PRZEPROSINY FILU

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Nie wiem czy coś się zmieniło w zasadach gry. Kiedyś groźby odnośnie gry były dopuszczalne. Niedopuszczalne były groźby odnoszące się do życia realnego.

    Przed chwilą zdarzyło mi się odsłuchać owo słynne nagranie. Powiem jedno - ten człowiek ma coś z głową. Ale ... może jeszcze nie jest za późno? Może da się to wyleczyć?

    A tak na marginesie dyskusji: nie szafujcie w internecie swoimi danymi. Gdyż potem będziecie się dziwić, iż się porozłażą.
    Poza tym - polecam lekturę Ustawy o ochronie danych osobowych.
    Samo imię czy nazwisko to nie są dane osobowe. Dane osobowe to dane, które pozwalają każdemu jednoznacznie zidentyfikować człowieka.
  • Dlaczego moje posty są wciąż kasowane? Przecież:
    a) Wnoszą do tematu
    b) Są w nich zawarte pytania do moderatora w sprawie tego co sie dzieje w temacie\
    c) nie są off topem ani nie zawierają wulgaryzmów

    Modku (zapewne Ruda) zanim skasujesz odpowiedz...

    @zygunia też bym prosił na pw playliste Fila jak widać tutaj nie ma ona prawa bytu

    @Genek o to się nie martw specjalnie dla niego dopisują punkty do regulaminu tak by się chłopak wykazał
  • Jeśli rozmowa jest udostępniona przez osobę, która w niej uczestniczy, a rozmowa dotyczy sporu nie jest wymagana zgoda drugiego rozmówcy.
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Wrum napisał(a):

    Jeśli rozmowa jest udostępniona przez osobę, która w niej uczestniczy, a rozmowa dotyczy sporu nie jest wymagana zgoda drugiego rozmówcy.
    Dokładnie.
    Zważywszy jeszcze, że nie został zaproszony do rozmowy telefonicznej. Sam się wtrynił człowiekowi na komórkę.

    Każdy ma prawo do udostępnienia nieproszonej rozmowy wszędzie tam gdzie mu się będzie podobało.
  • Co więcej to Filu dzwonił do Grubego a nie na odwrót :) Więc niech se udostępnia :)

    Zresztą każdy kto chce rozmowę to zapraszam na PW do mnie lub zyguni lub każdego innego zainteresowanego :) Na pewno się podzielimy :)

    Pozdrawiam
    Wisior

    PS. Jakby tutaj usuwali to na pewno na nieoficjalnym discordzie można się skontaktować :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Wisior ().

  • Elmo[Wieiworak] napisał(a):

    jedyne czego mi brakuje w tym temacie skoro juz takw szyscy dawaja wszystko to potwierdzenia przelewow od grubego za kupione konta :E
    a to poproś Kasię - ona ma zrzuty wszystkich przelewów z banku na Kajmanach
    Fremeni w najdoskonalszym stopniu posiedli ową cechę, przez starożytnych zwaną „spannungsbogen” – która jest samonarzuconą zwłoką między pożądaniem jakiejś rzeczy a aktem wyciągnięcia po nią ręki.
  • a dzień dobry szanowni gracze i Ty Filu.
    to ja - nscr :D xD
    podesłano mi link do tej wyśmienitej dyskusji i aż odkurzyłem hasło do forum :D
    niby nie gram ale gram od prawie roku czasami zerkam na forum z ciekawości a czasami nawet przypilnuję tego ataku lub tamtego FSa czasami loguję się na konto kogoś kto nie może dokończyć akcji albo potrzebuje obsługi drugiego konta w ataku który przeprowadza :D :D
    poza tym ze dwa razy pośredniczyłem w sprzedaży konta, odmawiałem tylko prowadzenia pushowek bo nie mam aż tyle czasu na te głupoty.
    a to wszystko po obu stronach barykady z tego miejsca dziękuję za zaufanie :D i polecam się innym chętnym, pojęcie jest czasu nie wiele ale może pyknie :D

    co do samego tematu to:
    to co tu się czyta to przegięcie a rozmowa fila i MARCINIE MARCINIE to absolutny mega hit. Fajnie że otwarcie piszecie o tym jegomościu ale to nic nie zmieni, facet jest taki od zawsze i zawsze już taki będzie, możecie sobie pisać kilometrowe wątki ale nic się nie zmieni. Koleś funkcjonuje w taki sposób i nigdy inaczej się nie zachowywał. Knuje i kręci tworzy intrygi w takich ilościach że co jakiś czas piramida jest za wysoka i się sypie bo sam się gubi w powiązaniach i historyjkach a najgorsze jest to że też oszukuje swoich sojuszników, może nie okłamuje ich bezpośrednio ale używa ich do tych swoich gierek i manipuluje ich wiedzą i oceną sytuacji. O tym że sam nagrywa rozmowy i prowadzi swoja "teczkę" xDDDDD na innych wiedzą wszyscy, facet ma zwyczajnie nierówno pod kopułą i tyle, nie należy się jakoś specjalnie tym przejmować, to choroba i trzeba tu współczuć. Facet realizuje w świecie wirtualnym to kim chciałby być w realu, liderem, wywiadowcą, mentorem, przykładem planistą ARCHITEKTEM tymczasem jest ....kim jest ;)

    Dziwić powinien tylko fakt że nadal są wokół niego ci wybitni gracze i świadomie biorą udział w tym jego oszustwie i knuciu. Wiem że kilku z nich jest bo jest i niech se gada, a pozostali?
    Graliśmy w jego sojuszu przez chwilę i szybko zorientowaliśmy się że nie jest z nami szczery i że prowadzi dwa równoległe światy, jeden dla nas którzy po fuzji wstąpili do jego sojuszu a drugi dla siebie i kilku osób z jego ekipy.
    Późniejszą awanturę z ludźmi z Misie też tak prowadził i rozgrywał żeby przypadkiem nikt w jego ekipie nie dostrzegł że to on robi problem i nakręca całą awanturę, oszukiwał swoich ludzi, oszukiwał Pazika knuł i manipulował faktami aby tylko pozyskać poklask do swoich wyimaginowanych wizji. porażka.
    W stejkach widzę że 3x chyba wzięło rozwód z tym typem- w końcu, nie pojęte było dla mnie to że tolerujecie tego kolesia.
    być może inni też pójdą po rozum do głowy.

    co do zaś samej kwestii upubliczniania danych i rodo srodo to każdy tu ma trochę racji ale nie nam to oceniać.
    Adwokat też za wcześnie, proponuję zgłosić sprawę na policji w oparciu o wrogie nastawienie w grze, odgrażanie się być może są jeszcze teksty których tu nie wstawiliście, upublicznianie danych nie ważne że tylko nazwisko. Policja oceni czy się brać za to czy nie bo to oni sa fachowcami. Adwokat i sprawa cywilna to na samym końcu.
    W razie potrzeby dysponuję kontaktem do konkretnej osoby z grupy zajmującej się tego typu przestępstwami bo samo zgłoszenie na 112 czy spacer do pierwszej lepszej jednostki zazwyczaj kończy się sugestią że nie ma sensu bo nic z tego nie będzie :D

    pozdrawiam serdecznie wszystkich graczy tych co się nie puszują i nie oszukują oraz tych co się nie puszuja i nie oszukują oraz życzę wytrwałości tym którzy wskazują tych co się puszują oraz tych po drugiej stronie barykady co wskazują tych co się puszują :D
    i do usłyszenia za kolejny prawie rok :D
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • Kompromitacja Fila ciag dalszy:
    O koncie paqs i Moonkill Misiowy pisalam na samym poczatku w temacie. Najpierw na koncie paqs, a wczoraj na koncie Moonkill Filu pozmienial nicki podszywajac sie pod moje nazwisko i puszczal w dalszym ciagle te swoje smieszne spamujace ataki rakietami i gsami. Oba te konta dostaly bana, a nazwy ktore odnosily sie do nazwisk zostaly przez admina zmienione. (mam screny, ale juz nawet nie chce mi sie ich wrzucac)
    Dzis Filek po raz kolejny stosuje swoje zenujace zagrywki, zaklada nowe konto, ktore nazywa moim nickiem i nazwiskiem, a nazwa planety odnosi sie do sojuszu komornik. Na tym koncie zbudowal lm-a, ktorego chyba od razu po odebraniu ze stoczni wyslal do mnie na ponad 26 godzinny atak.
    prnt.sc/r7rhqx
    prnt.sc/r7ri90
    To konto rowniez zostalo w dniu dzisiajszym zbanowane, a nick zostal zmieniony.
    I tak jak na to patrze, to jest to odzwierciedlenie tego, co bylo w nagraniu PacSzamana, czyli zapowiedz tworzenia nowych kont w celu grozenia, zastraszania i niszczenia gracza, tyle ze na mnie akurat to nie dziala.

    Filu siegnales juz poziomu ponizej dna. Nie pograzaj sie jeszcze bardziej, skoncz wreszcie z ta farsa. Kazdy juz sie na tobie poznal. Skompromitowales sie jako gracz, a teraz kompromitujesz sie jako czlowiek. Nie potrafisz przyjac porazki i przez swoje kolejne dzialania upokazasz sie jeszcze bardziej. Skoncz wasc i wstydu oszczedz. Stchorzyles i jak szczur z tonacego statku ucieka do kanalow, tak samo ty zostawiajac swoich sojusznikow uciekles na urlop. A teraz jak ten szczur wynurzasz sie z tego szamba w ktore sam nasrales i probujesz jeszcze podgryzac.
    Juz bardziej osmieszyc sie chyba nie mozesz, wiec po prostu najlepiej to zakoncz, sprzedaj czy tam oddaj konto i zniknij ze spolecznosci ogame!
  • zygunia napisał(a):

    Kompromitacja Fila ciag dalszy:
    co zrobisz jak nic nie zrobisz Filu to Filu taki z niego typ człowieka na nekkarze świętej pamięci nic by nie zrobił bo za duże plecy miałem za to tworzył konta na u68 i do układu mi latał :3
    z czasem patrzę na to i sobie zdaję sprawę że jest to dla mnie śmieszne ale szczerze podchodzi to pod nękanie i to mocne
    Dla ludzi
    GRA TO GRA, JEST W INTERNECIE, INTERNET A ŻYCIE REALNE TO DWA INNE ŚWIATY
    nie polecam nikomu łączyć tych światów bo jak widać takie właśnie efekty to przynosi
    szacun dla zyguni za to co przechodzi bo to istna napaść psychopaty
  • zygunia napisał(a):

    Kompromitacja Fila ciag dalszy:
    AH DU SZAJZE...

    myślałem że koleś sprzedaje konto i odpuścił.
    No cóż, z tego co piszesz to nie dzieje się nic co odbiega od zachowania osoby z problemami. Tak jak piszesz - facet upadł ale znając jego zagrywki pewnie w jego głowie roi się myśl że wszystkich znowu ograł i wszyscy się mylą bo to on kontroluje sytuację i to on śmieje się z was gracze że nie ogarniacie.
    taki przypadek, nic nie zrobisz :D
    Miło mi widzieć że sojusz MISIE czyli jego wielki projekt i na kolana wszyscy upada, przeklikałem trochę staty i widzę takie figury jak Pazik jak Canaam pewnie jeszcze nie jedna osoba które wysiadły z tego projektu.
    Jest dobrze.
    A ten chłystek będzie robił co robił całe życie ogejm. Myślał że znowu kontroluje sytuacje.
    .
    przy tej okazji i przy tym wątku pragnę wykorzystać okazję i przypomnieć że

    KUPIE FILU

    .
    "Wielu ludzi w Polsce manifestujac swoja tolerancje ponad zdrowy
    rozsadek probuje na sile udowodnic otoczeniu swoja przynaleznosc do
    nowoczesno-europejsk
    iej
    elity intelektualnej. Z teatralnym zachwytem wyslawiaja wszystko co
    obce, zboczone czy niezrozumiale. Natomiast tradycja, patriotyzm i
    zdrowy rozsadek to dla nich atrybuty wiesniaka"


    PAMIETAMY

  • PacSzaman napisał(a):

    zygunia napisał(a):

    Kompromitacja Fila ciag dalszy:
    co zrobisz jak nic nie zrobisz Filu to Filu taki z niego typ człowieka na nekkarze świętej pamięci nic by nie zrobił bo za duże plecy miałem za to tworzył konta na u68 i do układu mi latał :3z czasem patrzę na to i sobie zdaję sprawę że jest to dla mnie śmieszne ale szczerze podchodzi to pod nękanie i to mocne
    Dla ludzi
    GRA TO GRA, JEST W INTERNECIE, INTERNET A ŻYCIE REALNE TO DWA INNE ŚWIATY
    nie polecam nikomu łączyć tych światów bo jak widać takie właśnie efekty to przynosi
    szacun dla zyguni za to co przechodzi bo to istna napaść psychopaty
    Jakie skończył na Nekkar?
    Dalej tam gra i klasycznie robi ze swoich sojuszników idiotów.
    Tym razem obrał sobie za swoje ofiary sojusz B_B.


    UNI 39: OFF
    UNI 40: OFF
    UNI 69: OFF
    UNI Nekkar: ON
  • O Boże co tutaj się dzieje - co za drammy po obydwu stronach ;(
    Pan Filu jeszcze do niedawna się odgrażał że mnie odwiedzi po pracy - jakbym usłyszał ten głosik wcześniej czułbym się bezpieczniej. :O
    No i na koniec - jak bardzo trzeba nie mieć jaj żeby odwalić takie rzeczy jakie maja miejsce teraz? ;}
    Dobrze że w PN-ie hartujemy naszych graczy od czasu do czasu w ramach patopiątków z poziomka :E ;P


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • priesten napisał(a):

    O Boże co tutaj się dzieje - co za drammy po obydwu stronach ;(
    Pan Filu jeszcze do niedawna się odgrażał że mnie odwiedzi po pracy - jakbym usłyszał ten głosik wcześniej czułbym się bezpieczniej. :O
    No i na koniec - jak bardzo trzeba nie mieć jaj żeby odwalić takie rzeczy jakie maja miejsce teraz? ;}
    Dobrze że w PN-ie hartujemy naszych graczy od czasu do czasu w ramach patopiątków z poziomka :E ;P
    Piątek i to wieczorem z Rudym to musi być straszne przeżycie chłopaki na pewno mocno zahartowani :D
  • KKS napisał(a):

    Elmo[Wieiworak] napisał(a):

    tak szybko kasacja? szkoda ze Ty bana nie wylapales za swoj osatni nabytek i przetopienie chyba najwiekszego bunkra na uni(albo jednego z najwiekszych)pozdro dla kumatych
    Oj tam największy
    a no w sumie tylko 80kk+ a moje statusy przydaly sie na cos? :E
    cala prawda "rynku" pozdrawiam

    Johnkopytko z klanu Kopytkow
    Najwiekszy fan Jennifer Aniston <3
  • KKS napisał(a):

    priesten napisał(a):

    O Boże co tutaj się dzieje - co za drammy po obydwu stronach ;(
    Pan Filu jeszcze do niedawna się odgrażał że mnie odwiedzi po pracy - jakbym usłyszał ten głosik wcześniej czułbym się bezpieczniej. :O
    No i na koniec - jak bardzo trzeba nie mieć jaj żeby odwalić takie rzeczy jakie maja miejsce teraz? ;}
    Dobrze że w PN-ie hartujemy naszych graczy od czasu do czasu w ramach patopiątków z poziomka :E ;P
    Piątek i to wieczorem z Rudym to musi być straszne przeżycie chłopaki na pewno mocno zahartowani :D
    Po kilku PW z Toba wiem że Ty byś sobie spokojnie poradził ;)


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>



  • priesten napisał(a):

    KKS napisał(a):

    priesten napisał(a):

    O Boże co tutaj się dzieje - co za drammy po obydwu stronach ;(
    Pan Filu jeszcze do niedawna się odgrażał że mnie odwiedzi po pracy - jakbym usłyszał ten głosik wcześniej czułbym się bezpieczniej. :O
    No i na koniec - jak bardzo trzeba nie mieć jaj żeby odwalić takie rzeczy jakie maja miejsce teraz? ;}
    Dobrze że w PN-ie hartujemy naszych graczy od czasu do czasu w ramach patopiątków z poziomka :E ;P
    Piątek i to wieczorem z Rudym to musi być straszne przeżycie chłopaki na pewno mocno zahartowani :D
    Po kilku PW z Toba wiem że Ty byś sobie spokojnie poradził ;)
    Na pewno alko by się lało do Sącza masz nie daleko zawsze można zrobić pokojową flaszke xyow sporo w zasięgu też zaprosimy i opijemy Koniec gry Pedofila :D