PRZEPROSINY FILU

  • Piętnastka.
    Masz dobrą pamięć.
    O ile się nie mylę - wygraliśmy z Wami.

    Wracając do tematu: Jak nasz kochany Filu? Odwiedził lekarza? A może choć poszedł po rozum do głowy?
    Czekam na przeprosiny.
    Zachowałeś się Filu jak skończony [ciach] Bądź mężczyzną i przeproś.


    Moderator kruszynka:
    Upominam za pseudocenzurę
  • Almera napisał(a):

    Piętnastka.
    Masz dobrą pamięć.
    O ile się nie mylę - wygraliśmy z Wami.

    Wracając do tematu: Jak nasz kochany Filu? Odwiedził lekarza? A może choć poszedł po rozum do głowy?
    Czekam na przeprosiny.
    Zachowałeś się Filu jak skończony [ciach] Bądź mężczyzną i przeproś.
    Nie przeprosi

    To wy go skrzywdziliście! Całe uni przeciwko jednemu Filetowi.. to on czeka aż każdy z osobna przeprosi
    Sprzedaje konto bo sie nad nim znęcacie..
  • Cały czas liczę na to, że się jednak zreflektuje.
    Wierzę w Ciebie Filu.
    Napisz jedno słowo: przepraszam.

    Skoro skar wspomniał o U15.
    Atakowało się ludzika. Wiadomość przyszła, że jestem za późno. Troszeczkę obrony się zniszczyło.
    Poszła PW do gostka. że oddaję wszystko co straciłeś.
    I poleciały transy. Wszystko zostało zwrócone.

    Honor jest honor.

    Czas na Ciebie Filu.
  • a cześć
    to ja - nscr :D

    słyszałem że BAN i że prawdopodobnie perm, uwierzę jak zobaczę ale
    chciałbym tutaj przywołać @xLORD SITHx @skar @PacSzaman i inni którzy nie wierzyli w suport. Pisałem wam że trzeba wierzyć bo jak nie suport to kto, pisałem wam że nie można tak wszystkich jak Fila, to są osoby które czują i które są tu dla nas stojąc na straży porządku i nigdy NIGDY nikt nie sprzeda pod ich strażą konta, to co robiliście jest zwyczajnie okropne.

    "Czasem aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza
    Support waszego ogejm, waszej społeczności Tęcza
    ciągle pracuje, wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni
    niektórzy, wtykają mu szpilki - to nie ludzie to wilki"




    z Filem to delikatnie, pamiętajcie że mobbing i stalking może prowadzić do tragedii. Zostawcie kolesia tam gdzie jest, ciężko i długo pracował aby dotrzeć do tego punktu więc niech ma.

    Wasze zdrowie.
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • Myslicie ze Filu odpuscil i zniknal na zawsze z U 68??? Nic bardziej mylnego. Juz nawet nie bede pisac, ze to [ciach] nie ma honoru, bo zadnymi slowami nie da sie opisac jego zachowan.
    Jakis tydzien temu ten [ciach] zalozyl kolejne nowe konto, ktore nazwal moim imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem [ciach] , co jest widoczne na screnie. Nazwa planety tez miala godzic w moich sojusznikow. W zwiazku z tym ze tydzien czasu siedzialam sobie na urlopie, to ataki 1 LM z tego konta polecialy tym razem do moich sojusznikow dziunka i amava, co tez widac na dolaczonych screnach.
    [ciach]

    Te powstajace jak grzyby po deszczu konta sa oczywiscie banowane, dlatego tym razem ten [ciach] przeniosl agresje (jak mniemam za bany) na Kasie 321 nazywajac planete na kolejnym nowo powstalym koncie wlasnie jej nickiem rowniez z dopiskiem. Przy okazji oberwalo sie tez Wrumowi i Aduchowi (chyba za to w temacie opowiedzieli sie przeciwko temu [ciach]). Ah, no i najwazniejsze, nie zabraklo rowniez 1 LM-a ktory zasuwa do mnie na podan 2 dni na zwolniony %. Macie tu kolejne screny z dzisiejszej sytuacji:
    [ciach]

    Nie zawsze mam czas wklejac nowe newsy z dalszego przebiegu kompromitacji Fila, ale dla sledzacych temat obiecuje, ze jak bedzie sie cos ciekawego dzialo, to dam cynk. ;)
    No i zapraszam do wspolnego dzialania na tych uni na ktorych filek gra i jeszcze nie zapial upa :juzpotobie: :juzpotobie: :juzpotobie: :juzpotobie: :juzpotobie:

    Moderator kruszynka:
    Upominam za flame, obrazy i zamieszczanie linków z wulgaryzmami.
  • 19dawid45 napisał(a):

    @zygunia a na jakich uniach on gra?
    Ja nie wiem dokladnie, ale z tego co ludzie pisali, gra na nekkar. Jesli gdzies jeszcze, to mysle, ze znajda sie osoby ktore dadza takie info. Tylko np. na nekkar Filu nie gra pod swoim nickiem i podobnie moze byc na innych uni, wiec weryfikacja moze byc trudna. Aczkolwiek mysle ze po tym co tu Filek odwala, nikt nie bedzie chcial go kryc.
    Jak ktos posiada jakies info to zapodawac :!: :D
  • zygunia napisał(a):

    Wracajac do glownego tematu:
    W miedzyczasie wbili tam dodatkowwymi planetami Kilgor i Tyski, ale nie robili zadnych chamskich zagrywek ponizej pasa, dlatego i my biernie przygladalismy sie sasiadom.
    nie moge sie nie odezwac :)
    wróciłam na konto po długim urlopie , puszczałam sobie ekspy na ile pozwalał mi czas , nikomu nie zawadzałam , ale ktos zaczął mnie rakietowac , miedzy innymi widziałam rakiety Zyguni Sprawiedliwej i oczywiscie uroczego amava .
    Jesli weźmie sie pod uwage, to co Zygunia Sprawiedliwa napisała a co jest przeze mnie cytowane powyzej musiałam robic chamskie zagrywki , bo Kilgor i Tyski ich nie robili to nie byli rakietowani.
    Takiego zachowania nie spodziewałam sie ... puscilam nawet gs na amava ale go wycofalam , NIE BEDE SIE ZNIŻAC DO POZIOMU TAKICH LUDZI.
    Moze Filu narozrabiał , nie wiem co sie działo , spamu na sojku było tyle, ze nie czytałam , zwyczajnie nie mam na to czasu . Ale ta niesamowita sprawiedliwosc komorników mnie zabiła jako gracza, bo w koncu byłam jedna z tych grajacy sztuk , a teraz nawet nie mam ochoty wrocic na u68 bo takiego ... jak to nazwac ... gówniarstwa moze i samosądów nie spotkałam do tej pory na innych uniwersach. ,
    Więc póki co taplajcie sie sami w tym bagienku , rakietujcie kolejnych graczy i szybciutko zostaniecie najlepszym sojuszem , grającym z idlerkami i mocnymi jednostkami , które potrafia wytrzymac taka durna gre :)

    Pozdrawiam cudnych Misiów , bo Misie to nie tylko Filu , pozdrawiam Chłopaków z W_P , kocham ich od paru lat :) i pare osób , przyjaciół :)
    Do zobaczenia gdzies tam w przestworzach :)
  • halszka napisał(a):

    a teraz nawet nie mam ochoty wrocic na u68 bo takiego ... jak to nazwac ... gówniarstwa moze i samosądów nie spotkałam do tej pory na innych uniwersach
    Ja też miałem się nie odzywać, ale przy takim tekście... Szukacie u nas źdźbła, a belki u siebie nie widzicie. Był (jest?) taki jeden [ciach], co to potrafił doprowadzić do niewypowiedzianej wojny. Nie wiem czego się spodziewałaś, bo analogicznie do Twojej sytuacji ja nikomu nie zawadzałem, a jakiś Paź z Fremenem postanowili zwiedzić moje planety rakietami. Takie czasy weryfikują, czy jesteśmy sojuszem, czy zbieraniną ludzi z tym samym tagiem przy nicku i tą rywalizację ewidentnie przegraliście. Mieliście w sojuszu "element społeczny" i ponieśliście tego konsekwencje.

    Moderator kruszynka:
    Upominam za obrazę
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • to co pisalam napisałam od siebie ... dlaczego utożsamiasz to z całym sojuszem ??? nie czytasz ze zrozumieniem ?
    to moze to jest problem

    No dobrze , jestes biedny zaatakowany , tak jak ja , wiec dlaczego Pani Sprawiedliwa pisze takie smieszne teksty , ze ktos nie zaczynał to i jego nie ruszaliscie ... brednie i naciaganie w celu pokazania sie jako wspaniałomyslni gracze ... TO OBŁUDA prosze pana
    i nigdzie nie jest napisane, ze cały sojusz ma rakietowac , puszczac gsy czy uprawiac inne rzeczy , kazdy z nas wybrał sposób grania w zaleznosci od czasu jaki moze grze poświęcic .
    Najgorszą rzecza jest zaniedbywanie rodziny lub pracy bo trzeba rakietowac bo sojusz rakietuje . Dla mnie bzdurne i nieosiągalne, bo gra to tylko dodatek a nie życie .

    i na koniec ....
    KIMŻE WY JESTESCIE, ZE MACIE PRAWO OSĄDZAC LUDZI ?
  • Selene napisał(a):

    19dawid45 napisał(a):

    ja zauważyłem że PN lubi rakiety sam je dostałem za to że podniosłem flote z moona i wysłałem wiadomość że jestem tak by agresor czasu nie tracił
    Wypraszam sobie, ocena na wyrost i nieprawdziwa :)
    Opinia prawdziwa . Sam doświadczyłem jako top 2500 takiej sytuacji. Za podniesienie floty i napisanie że jestem otrzymałem pakiet rakiet:)
  • 19dawid45 napisał(a):

    Selene napisał(a):

    19dawid45 napisał(a):

    ja zauważyłem że PN lubi rakiety sam je dostałem za to że podniosłem flote z moona i wysłałem wiadomość że jestem tak by agresor czasu nie tracił
    Wypraszam sobie, ocena na wyrost i nieprawdziwa :)
    Opinia prawdziwa . Sam doświadczyłem jako top 2500 takiej sytuacji. Za podniesienie floty i napisanie że jestem otrzymałem pakiet rakiet:)
    I naprawdę na tej podstawie masz prawo cały PN oceniać? Ja w taki sposób nie postąpiłam wiec mogę Smiało twierdzić że jest to stwierdzenie nieprawdziwe.
    A poza tym to nie jest wątek o PN, chociaż po zastanowieniu - nas też Filu mógłby w sumie przeprosić :)
  • Seleno własnie taki bład myslowy robią ludzie piszacy wyzej :)
    moje zdanie przekładaja na cały sojusz lub Fila przekładaja na cały sojusz , i zawsze wtedy sie wydaje opinie krzywdzace innych . Kazdy z nas jest inny, z gry czerpiemy przyjemnosc dopoki nie pojawia sie ludzie wykrzywiajacy gre podlog własnego widzimisie :)

    cóż zrobic , bawimy sie dalej :)
  • Witam, moje dwa grosze.

    Zabawy "dużych chłopców" w krótkich spodenkach rakietami mnie nie bawią.
    Używanie rakiet jest częścią tej gry, starajmy się to robić z głową i zasadami gry.

    Nie ma odpowiedzialności zbiorowej, "sprawiedliwi" powinni to wiedzieć. ;)

    Podobnie jak @halszka nie bawię się rakietami w odróżnieniu od innych. Sam nie wysłałem żadnej rakiety na graczy z sojuszu Komornicy.
    Otrzymałem za to parę pakietów rakiet od graczy z sojuszu Komornicy.
    Rozumiem, że powodem była zemsta na mojej obronie, jednak nie rozumiem wysyłania rakiet po 1-2 sztuki jako "swoisty" rodzaj taktyki.

    Na koniec, za nim rzucisz kamieniem zastanów się czy jesteś bez winy :)
  • 19dawid45 napisał(a):

    mi tylko chodziło o zaznaczenie że i u was są takie przypadki.

    Co do Fila nie wypowiadam się więcej.. szkoda strzępić ryjka


    A kto Ci te rakiety sprzedał - piękny rycerzu? Napisz na priv ;) Może da się coś z tym fantem zrobić
    Sel - co za sygna Wow


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • @zygunia napisała "W tym temacie pragne przedstawic kulisy ostatnich wydarzen na U68, dotyczacych rakietowania, spamowania podgladu i konfliktu pomiedzy sojuszami Misie i Komornik........"

    @PacSzaman napisał "...gdyz temat jest do hejtu naszego Fila kochanego a nie waszych pierdół o rakietowaniu mi się dobrze slucha jak ktos o filu gada a nie o waszych biednych rakietach ze złomu ukraiśnkiego"


    Jeśli temat ma służyć hejtowaniu to "gratulacje" dla Was, dno moralne. :(