[T R] czyli giker oddam & Szutruk-Nahhunte & YeahBunny & Gonzo & Zwyrodnialec vs. Piesiou ~ 168200.65% powrót walca

  • [T R] czyli giker oddam & Szutruk-Nahhunte & YeahBunny & Gonzo & Zwyrodnialec vs. Piesiou ~ 168200.65% powrót walca


    T R
    NuN


    Dobry wieczór!

    Dzielny duet, ktory ostatnio przejal role "chce mi sie grac", czyli @Bunny i @Gonzo postanowili nie spoczywac na laurach i uderzyc kolejny raz. Chlopaki ubili Piesiowi moony, potem formalnosc czyli zawrotka... Jak to nie bylo od dawna, cala zgraja lamusow byla pod reka, totez zapadla decyzja o odpaleniu walca :D

    Wszystko szlo jak w zegarku, po czym kilka min po bitce Piesiouowi wraca cala flota (tu chodzilo mi o statystki z naszej perspektywy - wyjasnienie w poscie Piesioua) :D Ci odkrywcy to faktycznie op klasa, co nie @turysta ? XD

    Co dalej - zobaczymy - ale jak to mowia "grunt, ze w zniszczonych up" XD

    Ode mnie big up dla calego sojka, najlepsze z was wariaty!


    Od Piesia:

    JesiouToday at 9:37 PM napisał(a):

    pies Wam mordę lizał

    możesz ode mnie napisać

    XD
    K U P I M Y
    D E U T E R
    N I E Z M I E N N I E



    Dnia 11-02-2020 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor giker oddam [T R]
    ________________________________________________


    Gwiazda Śmierci 103
    Krążownik 140.000
    Pancernik 50.000
    Lekki myśliwiec 1.727.191

    _________________________________________


    Agresor Szutruk-Nahhunte [T R]
    ________________________________________________


    Gwiazda Śmierci 1.001
    Ciężki myśliwiec 406
    Bombowiec 3.475
    Niszczyciel 11.936
    Reaper 11.301
    Krążownik 402.541
    Okręt wojenny 80.974
    Pancernik 100.298
    Lekki myśliwiec 936.944

    _________________________________________


    Agresor YeahBunny [T R]
    ________________________________________________


    Gwiazda Śmierci 945
    Lekki myśliwiec 2.333.333
    Ciężki myśliwiec 3.333
    Krążownik 163.000
    Okręt wojenny 85.000
    Pancernik 118.000
    Niszczyciel 15.000
    Reaper 101.000

    _________________________________________


    Agresor Gonzo [T R]
    ________________________________________________


    Gwiazda Śmierci 1.075
    Krążownik 171.511
    Okręt wojenny 85.180
    Pancernik 80.179
    Bombowiec 1.018
    Niszczyciel 1.000
    Reaper 1.596
    Lekki myśliwiec 1.088.211
    Ciężki myśliwiec 19.401

    _________________________________________


    Agresor Zwyrodnialec [T R]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 612.552
    Krążownik 50.880
    Okręt wojenny 12.827
    Pancernik 13.424
    Niszczyciel 2.196
    Reaper 203
    Mały transporter 106.556

    _________________________________________


    Obrońca Piesiou
    ________________________________________________


    Mały transporter 150.777
    Duży transporter 89.443
    Lekki myśliwiec 4.157.197
    Ciężki myśliwiec 63.061
    Krążownik 43.542
    Okręt wojenny 15.706
    Statek kolonizacyjny 62
    Recykler 15.030
    Sonda szpiegowska 295.212
    Bombowiec 413
    Satelita słoneczny 1.445
    Niszczyciel 186
    Gwiazda Śmierci 10
    Pancernik 582
    Crawler 200
    Pathfinder 30.823
    Wyrzutnia rakiet 14.000
    Lekkie działo laserowe 10.000
    Ciężkie działo laserowe 100
    Wyrzutnia plazmy 170
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor giker oddam [T R]
    ________________________________________________


    Gwiazda Śmierci 103 ( -0 )
    Krążownik 139.665 ( -335 )
    Pancernik 49.983 ( -17 )
    Lekki myśliwiec 1.625.935 ( -101.256 )

    _________________________________________


    Agresor Szutruk-Nahhunte [T R]
    ________________________________________________


    Gwiazda Śmierci 1.001 ( -0 )
    Ciężki myśliwiec 405 ( -1 )
    Bombowiec 3.474 ( -1 )
    Niszczyciel 11.932 ( -4 )
    Reaper 11.298 ( -3 )
    Krążownik 401.732 ( -809 )
    Okręt wojenny 80.935 ( -39 )
    Pancernik 100.271 ( -27 )
    Lekki myśliwiec 884.497 ( -52.447 )

    _________________________________________


    Agresor YeahBunny [T R]
    ________________________________________________


    Gwiazda Śmierci 945 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 2.218.999 ( -114.334 )
    Ciężki myśliwiec 3.284 ( -49 )
    Krążownik 162.721 ( -279 )
    Okręt wojenny 84.978 ( -22 )
    Pancernik 117.957 ( -43 )
    Niszczyciel 14.994 ( -6 )
    Reaper 100.964 ( -36 )

    _________________________________________


    Agresor Gonzo [T R]
    ________________________________________________


    Gwiazda Śmierci 1.075 ( -0 )
    Krążownik 171.153 ( -358 )
    Okręt wojenny 85.148 ( -32 )
    Pancernik 80.151 ( -28 )
    Bombowiec 1.018 ( -0 )
    Niszczyciel 999 ( -1 )
    Reaper 1.595 ( -1 )
    Lekki myśliwiec 1.029.723 ( -58.488 )
    Ciężki myśliwiec 19.104 ( -297 )

    _________________________________________


    Agresor Zwyrodnialec [T R]
    ________________________________________________


    Lekki myśliwiec 578.253 ( -34.299 )
    Krążownik 50.777 ( -103 )
    Okręt wojenny 12.825 ( -2 )
    Pancernik 13.419 ( -5 )
    Niszczyciel 2.196 ( -0 )
    Reaper 202 ( -1 )
    Mały transporter 100.620 ( -5.936 )

    _________________________________________


    Obrońca Piesiou
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    869.809.682 Metalu, 294.390.542 Kryształu i 151.754.108 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 1.549.071.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 22.950.167.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 10.435.815.466 metalu i 4.393.967.538 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.315.954.332 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 22%.
    Olbrzymie ilości metalu i kryształu łączą się.
    Księżyc o powierzchni 8.660 km został uformowany.


    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 10.159.449.148
    Kryształ: 4.292.031.080
    Deuter: 145.186.108
    agresor zyskał łącznie 14.596.666.336 jednostek.
    plus Reapery odzyskaly 1.990.282.496 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -16.684.922.682
    Kryształ: -7.031.359.542
    Deuter: -549.839.608
    obrońca stracił łącznie 24.266.121.832 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez abecaduo ().

  • Takie czystki ostatnio, że zacząłbym się martwić o swoje statki, gdyby nie to, że flota górnicza jest do odbudowania w 2 dni :D
    Gratulacje panowie, ale może dajcie trochę odpocząć temu uni, bo za tydzień nie będziecie mieli co robić.
    Uni1: Maki Maki vel Gin [ETREA] - RIP
  • dzieki za zabawe to jest to co lubię najbardziej jak już nie raz wspominałem. Gdyby nie Wy Panowie to juz dawno bym ten badziew odstawił w kąt.


    btw. Niemcy aktualizacją do wersji 7 zepsuli to co w ogame było najlepsze. Pomijam te denne klasy, ale teraz zagrać coś precyzyjnie to jeden wielki dramat. Lagi po 3 sekundy przy wysylce floty przy necie na światłowodzie z pingiem 3ms to jest coś co nie ma prawa się dziać. Kto w 2020 tworzy oprogramowanie gdzie jeden request trwa do 3 sekund w zależności od widzimisię serwera? No błagam!
  • Jak nie Wy to kto???

    pięknie Wam to wyszło a ta wersja Ogame to jakieś totalne nieporozumienie, coraz więcej graczy jedzie na Odkrywcy (btw. Jak można dać jednej klasie taką przewagę to jest nienormalne- flociarze latają na ekspedycje bo jak tego nie będą robić to po jakimś czasie będą się bali innych Odkrywców, na nowych uniach da się jeszcze zniwelować tę przewagę klas ale na starych gdzie celów jak na lekarstwo nie za bardzo się da :P
    Przykład podręcznikowy to Obrońca - absolutnie nic do Ciebie nie mam Piesiou lecz w tak krótkim czasie udało Ci sie stworzyć flotę, którą pomału zaczęła zagrażać mi (jeszcze miesiąc i byś mnie na mięciutko łyknął patrząc po przyrostach)

    wracając do tematu Gratuluje Panowie, wszystko zrobione perfekcyjnie a w tym przypadku i Wilk syty i Owca cała,
    Obrońca wróci za dwa dni polata troche na Ekspedycje i nas wszystkich zezlomuje :P

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • no nie tak wcale perfekcyjnie Lechu

    przez laga flota została opozniona o zbyt dużo (na 3 sek później niż bylo planowane) co dało obrońcy aż 4 sek na ucieczke :)

    no i udało mu się, flotę podniósł w momencie bitki a więc jednoczesnie wystartowała i została zezłomowana. Dopiero gdy ją zawrócił i wróciła na planete to się sklonowała :)

    na dowód screen kilkanaście sekund po bitce






    Edit:

    wszystko to wina tylko i wylacznie ogame 7 które powinno zostać całkowicie cofnięte ze wszystkich serwerów bo to najgorszy syf jaki powstał odkąd gram w tę gre
  • Gratulacje dla Was, widać jak zgraną ekipę tworzycie. Co do tej sytuacji z flotą właśnie się zastanawiałem jak to możliwe że dostał @Piesiou złoma i ma dalej tyle pkt co miał.

    Faktycznie to co pisze @ZDOBYWCA1 klasa odkrywcy daje ogromną przewagę bo przyrost floty bardzo szybki. Mam tylko nadzieję że GF poważnie podejdzie do sprawy i doczekamy się poprawek lub to co pisze @Gonzo cofnąć tą aktualizacje 7.

    Wracając do tematu obrońcy SzO a atakującym gratulacje przeprowadzonej akcji.
  • Gonzo napisał(a):

    no i udało mu się, flotę podniósł w momencie bitki a więc jednoczesnie wystartowała i została zezłomowana. Dopiero gdy ją zawrócił i wróciła na planete to się sklonowała
    Ciekaw jestem co w tej sytuacji zrobi nasz GO, bo to przecież nic innego jak bugusing (zapewne nie celowy ale jednak). Skoro konta mnożące sobie dex przez rynek banowano, to kwestię kkk surowców powstałych przy okazji starcia (surka ze złomu + nowa magicznie powstała flota) też przydałoby się jakoś ogarnąć.
    Uni1: Maki Maki vel Gin [ETREA] - RIP
  • jibrill napisał(a):

    Ciekaw jestem co w tej sytuacji zrobi nasz GO, bo to przecież nic innego jak bugusing (zapewne nie celowy ale jednak). Skoro konta mnożące sobie dex przez rynek banowano, to kwestię kkk surowców powstałych przy okazji starcia (surka ze złomu + nowa magicznie powstała flota) też przydałoby się jakoś ogarnąć.

    no jak to co, perm dla wszystkich a potem unban i zabranie całego sosu jaki jest na wszystkich kontach
    GO tylko tyle potrafi jeśli chodzi o bugi wersji 7
    wiem z autopsji z innego uni
  • Witam wszystkich,

    jako, że jestem jedną ze stron w tym starciu chciałbym się również wpisać z gratulacjami dla ekipy, lecz ten medal niestety ma dwie strony a nie tylko jedną, a mi nikt nie gratuluje FIZYCZNEGO podniesienia floty w czasie (4 prawdopodobnie sekund) 8-)

    Starcie musiało się odbyć w momencie wysłania floty, bo jak rosół pisze w ST (popraw proszę :D ) ona nie wróciła po starciu, tylko została podniesiona i zawrócona po starciu, więc nie ma tu mowy o sklonowaniu tylko pewnie o LAGU serwera. dzięki @Gonzo za pomoc ludziom z Fenrir w zrozumieniu tego co się najprawdopodobniej wydarzyło (jakby flota nie stała w momencie wysyłania, to nie mógłbym kliknąć czerwonego guzika ??)

    Gdyby nie zamulenie przy opóźnianiu floty i czasie jaki mi się pokazał 4 sekund nawet bym nie próbował tego podnieść. Lecz się stało i teraz mamy problem bo jak wyżej napisałem medal ma dwie strony (chłopaki mają złom a ja flotę, sytuacja WIN-WIN :E )

    a ogame ostatnio tylko jedną, bugi, mnożenie surowców, klonowanie floty poprzez płatne dopałki, umoczony SGO... mógłbym tak wymieniać do rana przyszłego tygodnia. Ale na to nikt nie ma ostatnio czasu.


    Część ludzi pisze, flota zbudowana na ekspedycji etc. Co z tego ? To jest uczciwie zbudowane konto, na uczciwych zasadach, które wraz z nową aktualizacją udostępniło GF. Wysyłanie cały dzień ekspedycji przez ostatnie półtorej miesiąca, dzień dnia, dzień dnia, dzień dnia też jest absorbujące jeśli chodzi o czas.


    Podsumowując, ogame się cofnęło, nic już tego na dzień dzisiejszy na pewno nie zmieni :)

    proszę nie tworzyć tu jakiejś napiętej sytuacji, stało się i teraz trzeba z tym żyć

    Pozdrawiam Was przyjaciele :) (prócz oczywiście Ciebie @abecaduo :E )
    Nie zrozumiałeś. Nie mam pretensji.
  • Chodzilo mi o zawirowanie w statach - to raczej skrot myslowy dot. spadkow/przyrostów, a nie stwierdzenie co sie fizycznie stala z flota i gdzie twki problem :D

    Szo nie zycze bo po co, ale powrotu moge! :D Reszta sama prawda, nic dodac nic ujac.

    Ja tez Cie nie pozdrawiam, bucu! :E
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • kuter_noga napisał(a):

    Dobrze widzieć tylu generałów w jednym miejscu :)

    Graty starcia, nie dajcie się bohaterskim expanderom :E

    Pamietajcie flota zbudowana na expach jest jak duze cycki na grubej lasce.........nie liczy się :popcorn:
    w tym gronie atakujących jest dwoje odkrywców- @Gonzo i @giker

    Odkrywca nie ma aż tak wielkiej przewagi jak.sie weźmie pod uwagę , że graja na tej klasie mniej doświadczeni gracze lub śpiochy jak ja, na których wykręcacie po 10mld zysku.
    Poza Tym @Gonzo przyjacielu dostrzegam tu sporą hipokryzję w twoich wpisach, skoro sam jesteś odkrywcą
  • W mojej ocenie odkrywca w wielu przypadkach pozwala graczowi stać się flociarzem którym nigdy w normalnych warunkach nie potrafił być. Co powoduje że w grze "massively multiplayer online strategic game" nie potrzebuje internetu żeby jarać się gierka :) taki swoisty single player.
    Co smutniejsze prawdziwi lotnicy muszą też grać na odkrywcy żeby nie dać się wygrzmocić singlą XD pedaliada

    Gratulacje starcia a obrońcy szo XD
  • Witojcie,

    widać już jak na dłoni jak koncertowo pozamiatano tę przemiłą grę,

    grę, która już niejednego porządnego Człeka doprowadziła do życiowych frustracji i nałogu, a niejednego też pogrążyła jak słynny budyń tenisitę:)

    ale nie o tym...

    ważne że udało się tu spędzić parę (!) chwil, to interesujące uni (było), bo pewnie Fenirr to jedne z ostatnich mocnych akordów na Og,

    super ludzie sie tu spotkali w wielu konfiguracjach,

    teraz to swoista degrengolada, wiem bo ... testowałem rynek.., testuje i expy, i zbieracza ... i powiem Wam jedno:

    był moment w historii muzyki że zamieniono gitary na parapety ... to chyba taki moment w historii tej ... gry

    trzymajcie się zdrowo,

    gratuluje Wszystkim głównym aktorom tego tematu, w sumie tym starciem postawiliście kropkę nad "i",

    taką kropkę, która niechcący stała się całą historią :)