Miesięcznica klonowania co dalej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cześć jestem Obi a support **** mi zrobi. Tak zapewne przedstawia się ten gracz gdy ktoś zapyta kim jest. A przepraszam teraz zmienil nick oddampietnascie i codziennie nabija punktów kilka tysięcy a nawet kilkanaście!!

    Sam wysyłałem kilka ticketów na OSZUSTA o którym mowa post wyżej (niektóre jeszcze nierozpatrzone), ale team ładnie się przygląda i sprawdza. Pytanie co sprawdza i komu się przygląda, bo chyba nie jemu. OSZUST ten potrafi mieć spadek -80k pkt floty po czym w ogólnym rozrachunku z danej godziny widnieje zysk +22k pkt. Naprawdę nie wiecie jak on to robi - ten oszust Obi?? Jeżeli macie trudności w rozwiązaniu tej zagadki to napiszcie do nas, my wam pomożemy pro bono.
    Prześledźcie konto od początku stycznia to zobaczycie jakie on ma przyrosty - 47% wartości konta!!, ponad 110k pkt. Czy takie przyrosty ma uczciwie grający gracz?? Ja szczerze w to wątpie a Ty @Art , @smoki, @Kasia321 , @Adanio ??
  • Ledwo co na innym uni wypłynęła afera, że między innymi taka uczciwa (tylko we własnym mniemaniu) @ciap uczestniczyła w praniu "brudnych" surowców, więc... naprawdę się już nie spodziewałbym, że team postanowi karać za coś, co sam wykorzystuje. @Art jak nadal ma gdzieś sprawę Migotki, która to została zamieciona pod dywan (spokojnie, nie dam ci zapomnieć, pewnie jak spora część społeczności), tak bugi jak były, tak są.
  • "@Art zrób ankietę czy utworzyć uniwersum z legendarnym ryneczkiem który pozwala klonować surkę na potęgę Chętnych nie zabraknie do zabawy i na pewno antymateria też zacznie schodzić w zadziwiających ilościach. Mówię serio , fajnie było by pograć w ekipie gdzie legalnie wszyscy mogą się pompować do woli i nikt nie ściemnia że on to kryształ ale inni to już nie bardzo :P "


    Warto już głosować zapraszam do wypełnienia ankiety GypsyKing, Dobry Pan.


    Pozdrowienia dla "najlepszych" :thumbup:
  • Dziękuję zespołowi forum za możliwość skorzystania z przywileju jakim jest zamieszczaniu postów i otwierania nowych tematów.

    Tak wyglądały przyrosty prnt.sc/re5i29 na tydzień przed wprowadzeniem wersji 7,02 z dnia 02.03.2020.
    Przyrosty te były przedmiotem dogłębnej analizy supportu. Odbyło się to w oparciu o profesjonalny warsztat przy jednoczesnej trosce o RODO graczy.
    Zostało wykazane że moje zgłoszenia to domysły, a gracz którego one dotyczyły jest "krystaliczny".
    Przyrosty prnt.sc/re5hbb uzyskane od 02.-09.03.2020. potwierdzają że aktualizacja nie wpłynęła na klonowanie floty "Usunięto błąd powodujący nieprawidłowe odnotowywanie statków po ich wybudowaniu."
    Aktualizacja wpłynęła na przyrosty wynikające z wydobycia, farmienia. ;)

    Przyrosty na koncie za ostatnie 2 miesiące prnt.sc/re5itt świadczą o tym, że support to akceptuje.
    @Art nie otworzył nowego unii dla graczy korzystających z takich "myków", jako gracz mam możliwość nie uczestniczyć w zabawie która stoi w sprzeczności z zasadami gry.

    Pozdrowienia dla GTW.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zagubiony ().

  • Art napisał(a):

    Problem został rozwiązany w wersji 7.2

    Rozumiem, że z perspektywy gracza wszystko wydaje się oczywiste, jednak ze strony Supportu nie każdy zgłaszany do nas przypadek klonowania floty byliśmy w stanie udowodnić. Tam gdzie mieliśmy pewność, to reagowaliśmy. Jestem świadomy, że sprawa nie wygląda różowo i wiele wybitnych przypadków wciąż lata sobie w grze bez szwanku i mogę jedynie za tę sytuację przeprosić. Mamy pewne ograniczenia, których sami nie jesteśmy w stanie przeskoczyć, działamy na informacjach, które widzimy w panelu administratorskim i nie możemy swobodnie ich interpretować, tak jak to robią gracze na podstawie statystyk z zewnętrznych serwisów.

    Pokładam jedynie nadzieję w kolejnych aktualizacjach, które zamiast nas dobijać, będą przynajmniej służyć poprawie komfortu gry, który ostatnio upadł dość mocno
    Z cyklu nie ma ciała, nie ma zbrodni.

    Powiem wam, że sytuacja na wezn to jest pikuś w porównaniu z tym co działo się na virgo. Topka narobila tam 1.5kkk punktow, odleciała od reszty uni na 1.5 roku gry. Od wejścia aktualizacji przyrosty spadly im o 80%. A tak sie zarzekali w DiD virgo, ze tacy uczciwi i tylko na ekspy latają, a reszta grac nie umie.
  • paz napisał(a):

    Art napisał(a):

    Problem został rozwiązany w wersji 7.2

    Rozumiem, że z perspektywy gracza wszystko wydaje się oczywiste, jednak ze strony Supportu nie każdy zgłaszany do nas przypadek klonowania floty byliśmy w stanie udowodnić. Tam gdzie mieliśmy pewność, to reagowaliśmy. Jestem świadomy, że sprawa nie wygląda różowo i wiele wybitnych przypadków wciąż lata sobie w grze bez szwanku i mogę jedynie za tę sytuację przeprosić. Mamy pewne ograniczenia, których sami nie jesteśmy w stanie przeskoczyć, działamy na informacjach, które widzimy w panelu administratorskim i nie możemy swobodnie ich interpretować, tak jak to robią gracze na podstawie statystyk z zewnętrznych serwisów.

    Pokładam jedynie nadzieję w kolejnych aktualizacjach, które zamiast nas dobijać, będą przynajmniej służyć poprawie komfortu gry, który ostatnio upadł dość mocno
    Z cyklu nie ma ciała, nie ma zbrodni.
    Powiem wam, że sytuacja na wezn to jest pikuś w porównaniu z tym co działo się na virgo. Topka narobila tam 1.5kkk punktow, odleciała od reszty uni na 1.5 roku gry. Od wejścia aktualizacji przyrosty spadly im o 80%. A tak sie zarzekali w DiD virgo, ze tacy uczciwi i tylko na ekspy latają, a reszta grac nie umie.
    Czy przyznanie się do klonowania nie wystarczy ? Czy w panelu administratorskim widać że ktoś sprzedał konto? @Art jeśli chce to stosuje nadzwyczajne rozwiązania, co go teraz przerosło?
    Czy kasowanie postów rozwiąże problem?
  • Ooo widze ze niewygodne posty dla teamu i jego kolesiow z virgo szybko usuwane .
    Panowie to co u was sie dzieje to tylko małe miki , coz to jest 80 kkk przyrostu

    tu macie virgo:
    przyrost w wojsku : prnt.sc/rfuyw8

    przyrost w punktach : prnt.sc/rfuznw

    @Art pytanie do Ciebie jestes slepy? czy normalne jest dla CIebie robienie przyrostu 900 baniek w 2 miesiace z czego polowa na banie za waly na rynku? . Przestan kasowac niewygodne posty i chowac glowe w piasek a co najwazniejsze
    przestan chronic swoich kolesi z teamu ktorzy te waly robia .
    nie pozdrawiam
  • el bosso siklent napisał(a):

    Ooo widze ze niewygodne posty dla teamu i jego kolesiow z virgo szybko usuwane .
    Panowie to co u was sie dzieje to tylko małe miki , coz to jest 80 kkk przyrostu

    tu macie virgo:
    przyrost w wojsku : prnt.sc/rfuyw8

    przyrost w punktach : prnt.sc/rfuznw

    @Art pytanie do Ciebie jestes slepy? czy normalne jest dla CIebie robienie przyrostu 900 baniek w 2 miesiace z czego polowa na banie za waly na rynku? . Przestan kasowac niewygodne posty i chowac glowe w piasek a co najwazniejsze
    przestan chronic swoich kolesi z teamu ktorzy te waly robia .
    nie pozdrawiam
    Nie przesadzaj, to drobne przyrosty. Poza tym - koronny dowód - super ogarnięty SGO @Adanio gra na Virgo - i przecież by to zauważył :) Choć możliwe, że nie - skoro Adanio nie umie policzyć nawet zysku z ACSa - bo sam nigdy nie latał. Ale spokojnie, Team jest kompetentny na tyle, na ile gracze zasługują.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon