekipa GO go z tego fachowo przeszkoli. Wystarczy mądrze pozyskać info składając ofertę.

    No nic, kwota za konto spada, wiemy już o tym wszyscy, przy dobrych wiatrach i obietnicy że konto będzie tam gdzie Filu sobie życzy może i uda się wyrwać konto za 500PLN.
    Kolega wydzwania z zastrzeżonych i pisze jakieś nerwowe wiadomości.
    Jak pisałem, dam 2500 na fundację czy inne WOŚP i biorę za darmo bo jest to zabronione.
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • Cześć,
    Jeżeli Filu oddaje konto to ja chciałbym zgłosić swoją kandydaturę. Zawsze kochałem niszczarki. Wiem jak się lata w bunkry oraz umiem robić FSy na stacjonuj. Mam wszystkie cechy które powinien posiadać nowy właściciel tego konta. Zawsze brzydzi mnie push. Czyjś. Nie swój, bo ja do tego wszystkiego umiem w push. Słabo, ale się uczę cnie. A i jeszcze zawsze podziwiałem Cię Filu, robiłeś różnicę na Uni, byłeś 4 razy aktywistą, zrobiłeś dużo ST i ja też chciałbym być aktywistą. Nie mam pieniędzy (na konto) ale mam worek (w sumie dwa) ze szczerymi chęciami, w moich rękach Twoje konto czeka rozkwit i drugie życie.
    Jakby co to uderzaj na priv póki się nie rozmyślę !


    PB Solo | PB ACS | Top 1 ACS Uni28
    :top1: Top1 Złomiarzy Uni28 :top1:


  • Leonidas napisał(a):

    Cześć,
    A i jeszcze zawsze podziwiałem Cię Filu, robiłeś różnicę na Uni, byłeś 4 razy aktywistą, zrobiłeś dużo ST i ja też chciałbym być aktywistą.
    to jest chwyt poniżej pasa. Nie wolno tak od dupy strony ale szanuję za pomysł, może być skuteczny, jednak nikt ci nie uwierzy że nie wpłaciłeś na WOŚP 1500 (na tę chwilę) i że dostałeś konto za darmo bo ktochce ten dostanie.
    Na końcu liczy się zawsze hajs wpłacony na wskazany przez Fila szczytny cel bo sprzedaż konta jest zabroniona więc nie można przelać na jego konto.

    KUPIE FILA
    .
    .
    .
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY