Miesięcznica klonowania co dalej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • .:czubulus:. napisał(a):

    dexPL napisał(a):

    Dodatkowo Krystian sam trochę złomuje - może nie spektakularnie - ale są.
    Kogo ty próbujesz oszukać.Jedyne co on zezłomował to Browara i yode, wszystko kupione. No i syte, tłuściutkie idlaczki pełne surki po waszych zabawach na rynku.
    Potem oczywiście wcielone w szeregi niebieska zarazy.
    Przecież to w statystykach wiać kto lata i złomuje. Ale tego nie muszę ci tłumaczyć bo z ciebie dobry farmer i sateliciarz i wiesz że sura goła na moonach nie stoi.
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…-SMERFY-vs-thor-20990-87/
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…SMERFY-vs-Kanari-7558-17/
    board.pl.ogame.gameforge.com/i…ostID=8701123#post8701123

    plus - troche mniejszych. Ja czesto na mmorg patrzę sobie i czasem się dopytuję kto to ... więc wiem, że Krystian także lata. A ty widocznie tego nie widzisz
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • no panowie wiec jak sie to potoczylo?
    sgo migotka dostala bana ? czy jeszcze nie ?
    za co dostaliscie blokade ?
    czemu nie usuneliliscie jej konta na innych uniach jak mieliscie pasy?
    kto teraz bedzie rozpatrywal tickety ?
    czy puszowaliscie sie tylko dzisiaj czy przez caly czas jak byla z wami migotka?
    czy migotka opuscila dobrowolnie team czy wyrzucili ja z wlasnej woli?
    czy migotka wiedziala odkad dolaczyla do was do sojuszu ze jestescie banda puszerow
    ?
    czy sama uskuteczniala z wami ten proceder?

    nie martw sie migotko zapraszamy do delifandoru
    ja el bosso siklent osobiscie wystawiam Ci bilet to oczywicie za tekst
    "ja probowalam klonowac caly dzien ale tylko 100k dt mi dalo" :D
    ciekawe ile informacji wynioslas z teamu do jakis graczy innych .

    legenda:
    *delifnador - laguna oszustow - to tak dla niewtajemniczonych

    a teraz pare pytan
    @Migotka - czy jaka Ci tam na imie , jak sie czujesz bedac oszustka i bedac w teamie?
    ktory nawet pewnie tego by nie zauwazyl gdyby nie reakacja innych oszustow:)
    jaki teaam takie ogame .

    kolesiostwo i inne gowno : )
    zaufaalas sobie jakims FSanialym ludziom jak widze :P

    nic sie nie zmieni dopuki nie wywalaicie polowe teamu z kasia321 - ktorej to prywatny folwaark jest kolezanka migotki ;P i jej przydupasami art ja wiem ze to twoje kolesiowy sa z miasta ja rozumiem : ) ale czas was wymienic
  • GO nie robi nic z kontami z bardzo niskimi statami gdzie sa miliardy surowca, tyle Wam powiem. sam osobiście mam dostęp z telefonu do konta co ma ~100 tys pkt na jednym z serwerow, a na nim 28kkk dexu. - wiecej sie nie chcialo,a konto zalozone jedynie z ciekawosci czy GF bedzie szukac lewych kont z pochowanymi surowcami.
    ponad miesiac konto zostaje na serwerze bez bana.
    do
  • czlowieku ja widzialem film gdzie sa "pracownicy" gf
    sam art koma bos udostepnil
    po tym filmie wiem jedno
    1. tacy ludzie nie stworza zadnej gry ktora bedzie dobra
    2. to tylko bedzie wyciagac hajs od ludzi zeby mieli moze na nowe biurko .
    3. bo po prostu nie umieja
    nie mozna wymagac od jeza zeby zostala jaguarem.
    no moze jakbysmy mieli miliardy lat czasu to inna kwestia.
    ale uwazam ze w ciagu najblizszej dekady z tych ludzi sokolow nie zrobimy .
    widzielismy pomyslodawce rynku i pana od sapera . wiem skomplikowana gra
    i te sprawy i nasz COMA ktory nie gra w ta gre : )

    jak sie w cos niegra i sie na czyms nie zna to sie ZA TO NIE BIERZE!.
    albo sie pyta kogos kto wie .
    ale widocznie jest to obce zarowno jak i coma jak i gf - przyklad idzie z gory.

    srac na ta gre tyle odemnie, bo nie warto zachodu
    a i jeszcze przyjmijcie sobie jakis durni do teamu typu smoki ;) ktora nie ogarnia kompletnie a jest ga
    art czy jak ci na imie sztuka moze bede pisal sztuka i to niezla : )
    wiec sluchaj sztuka zepsuje sie instalacja wodno kanalizacyjna kogo wolasz debila od pr typu wy , czy fachowca ? ktory wie o co chodzi? .

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez el bosso siklent ().

  • No cóż jaki szef taki zespół, szkoda że szef nie ma odwagi cywilnej żeby wypowiedzieć się w sprawie "zaufanych" operatorów.
    Filmik ukazuje oderwanie od rzeczywistości jakim jest Polska wersja ogame pod czujnym okiem @Art.
    Tutaj powinni nakręcić film od kuchni i pokazać działania "kryształowej" i pełną akceptację szefa nawet wtedy jeśli się na tym nie zna ;) :bdb:
    Operatorzy też zrobili się miej rozmowni jest czas i miejsce na obronę swoich racji, jeśli się je posiada ;)

    Jak widać publiczne przyznanie się do korzystania (wspólne) z błędu w grze przez kolegów operatora, obciążenie operatora kopią rozmów gdzie widać kto miał pomysł nie skutkuje założeniem blokady na konto operatora.

    Apel do operatorów co trzeba przedstawić, co można jeszcze zrobić żeby gracz wykazał (potwierdził) łamanie zasad gry przez innego gracza( w tym operatora). :(

    Statystki Wam nie wystarczają nie przekonuje np. że 2 miesięczne przyrosty konta są równe miesięcznemu w czasie "obowiązywania" klonowanie floty. Wskazanie (przyznanie się do konta Zuzia)konta na których była gromadzona surka też Was nie rusza. Pisanie zgłoszeń dotyczących konta Zuzia przez innych graczy też.

    To jak to jest z działaniem supportu zgodnie z zasadami gry na przykładzie konta Zuzia. ?????? :popcorn:
  • Ty dobry jesteś @Zagubiony

    Zagubiony napisał(a):

    Statystki Wam nie wystarczają nie przekonuje np. że 2 miesięczne przyrosty konta są równe miesięcznemu w czasie "obowiązywania" klonowanie floty.
    Pa na to.





    Nie farmi idlaków, nie złomuje, To skąd ta sura na takie przyrosty. Tylko nie zaczynaj mi z bajerką że mu sojusznicy wysyłają.
    Bo jak widać po tobie też ładnie puchniesz i jeszcze mu wysyłasz. A farmisz idlaczki raptem 2-4h dziennie.




    Zagubiony napisał(a):

    Jak widać publiczne przyznanie się do korzystania (wspólne) z błędu w grze przez kolegów operatora, obciążenie operatora kopią rozmów gdzie widać kto miał pomysł nie skutkuje założeniem blokady na konto operatora.
    Jak zwykle generujesz nie prawdziwe teorie.



    Ale fakt jest taki ze bany za tzw wymuszenie pushu na Maszce nałożył nikt inny jak jej podopieczny.
  • @.:czubulus:.

    Już pisałem, napiszę drugi raz:
    - Krystian dostawał surkę od puszkina (wcześniej) i Zagubionego. Sprawdzasz przyrosty Zagubionego - i dobrze. To sprawdź jego przyrosty z grudnia i początku stycznia. Prawie zerowe, przez cały miesiąc. Już wiesz gdzie poszła surka?

    - Co do bana - chodziło pewnie o konto Maszka - czyli konto na Wezn, gdzie Migotka wam się przyznała, że flota się zdublowała, ale ona nie ma zamiaru tego zgłaszać. Skoro tak - to dlaczego nie dostała bana za zdublowanie floty i bugusing? @Art ? Wyjaśnisz?
    - Wy dostaliście bana za push (obecnie osobiście uważa, że niesłusznego - o ile nie potrafią wam udowodnić zawrotki) - ale powinniście dostać długie bany za bugusing wraz z odpisaniem flot. Wy oraz pozostałe konta użyte do generowania zasobów na rynku.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • @dexPL
    Na temat konta Puszkin sam wiesz jak jest, niby wyklikane z pz a potem w smerfach.
    Ogólnie twoje tłumaczenie za @Krystian słabo wygląda jak rokmina @Zagubiony
    Pokazał chłopak skilla w piątek na ojcu.

    No własnie dostaliśmy tylko bana za to że spakowaliśmy SGO nikt tam się nie logował, nie zawracał, żadnych kodów nie miał zasiadania.
    Dla mnie tez jest śmieszna decyzja GO że konto Maszka na Wezen jest bez ban, skoro starcie było ustawione.

    To że znaliśmy tricki nie znaczy ze z nich korzystaliśmy.
  • el bosso siklent napisał(a):

    no panowie wiec jak sie to potoczylo?
    sgo migotka dostala bana ? czy jeszcze nie ?
    za co dostaliscie blokade ?
    czemu nie usuneliliscie jej konta na innych uniach jak mieliscie pasy?
    kto teraz bedzie rozpatrywal tickety ?
    czy puszowaliscie sie tylko dzisiaj czy przez caly czas jak byla z wami migotka?
    czy migotka opuscila dobrowolnie team czy wyrzucili ja z wlasnej woli?
    czy migotka wiedziala odkad dolaczyla do was do sojuszu ze jestescie banda puszerow
    ?
    czy sama uskuteczniala z wami ten proceder?

    nie martw sie migotko zapraszamy do delifandoru
    ja el bosso siklent osobiscie wystawiam Ci bilet to oczywicie za tekst
    "ja probowalam klonowac caly dzien ale tylko 100k dt mi dalo" :D
    ciekawe ile informacji wynioslas z teamu do jakis graczy innych .

    legenda:
    *delifnador - laguna oszustow - to tak dla niewtajemniczonych

    a teraz pare pytan
    @Migotka - czy jaka Ci tam na imie , jak sie czujesz bedac oszustka i bedac w teamie?
    ktory nawet pewnie tego by nie zauwazyl gdyby nie reakacja innych oszustow:)
    jaki teaam takie ogame .

    kolesiostwo i inne gowno : )
    zaufaalas sobie jakims FSanialym ludziom jak widze :P

    nic sie nie zmieni dopuki nie wywalaicie polowe teamu z kasia321 - ktorej to prywatny folwaark jest kolezanka migotki ;P i jej przydupasami art ja wiem ze to twoje kolesiowy sa z miasta ja rozumiem : ) ale czas was wymienic
    1. Normalnie, my swoje zrobiliśmy, palenie, klikanie fali 40 minut, matematyka, lot, podział złomu do którego nikt sie nie przyczepił i po 72h banik który przykleił nie kto inny jak jej przydupas adanio który w czterech literach ma inne zgłoszenia, byle tylko zamknąć ticket.
    2. Na Wezn nie (dlatego ban za wymuszenie puszu, w przeciwnym wypadku ona musiałaby zostać ukarana) pobanowali jej tylko konta SGO gdzie była operatorem
    3. Za "wymuszenie puszu" XDXD!! (o tym może być więcej, czekam tylko na odpowiedź GA) ;)
    4. To jest dobre pytanie, następnym razem jak będziemy mieli do kogoś pasy tak zrobimy ! :E
    5. Nikt, ewentualnie garstka operatorów która została ale mizernie im to wychodzi, na rozpatrzenie trzeba czekać ponad tydzień a na uni gdzie nie ma GO jeszcze dłużej bo nim ticket trafi do sgo/ga trochę się zejdzie
    6. Tak jak pisałem pod koniec listopada po tym jak operatorzy ignorowali pusze innych graczy przyszła pora na testowanie czy ktoś dostaje koperty czy po prostu GO ma wywalone na tickety no i to drugie sie potwierdziło, niestety. Ja łyknąłem raz za co poleciał ban bo maszka wiedziała, inne konta łykały, były zgłaszane i nic, cisza. Żenada.
    7. Nie wiem
    8. Gdybyśmy byli to dostalibyśmy odpowiednią karę :D
    9. Jak wiadomości z discorda wskazują sama, mnie tam to nie dziwi, jakbym był GO też bym sobie czytał zgłaszanie bugów to chyba najlepsza kategoria? i sam z nich korzystał... :E :E :E


    dexPL napisał(a):

    - Wy dostaliście bana za push (obecnie osobiście uważa, że niesłusznego - o ile nie potrafią wam udowodnić zawrotki) - ale powinniście dostać długie bany za bugusing wraz z odpisaniem flot. Wy oraz pozostałe konta użyte do generowania zasobów na rynku.
    Bla, bla, bla. Ja już coś pisałem na ten temat. Gdyby ktoś prześwietlił Wezn od początku fuzji, ja nie wiem czy to by się dla oldow/smerfow dobrze skończyło i doskonale o tym wiesz dex. Najpierw się zarzekałeś że grasz w uczciwym towarzystwie a jak krystian dostał bana po tym jak kupił paszke i wystawił sobie surke to skomentowałeś to w taki sposób " mnie nie interesuje co robią inni " :quasi: później kolejne bany za nowegotopowego itd. masa puszy bez reakcji i ty doskonale o tym wiesz ale sie nie przyznasz bo krystian płaci. Gdyby zaczęli odpisywać mu floty które łyknął od loyko bo to jest istne multi za które na innych uniwersach normalnie ludzie dostają bany. Konto nieaktywne schodzi z u tylko po to zeby sprzedać flote jednemu i temu samemu typowi. Chcesz kogoś karać i rozliczać? Zacznij od swoich, jak wszystko przeliczysz to uwierz mi, jeżeli chodzi o pusze i multi nie mamy do was podjazdu.
  • @.:czubulus:.
    Napisałem: "Jak widać publiczne przyznanie się do korzystania (wspólne) z błędu w grze przez kolegów operatora, obciążenie operatora kopią rozmów gdzie widać kto miał pomysł nie skutkuje założeniem blokady na konto operatora."

    To że SGO Migotka ma bana to wiem.

    Dziwi mnie że ta sama osoba gracz Masza tego bana nie ma???
    Dodam na Wezn nie była operatorem tylko graczem a korzystała z wiedzy operatora.

    Potrafisz na to odpowiedzieć :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zagubiony ().

  • Zagubiony napisał(a):

    @.:czubulus:.
    Napisałem: "Jak widać publiczne przyznanie się do korzystania (wspólne) z błędu w grze przez kolegów operatora, obciążenie operatora kopią rozmów gdzie widać kto miał pomysł nie skutkuje założeniem blokady na konto operatora."

    To że SGO Migotka ma bana to wiem.

    Dziwi mnie że ta sama osoba gracz Masza tego bana nie ma???

    Potrafisz na to odpowiedzieć :)
    Za co mają zbanować jak nie ma logów z klonowania floty poprzez TP. Tak samo nam bana nałożyli przed tym jak wszyscy byli dobrymi koleżkami więc nie mogli nam przykleić zwykłego puszu bo wtedy konto maszki na którym gra miałoby blokadę, gdyby jeszcze nie nasza reakcja na dniach odzyskałaby flote i tak można się mścić :E No ale coś jednak nie do końca pykło... :E
  • Zagubiony napisał(a):

    Jeśli sam odchodzisz to nie dostajesz bana bo za co ?
    Dostajesz (bana na konto o nazwie SGO_NICK na każdym obsługiwanym uni). Jak nie jesteś GO / SGO to twoje konto dostaje bana na wieczność, bana z kasacją. I nie ma znaczenia czy odchodzisz sam czy cię wyrzucają.

    Co do Migotki - Art pisał tylko na discordzie enigmatyczne: Nie jest już w SGO. I tyle.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • @.:czubulus:. Co do moich przyrostów sprawa była przez Was i zaprzyjaźnionych Operatorów badana :bdb:
    prnt.sc/r31j5u cyt. "ale co do puszków, to pomimo że nie gram to doszło do mnie farmienie zbugowanej surki od idlaków o screenach z dziwnymi kontami powiązanymi z niebieskimi nie wspomnę
    tak naprawdę to "dziewictwo" zachowane tylko przez ladys i zgredka - reszta już trafiła gdzie miała trafić "

    Kto z "niebieskich" zrobił to zrobił wylądował na banie, tego samego nie można powiedzieć o KNR . KNR i jego konta pomocnicze np Zuzia miały się dobrze :brawo:

    Masz jeszcze jakieś wątpliwości :D zacznij grać zgodnie z zasadami może wtedy zobaczysz, a potem uwierzysz ;)
  • @dexPL Dla mnie to jest dziwne podwójne standardy.

    Gracz który nie łamie zasad gry kończy grę i wł wieczny urlop.
    Gracz który łamie zasady (perm) dostaje wieczny urlop od Operatora i jest to widoczne.

    W przypadku operatorów mamy sytuację że operator z przyczyn osobistych rezygnuje, a Art na pożegnanie (może w nagrodę) daje mu ubana. ;)

    Wizerunkowo kiepsko to wygląda dla uczciwego (byłego) operatora. :( Może to tak że kto nie jest z nami................
  • Mieszasz dwie rzeczy: konto SGO_NICK jako konto techniczne operatora oraz konto prywatne operatora jako gracza.

    Konto SGO jest kontem technicznym, używane tylko na czas pełnienia służby. Dostęp do niego ma tylko dany operator (to moje przypuszczenie ...). A więc jak operator konczy współpracę potrzeba zablokowania tego konta technicznego - aby np nikt nie odesłał tam zasobów z pushu (bo jak sprawdzić, bez dostępu do konta ... ). Najprościej zrobić taką blokadę przez ban z kasacją - zaznaczenie dwóch X w systemie i po sprawie, po tygodniu konto znika i zwalnia miejsce w galaktyce, przez ten tydzien nikt tam nie może wysłać itd... efekt oczekiwany

    Natomiast konto prywatne operatora (o ile w ogóle gra) nie jest związane z jego rolą jako operatora (poza teoretycznym warunkiem, ze musi grać uczciwie, a ban oznacza także utratę funkcji w Teamie). Tak więc możesz odejść z Teamu / zostać wyrzuconym (np za brak czasu, pokłócić się z Artem czy coś innego) - a nie złamać regulaminu gry. Przestajesz być GO/SGO, ale konto prywatne nie złamało regulaminu.

    Tutaj mamy jednak raczej inny przypadek. Konto prywatne ŁAMAŁO regulamin. I nie poniosło za to żadnej kary.

    @Migotka może ty coś napiszesz, tak dla odmiany?
    @Art @smoki może wyjaśnicie ludziom dlaczego konto Migotki (maszka) nie dostało bana (i nie chodzi o złom - tylko za klonowanie floty)? Może wyjaśnicie dlaczego jest wymuszenie pushu i bany dla atakujących, jeżeli nie było włamania na konto (tzn akcja i tak poniżej poziomu dna moralnie - ale zgodna z regulaminem - o ile nie było robienia zawrotki przez atakujących to jedyne do czego można się czepiać to falanga z bota mareczka - bo zakładam, że zrobił to co zawsze).
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • Pytanie do Operatorów, @Art działaj.

    Po zapoznaniu się z informacjami tu zawartymi, oraz wiedza wynikająca z odpowiedzi (od operatorów) na zgłoszenia.

    Będę korzystał z tych samych możliwości jakie stwarza gra po aktualizacji i rozumiem że nie poniosę żadnej odpowiedzialność.
    Oświadczenie też mnie nie może obciążyć ponieważ inni też to uczynili i jest to akceptowane przez support.

    Czy robiąc to czego jeszcze nie zrobiłem łamię zasady gry, w mojej opinii nie. Wykorzystuję jedynie możliwości które stwarza gra.

    Chcąc mieć równe szanse z innymi, mam prawo korzystać z tego samego co inni.

    Oczekuję odpowiedzi z uzasadnieniem od operatorów.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zagubiony ().

  • Spokojnie. Czubulus po prostu był rozgoryczony (i słusznie). Ale teraz kombinuje jak tu wrócić do grania - w koncu zostało jeszcze tylko kilka dni bana. Za tydzien o 6:00 się zaloguje jak gdyby nigdy nic :)

    A gracze i tak nigdy się nie doczekają wyjaśnienia od Arta czy Teamu za co są bany, dlaczego w danym przypadku bana nie było oraz co jest legalne a co nie. Bo to by odebrało Teamowi (temu nielicznemu) ostatnią nadzieję - ludzie zaczęli by szanować zasady i team, zamiast kombinować. A tak - to ludzie z teamu się czasem ucieszą, że kogoś złapią na pushu - nie zauważając, że obok stu innych spushowało się na większe floty. Sukces porównywalny tylko ze złapaniem małolata z 1g trawki, przedstawione jako "wielki sukces w rozbijaniu mafii narkotykowej".
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • A ja wam powiem tak - tysiące postów, dyskusji a GF pozostanie GF ostatniecznie to niemiec ma decyzje i mozemy sobie tutaj pisać, płakać, wylewać rozgoryczenie a i tak nic z tym nie zrobią - mozemy sobie spisac co z naszych pomyslow przeszlo i dyskusji w jednym poscie - raczej jest tego baaaaaaaaaaaaardzo nie wiele o taka lupka jak w moim awatarze by sie przydala.

    Zastanówcie się czemu nagle wyjezdzaja z predkoscia badan 14
    no wlasnie...
  • Witam,
    Korzystając z okazji, że temat o klonowaniu juz jest chce zapytać szanowna administrację co zamierza zrobić z tego typu osobnikami?
    Gość regularnie od polowy grudnia wykorzystuje błędy gry. Mowa o ObiOneKenobi, obecny nick oddampietnascie. Pisaliśmy tickety i dostawalismy jako odpowiedź standardowa formułkę lub gdy poszła skarga, to smoki pisala, ze sprawdzimy tego gracza/obserwujemy go.

    No jak widać na zamieszczonym niżej obrazku zle go obserwujecie/sprawdzacie.
    Jeżeli nie wiecie jakie błędy wykorzystuje wyżej wymieniony gracz to zapraszam na priv - nie chce tutaj rozpowszechniac informacji na ten temat. Służę również pomocą jeśli macie problem z matmy, bo ten gracz do rozwoju swojego konta wykorzystuje jedynie wlasne kopalnie, czasem moze poleci cos pofarmic. Nie korzysta z floty w celu wysylania ekspedycji (wiec nie ma tu mowy o kosmicznych zyskach), nie zlomuje. Nie trzeba ukończyć studiów z matematyki, zeby wiedzieć ile mozna wycisnąć z takiego konta przy uczciwej grze.
    Przed wami rekordzista w przyroście punktowym na uni Wezn.






    @Art
    @smoki
    @Kasia321
    @Adanio

    Czekam na odpowiedź

    PS.
    Tłumaczenie Obiego


    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez radzio zgred ().