PRZEPROSINY FILU

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • PacSzaman napisał(a):

    Zagubiony napisał(a):

    @zygunia napisała "W tym temacie pragne przedstawic kulisy ostatnich wydarzen na U68, dotyczacych rakietowania, spamowania podgladu i konfliktu pomiedzy sojuszami Misie i Komornik........"

    @PacSzaman napisał "...gdyz temat jest do hejtu naszego Fila kochanego a nie waszych pierdół o rakietowaniu mi się dobrze slucha jak ktos o filu gada a nie o waszych biednych rakietach ze złomu ukraiśnkiego"


    Jeśli temat ma służyć hejtowaniu to "gratulacje" dla Was, dno moralne. :(
    raz na wozie raz w obozie komuś się coś nie podoba to papa i miłego przeglądania innych pierdol w didachJeśli nie zauważył kolega to mowa w odpowiedziach pod tym tematem to filu i filu i filu i tak ma zostać bo nawet w tytule masz przeprosiny'filu'
    Bez odbioru

    Nie uważam swoich wypowiedzi cyt."miłego przeglądania innych pierdol w didach" . Jeśli ktoś swoje wypowiedzi tak określa to jego sprawa.

    Kolega powinien wiedzieć że dyskusja to nie tylko prezentowanie własnego zdania cyt."Jeśli nie zauważył kolega to mowa w odpowiedziach pod tym tematem to filu i filu i filu i tak ma zostać bo nawet w tytule masz przeprosiny'filu' "

    Mam pytanie do @zygunia za co ma przepraszać Filu, sama piszesz cyt." A, co ty jakas lama, czy swieta krowa na pastwisku, ze ciebie rakieta poczestowac nie mozna?"

    Jeśli masz takie podejście do rakietowania to po co temat został założony ?
  • Bo jednym wolno a innym nie :)
    Jesli tytułowy Filu wg szanownych Państwa cos zrobił to dlaczego wmieszaliscie w to innych graczy ? podobno dotyczo to tylko Fila ?
    I teraz Ci inni ni moga sie wypowiadac bo temat dotyczy tylko Fila ? COS KRĘCICIE OBYWATELE OGAMOWCY :)

    Temat został załozony bo Pani Sprawiedliwa i reszta sojuszu zaplanowali brzydka zabawe , mająca na celu ukaranie człowieka ( Filu )
    ... nagrywanie , kopiowanie wiadomośco i wrzucanie tego na forum jest co najmniej godne potepienia . Na temat moralnosci takiego postepowania wypowiadac sie nie bede , zrobili jak uważali ... ale teraz po tym jak wmieszali innych w ten swój spisek roku nie mają prawa nam zakazywać wypowiedzi .
  • @halszka myślę że pojęcie człowiek to istota rozumna mająca pewne wartości, kulturę i kręgosłup moralny

    Człowiekiem (normalnym) nie nazwę osobnika który w przypływie bodźców z gry zakłada specjalnie konta o obraźliwych nazwach (obrazy dla konkurentów, innych graczy, operatorów) i celowe wysyłanie głupiego lma na 24h +
    Osobnika który przez niepowodzenie w grze stalkuje innych użytkowników gry i grozi że napiszę do znajomych przeciwnika na Facebook np.

    To nie jest normalne i powinno być w pewien sposób piętnowane lub dany osobnik powinien zostać,, wykluczony z oferty,, na stałe

    To tylko gra, raz się wygrywa, raz się przegrywa
    Niestety niektórzy o tym zapomnieli
    Ale to tylko moje zdanie
  • Masz racje :)
    Tylko ciągle mam wrazenie, ze zapomina sie o tych, których wmieszano w tą nieładnie pachnąca sprawe , nie bronie Fila , ciągle jestem w pozycji bernej , nie zaczynałam konfliktu z nikim , nie stawialam sie nikomu , tylko puszczałam expy .
    PROSZE ZWROCIC UWAGE NA TO, ZE WYPOWIADAM SIE TYLKO W MOIM WŁASNYM IMIENIU
    nie bede sie posiłkowac zdaniem innych, nie bede kopiowac wypowiadanych kwestii, probuje przezkazac to co czuje z mojego punktu widzenia .
    Swój kręgoslup moralny ma kazdy z nas , tylko czasem cierpi sie na skolioze czy inne tałatajstwo :)
    To my sami powinnismy pilnowac swojej postawy , bez udawania przed innymi , bez pozerstwa , tak zeby mozna było sobie samemu powiedziec JESTEM OKI , nalezy tez pamietac o tym, ze kazdy z nas realnie zostawia swój obraz w społeczeństwie , oceniaja nas sąsiedzi, koledzy w pracy , uczniowie czy znajomi .
    Znam sporo osób z ogame w realu , i czesc z nich jest przekochana , ale sa tacy, ktorzy okazali sie byc zupełnie nie tymi jakimi sie pokazywali w grze. Po co udawali ? nie wiem , moze było im to potrzebne ? moze maja kompleksy ? moze cos w ich zyciu się dzieje ?
    Nie dopytywałam sie , bo to ich sprawa i ich sumienie .
    Reasumując ogame to zabawa , ma słuzyc przyjemnemu spędzeniu czasu , jesli ktos zmienia jej zasady to z przyjemnosci zostaje nic, nie gram po to aby mśccic sie za coś na komś , nie bawi mnie obgadywanie za plecami, kopiowanie pryatnych wiadomosci, jesli ktos pisze do mnie to pisze do mnie , nie mogłabym wykorzystac tego w niecnych celach, jesli z koms rozmawiam to go nie nagrywam , jesli nie chce sie z kims kumplowac to tego nie robie, nie udaje ze go lubie i potem bam bam :)))

    No to wracam do pracy :) ktos musi pracowac zeby inny ktos mogł odpoczywac :) Duzo słoneczka dla wszystkich, bo zimno jak diabli :)
  • @Antharas napisał " myślę że pojęcie człowiek to istota rozumna mająca pewne wartości, kulturę i kręgosłup moralny".
    Pełna zgoda do tego co napisałeś, jednak do takiego ideału trzeba dążyć. Zmiany na lepsze zacząć od siebie a potem wymagać od innych.

    Ten temat to nie dyskusja tylko hejt (w jakiejś części), problemem nie są zachowania związane z grą. Rakietowanie spamowania podglądu, nazwy planet..... występują na wielu unii z różnym nasileniem i często nie wiemy kto za tym stoi.

    Problem dotyczy relacji osobistych dwóch graczy. W mojej opinii obie te osoby wykorzystały ogame do prowadzenia prywatnej "wojenki".

    Dużo było o Filu i oczekiwaniach na jego przeprosiny. Gra kieruje się zasadami (w teorii pewnik) problemy łamania zasad załatwia się przez support. Łamanie prawa stalking, hejt to domena organów ścigania.

    Pozostaje moralność (kręgosłup moralny) kultura osobista. Tutaj blado to wygląda u założyciela tematu.

    Parę cytatów jak rzeczywistość postrzega @zygunia :

    ".....Nie interesuje nas czy Filu siedzial na tym koncie sam, czy sciagnal na to konto swojego kolege [ciach] panciorka. Zalosne sa te PW wysylane z do mnie i do moich sojusznikow z konta Paqs. Zalosne jest lamanie RODO i rozpowszechnianie mojego nazwiska wsrod innych graczy. Ciekawa jestem jak podejdzie do tego nasz szanowny Team, a moze na polskich serwerach nie obowiazije ochrona danych osobowych? Pamietam jak kiedys zwrocilam Panciorkowi uwage na ten temat, to szybciutko pokasowal posty, ktore odnosily sie do mojego prywatnego zycia w realu. No coz, PW nie da sie usunac, dlatego wlasnie na podstawie takich PW wiem kto i na czyje zlecenia obsluguje takie rakietowko - gsowki......"

    ".......Nie bede dalej komentowac tej zenady, kazdy ma swoj rozum. Ja od siebie tyle moge powiedziec, ze swojego nazwiska sie nie wstydze, w przeciwienstwie do ciebie Filu i Panciorku, zasiadaczu GSowko - rakietowek......"

    '.......Tak samo mialam, jak filu mial zgode na rozpowszechnianie mojego nazwiska, albo we wczesniejszych postach rozpowszechnianie informacji na temat mojego stanu cywilnego ,
    Dzis Filek po raz kolejny stosuje swoje zenujace zagrywki, zaklada nowe konto, ktore nazywa moim nickiem i nazwiskiem, a nazwa planety odnosi sie do sojuszu komornik. Na tym koncie zbudowal lm-a, ktorego chyba od razu po odebraniu ze stoczni wyslal do mnie na ponad 26 godzinny atak......"


    ".......Myslicie ze Filu odpuscil i zniknal na zawsze z U 68??? Nic bardziej mylnego. Juz nawet nie bede pisac, ze to [ciach] nie ma honoru, bo zadnymi slowami nie da sie opisac jego zachowan.
    Jakis tydzien temu ten [ciach] zalozyl kolejne nowe konto, ktore nazwal moim imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem [ciach], co jest widoczne na screnie. Nazwa planety tez miala godzic w moich sojusznikow. W zwiazku z tym ze tydzien czasu siedzialam sobie na urlopie, to ataki 1 LM z tego konta polecialy tym razem do moich sojusznikow dziunka i amava, co tez widac na dolaczonych screnach........"

    Kreuje się na ofiarę tego tematu. Pytanie zasadnicze czy grała wcześniej z Filu w jednym sojuszu? Skąd Filu ma dane dotyczące jej osoby?
    Jedyne dane jakie operator gry wymaga od graczy to adres mailowy.

    O kulturze dobitnie świadczy cyt. "....„Czytajac teraz Twoje wypowiedzi, wcale sie nie dziwie ze trafilas wlasnie do sojuszu Daniela, od razu widac ze swoj do swojego ciagnie ”
    Imputownie "przeciwnikowi" w dyskusji negatywnych cech innego człowieka wiele o tym mówi.

    zygunia napisał(a):

    halszka napisał(a):

    spamu na sojku było tyle, ze nie czytałam
    Halszka, widac ze moj temat przeczytalas tak samo jak wiadomosci w twoim wlasnym sojuszu, dlatego tak wybiorczo wyciagasz jakies polzdania. Czytajac teraz Twoje wypowiedzi, wcale sie nie dziwie ze trafilas wlasnie do sojuszu Daniela, od razu widac ze swoj do swojego ciagnie :D A, co ty jakas lama, czy swieta krowa na pastwisku, ze ciebie rakieta poczestowac nie mozna?

    Rzezimieszek napisał(a):

    Zygunia pierdziunia ma buldupy, że jakiś no-life śle na nią rakiety
    Ja?? Przeciez to Halszka beczy ;(

    Takie przypuszczenie może ten temat został założony dla możliwości "beczenia" jego twórcy ;)
  • Co wy? xD
    przecież to rozgrywka strategiczna i militarna :)
    Filu zawsze stosował taktykę ataku na najsłabsze ogniwo zespołu (moim zdaniem jak najbardziej słuszną i robił to doskonale). Kiedy wywoływał swoje wojenki i manipulował swoją ekipą aby nakłonić ich do jego poglądów to jego sojusznicy którzy mieli potencjał próbowali ubić floty przeciwnika a pan architekt wraz ze swoimi cieniami na innych kontach zabierał się za rozbijanie ekipy od wewnątrz. Jest to bardzo dobra taktyka bo daje szanse na niepokoje wewnątrz sojuszu przeciwnika :D wystarczy tylko rakietować najsłabszego militarnie górnika czy dręczyć go bezustannymi atakami a być może dojdzie do wyłomu w zespole bo np. "wy macie floty i możecie sobie latać a ja jestem atakowany przez wasze awantury i dajcie już spokój" Liderzy takiego atakowanego sojuszu muszą tracić energię na uspokajaniu nastrojów i na utrzymanie zespołu w całości zaczną się dyskusje nad sensem atakowania, deklaracje odbudowy czyli strata sojuszowych surowców na inny cel niż rozbudowa floty lub ataki. Uważam to za doskonały ruch taki sam jak umieszczanie szpiega w przeciwnej ekipie co chyba nawet jest podstawą przy prowadzeniu wojenek.
    Nie wierzycie? to poczytajcie posty wyżej, dwie strony konfliktu i wzajemne oskarżenia o to że ja nic nikomu nie robię a cierpię za wszystkich oraz nie ruszają mnie te rakiety bo to głupie i żałosne albo ta gra to przecież zabawa ale pisze o nich kolejnego posta :D Widzicie jakieś wpisy kolesi którzy grają flotą w tych ekipach i kręcą dobre steki?
    Jeśli ta sierota (tak, obrażam go świadomie choć nie wypada. Jest silniejsze a kolś ciężko na to zapracował i nie darzę go żadnym szacunkiem, odczuwam obrzydzenie, to oszust i obrzydliwy kłamca daleko wykraczający poza zabawę i podchody w grę wirtualną i nagrywacz prywatnych rozmów - prekursor takich zagrywek architekt, osoba której nie można ufać w żadnej kwestii bez żadnego kręgosłupa moralnego totalnie zaślepiona tym wirtualnym światem a w realu zgaduje pewnie niebezpieczna i niestabilna. W dodatku twierdzi że nie pije. Kto normalny nie chla?? :glaszcze: BLE) trafiła na zgraną ekipę która czerpię przyjemność z zabawy i mówi jednym głosem to jego sojusz dostanie dokładnie to samo w tym samym celu "przestańcie już ich rakietować bo nie mogę się wygrzebać spod tych rakiet a ja tylko latam DT"
    :D nie trzeba zwalić największej floty przeciwnika aby wygrać wojenkę.

    secundo: ta gra ma rakiety które służą do wystrzeliwania ich w przeciwnika. :D teraz już znacie wszyscy ten sekret.

    Kupcie jakieś konto albo ST czy inny bunkier, albo sprzedajcie między sobą po dobrej cenie i wszyscy będą zadowoleni. Później tylko szybko wzajemne oskarżenia o kupowanie kont i z głowy. Po co te żale jak można wydać parę stówek i wszyscy będą szczęśliwi, nie kumam tego.

    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • @nscr "przecież to rozgrywka strategiczna i militarna ", większość grających powinna to wiedzieć. Strategia i model postępowania zrozumiały.

    Problem w temacie jest taki że gra to świat wirtualny w którym można grozić przeciwnikowi jednak nie można go obrażać. Niszczyć przeciwnika można na wszelaki sposób zgodnie z zasadami lub je łamiąc. Są gracze którzy łamią zasady bo to się opłaca i gracze którzy stosują się do zasad bo warto (niekoniecznie się opłaca). Manipulacja istnieje od początku świata to sposób na władzę.

    W mojej opinii DID nie jest miejscem gdzie opisuje się człowieka i przeprowadza "sąd" nad nim.
    Oczekiwanie przeprosin za co, że ktoś "zabawę" w grze utożsamia z tym co lubi?
    Oczekiwanie kultury na forum jak najbardziej.
    Gra to dodatek do życia, życie bez gry toczy się dalej.

    Widzę, ze Zygunia jest i nie zgadza się z moimi wypowiedziami.

    Uprzejmie proszę odpowiedź na moje pytania zawarte w poprzednich postach.:
    Mam pytanie do @zygunia za co ma przepraszać Filu, sama piszesz cyt." A, co ty jakas lama, czy swieta krowa na pastwisku, ze ciebie rakieta poczestowac nie mozna?"
    Pytanie zasadnicze czy grała wcześniej z Filu w jednym sojuszu? Skąd Filu ma dane dotyczące jej osoby?

    Liczę ze masz odwagę na te pytania odpowiedzieć. Odpowiedzi wiele wyjaśnią.
  • Zagubiony napisał(a):

    Mam pytanie do @zygunia za co ma przepraszać Filu
    [ciach]
    Oto w tym screnie masz cala moja odpowiedz. Ja wiem czego powinny dotyczyc sie jego przeprosiny odnosnie bezposrednio mojej osoby, ale w calym tym sporze nie domagalam sie przeprosin dla mnie, a domagalam sie azeby Filu przeprosil za spowodowanie calego tego konfliktu pomiedzy sojuszami, i przeprosiny mialy dotyczyc nie wylacznie mojej osoby, a calego sojuszu Komornik jak rowniez osob z sojuszu Misie, ktore bezsensu ucierpialy z powodu jego ponizej moralnego dna zagrywek.
    [ciach]
    Mentorem w sprawie porozumienia byl w tamtym czasie Pluszowy, i byla to jedyna i jedyna osoba, ktora probowala w jakikolwiek sposob porozmawiac o problemie, dazyla do rozwiazania i zazegnania tego konfliktu.
    Dodam, ze w czasie negocjacji do kilku osob jak np Majnaj, Hani, Dzanas11, Canan (nie pamietam wszystkich) wyslalam PW , wlasnie po to zeby wyjasnic sytuacje i po to zeby Filu nie robil wam wody z mozgu. Niektorzy nie odpisali nic, a niektorzy wrecz byli oburzeni i dla przykladu Hani odpisal mi, zebym wiecej do niego nie pisala, bo on sobie tego nie zyczy, dzanas11 tez byl nie lepszy, choc na poczatku myslal ze od Fila info dostal nie ode mnie, ale sumasumarum tez ucial temat. OK, spoko, luz, stwierdzilam - Wasz wybor, skoro wolicie zyc dalej w iluzji Fila to kto Wam zabroni. Ja do tej pory nie wiem czy Filu mial to zalatwic sam czy w porozumieniu z Wami sojusznikami, i na dzien dzisiejszy szkoda mi czasu zeby sie nad tym zastanawiac, bo mam wazniejsze sprawy na glowie w realu. Moze Ty @Zagubiony zlotousty wyciagniesz jakies konkluzje z ponizszego screna?
    [ciach]
    Odpowiadajac na Twoje dalsze pytanie (a przy okazji to tez chcialam napisac do Sędzi Marii Wesolowskiej-Halszki) :
    Fila znam juz ladnych pare lat, i przezylismy wspolnie juz dwie UF, poczawszy od tego jak jeszcze istnialo U69 i po wczesniejszej UF czesc graczy z u 69 przeszla na Nekkar a czesc na U68. Pod koniec U69 (chwile przed UF) Filu dolaczyl do Komornik, a w niedlugim czasie po UF juz na U68 z sojuszu odszedl. Rzecza (jak dla mnie) normalna jest, ze sojusznicy posluguja sie wspolnym komunikatorem jak np Skype czy FB, co umozliwia (w niektorych przypadkach niestety) pozyskanie dnych osobowych. A ile Ty czy Halszka znacie Fila??? Od ostatniej UF? A moze jeszcze pozniej, bo tak naprawde od wejscia waszego do Misi? Jestescie tylko chwila w jego calej egzystencji. Dla mnie liczy sie opinia kogos kto zna go tak dlugo jak jalub jeszcze dluzej, ludzi z ktorymi gral na U 69 i jeszcze wczesniej i ktorzy poznali sie na nim dobrze (zbyt dluga lista zeby ich wszystkich wymienic). Albo chociazby opinia ludzi, ktorzy byli z nimi przez kilka ladnych lat razem w sojuszu, chociaz by tu na u 68 po tym jak Filu tu trafil z u 69. Wilku, Gangrena ( Piaskowy dziadek), byli sojusznicy,ktorzy poznali sie na jego machlojach . Pozniej Nscr i inni ktorzy potrafia racjonalnie myslec.

    Zagubiony napisał(a):

    Problem w temacie jest taki że gra to świat wirtualny w którym można grozić przeciwnikowi jednak nie można go obrażać.
    To ma byc jakis zart z twojej strony??? Regulamin jasno i wyraznie mowi, ze miedzy innymi zabronione sa:

    Toadie napisał(a):

    groźby dotyczące życia rzeczywistego
    Skoro Filu posuwa sie do takich akcji jak dzwonienie do gracza i mowienie mu ze go znajdzie i zalatwi, jest wobec ciebie ok, a ktos kto to opisze lub zrobi z tego szydere zasluguje na krytyke, to tylko ci pogratuluje szerokiego horyzontu myslowego!!! :faq: No wlasnie milo by bylo gdyby wszyscy mogli oddzielic wirtual od reala, niestety nie wszyscy to potrafia.


    Zagubiony napisał(a):

    Problem dotyczy relacji osobistych dwóch graczy. W mojej opinii obie te osoby wykorzystały ogame do prowadzenia prywatnej "wojenki".
    Jak widzisz Zagubiony, zagubiles sie w tym wszystkim, a ja udowodnilam ci ze wcale nie o mnie osobiscie chodzi, tylko w szczegolnosci o pokazanie kim naprawde jest Filu, oraz o konflikt pomiedzy Miskami a Komornikami, o ktorym nie masz zielonego pojecia, a probujesz sie wymadrzac jak bys od U1 zaczynal i wszystkie rozumy pozjadal. Nie chce mi sie odnosic do kazdej jednej zdawkowej twojej wypowiedzi i cytatow ktore po mnie wstawiasz, bo mi poprostu czasu szkoda, dlatego napisze ogolnikowo.
    Dlaczego poprosiles o zamkniecie tematu ktory sam zalozyles na temat przekretow i kolesiostwa jednego sojuszu z jednego uni z jedna pania z teamu? Moze oni tez nie byli wcale tacy zli a tylko korzystali z bledow na jakie pozwalala gra i przymruzenie oka pewnej Pani??? Moze ktos by chcial sie w tej sprawie wypowiedzieci dobre slowo napisac o osobach korzystajacych z bugow, ale poprzez zamkniecie tematu nie ma juz mozliwsci?.Siedziales w takim samym sojuszu,w ktorym pewne osoby mialy plecy Teamu, tylko najlepiej bylo przymknac oko zeby nie widziec tych niewytlumaczalnych przyrostow. Jak widzisz ja nie prosze o zamkniecie tematu,wlasnie po to zeby mogl sie wypowiadac kazdy kto tylko chce w temacie. A ode mnie nie oczekuj ze bede na zawolanie odpowiadac na twoje posty, bo w realu mam ciekawsze zajecia.
    Co do beczenia ze polecialy na ciebie po 1-2 rakiety, to masz pole do popisu w temacie "Spamu podgladu" ktory rowniez zalozylam. Jakos tam nie widze zbyt wielu twoich postow i propozycji na twarde zasady co do rakietowania.

    @halszka, na ciebie to mi w ogole szkoda czasu tracic, ale zrobie wyjatek i tez ci odpisze. Zanim ty biedna, niewinna, pokrzywdzona oberwalas kilka rakiet, to najpierw nasz biedny niewinny nieswiadomy i niczego niespodziewajacy sie Easy Bot zostal poczestowany rakietami od gracza Ezeq, ktory nie wiadomo dlaczego wszczal takie dzialania wobec mojego sojusznika. Easy Bot chcial tez tylko sobie spokojnie grac i nikogo nie zaczepial. Gdybys chociaz na pol gwizdka czytala informacje z sojuszu oraz na pol gwizdka przejrzala moj temat, to zrozumilabys, ze nie same zagrywki Fila doprowadzily do naszego odwetu, ale dzialanie Ezqa (rakietowanie i puszczenie gsow na Easy Bota) byly przyczyna ze zaczelismy rakietowac inne osoby z Miskow. Gdzies tam napisalas zeby ci nie podsylac screnow. No w sumie racja, bo po co , skoro i tak ich nie przeczytasz a nawet jesli, to i tak nic z nich nie zrozumiesz, bo ty tylko expy puszczasz :fa:

    Moderator kruszynka:
    Usunięto screeny z prywatnymi wiadomosciami
  • Dziękuje uprzejmie za wyjasnienia , jednakze nie interesuja mnie zagrywki Fila, czy innego byłego sojusznika , miałam statki , latałam nimi i oczekiwałam, ze ktos bedzie mi je chciał rozbic , robiłam fsy , robiłam aktywki , .... i co ? rakiety leca , nawet tam floty nie było :) żart sobie mysle , jak tak sie mamy bawic to prosze beze mnie , a Wy sobie piszcie jaki to Filu jest beee, bo historycznie on robił to to tamto .... ja tego nie wiem.
    Wiem natomiast teraz w stu procentach , ze na takim unii juz nie chce grac .

    Za innych nie smiem sie wypowiadac . Kazdy ma swoj punkt widzenia i robił tak a nie inaczej z jakichś powodów .

    Na koniec napisze tylko jedno .... na zlociku Daniel nie pil :) i był przeuroczym człowiekiem :)
  • halszka napisał(a):

    Dziękuje uprzejmie za wyjasnienia , jednakze nie interesuja mnie zagrywki Fila, czy innego byłego sojusznika , miałam statki , latałam nimi i oczekiwałam, ze ktos bedzie mi je chciał rozbic , robiłam fsy , robiłam aktywki , .... i co ? rakiety leca , nawet tam floty nie było :) żart sobie mysle , jak tak sie mamy bawic to prosze beze mnie , a Wy sobie piszcie jaki to Filu jest beee, bo historycznie on robił to to tamto .... ja tego nie wiem.
    Wiem natomiast teraz w stu procentach , ze na takim unii juz nie chce grac .

    Za innych nie smiem sie wypowiadac . Kazdy ma swoj punkt widzenia i robił tak a nie inaczej z jakichś powodów .

    Na koniec napisze tylko jedno .... na zlociku Daniel nie pil :) i był przeuroczym człowiekiem :)
    Nie wiem, nie znam się ale jak się gra w Sojuszu to odpowiada się za Sojusz, nie grasz sam i jak ktoś z Twojego Sojuszu robi sobie jaja w grze to niestety wszyscy Sojusznicy dostają rykoszetem , pretensje możesz mieć tylko do swojego Sojusznika a jak Ci nie pasuje taki stan rzeczy to odchodzisz z Sojuszu proste i logiczne :P
    jest to gra wojenna a nie pitu pitu, jak chcesz mieć spokój to pograj w Candy Crush Saga :P

    Wracając do Daniela, poznałem go na uni69 (powiedzmy że poznałem) ale już na 69 wyszło że Daniel gra kilkoma kontami, przez co musiał się pożegnać z Veto, pożegnanie było na stopie przyjacielskiej, choć z dużą ilością niedomówień, dalej utrzymywałem z Danielem kontakt, częste rozmowy na Skype, lecz już wtedy zaczęły dochodzić mnie słuchy że za plecami Daniel opowiada jakieś niestworzone teorie na mnie i jak tak teraz patrze przez pryzmat czasu i dedukuje to nie wiem czy przez niego nie skłóciłem się z Kamilem aka Kalib3r, jednym z założycieli Komornic... lecz dalej miałem go w znajomych na FB do czasu aż na Forum zaogniła się kłótnia z jednym z moich Sojuszników, wtedy przejrzałem na oczy kim jest Daniel jak czytałem jego posty to aż oczy przecierałem, kłamstwo, goniło kłamstwo i podpierało się kłamstwem, do tego hipokryzja - wtedy mój kontakt z Danielem zakończył się Blok na wszystko z nim związane... Masakra totalna, czasami wydaje mi się że ten człowiek to Socjopata, a cyferki całkowicie poprzewracały mu w głowie
    Jak to przeczytasz Danielu to taka jest prawda... Ogame jest zabawą nigdy nie czaiłem ludzi, którzy mącą, oszukuj, pushują, skupują, grożą itp. przez te wszystkie lata gry nigdy nie byłem na Banie, raz tylko dostałem ostrzeżenie bo moje buddy zgłosiło że napisałem słowo na K :D

    Ludzie Kochani pamiętajcie że to jest rozrywka, to ma być przyjemność, a niektórzy zrobili z tego walkę o życie ;)
    pozdrawiam ZDOBYWCA

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZDOBYWCA1 ().

  • @zygunia napisała cyt. "Jak widzisz Zagubiony, zagubiles sie w tym wszystkim, a ja udowodnilam ci ze wcale nie o mnie osobiscie chodzi,........"

    Pomogę odnaleźć się Tobie, na podstawie faktów. Żeby to zrozumieć nie wystarczy być "zlotoustym" trzeba używać rozumu. ;)

    Manipulujesz odnosząc się do mojej wypowiedzi cyt. "Problem w temacie jest taki że gra to świat wirtualny w którym można grozić przeciwnikowi jednak nie można go obrażać"
    Odpowiadasz: cyt."To ma byc jakis zart z twojej strony??? Regulamin jasno i wyraznie mowi, ze miedzy innymi zabronione sa:" i cytujesz regulamin forum "groźby dotyczące życia rzeczywistego" O_O

    Czytanie ze zrozumieniem pozwala wyciągnąć logiczny wniosek że pisałem o grze :) , w grze obowiązują takie zasady:

    Jeżeli gracz użyje w wiadomości wulgaryzmu lub napisze zniewagę w sposób powszechnie uznawany za niekulturalny, adresat może zgłosić to do GO przy pomocy opcji "Zgłoś". GO może ukarać nadawcę banem. Wulgaryzmy zagwiazdkowane, wykropkowane itp. również mogą być karane.

    Jeżeli jakiś gracz grozi Ci odnośnie świata rzeczywistego, musisz to koniecznie zgłosić do Operatora. Za takie wiadomości grozi kasacja konta, bądź całkowite wykluczenie ze społeczności OGame. Jeżeli groźby odnoszą się do gry, to taki fakt nie jest karany.

    W mojej wypowiedzi "Gra kieruje się zasadami (w teorii pewnik) problemy łamania zasad załatwia się przez support. Łamanie prawa stalking, hejt to domena organów ścigania." jasno odniosłem się do stanu faktycznego (wystarczy czytać ze zrozumieniem).
    Twoje postrzeganie świata można podsumować Twoimi słowami cyt."Czytajac teraz Twoje wypowiedzi, wcale sie nie dziwie ze trafilas wlasnie do sojuszu Daniela, od razu widac ze swoj do swojego ciagnie "

    Oczekiwania (Roszczeniowość) jako osoba dorosła powinnaś mieć świadomość, że support posiada tylko Twój adres mailowy.
    Mimo to piszesz cyt."Zalosne jest lamanie RODO i rozpowszechnianie mojego nazwiska wsrod innych graczy. Ciekawa jestem jak podejdzie do tego nasz szanowny Team, a moze na polskich serwerach nie obowiazije ochrona danych osobowych? ".
    Jednocześnie masz pełna świadomość cyt."Fila znam juz ladnych pare lat, i przezylismy wspolnie juz dwie UF, poczawszy od tego jak jeszcze istnialo U69 i po wczesniejszej UF czesc graczy z u 69 przeszla na Nekkar a czesc na U68. Pod koniec U69 (chwile przed UF) Filu dolaczyl do Komornik, a w niedlugim czasie po UF juz na U68 z sojuszu odszedl. Rzecza (jak dla mnie) normalna jest, ze sojusznicy posluguja sie wspolnym komunikatorem jak np Skype czy FB, co umozliwia (w niektorych przypadkach niestety) pozyskanie dnych osobowych."

    Forum jest przestrzenią publiczną w której nie można ludzi obrażać. Faktem jest wyrok prawomocny, do czasu jego braku istnieje domniemanie niewinności. O wszelkie naruszenia prawa zawiadamiasz organy ścigania, samo przeświadczenie o winie osoby nie uprawnia do nazwania go w przestrzeni publicznej przestępcą.

    Piszesz: cyt. "Jakis tydzien temu ten psychopata zalozyl kolejne nowe konto, ktore nazwal moim imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem [ciach],"
    On obraża słowem na [ciach]pełna zgoda piszesz do supportu zgodnie z zasadami gry. Ty piszesz psychopata w obłudnej interpretacji to pozdrowienie lub zwrot grzecznościowy (co na to @Toadie) przecież to przestrzeń publiczna ;)

    Odnoszę wrażenie że nie akceptujesz metod działania Fila, jednak je stosujesz. :(

    Teraz ja oczekuję sprostowania "zagubienia się" i jeśli masz odwagę przeproszenia za to co napisałaś.

    Co do "beczenia" i zamknięcia tematu na Wezn napiszę później. Warunkiem będzie umiejętność oddzielenie świata gry, od przestrzeni publicznej. :)

    Moderator kruszynka:
    Usunięto pseudowulgaryzmy
  • Cześć Wam!!!!
    Nieraz tutaj zaglądam i czytam te wypociny niektórych graczy i [ciach]. @zygunia wywołała mnie do tablicy pisząc, że jestem nienormalny więc chciałem się udzielic tez w tym temacie:
    Grałem kiedyś w komornikach i grałem też w Miśkach także co nie co wiem o graczach tych sojuszów. @FILU był pochłonięty tą grą, fanatyk jeśli można tak powiedzieć, ale czy to złe cechy gracza ?? Już ktoś wspominał, że to gra strategiczna, militarna i rakietowanie, uderzanie w słabszych graczy ( z korzyścią lub nie ) jest jakąś strategią i TYLE w TEMACIE. Jeśli ktoś skomli, że dostał rakiety, że ktoś mu wleciał w obronę itd. to mam dla niego radę. IDŹ pograj w bierki !!!!!!!!
    Ja jak grałem byłem strasznie nie lubiany przede wszystkim przez @zygunia i jej męża @dziuniek1 oraz przez @kyss (nie wiem czy jeszcze gra). Oni polowali na mnie i mnie upolowali i zakończyłem grę :) I co miałem też płakać ??, że dlaczego na mnie polowali ??? Dlaczego mnie rakietowali ?? :D Nie nie płakałem tylko też ich rakietowałem itd. TAKA GRA !!!! Aż w końcu padłem hehehehhehehe

    KOMORNICY mają jeszcze jedną wadę, a uważają się za świętych. jest nią @zygunia , @KKS i wielu wielu innych z tego sojuszu. Otóż posiadają wiele kont i sie z nich puszują !!! @KKS ban za banem itd. I co ?? i to jest @zygunia twoim zdaniem w porządku ?? Łamanie zasad gry przez was jest takie super ?? w Życiu też łamiesz wszystkie zasady ?? WIĘC NIE BĄDŹ TAKA KRYSTALICZNA I NIE RÓB Z SIEBIE OFIARY !!! BO ZA PAZNOKCIAMI MASZ WIĘCEJ NIŻ TYCH CO OSKARŻASZ !!!!!

    @zygunia może to co piszesz wyżej to Twoja taktyka gry ??? Robisz z siebie ofiarę, wklejasz PW, nagrywasz graczy na skype, a potem piszesz o RODO ??? Ty zastanawiasz się co Ty sama robisz ???
    jakie szambo robisz z gry !!!! Oskarżasz każdego, kto nadepnie tobie na odcisk, albo napisze prawdę np. o twoich kontach puszowych o wykorzystywaniu luk w grze itd.
    Napisałaś, że ktoś miał znajomości w GO i to wykorzystywał. To teraz może napisz nam wszystkim jakie Ty miałaś znajomości w GO hmmmm i znajomości z Lwicą ;] Podziel się tym wszystkim !!!!!!

    I na koniec !!!!!!!

    Panciorek to nie Filu, a Filu to nie Panciorek. @zygunia o tym wie, ale aby siać ferment zaraz napisze, że Filu to Panciorek !!!!!

    jak grałem w Komornikach to gadałem na skype z @zygunia i ona wie i całe komorniki, że jestem osobnym bytem i nie jestem Danielem. Ale taktyka gry komorników jest taka, aby siać FERMENT !!!!!!!

    pozdro z emeryturki.

    P.S.

    a może wrócę i porakietuje trochę komorników hmmmmm kto wie :) , albo GS na 3 dni poleci ;) taka o taktyka moja będzie :)

    Moderator kruszynka:
    Upominam za flame
  • halszka napisał(a):

    Dzieki zdobywco :)
    Mówisz o odpowiedzialnosci zbiorowej ?

    Odpowiedzialność zbiorowa leży u podstaw nienawiści rasowej. Była pretekstem także do gnębienia licznych grup etnicznych w Związku Radzieckim (choćby wysiedlenie Tatarów krymskich), nawet i w Polsce (ludność Bieszczadów). Oba zbrodnicze systemy totalitarne, nazistowski i sowiecki, posługiwały się odpowiedzialnością zbiorową jako narzędziem zbrodni.
    źródło: NKJP: Janusz Szajewski: Listy, Gazeta Wyborcza, 1994-07-29

    Zdarzało się, że wspólnota dawała poręczenie za swojego członka, biorąc w ten sposób zbiorową odpowiedzialność za jego czyn.
    źródło: NKJP: Andrzej Chwalba: Obyczaje w Polsce : od średniowiecza do czasów współczesnych : praca zbiorowa, 2005

    Nie wolno rozliczać ludzi za grzechy przodków, bo to prowadzi do zbiorowej odpowiedzialności, a zarazem rozmywa osobistą winę.
    źródło: NKJP: Mariusz Wilk: Wilczy notes, 2007

    Juz nie pisze moich słów , posługuje sie cytatami , aby nie byc oskarżana o ... cokolwiek :)

    nie oczekuje stanowiska od osób biorących udział w tej dyskusji , ale przeczytajcie i przemyslcie to :)
    no i widzisz - ja odnoszę się do gry, która jest zabawą a Ty mi cytujesz życie realne, które nie ma nic wspólnego z grą czytaj zabawą
    i tak w grze wojennej wypowiedzenie agresji członkowi innego Sojuszu jest równoznaczne z odpowiedzią i to nie tylko do osoby, która zaatakowała :P

    tak jak pisałem to jest gra, zabawa a nie życie realne więc co poniektórzy powinni się obudzić i zacząć się bawić :) OMG ale że aż tak @halszka :D
    pozdrawiam

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • @ZDOBYWCA1 Temat brzmi tak "W tym temacie pragne przedstawic kulisy ostatnich wydarzen na U68, dotyczacych rakietowania, spamowania podgladu i konfliktu pomiedzy sojuszami Misie i Komornik"

    Ja osobiście nie mam konfliktu z graczami z sojuszu Komornicy to że mnie rakietowali to taka gra. Problem miałem co do spamu podglądu i napisałem do supportu.
    Z tej dyskusji wynika że twórca tego tematu ma problem z ...........
    To nie ja jestem "sprawiedliwy" i w tych ramach rakietuję innych dlatego że Filu kogoś wcześniej rakietował.
    Masz problem z Filu to go rakietuj, odpowiedzialności zbiorowej nie ma, poza wypowiedzeniem wojny.
    O tym piszemy z @halszka
  • Zagubiony napisał(a):

    @ZDOBYWCA1 Temat brzmi tak "W tym temacie pragne przedstawic kulisy ostatnich wydarzen na U68, dotyczacych rakietowania, spamowania podgladu i konfliktu pomiedzy sojuszami Misie i Komornik"

    Ja osobiście nie mam konfliktu z graczami z sojuszu Komornicy to że mnie rakietowali to taka gra. Problem miałem co do spamu podglądu i napisałem do supportu.
    Z tej dyskusji wynika że twórca tego tematu ma problem z ...........
    To nie ja jestem "sprawiedliwy" i w tych ramach rakietuję innych dlatego że Filu kogoś wcześniej rakietował.
    Masz problem z Filu to go rakietuj, odpowiedzialności zbiorowej nie ma, poza wypowiedzeniem wojny.
    O tym piszemy z @halszka
    jak to nie ma jesteście pod tą samą banderą to jest, powtórze to jest gra wybrałeś sobie takiego Sojusznika lub taki Sojusz to musisz ponosić konsekwencje, proste i logiczne

    tak jest w Veto lub w innych Sojuszach powtórze po raz enty że to jest zabawa, wiesz w atakowanie i zabieranie cyferek innym, w Wojny to Ogame bawiło się 10 lat temu teraz są albo koalicje z innymi Sojuszami tudzież pakty albo neutralni a reszta to Wojna na tym ta gra polega Halszka zadaje cios mojemu Sojusznikowi ja patrze kogo mam w pobliżu z jego Sojuszu i go napierdzielam - proste jak budowa cepa :)
    pozdro

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • Hmmm widzę że Wam się nie nudzi... Ciekawe czy jakby mnie nagrali podczas rozmowy telefonicznej - powstałby taki temat.
    Co do Pana F... którego nicka lepiej nie wypowiadać, nie do końca miał równo pod sufitem.
    U koleżanki ze zwierzeciem w avku - widze poczatki syndromu Sztokholmskiego
    No ale nic - bawcie sie dalej


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • :ocb: :ocb: :ocb: ale super :) nie wpadłabym na to :)
    z reguły szanuje ludzi , nie wyciągam na swiatło dzienne czyjegos życia :) jesli mi nie odpowiadaja to z nimi sie nie zadaje :)
    prosta filozofia
    nawet Ciebie priesten szanuje chociaz powinnam na Tobie wieszac wszystko co sie da , dla zasady ... ale nie uznaje takich zasad :) a Ty mozesz pisac nawet o innych zespołach defektach czy syndromach w moja strone, jesli ma Ci to pomóc w uzyskaniu lepszego samopoczucia to prosze bardzo :) jakby Ci to powiedziec ... nie zalezy mi na Twojej opinii , zależy mi na opinii zwyczajnych madrych ludzi , prostych ale z bogata dusza , bo to rzecz jakiej nie kupisz nigdzie czyli jest dla Ciebie nieosiągalna :)

    Cyt. Co do Pana F... którego nicka lepiej nie wypowiadać... powiadasz ? czy Ty jestes w wieku ogladaczy Harego Pottera ? ktorzy to wola nie wypowiadac imienia sam wiesz kogo ? O_O O_O O_O

    zwierze w tle to lama ... prawda , ze urocza ? :D :D :D
  • @priesten temat dyskusji jest taki: "W tym temacie pragne przedstawic kulisy ostatnich wydarzen na U68, dotyczacych rakietowania, spamowania podgladu i konfliktu pomiedzy sojuszami Misie i Komornik"
    Wycieczki personalne świadczą o "wysokim" poziomie merytorycznym :thumbdown: @Ten Keyra przypomnę o "beczeniu" pisała @zygunia równasz do jej poziomu :thumbdown: .

    Ten Keyra napisał(a):

    Zagubiony napisał(a):

    Masz problem z Filu to go rakietuj,
    Jak się rakietuje kogoś, kto jest na urlopie? Są na to jakieś kody?
    Kodów nie ma :D , polecam dużo cierpliwości przy czytaniu "Drogowskaz OGame- Co? Gdzie? Jak?" ;) Może w swojej przygodzie z ogame próbowałeś złapać flotę gracza grającego UFS . Łatwiej rakietować niż złapać taką flotę.
    Czy gracz grający UFS ma przepraszać za taką taktykę?

    @zygunia odpowiesz na mój post:

    Zagubiony napisał(a):

    @zygunia napisała cyt. "Jak widzisz Zagubiony, zagubiles sie w tym wszystkim, a ja udowodnilam ci ze wcale nie o mnie osobiscie chodzi,........"

    Pomogę odnaleźć się Tobie, na podstawie faktów. Żeby to zrozumieć nie wystarczy być "zlotoustym" trzeba używać rozumu. ;)

    Manipulujesz odnosząc się do mojej wypowiedzi cyt. "Problem w temacie jest taki że gra to świat wirtualny w którym można grozić przeciwnikowi jednak nie można go obrażać"
    Odpowiadasz: cyt."To ma byc jakis zart z twojej strony??? Regulamin jasno i wyraznie mowi, ze miedzy innymi zabronione sa:" i cytujesz regulamin forum "groźby dotyczące życia rzeczywistego" O_O

    Czytanie ze zrozumieniem pozwala wyciągnąć logiczny wniosek że pisałem o grze :) , w grze obowiązują takie zasady:

    Jeżeli gracz użyje w wiadomości wulgaryzmu lub napisze zniewagę w sposób powszechnie uznawany za niekulturalny, adresat może zgłosić to do GO przy pomocy opcji "Zgłoś". GO może ukarać nadawcę banem. Wulgaryzmy zagwiazdkowane, wykropkowane itp. również mogą być karane.

    Jeżeli jakiś gracz grozi Ci odnośnie świata rzeczywistego, musisz to koniecznie zgłosić do Operatora. Za takie wiadomości grozi kasacja konta, bądź całkowite wykluczenie ze społeczności OGame. Jeżeli groźby odnoszą się do gry, to taki fakt nie jest karany.

    W mojej wypowiedzi "Gra kieruje się zasadami (w teorii pewnik) problemy łamania zasad załatwia się przez support. Łamanie prawa stalking, hejt to domena organów ścigania." jasno odniosłem się do stanu faktycznego (wystarczy czytać ze zrozumieniem).
    Twoje postrzeganie świata można podsumować Twoimi słowami cyt."Czytajac teraz Twoje wypowiedzi, wcale sie nie dziwie ze trafilas wlasnie do sojuszu Daniela, od razu widac ze swoj do swojego ciagnie "

    Oczekiwania (Roszczeniowość) jako osoba dorosła powinnaś mieć świadomość, że support posiada tylko Twój adres mailowy.
    Mimo to piszesz cyt."Zalosne jest lamanie RODO i rozpowszechnianie mojego nazwiska wsrod innych graczy. Ciekawa jestem jak podejdzie do tego nasz szanowny Team, a moze na polskich serwerach nie obowiazije ochrona danych osobowych? ".
    Jednocześnie masz pełna świadomość cyt."Fila znam juz ladnych pare lat, i przezylismy wspolnie juz dwie UF, poczawszy od tego jak jeszcze istnialo U69 i po wczesniejszej UF czesc graczy z u 69 przeszla na Nekkar a czesc na U68. Pod koniec U69 (chwile przed UF) Filu dolaczyl do Komornik, a w niedlugim czasie po UF juz na U68 z sojuszu odszedl. Rzecza (jak dla mnie) normalna jest, ze sojusznicy posluguja sie wspolnym komunikatorem jak np Skype czy FB, co umozliwia (w niektorych przypadkach niestety) pozyskanie dnych osobowych."

    Forum jest przestrzenią publiczną w której nie można ludzi obrażać. Faktem jest wyrok prawomocny, do czasu jego braku istnieje domniemanie niewinności. O wszelkie naruszenia prawa zawiadamiasz organy ścigania, samo przeświadczenie o winie osoby nie uprawnia do nazwania go w przestrzeni publicznej przestępcą.

    Piszesz: cyt. "Jakis tydzien temu ten [b][ciach][/b] zalozyl kolejne nowe konto, ktore nazwal moim imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem [ciach],"
    On obraża słowem na [ciach] pełna zgoda piszesz do supportu zgodnie z zasadami gry. Ty piszesz psychopata w obłudnej interpretacji to pozdrowienie lub zwrot grzecznościowy (co na to @Toadie) przecież to przestrzeń publiczna ;)

    Odnoszę wrażenie że nie akceptujesz metod działania Fila, jednak je stosujesz. :(

    Teraz ja oczekuję sprostowania "zagubienia się" i jeśli masz odwagę przeproszenia za to co napisałaś.

    Co do "beczenia" i zamknięcia tematu na Wezn napiszę później. Warunkiem będzie umiejętność oddzielenie świata gry, od przestrzeni publicznej. :)
  • Temat przeczyszczony.
    Czytając Wasze komentarze naprawdę zastanawiam się nad sensem tego tematu.
    Oczywiście w DiD można rozmawiać o wszystkim co dzieje się na uniwersum, ale nie może być tak że będziemy nękać jedną osobę urządzając unijny lincz.
    Wiadomo uniwersum jest dość specyficzne, ale nie dajmy się ponieść emocjom i nie krzyczmy sobie nienawiścią w twarz.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • IMPUTUJE


    Odpowiadam na skasowany post w trosce o fantazje @zygunia.

    Postawiała tezę i pytanie:

    "Skoro teraz tak obstajesz za Filem, to dlaczego zdezerterowales z Sojuszu Misie po serii rakiet jaka dostales od Komornikow??? Jestes zwyklym dezerterem dbajacym tylko o wlasny interes, a dobro sojuszu miales gleboko w powazaniu. To swiadczy tylko ze sojusz Misie byl zlepkiem osob grajacych tylko dla siebie pod przykrywka wspolnego tagu sojuszu !"

    Postaram się rozwiać jej "zaniepokojenie" i ostudzić fantazję.

    "Zabawy "dużych chłopców" w krótkich spodenkach rakietami mnie nie bawią. Używanie rakiet jest częścią tej gry, starajmy się to robić z głową i zasadami gry."
    Nie obstaje za Filem ani za innymi którzy zachowywali się tak samo ("Zabawy "dużych chłopców" w krótkich spodenkach rakietami ) To co miałem powiedzieć (napisać) Filu to zrobiłem.
    Nie będę jednak zamieszczał tych informacji z dwóch powodów. PW nie udostępniam innym osobą, drugi ponieważ jej nie zapisałem została skasowana. Nie nagrywam też rozmów telefonicznych i takowych nie prowadzę

    Zdezerterowałem to wymysł Twojej wyobraźni (pytanie jakiej ) w czasie jak to ujęłaś "konfliktu pomiedzy sojuszami Misie i Komornik" cały czas grałem byłem bez urlopu. Z jednej i drugiej strony gracze "bawiący się rakietami" robili atak i szli na urlop. Sama też korzystałaś z urlopu, bałaś się odwetu rakietowego spamu podglądu.
    Tak się składa, że problemem jest tylko urlop Fila. "Jak się rakietuje kogoś, kto jest na urlopie? Są na to jakieś kody?"

    To nie ja zakładałem temat dotyczący rakietowania i spamowania podglądu, tylko Ty. Dlaczego odszedłem z sojuszu bo dałem wiarę Twojej wersji, którą wysłałaś do Pluszowego. Teraz wiem że przerosłaś Fila w manipulacji a fantazja cały czas się rozwija u Ciebie. Za rok będę pełnoletni na ogamie i gra samotnika najbardziej mi odpowiada. Tylko czy Ty jesteś w stanie to zrozumieć, uszanować mój wybór?
    Jestem wolnym człowiekiem, dbającym i ceniącym samostanowienie w granicach zasad przyjętych przez ogół. Nie jestem i nie będę baranem który biegnie do przepaści tylko dlatego, że inne brany tak czynią .

    Mylisz się pisząc " a dobro sojuszu miales gleboko w powazaniu." dobro sojuszu miałem na uwadze. Nie pochwalałem "zabawy rakietami" jednak byłem przeciwny przepraszaniu na forum przez Fila.
    Niestety Filu dał się wciągnąć w Twoje gierki.

    Tag i sojusz nie jest mi potrzebny do szczęścia i dobrej zabawy, statystyki i cyferki wyścig szczurów pozostawiam innym. GF cieszy się z takich graczy w ostatnim czasie postawił na "cwaniaków" z kasą
  • Miałem nie pisać, ale home office jest i człowiek ma jednak za dużo czasu.
    @Zagubiony do polityki nadajesz się idealnie, bo umiesz kota ustawić w odpowiednią stronę. Tak się odniosę do poniższego fragmentu:

    Zagubiony napisał(a):

    Zdezerterowałem to wymysł Twojej wyobraźni (pytanie jakiej ) w czasie jak to ujęłaś "konfliktu pomiedzy sojuszami Misie i Komornik" cały czas grałem byłem bez urlopu. Z jednej i drugiej strony gracze "bawiący się rakietami" robili atak i szli na urlop. Sama też korzystałaś z urlopu, bałaś się odwetu rakietowego spamu podglądu.
    Tak się składa, że problemem jest tylko urlop Fila. "Jak się rakietuje kogoś, kto jest na urlopie? Są na to jakieś kody?"
    Ucieczkę z sojuszu po trzymaniu ataków rakietowych da się nazwać "taktycznym odwrotem", albo "poświęceniem na rzecz ochrony wartości punktów militarnych", ale dorośli ludzie nazywają to dezercją - i mają rację. To, że grałeś bez urlopu też da się wprost wytłumaczyć - żal Ci tyłek ściskał i nie chciałeś tracić surowców z wydobycia. Wolałeś uciec z sojuszu i wmawiać wszystkim, że jednak to samotnikiem jesteś :E .

    Z urlopu ludzie mają pełne prawo korzystać tak samo jak z rakiet, czy budowania kopalni. Urlop czasem jest ucieczką i chowaniem się pod miotłą, a czasem koniecznością wymuszoną przez prawdziwe życie. Jeżeli jesteś w stanie ocenić intencję urlopu Zyguni, to oceń dla nas proszę intencję urlopu Filutka. Moja wypowiedź tyczyła się Twojej rekomendacji oddania Filowi - jak się oddaje rakiety komuś, kto celowo cały czas jest niebieski?

    Nie udawaj tutaj greka i nie mydl oczu. Skoro osoby zaatakowane nie mogły oddać wprost agresorowi, to oddały sojuszowi, bo sojusz z założenia to osoby wspierające się nawzajem, mające podobne poglądy. Skoro byłeś w sojuszu z pewnym osobnikiem, który wywołał wojnę i uciekł na urlop, to vendetta rozlała się na innych, w tym Ciebie. Ja sam dostałem lustrzane ataki, coś tam pomarudziłem do Pazia, ale gram dalej i o dziwo z sojuszu nie wyszedłem (a przyszedłem niedawno).

    Płacze Halszki ciężko komentować, tym bardziej że wiem co pisała na bieżąco, kiedy latały na nią rakiety. Nagle się buta i arogancja włączyła, a dopiero był taki przepraszająco-proszący ton...
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • @Ten Keyra Ja wiem dlaczego odszedłem z sojusz, a Tobie się wydaje ze wiesz.

    Nie szanujesz i nie rozumiesz moich decyzji " Dlaczego odszedłem z sojuszu bo dałem wiarę Twojej wersji, którą wysłałaś do Pluszowego. Teraz wiem że przerosłaś Fila w manipulacji a fantazja cały czas się rozwija u Ciebie. Za rok będę pełnoletni na ogamie i gra samotnika najbardziej mi odpowiada. Tylko czy Ty jesteś w stanie to zrozumieć, uszanować mój wybór?"

    "Ciemnu lud kupi wiele" co napisze Zygunia, w nagrodę zostaniesz pogłaskany. ;)

    @zygunia tak pisała o moim odejściu na początku tego tematu (poczytaj ze zrozumieniem) " A w obliczu obecnej sytuacji sojusz komornik nie przewiduje zadnej mozliwosci pojednania i ukladania sie z Miskami, a Filu i kazde przychylne mu konto bedzie przez nas pietnowane, tu cytat:" tydzien, miesiac, rok". Filek, i zauwaz ze to nie nasz sojusz sie rozsypuje, wrecz przeciwnie, dwoch sojusznikow doszlo. Za to od was odszedl Konrad i Zabubiony, i nie zdziwie sie jak kolejne osoby zaczna odchodzic."

    Na początku dyskusji ziemia krążyła w koło słońca, a teraz dlatego że nie myślę tak jak @zygunia słońce krąży w koło ziemi a Ty to widzisz i potwierdzasz. Kobieta zmienną jest a Ty ;) Zdziwiony!!!

    @zygunia czego Ty szukasz?

    "Dlaczego poprosiles o zamkniecie tematu ktory sam zalozyles na temat przekretow i kolesiostwa jednego sojuszu z jednego uni z jedna pania z teamu? Moze oni tez nie byli wcale tacy zli a tylko korzystali z bledow na jakie pozwalala gra i przymruzenie oka pewnej Pani??? Moze ktos by chcial sie w tej sprawie wypowiedzieci dobre slowo napisac o osobach korzystajacych z bugow, ale poprzez zamkniecie tematu nie ma juz mozliwsci?."

    Jaki to ma związek z tym tematem?

    "Siedziales w takim samym sojuszu,w ktorym pewne osoby mialy plecy Teamu, tylko najlepiej bylo przymknac oko zeby nie widziec tych niewytlumaczalnych przyrostow."

    O jakim sojuszu piszesz?

    "Jak widzisz ja nie prosze o zamkniecie tematu,wlasnie po to zeby mogl sie wypowiadac kazdy kto tylko chce w temacie. A ode mnie nie oczekuj ze bede na zawolanie odpowiadac na twoje posty, bo w realu mam ciekawsze zajecia."

    Założyłaś temat miałaś na początku sporo do powiedzenia na temat Fila super :brawo:
    Teraz pora wypowiedzieć się w sprawie swojego postępowania,w temacie który sama założyłaś. Nie masz czasu O_O

    Czego nie rozumiesz w mojej wypowiedzi dotyczącej twojego tematu " Spam - jak to zdefiniować? Jakie i kiedy kary za spam?"


    "@zygunia Jak widzisz coś takiego:
    Trzech graczy z sojuszu atakuje rakietami moją obronę, to że nie widzę ilości rakiet (to wina aktualizacji) klikam przeciwrakiety przyśpieszam dopałkami.
    Atakuje 4 gracz (leci około 40min) zaczyna ciąć ogame.. Następnie kolejny i wysyła sobie po jednej dwie rakiety czasem większą paczkę na inna moja planetę.
    Zastosowałaś manewr odwracania uwagi tak w szczycie misji około 30-60.
    Efekt odwracania uwagi jest taki że lagi dopadły ogame, będąc na koncie nie mogłem przyśpieszyć (dopałkami) budowy przeciwrakiet.


    Pytanie zasadnicze czy taki manewr tylko odwraca uwagę, czy uniemożliwia obrońcy grę?


    Czasem warto zadać pytanie przed tym co chce się zrobić prnt.sc/r086te.

    Nie bronię operatorów w tym przypadku pełna zgoda z operatorem .
    Sam tego doświadczyłem "

    Temat "Przeprosiny Filu" założony po mistrzowsku "polowanie na czarownice" wyszło super. :bdb:



    Ruda napisał(a):

    Temat przeczyszczony.
    Czytając Wasze komentarze naprawdę zastanawiam się nad sensem tego tematu.
    Oczywiście w DiD można rozmawiać o wszystkim co dzieje się na uniwersum, ale nie może być tak że będziemy nękać jedną osobę urządzając unijny lincz.
    Wiadomo uniwersum jest dość specyficzne, ale nie dajmy się ponieść emocjom i nie krzyczmy sobie nienawiścią w twarz.

    Nawet Ruda to zauważyła, sojusz Miski nie istnieje czego chcesz więcej?

    Ludzi myślących inaczej niż Ty uważasz za wrogów. Dla mnie nie są oni wrogami.

    Co do przeprosin, nie powinien robić tego co zrobił i wtedy nie trzeba przepraszać. Jeśli już to się wydarzyło to trzeba porozmawiać z osobą której ta sprawa dotyczyła i naprawić szkody pod warunkiem że jest to możliwe.
    Jeśli w wyniku takich działań na rakietowanie gracza odpowiedział jego sojusz nie ma za co przepraszać, można jedynie negocjować na przyszłość.

    Dlatego podtrzymuję to co napisałem Filu oraz w sojuszu że nie ma za co przepraszać. W mojej opinii nie był to konflikt sojuszy tylko konflikt personalny wcześniejszych sojuszników prnt.sc/rn23fe.

    Komornicy działają jak w wojsku tam wykonuje się polecenia (rozkazy), może się mylę z nagranej rozmowy wynikało że to nie poszkodowany gracz przez Fila podejmuje decyzje co dalej tylko Zygunia.

    Zygunia określa mnie "dezerterem" a na moje wyjaśnienia odpowiada "żołnierz"

    Ten Keyra napisał(a):

    Miałem nie pisać, ale home office jest i człowiek ma jednak za dużo czasu.
    @Zagubiony do polityki nadajesz się idealnie, bo umiesz kota ustawić w odpowiednią stronę. Tak się odniosę do poniższego fragmentu:

    Zagubiony napisał(a):

    Zdezerterowałem to wymysł Twojej wyobraźni (pytanie jakiej ) w czasie jak to ujęłaś "konfliktu pomiedzy sojuszami Misie i Komornik" cały czas grałem byłem bez urlopu. Z jednej i drugiej strony gracze "bawiący się rakietami" robili atak i szli na urlop. Sama też korzystałaś z urlopu, bałaś się odwetu rakietowego spamu podglądu.
    Tak się składa, że problemem jest tylko urlop Fila. "Jak się rakietuje kogoś, kto jest na urlopie? Są na to jakieś kody?"
    Ucieczkę z sojuszu po trzymaniu ataków rakietowych da się nazwać "taktycznym odwrotem", albo "poświęceniem na rzecz ochrony wartości punktów militarnych", ale dorośli ludzie nazywają to dezercją - i mają rację. To, że grałeś bez urlopu też da się wprost wytłumaczyć - żal Ci tyłek ściskał i nie chciałeś tracić surowców z wydobycia. Wolałeś uciec z sojuszu i wmawiać wszystkim, że jednak to samotnikiem jesteś :E .
    Z urlopu ludzie mają pełne prawo korzystać tak samo jak z rakiet, czy budowania kopalni. Urlop czasem jest ucieczką i chowaniem się pod miotłą, a czasem koniecznością wymuszoną przez prawdziwe życie. Jeżeli jesteś w stanie ocenić intencję urlopu Zyguni, to oceń dla nas proszę intencję urlopu Filutka. Moja wypowiedź tyczyła się Twojej rekomendacji oddania Filowi - jak się oddaje rakiety komuś, kto celowo cały czas jest niebieski?

    Nie udawaj tutaj greka i nie mydl oczu. Skoro osoby zaatakowane nie mogły oddać wprost agresorowi, to oddały sojuszowi, bo sojusz z założenia to osoby wspierające się nawzajem, mające podobne poglądy. Skoro byłeś w sojuszu z pewnym osobnikiem, który wywołał wojnę i uciekł na urlop, to vendetta rozlała się na innych, w tym Ciebie. Ja sam dostałem lustrzane ataki, coś tam pomarudziłem do Pazia, ale gram dalej i o dziwo z sojuszu nie wyszedłem (a przyszedłem niedawno).

    Płacze Halszki ciężko komentować, tym bardziej że wiem co pisała na bieżąco, kiedy latały na nią rakiety. Nagle się buta i arogancja włączyła, a dopiero był taki przepraszająco-proszący ton...


    @zygunia potrafisz tylko manipulować i szukać nowych wrogów, a odwagi na dyskusje brak :thumbdown:
  • pancior8k napisał(a):

    @KKS Ciebie ktoś w ogóle słucha ?? Przecież ty jesteś przegrany w tej grze !! Każdy z normalnych graczy wie, że jesteś tylko zwykłym oszustem, którego zdanie nawet nie bierze się pod uwagę !!!!

    @Zagubiony z tymi atakami i lagowaniem serwerów masz rację. Taką taktykę miało Komornictwo, gdy mnie atakowali. Po prostu parę minut przed wlotem wysyłali z 10 kont sondy szpiegowskie (z kont puszowych też), tak że w podglądzie miałem 50 szpiegów :D Fakt mogłem to zgłosić do suportu, ale wiedziałem, że tam Komornicy tez mają znajomości i stwierdziłem, że to nie ma sensu...

    @zygunia a czy to prawda że @dziuniek1 jest pedofilem ???
    Widzę dyskusja nabiera na grubości.
    @KKS Panciorek ma troche racji o Twoich wyczynach było słychać na wszystkich uni swego czasu. I nie były to Steki bynajmniej.
    Lagowania itd sa coraz częstsze na Ogame w końcu niektórzy mogą niektórzy nie:)

    Panciorek z dziunkiem to pojechałeś na ostro teraz.
    Pytanie czy ta dalsza dyskusja ma sens... Filet nie przeprosi a Wy sie pozagryzacie tutaj nawzajem dając radośc Filetowi

  • Zagubiony napisał(a):

    Sama też korzystałaś z urlopu, bałaś się odwetu rakietowego spamu podglądu.
    KLAMIESZ Zagubiony, bo sie znowu zagubiles!
    prnt.sc/rn5vv7
    Od 12.01.2020 do 20.03.2020 nie bylam ani jednego dnia na urlopie.
    prnt.sc/r63dmb
    15.01.2020 z Fila zapychacza polecial lm na zwolniony % po tym jak Gruby tam wbil.
    Temat zostal zalozony 22 lutego 2020
    Jestes tchorz i dezerter, dbajacy tylko o wlasny 4 litery, dlatego tak pasujesz do Fila, ktory rowniez sie schowal za niebieska zaslona.

    Madrzy ludzie zrozumieja po jednym zdaniu, glupim nawet przeczytanie calej Encyklopedii nic nie pomoze, bo i tak z tego nic nie zrozumieja. Dlatego szkoda mi tracic czasu na dyskusje z toba. Zreszta po co to robic, skoro ty sam sobie odpowiadasz na wlasne posty. Pisz sobie dalej ten swoj poemat, widac ze wyrasta nam kolejny Architekt :D Po postach tez mozna duzo wywnioskowac na temat osoby, wiec pisz, pisz, nie krepuj sie :whistling: :whistling: :whistling: