Reklama

  • 7.1.1-rc4

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Bearded napisał(a):

    Chyba jaja sobie robisz :ocb:
    Bo oczekuje od reklamy producenta gry na stronie gry tego samego producenta by nie zasłaniała w chamski sposób ekranu logowania nabijając ilość pustych kliknięć?
    Jest to tak chamsko ustawione że na telefonie czy przeglądarce niepełnoekranowaj reklama ładuje się na końcu specjalnie żeby ludzi klikali z automatu zamiast w przycisk loguj.

    @^Brzydal^
    Jedyny sposób adblock.
  • Bearded napisał(a):

    Ok Brzydal, a tera dawaj swój pomysł.
    ja za to co robią A dokładniej jak to robią nap...uł bym i w twarz.
    Bo to oni robią mi łaskę że ja w to gram czy na odwrót? , oni dają zasady które muszę akceptować, ale niech mi wskaże ktoś pkt w owu gdzie jest napisane że akceptuję utrudnianie z korzystania z ich gry z ich usługi.
    Ja normalnie mam wyłączone blokady reklam no niektóre portale z tego żyją, ale wciskanie reklamy w ten sposób dawno nie widziałem.

    Rozwiązanie widzę jedno usunięcie jej . Reklamy sa widoczne w grze po prawej stronie non STOP zainteresowany kliknie. Ja nim nie jestem. Więc tak jak jehowych [ciach] bym od razu.

    Moderator kruszynka:
    Upominam za pseudocenzurę
  • Równie dobrze mogę wyjść z domu z megafonem i wyrazić swoje niezadowolenie wszędobylskimi gazetkami z Lidla, Kerfura i Kauflandu, ogłoszeniami o korkach z angielskiego na przystankach, czy ...kurde, Ty tak jednak serio :D

    Dobra, jeszcze raz. Gdzie jest ten pomysł?

    A nie. Dobra, widzę. Usunąć.

    Popieram.
  • GF JEST WŁAŚCICIELEM STRONY. MOŻE ROBIĆ CO CHCE.

    Nie bronię GF. Skupiam się raczej na tym, czemu tak trudno graczowi wziąć poprawkę na to, żeby przez krótki okres czasu poczekać te pięć sekund i kliknąć krzyżyk. Sam nie wiem co bardziej mnie zadziwia, - bezmiar lenistwa, czy ta narastająca roszcziowość. Tu akurat pretensje do GF są na spółkę żenujące i zabawne. Ciekawe jak w innych krajach ma się sprawa. Czy to zachodnie bezstresowe wychowanie wpływa na płacze na forum.

    Mam nadzieję, że wyczerpałem temat swojej postawy.

    P.s. Dam se podpis pod posty "Przydupas ciap i Arta" :fgrin:

    P.s. 2. A ja przedwczoraj ściszałem telewizor!