Po jakim czasie można złomować byłego sojusznika?

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Po jakim czasie można złomować byłego sojusznika?

    Dobry, chciałbym się dowiedzieć po jakim czasie można zezłomować byłego sojusznika który jest słabszy punktowo tak aby nie dostać bana. Czy jest to w ogóle możliwe czy każde takie starcie będzie traktowane jako PUSZ? W regulaminie nigdzie tego nie ma albo nie potrafię tego znaleźć a bardzo mnie to ciekawi.

    Pozdrawiam.
  • [usunięto prowokacje/kasai]

    w każdym razie - zależy na kogo trafisz i czy mają jak Ci udowodnić push przez logi. jeśli range ip i lobby się zmienią to raczej bana nie będzie jeśli przeczekasz kilka dni :E
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Elkanen napisał(a):

    [mniam] :D
    Co do zlomowania bylego sojusznika to mozesz chyba od razu jak tylko wyskoczysz z soja Ty albo on. Zachowaj sobie tylko jakies info w postaci screena z dokladna data kiedy to juz nie byliscie sojusznikami. Bo liczy sie moment startu floty jesli dobrze kojarze.
    Dobra a który punkt regulaminu mówi że nie mogę złomować np. sojusznika/buddy ?
    I niestety tak nie jest, no chyba że sgo obsługujący mój ticket nie zna regulaminu ;)
  • Dobrygracz napisał(a):

    Dobra a który punkt regulaminu mówi że nie mogę złomować np. sojusznika/buddy ?I niestety tak nie jest, no chyba że sgo obsługujący mój ticket nie zna regulaminu ;)
    Wszystko jest w logach. Screena sobie robic warto dla podkladki by w razie bana miec dowody na swoja obrone, ze przeciez sojusznikami juz nie byliscie wiec dlaczego masz nie atakowac? Nie masz na buddy/w soju czyli potencjalny wrog.
  • @Dobrygracz no nigdzie nie ma, zresztą większość banów jest na podstawie domysłów, a nie twardych dowodów - niestety. rzadko się zdarza aby słabszy gracz specjalnie się rozbijał o mocniejszego, a to zdecydowanie łatwiej ukarać. Operatorzy z miejsca zakładają, że jak byliście sojusznikami parę dni to macie super kontakt i jak jeden z Was odszedł z sojuszu, a potem dostał od drugiego złoma to była ustawka. Sam ofiarą tego typu "dedukcji" byłem, w odwołaniu napiszą Ci jedynie, że ban jest słuszny na podstawie logów i możesz ich cmoknąć w pompkę.
    Niestety po dziś dzień dla wielu operatorów granie flotą to czarna magia.

    Najśmieszniejszym jest to, że będąc niżej w topce od atakującego i specjalnie dając się zezłomować (bo przecież widzisz atak) możesz komuś zapewnić bana i odsyłkę surowców na planetę GO :E
    Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
    Strzel se dagmarkę!
  • Wrum napisał(a):

    @Dobrygracz no nigdzie nie ma, zresztą większość banów jest na podstawie domysłów, a nie twardych dowodów - niestety. rzadko się zdarza aby słabszy gracz specjalnie się rozbijał o mocniejszego, a to zdecydowanie łatwiej ukarać. Operatorzy z miejsca zakładają, że jak byliście sojusznikami parę dni to macie super kontakt i jak jeden z Was odszedł z sojuszu, a potem dostał od drugiego złoma to była ustawka. Sam ofiarą tego typu "dedukcji" byłem, w odwołaniu napiszą Ci jedynie, że ban jest słuszny na podstawie logów i możesz ich cmoknąć w pompkę.
    Niestety po dziś dzień dla wielu operatorów granie flotą to czarna magia.

    Najśmieszniejszym jest to, że będąc niżej w topce od atakującego i specjalnie dając się zezłomować (bo przecież widzisz atak) możesz komuś zapewnić bana i odsyłkę surowców na planetę GO :E
    To ostatnie zdanie chyba najlepiej odzwierciedla rzeczywistość polskiego supportu. Mimo wszystko cieszę się że nie jestem sam :E :E :E