Shimano [RONIN] vs. Agresor Zlo ~ 45366.48%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Shimano [RONIN] vs. Agresor Zlo ~ 45366.48%

    hejo :D

    Na wstępie muszę podziękować Webskiemu za info o ściągnięciu urlopu na Agresorze.
    Planowaliśmy wspólny lot już z Webberem przed urlopem ale spóźniliśmy się bo flota uciekła na dość długi urlop, a dziś info od Webbka na disco że agresor bez urlopu więc ze względu że Webber nie mógł lecieć poleciałem sam w ciemno jak widać się opłacało :D


    Dnia 25-02-2020 01:33:20 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Shimano [RONIN]
    ________________________________________________


    Krążownik 117.260
    Okręt wojenny 24.538
    Pancernik 103.088
    _________________________________________


    Obrońca Agresor Zlo
    ________________________________________________


    Mały transporter 18.971
    Duży transporter 20.360
    Lekki myśliwiec 730.814
    Ciężki myśliwiec 6.005
    Krążownik 43.482
    Okręt wojenny 17.569
    Statek kolonizacyjny 2
    Recykler 36.614
    Sonda szpiegowska 25.077
    Bombowiec 981
    Niszczyciel 231
    Gwiazda Śmierci 4
    Pancernik 4.011
    Reaper 2.174
    Pathfinder 1.402
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Shimano [RONIN]
    ________________________________________________


    Krążownik 95.768 ( -21.492 )
    Okręt wojenny 23.949 ( -589 )
    Pancernik 102.367 ( -721 )
    _________________________________________


    Obrońca Agresor Zlo
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    274.520.302 Metalu, 12.510 Kryształu i 47.299.543 Deuteru
    969.135.187 Metalu, 3.127 Kryształu i 11.824.886 Deuteru
    161.522.531 Metalu, 521 Kryształu i 1.970.814 Deuteru
    75.514.332 Metalu, 261 Kryształu i 985.407 Deuteru
    33.507.166 Metalu, 130 Kryształu i 492.704 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 719.893.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 7.192.239.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 3.175.320.000 metalu i 1.361.328.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.576.789.421 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 4.211.544.518
    Kryształ: 1.173.225.549
    Deuter: 8.774.354
    agresor zyskał łącznie 5.393.544.421 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -6.328.424.518
    Kryształ: -2.080.777.549
    Deuter: -359.826.354
    obrońca stracił łącznie 8.769.028.421 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Shimano, jak pogadaliśmy jakiś czas temu, to wydawałeś się nawet spoko gość. Mam nadzieję, że nie ściemniałeś jeśli chodzi o sprawy, o których gadaliśmy, jednak szczerze to mam co do tego spore wątpliwości. A nawet już w zasadzie pewność. Oby coś takiego Cię jednak omijało, szczerze życzę.

    Zero w świecie, kozak w necie? Co rw do wyżej, to wstydu nie masz/nie macie. Weź daj link do mapy, która pokazuje, że konto zdejmuje urlop i nie robi fsa a potem od razu go wbija po złomie. Kilka minut trwała akcja. Litości. Sądzisz, że pozostali gracze uni są tak ograniczeni, głupi i ślepi, że tego nie zauważyli? To jest niepoważne. Lekko mówiąc. Ale nie osądzam, każdy się bawi jak lubi. (ciach!), duża flota, (ciach!) i kompleksy? Rozumiem. Nikt nie jest doskonały.

    Korzystając z okazji pozdrawiam konta masaj, piaskun, inne (nie wspomnę na razie, zastanawiaj się, ja wiem, ty nie i tak na razie zostanie, ale bądź czujny wałkując dalej) oraz innych graczy, którzy mogą śmiało spojrzeć w lustro bez wstydu i mają ochotę się bawić i rywalizować w ogame a nie leczyć kompleksy i dodatkowo się z tym afiszować.



    Maść na ból dupy mam, zanim pojawi się maskujący ten wałek wpis, tickety, obydwaj wiemy, że zbędne więc to nie to. Pozostaje sumienie i szacunek. Jedno jeszcze masz.



    Sojusz Sith pozdrawia grających fair. Moc z Wami! ;}

    Moderator mntek:
    Obrazy wycięto
    Niech MOCz będzie z Wami! :D

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez lord*sith ().

  • Od dłuższego czasu obserwuję grę na koncie Shimano i z początku sądziłem że gra na nim ktoś, kto ma jakieś pojęcie o grze, ale jednocześnie picuje sobie konto kasa. To, że spora kasa jest na tym koncie nie ulega najmniejszej wątpliwości. Sposób na grę był od początku tu bardzo prosty - skup kont, legalna wymiana floty za metal po minimalu na ogromną skalę. Nadwyżki kris sprzedawane przez rynek a za deu badania i loty. Jak ktos ma tu jakies wątpliwości to chyba zauwazył że Shimano ma zawsze kris na sprzedanie - jego oferty są zawsze, można na bieżąco sobie to sprawdzać.
    Uważam, że Shimano robi sobie jaja z całej społeczności Leda włącznie z sojusznikami. Tereth i Webber - doskonale wiecie co się dzieje. Gdyby nie było tego jednego mega wała to pewnie webber byłby top 1 a tak to teraz bedziecie robić dobrą minę do złej gry. Naprawdę pasuje Wam być tzw, (ciach!) To zdumiewające - każdego dnia być ośmieszanym przez sojusznika, a jeszcze to popierać wbrew swoim oczywistym interesom w grze i sumieniu. Waszą grę oceniam pozytywnie, zachowanie Webbera juz mniej, ale z tym mniejsza. Może juz czas na męskie decyzje? Tereth zawsze głosiłeś ostre komentarze o wałkach, jeszcze wczoraj udawałeś, że nic nie wiesz o koncie Noe/kendrick w dyskusji z Ecco. To być może ostatnie chwile kiedy możesz spojrzeć w lustro - jutro może byc za późno. Miejcie świadomość, że ten temat wyjdzie poza ramy tego uni i będzie bardzo głośny. Dość już tego! Publicznie krytykowałeś Noe i Arabskiego - teraz czekam na uczciwą reakcję, bo to co robili oni jest drobiazgiem wobec tego co jest - to chyba juz wystarczająco widać?
    Lord Sith wymienił tu wałkowe konta - potwierdzam ich nicki w 100%. Dodam tylko, że jeszcze konto Agresywny Szachista było zdjęte z urlopu i wysysane do końca. Shimano juz wyssał tam kilka kk. Moje pełne skany dały mi pewność, że tam był juz tylko metal. Rozumiem, że on też zniknie albo juz zniknął, bo trzeba miec surke na zakup kolejnych flot. To jest totalnie niemoralne. Wielu graczy kupuje statki na rynku, ale robią to w ramach przyzwoitości albo zwyczajnie pomagają ekonomom pozbywac sie tego co ekspy naniosą. To co robi shimano nie ma tu z tym nic wspólnego.

    Teraz samo st.

    to są zmiany nicków na koncie obrońcy - proszę popatrzeć na daty
    8 STARE NAZWY UŻYTKOWNIKÓW

    22/02/20 Oddam Flote Priv Agresor Zlo
    14/02/20 Oddam Zlo Oddam Flote Priv
    02/02/20 Agresor Zlo Oddam Zlo
    16/01/20 oddam Agresor Zlo
    08/01/20 Agresor Zlo oddam
    22/12/19 Dominator Agresor Zlo
    03/12/19 b3j0T Dominator
    23/11/19 Stadtholder Pluto b3j0T



    Jeszcze kilka dni temu tam chciano dać flote do wyzłomowania za kasę.

    Konto zeszło z urlopu, dostało złoma i poszło w milczeniu na urlop znowu. Shimano przy okazji wytarł się Webberem, że od niego dostał info o zdjęciu u.

    Następnie za surowce zabrane z tego st wykupiono flote Noe/Kendrick (top 2 tego uni) i tak doszło do przemienienia wody w wino jak w Kanie Galilejskiej. Oczywiście na Kendricku jest jeszcze sporo do wchłonięcia, a w kolejce czeka ArabskiTurboOdkrywca. Jak się skończy cała operacja to Shimano wzrośnie do spokojnie 100 kk pkt. Tej nocy wzrósł o ok 10 kk mając dotychczas trochę ponad 60 kk. Kolejne konto na uni ma w tej chwili ok 23-24 kk, czyli jednorazowy wzrost sięgnął w zasadzie połowy wartości konta top 2 na naszym uni,

    ja inaczej niż Lord Sith - zgłoszę ticketa. Oczywiście jak już to zrobię tylko na tym nie poprzestanę. Przy braku reakcji bede pisał wyżej.
    Shimano jest niemoralny, ale jest też produktem tego co nam zafundowano w ogame. Zepsuto grę i jak widać zawsze znajdą się tacy ludzie, którzy bez skrupułów na tym będą jechać niszcząc pracę wielu graczy, którzy zwyczajnie by chcieli pograć na w miare równych zasadach i czerpać z tego przyjemnośc i emocje.

    Oczywiscie czysto formalnie czekam z utęsknieniem co w temacie powie obrońca. Idealnie jakby sie wypowiedzieli Noe, Arabski, Szachista, Piaskun i jeszcze sporo innych graczy.

    Temat założę jeszcze dzisiaj w DiD, bo mam świadomość ze czesć słow tam pownna być publikowana - napisałem tutaj, żeby ludzie wiedzieli co się dzieje.

    Moderator mntek:
    Obraza wycięto
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tatomija ().

  • ja po dłuższym namyśle nie chce się wypowiadać na ten temat mogę powiedzieć tylko tyle nie dziwię się nikomu kto złości się na różne przekręty itp itd nikogo nie oskarżam i nie chce z nikim wchodzić w interakcje od siebie mogę powiedzieć tylko tyle że zakończyłem grę w ogame

    i proszę mnie nie łączyć z żadnym skandalem przekrętem i różnymi tego typu rzeczami ..
    ja odpowiadam za swoją grę

    życzę powodzenia w dalszej tej sprawiedliwej Rywalizacji !


    aaaa byłbym zapomniał

    GAMEFORGE chciałbym wam zwłaszacza wam pogratulować tak zjawiskowego zepsucia gry ..
    Chciałbym pozdrowić GO ADANIO który kiedyś na start uni powiedział mi że jest dumny że wprowadzili rynek bo przez to nie będzie można się puszować ( mam screeny z rozmowy z nim po przez system ticket) "tak jeszcze kiedyś ktoś odpisywał częściej jak co 10 dni XD"
    i ogólnie chciałbym podziękować SGO i Go za tą mega współpracę i i przede wszystkim ich rzetelną prace na uniwersach jesteście niesamowici !
    stoicie na wysokości zadania BRAWO



    Gratki starcia
  • Nie no - gratuluje :)

    Fajnie wykombinowane i w ogóle. Najpierw podpompowanie surowcem z ustawionych starć, potem legitny skup floty na rynku z szybciej zakupionych za PLN kont ^^

    Nie zapewne nikt się nie orientuje w sytuacji. A bynajmniej z tych którzy powinni, bo nie jest to odosobniony przypadek w społeczności ogame. Na każdym universum trafia się jedna lub dwie takie zakały. Tak jak Tatomija wspomniał, dziwi mnie fakt bierności i przyzwolenia ze strony sojusznika Webbera, wiemy że Ty wiesz a mimo to dajesz z siebie robić wycieraczkę... Ty , który jesteś w klubie finezyjnego złomiarza...

    no nic , fajnie by było jak by tickety ktoś rozpatrzył...
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • angelsin napisał(a):

    Tak jak Tatomija wspomniał, dziwi mnie fakt bierności i przyzwolenia ze strony sojusznika Webbera, wiemy że Ty wiesz a mimo to dajesz z siebie robić wycieraczkę... Ty , który jesteś w klubie finezyjnego złomiarza...
    A co ma mu powiedzieć gość, który na innym uni robi top1 ST, złomując konto które kupił bodajże kilka godzin wcześniej?
    Mnie bardziej dziwi nasz top1, który mając taką przewagę jeszcze musi się dowartościowywać takim szajsem :E
    Szambo jak na każdym uni, ale ci gracze za dużo hajsu wkładają, żeby GF z nich zrezygnowało.
    pozdrawiam
    mareczekz20
    __________________

  • tereth2 napisał(a):

    ja po dłuższym namyśle nie chce się wypowiadać na ten temat mogę powiedzieć tylko tyle nie dziwię się nikomu kto złości się na różne przekręty itp itd nikogo nie oskarżam i nie chce z nikim wchodzić w interakcje od siebie mogę powiedzieć tylko tyle że zakończyłem grę w ogame

    i proszę mnie nie łączyć z żadnym skandalem przekrętem i różnymi tego typu rzeczami ..
    ja odpowiadam za swoją grę

    życzę powodzenia w dalszej tej sprawiedliwej Rywalizacji !


    aaaa byłbym zapomniał

    GAMEFORGE chciałbym wam zwłaszacza wam pogratulować tak zjawiskowego zepsucia gry ..
    Chciałbym pozdrowić GO ADANIO który kiedyś na start uni powiedział mi że jest dumny że wprowadzili rynek bo przez to nie będzie można się puszować ( mam screeny z rozmowy z nim po przez system ticket) "tak jeszcze kiedyś ktoś odpisywał częściej jak co 10 dni XD"
    i ogólnie chciałbym podziękować SGO i Go za tą mega współpracę i i przede wszystkim ich rzetelną prace na uniwersach jesteście niesamowici !
    stoicie na wysokości zadania BRAWO



    Gratki starcia
    Tereth - zachowałeś się jak należało. Dla mnie naprawdę nie musisz kończyć gry. Teraz to wygląda tak, że tatar zawinił, a kozaka powiesili. Przemyśl sprawę. Osobiście chętnie bym zagrał z Tobą w jednym sojuszu, ale gdybyś się zdecydował zostać zagraj z kimkolwiek. Tej grze potrzeba ludzi Twojego pokroju. Ja już też miałem w otoczeniu gracza mega oszusta, którego w zasadzie z Angelsinem wyuczyliśmy gry na wyższym levelu. Potem zaczął kupować konta i się zeszmacił. Też się od niego zdecydowanie odciąłem i gram nadal. Pomyśl - kto ma naprawiać tę grę? Ty, czy Shimano?
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • mareczek wyjales mi to ust :D zapomniales wspomniec tylko ze wczesniej w sumie dosc tanio kupil konto top1 i w miedzy czasie co niestety jest "legalne" swoje byle konto przelal na konto aktualne ale to tylko 62kk punktow ale to inne Uni :D na kim Wy sie wzorujecie, finezyjny zlomiarz? haha porazka. Zycze szybkich banow chociaz nie wiem czy gore stac na taki prezent dla uczciwych graczy :)
    Chociaz jeden madry Tereth przejrzal na oczy :)


  • Dobry wieczór. Nie mam dzisiaj czasu, weny i ochoty czytać co się porobiło, tylko z grubsza lecę. Obiecuję nadrobić. Ale cieszę się, że temat zainteresował innych. Szczególnie tych po "naszej" stronie barykady ale i także i tych po tej drugiej. Szanuję, nigdy nie jest za późno. Pzdr.

    Szo obrońcy, pomożemy, spawaj xdxd
    Niech MOCz będzie z Wami! :D
  • tatomija napisał(a):

    Oczywiscie czysto formalnie czekam z utęsknieniem co w temacie powie obrońca. Idealnie jakby sie wypowiedzieli Noe, Arabski, Szachista, Piaskun i jeszcze sporo innych graczy.


    Dzień dobry ;)
    Zacznę od tego, że Twój post tatomija szacun jestem pełen podziwu, zdobyłeś sporo info o graczu Shimano I w dodatku wszystko w 100% prawda :) Ale to nie jest wszystko. To, że gracz Shimano kupił calutką moją flotę przez rynek nikogo tu nie zdziwi, nie wątpie. Każdy dobrze o tym wie, że od początku stycznia nie jestem już posiadaczem konta Agresywny Szachista. Shimano zasilił moje konto o 1000zł więc ciężko było mu odmówić :)
    Moja flota 3,8kkk która poleciała do Shimano przez rynek, ale nie tylko...
    zapodaj.net/e6140a5616760.png.html


    Były też cenne przedmioty ; data-verified= ">
    zapodaj.net/72e21896d12f9.png.html


    Jak powiedział tak zrobił
    zapodaj.net/a5a91b12699a0.jpg.html


    No ale co to za 400 zł ? Może ktoś się domyśla ? No więc Agresor Zło swojego czasu oddał mi konto, ja już nie grałem więc próbowałem komuś opchnąć flotę, dlatego zmieniłem nick na bardzo desperacko prowokacyjny Oddam Flote Priv. I długo nie trzeba było czekać...
    zapodaj.net/c26b42590281b.png.html


    Apetyt rośnie w miarę jedzenia ;) usłyszałem od Shimano, że pierwszy raz robi taką akcję więc śmiało mu pomogłem sfarmić z mojego konta Szachisty jakieś 1,5kkk metalu kontem Agresora Zlo
    zapodaj.net/a95fd04d0a537.png.html


    Nie było to proste :D musiałem wysyłać wszystkie MT, DT, no powiem Wam, że masakra ;>
    zapodaj.net/491cbab3fce57.png.html


    Wkońcu udało sie zebrać sporą sumkę metalu, ale latały skany ludzi więc Shimano zdecydował się zbić to co tu widzimy, więc flota czekała już sobie tylko na... sami wiecie co, efekt widać u góry ;)
    zapodaj.net/57c4ea84120b5.png.html


    Nie muszę dodawać, że pozostały metal z Agresywnego Szachisty został osobiście wyfarmiony przez Shimano. To tyle z mojej strony, życzę powodzenia w grze, elo
  • W ciemno poleciałeś sam?.... w ciemno....

    (ciach)

    mam nadzieję że ban będzie szybki i na stałe...

    Tyle pieniędzy.... i jeszcze na forum się tym chwalić... to jak założyć się z kolegami kto pierwszy coś wyrwie i zamoczy i pójść do prostytutki bo inaczej się nie umie...

    czego tu i komu życzyć... nie wiadomo... chyba dla szachisty miłego wydawania siana

    Moderator mntek:
    obraza wycięto
  • Rothman napisał(a):

    W ciemno poleciałeś sam?.... w ciemno....

    (ciach!)

    mam nadzieję że ban będzie szybki i na stałe...

    Tyle pieniędzy.... i jeszcze na forum się tym chwalić... to jak założyć się z kolegami kto pierwszy coś wyrwie i zamoczy i pójść do prostytutki bo inaczej się nie umie...

    czego tu i komu życzyć... nie wiadomo... chyba dla szachisty miłego wydawania siana
    Po 1 Sprecyzuj do kogo skierowałeś swoją wypowiedź bo przez chwilę pomyślałem że kierujesz ją do mnie
    Po 2 Shimano może nie grał zbyt uczciwie ale nie powód żeby go obrażać od pajaców...

    Moderator mntek:
    usunięto wyciętą treść poprzedniego posta

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Agresywny Szachista ().

  • Posiadaj najlepszą flotę na uni, najlepsze badania, najlepsze eko, posiadaj sojuszników, którzy przymykają oko na styl gry i dopóki jesteś z nimi szczery i rozumiesz jak wygląda obecna gra jakoś to się kręci, ale potem to wszystko idzie w diabły bo z jakiegoś powodu jesteś tak (niesamowicie) pazerny, że oszukujesz wszystkich dookoła, kłamiąc na każdy temat i robiąc akcje wykraczające poza proste skupowanie floty z rynku... i to jak się okazało i pokazują dowody, które wychodzą na jaw, nie jedną...

    ...no cóż, czasu się nie cofnie, być może trzeba było wypisać się z tej wspólnej gry w momencie gdy okazało się, że shimano to largo...

    może jest na to za późno ale chyba pozostaje przeprosić graczy uni Leda

    miejmy nadzieje, że ów gracz zakończył już przygodę na tym uni, a niedługo dołączy do niego szklana

    także gracze uni Leda - przepraszam - nadal twierdzę, że skupowanie floty to element tej gry, za który winę ponosi GF, ale są pewne granice

    Moderator mntek:
    brzydkie słówko off
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • ---Webber--- napisał(a):

    Posiadaj najlepszą flotę na uni, najlepsze badania, najlepsze eko, posiadaj sojuszników, którzy przymykają oko na styl gry i dopóki jesteś z nimi szczery i rozumiesz jak wygląda obecna gra jakoś to się kręci, ale potem to wszystko idzie w diabły bo z jakiegoś powodu jesteś tak (niesamowicie) pazerny, że oszukujesz wszystkich dookoła, kłamiąc na każdy temat i robiąc akcje wykraczające poza proste skupowanie floty z rynku... i to jak się okazało i pokazują dowody, które wychodzą na jaw, nie jedną...

    ...no cóż, czasu się nie cofnie, być może trzeba było wypisać się z tej wspólnej gry w momencie gdy okazało się, że shimano to largo...

    może jest na to za późno ale chyba pozostaje przeprosić graczy uni Leda

    miejmy nadzieje, że ów gracz zakończył już przygodę na tym uni, a niedługo dołączy do niego szklana

    także gracze uni Leda - przepraszam - nadal twierdzę, że skupowanie floty to element tej gry, za który winę ponosi GF, ale są pewne granice
    Ta wypowiedź mnie osobiście satysfakcjonuje - tak skup floty przez rynek w jakimś stopniu robi każdy (np mamy ekonomów , którzy floty nie chcą i ją odsprzedają jak wpadnie z exp), ale stopień jaki opanował Pan Przerzutka przeszedł chyba wszelkie granice smaku i dobrego wychowania... za to powinien być perm

    może by się temu jakiś go przyjrzał ??
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • Szachista dziękujemy za wyjaśnienie z przyjemnością się czytało - kto miał wątpliwości przynajmniej przejrzał na oczy pozdrowionka @---Webber--- - aczkolwiek mocno bym się zdziwił gdyby ktoś się jeszcze nie połapał co tu się działo.
    Panie Shimano - gratulacje - pazerność na miarę TOP 1!:) Co do GO - kochany teamie naprawdę nie wiem jak slepym trzeba byc żeby się nie połapać co się dzieje lub jak duży nacisk jest w tej grze na ,,dochodowych" graczy ze puszczaliście to wszystko płazem:o Te wszystkie scr itd i tak nie mogą być dowodem wiec jeśli GO sam czegoś nie znalazł to rower zaraz wraca:)

    Pozdrawiam uczciwych którzy mam nadzieje zostali na uni ;)
    Personal best: 2660%
    ACS:17122,97%
  • Agresywny Szachista napisał(a):

    tatomija napisał(a):

    Oczywiscie czysto formalnie czekam z utęsknieniem co w temacie powie obrońca. Idealnie jakby sie wypowiedzieli Noe, Arabski, Szachista, Piaskun i jeszcze sporo innych graczy.
    Dzień dobry ;)
    Zacznę od tego, że Twój post tatomija szacun jestem pełen podziwu, zdobyłeś sporo info o graczu Shimano I w dodatku wszystko w 100% prawda :)










    Szachista dzięki za docenienie mojej wnikliwości :) . Może dlatego, że też gram w szachy. Kiedyś nawet miałem epizod ligowy w wieku juniorskim. Bywały tez sukcesy turniejowe. Na tym może jednak zakończę autopromocję. Dziękuje, że się odezwałeś i potwierdziłeś dobitnie to, co każdy widział. Domyślam się, że nie było łatwo się odezwać w sytuacji pewnego zamieszania w temat. Cieszę się, że wybrałes mniejsze zło, czyli ujawnienie faktów.


    Webber - dobrze, że się odezwałeś. Rzeczywiście jest już trochę za późno, bo sprawa Shimano była już dość oczywista. Zareagowałeś, gdy fakty podsunięto Tobie pod nos. Niemniej jednak przełamałes się, a jak obserwuję po różnych wpisach nie było to łatwe. Tak jak w przypadku Teretha napisałem, że chętnie bym z nim pograł w soju (juz nieaktualne, bo konto właśnie jest przetapiane przez gracza szklana), tak w Twoim przypadku pewnie byłoby inaczej. To jednak nie znaczy, że chciałbym końca Twojej gry. Wg mnie oprócz niepotrzebnych komentarzy na boardzie grasz normalnie i chwała za to. Nie widzę przeszkód w tym, gdybyśmy razem jako gracze Leda wspólnie przegonili z tego uni Shimano i szklanę, bo to są szkodniki, a potem sobie pograli nawet po różnych stronach barykady.


    Shimano - jak do tej pory nie miałes odwagi nam skomentować swojego zachowania. Bardzo dobrze, bo raczej nikt nie miałby ochoty tego czytać. Siedź tam sobie gdzieś i licz kasę drżącymi rękoma, a najlepiej zaproponuj szklanie sojusz, bo jesteście siebie warci. Potem się nawzajem kupcie i sprzedajcie sobie floty za metal. 0_0
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • Bora 3d napisał(a):

    Szachista dziękujemy za wyjaśnienie z przyjemnością się czytało - kto miał wątpliwości przynajmniej przejrzał na oczy pozdrowionka @---Webber--- - aczkolwiek mocno bym się zdziwił gdyby ktoś się jeszcze nie połapał co tu się działo.
    Panie Shimano - gratulacje - pazerność na miarę TOP 1!:) Co do GO - kochany teamie naprawdę nie wiem jak slepym trzeba byc żeby się nie połapać co się dzieje lub jak duży nacisk jest w tej grze na ,,dochodowych" graczy ze puszczaliście to wszystko płazem:o Te wszystkie scr itd i tak nie mogą być dowodem wiec jeśli GO sam czegoś nie znalazł to rower zaraz wraca:)

    Pozdrawiam uczciwych którzy mam nadzieje zostali na uni ;)
    A kto twierdzi, że obsługa nic nie widzi :)? Ja natomiast widzę, że każde UNI ma takiego SHIMANO. po powrocie na Janice bylo to samo, Himalia to samo, Leda to samo :) Dostrzegam też to, że tacy gracze topią SPOOOOORO siana w anty co jest u nich widoczne. A jak stare powiedzenie mówi ... Nie gryzie się ręki która Cię karmi :) Moim zdaniem to świadome przymykanie oka na problem, tak smao jak nakaz z góry na cenzurowanie prawdy na forum przed moderatorów.

    SALUTE.
  • Jak Largo to wszystko jasne, na Yildun się udało, na Europie już nie za bardzo i teraz tutaj. Weźcie sobie do serca jedną prostą rzecz. To nie jest wina osób co kupują konta, ALE osób co je sprzedają zamiast oddać lub skasować. Jest też różnica między sprzedaniem komuś konta, bo ktoś chce autentycznie pograć, ale skupowanie by się pushować...sami wiecie jak to jest.
  • Szacun za co? Że postanowił się odezwać dopiero jak tereth i tatomija napisali co i jak wygląda? Nie wierzę, że przez tyle tygodni grania, rozmów na wspólnym disco i wymian informacji Webber nie skojarzył co się dzieje na koncie Shimano. Jak został sam na placu boju to się postanowił oczyścić. Tak to wygląda z mojej perspektywy.
  • ---Webber--- napisał(a):

    oza proste skupowanie floty z rynku... i to jak się okazało i pokazują dowody, które wychodzą na jaw, nie jedną...

    ...no cóż, czasu się nie cofnie, być może trzeba było wypisać się z tej wspólnej gry w momencie gdy okazało się, że shimano to largo...

    A jak pytałem na Discorcie to twierdził, że on to nie Largo... i dlatego grałem dalej w sojuszu eh...
    Graty webber decyzji !
  • szturman napisał(a):

    ---Webber--- napisał(a):

    oza proste skupowanie floty z rynku... i to jak się okazało i pokazują dowody, które wychodzą na jaw, nie jedną...

    ...no cóż, czasu się nie cofnie, być może trzeba było wypisać się z tej wspólnej gry w momencie gdy okazało się, że shimano to largo...

    A jak pytałem na Discorcie to twierdził, że on to nie Largo... i dlatego grałem dalej w sojuszu eh...
    Graty webber decyzji !

    Umiem czytać, mógł nie wiedzieć, że to "Largo" czy inny "Szymek", ale widział chore przyrosty, które są nierealne nawet dla osoby siedzącej DZIEŃ W DZIEŃ PO 24 GODZINY. Jakoś mu to nie przeszkadzało, dopiero jak Tereth i tatomija pokazali co i jak wygląda, to raczył się wypowiedzieć i "przeprosić".
    A za co Ty w ogóle Webber przepraszasz? Masz coś na sumieniu? Tu przecież dyskutujemy o wałkach Shimano.
  • Ostatni raz, a potem daruje sobie z dyskusje (ciach!)

    - w sojuszu wiedzieliśmy, że largo kupuje konta, wszyscy wiedzieli, nie było jednak przyrostów "z dupy", wszystkie były udokumentowane starciami, które nie nosiły znamion ustawionych, a na mmorpg-statmm nic się nie ukryje
    - co za tym idzie: nie wiedzieliśmy o ustawionych starciach
    - ja i reszta została okłamana, że starcie z agresorem jest czyste jak i w kilku innych tematach, ale o wszystkim nie musisz wiedzieć bo nie jesteś nikim istotnym, nawet chyba nie grasz na tym uni po tym jak dostałeś gonga... od shimano...
    Widać na starciach wrzuconych na forum i on figuruje tam najwięcej razy co już jest mocno podejrzane.

    Hehe, odwieczna dyskusja, topka vs ktoś kto w topce nigdy nie był, ta gra jest prosta i starć można robić nawet 10 dziennie i nie trzeba ich ustawiać, szczególnie na speed x3 i jeżeli posiada się flotę i recki w takiej ilości by sobie z tym poradzić, jeżeli myślisz, że ja czy tereth, którzy też robiliśmy nawet po 5 czy więcej starć dziennie powiemy komuś "ojej to podejrzane robić tyle starć!" to chyba coś ci się pomyliło

    Dziękuje za interesowanie się moim sumieniem, wszystko z nim ok, pozdrawiamy.

    Moderator mntek:
    obraza off
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • W sumie i tak zaraz zamkną temat ale jedno jest pewne, ze webber wiedział dużo wcześniej niż padły podejrzenia że shimano sie pushuje, to jest jasne nie ma co wałkowac tego bo bedzie tylko odbijanie piłeczki przez webbera.
    Zastanawia mnie tylko fakt, dlaczego nic nie zrobił, czyli złoszenia czy odejscie z sojuszu nie było, wiec tez coś za uszami ma
  • kiki3 napisał(a):

    W sumie i tak zaraz zamkną temat ale jedno jest pewne, ze webber wiedział dużo wcześniej niż padły podejrzenia że shimano sie pushuje, to jest jasne nie ma co wałkowac tego bo bedzie tylko odbijanie piłeczki przez webbera.
    Zastanawia mnie tylko fakt, dlaczego nic nie zrobił, czyli złoszenia czy odejscie z sojuszu nie było, wiec tez coś za uszami ma
    Ale sobie urządziliście polowanie na czarownice. Shimano nie odpisuje to trzeba trochę pojeździć po Webberze, nie?
    Wiesz jaka jest prawda? Otwórz sobie zakładkę statystyki na Ledzie. W top 20 masz realnie może 7 graczy. Większość używała buga rynku - łatwo możesz sprawdzić kto i w jakiej ilości wykorzystał sklonowane surowce analizując przyrosty od grudnia 2019. Na lewych kontach leżą jeszcze miliardy surowców, które niektórzy będą wydawali przez kolejne miesiące.
    Kupowanie kont odbywa się na skalę masową przez 2-3 osoby. Wszechobecne pushe, ustawki. To uni to jedno wielkie zgniłe jabłko a zauważyliście to bo Shimano w pewnym momencie zwyczajnie przegiął pałkę.

    Webber akurat w całym top20 jest chyba najczystszym graczem jeśli chodzi o przekręty. Dodatkowo na tyle honorowym, żeby po ujawnieniu skali procederu zerwać całkowicie kontakt z Shimano i się od niego odciąć.

    Jeśli chodzi o Shimano to grał nieczysto, więc dostał bana. To wszystko co powinno kogokolwiek z uni interesować. Przewinienie = kara i koniec tematu, życie toczy się dalej. To do GO należy teraz ujawnienie skali i wysłanie wszystkich zamieszanych na wieczne urlopy.

    Gratuluję Webberowi, że mu się chce w ogóle z Wami dyskutować. Na jego miejscu olałbym te pyskówki ciepłym sikiem.