Duch Szerszenia [DELETE] vs. MasterC [Shin] ~ 8081.06%

  • Duch Szerszenia [DELETE] vs. MasterC [Shin] ~ 8081.06%

    Dopiero drugie, ale już pożegnalne ST.
    Miał być zysk 350kk, jest niewielki minus. Oczywiście nie o ten minus chodzi, bo to żadna strata, tylko o moje nerwy. Powiedziałem sobie, że jak poziom wnerwa przekroczy pewien limit to kończę z tą grą. Nastąpiło to dzisiaj. Obrońca się zalogował chwilę po starciu i zaczął wachlować złom. Napisał mi przy tym, że odbudowy nie będzie ale wyzbiera co da radę. No i podpierdzielił 14k recyklerów. Mi zostało niecałe 12k. Oczywiście zebrałbym wszystko gdyby mi wystarczyło deuteru ale recyklery palą tak idiotycznie dużo, że musiałem puścić na 50%. Gdyby obrońca miał w planach odbudowę to bym zrozumiał i jeszcze pożyczył SzO. Jednak w takich warunkach uważam jego zachowanie za głupią złośliwość. Nie mam ochoty się dłużej denerwować. Pozdrawiam znajomych, zwłaszcza Artela, Wezu, Frutka i Wacka, a także Namira mimo, że już nie gra. Będzie mi was brakować. Kurde... łzy mi pociekły...


    Dnia 09-02-2020 08:11:11 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Duch Szerszenia [DELETE]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 12.040
    Pancernik 17.105
    _________________________________________

    Obrońca MasterC [Shin]
    ________________________________________________

    Mały transporter 2.400
    Krążownik 2.220
    Okręt wojenny 1.314
    Recykler 2.250
    Sonda szpiegowska 72
    Bombowiec 889
    Niszczyciel 189
    Pancernik 1.068
    Reaper 3.071
    Działo jonowe 90
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Duch Szerszenia [DELETE]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 9.334 ( -2.706 )
    Pancernik 14.027 ( -3.078 )
    _________________________________________

    Obrońca MasterC [Shin]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    1.617.275 Metalu, 2.747.388 Kryształu i 3.325.932 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 423.990.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 879.887.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 485.663.500 metalu i 322.442.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 7.690.595 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    282.033.500 Metalu i 118.821.850 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 69.540.775
    Kryształ: -42.140.762
    Deuter: -42.844.068
    agresor stracił łącznie 15.444.055 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -481.762.275
    Kryształ: -299.939.388
    Deuter: -105.875.932
    obrońca stracił łącznie 887.577.595 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    To obok to moje zdjęcie, serio... Z tym, że przed złomowaniem...

    WRÓCIŁEM

    Kynyky

    Ps. Ludzie nie pushujcie się. Psujecie grę, a te punkty tak na prawdę nie cieszą. To tak jak medal na dopingu - żałosne...
  • Wezu sam jesteś szczur. Zbierałem co moje więc powinieneś darować sobie takie komentarze. Co do akcji gratuluję wyczucia a sobie kubła zimnej wody na łeb. Cała noc farmiłem. Zysku miałem około 100 kk. Myślę sobie kurna jak na noc to całkiem nieźle. No niestety później przyszedł moment kiedy usnąłem na dosłownie 1,5 h. Nie spodziewałem się że ktoś poleci. Kurna...łzy mi też pociekly. Trzymajcie się chłopaki. Kto nas teraz przytuli? Idę do żony może ona :E
  • Dzięki Knot. Tobie też SzO życzę bo widziałem, że wtopiłeś. Tak jak pisałem, nie o stratę chodzi bo jest minimalna ale o moje nerwy. Szkoda na to życia.

    Ps. Obrońca już urlop zarzucił. Ale surę z moona przewiózł wcześniej na planetę, bo leciałem tam w geście rozpaczy...
    To obok to moje zdjęcie, serio... Z tym, że przed złomowaniem...

    WRÓCIŁEM

    Kynyky

    Ps. Ludzie nie pushujcie się. Psujecie grę, a te punkty tak na prawdę nie cieszą. To tak jak medal na dopingu - żałosne...
  • Duchu nerwy są wiadomo. Ale na szczęście mamy kilka dni na negocjacje twojej decyzji ;) którą mam nadzieję zmienisz i to szybciutko :saint: . Graty procentu bo jest czego. Obrońcy chciałoby się powiedzieć SZO jeśli ma zamiar wracać...a było by dobrze żeby wrócił bo wtedy miałbym kolejny powód dla Ducha żeby jednak został tu z nami ;> Master liczę na Ciebie...tylko kolejnym razem bez wiosła ;)
  • Weź już mistrzu żenady się nie odzywaj w tym temacie. Nie umiesz grać i nie umiesz przegrywać. Żebym do ciebie pierwszy nie napisał to byś nawet nie pogratulował. Tak jak pisałem wcześniej, ale może nie doczytałeś, gdybyś napisał, że zamierzasz grać to bym zaklął pod nosem ale pożyczyłbym SzO. Ale jak wywachlowałeś ponad połowę złomu tylko po to żeby ją skitrać i włączyć urlop, to nie mam dla ciebie zrozumienia. W geście desperacji puściłem farming na moona licząc, że się opamiętasz i zostawisz to co uczciwie zdobyłem. Ale nie, zabrałeś na planetę i zapiąłeś urlop. Na prawdę, mistrzostwo świata.

    Co do mojej decyzji o końcu gry, to tak jak pisałem, mam dość wnerwiania się przez tą głupotę. Pech mnie tutaj prześladuje ciągle. Wczoraj pospałem trochę dłużej to mi akurat wtedy 2 cele sprzed nosa sprzątnęli, na które polowałem od dłuższego czasu i które uciekły mi spod topora dosłownie na minuty przed dzwonem. Kolejny cel w układzie zapiął urlop, również wczoraj. Liczyłem, że limit pecha się wyczerpał. Wstałem dziś o 6.00, skanowałem przez 1,5 godziny, nic. Znalazłem w końcu ten cel. Puściłem atak, recki na 50% bo paliwa nie było. Skalkulowałem wcześniej, że musiałbym mieć na prawdę dużego pecha żeby złomu nie zabrać. Nikt z turbo się w okolicy nie świecił. Obrońca pewnie jak się nie lognie przed starciem to i po starciu nie tak od razu. Jak się nawet lognie to recyklerów miał nie będzie, a przecież nie wyda na to kasy, po złomie. A jak nawet będzie miał te recyklery to i tak machnie ręką, pogratuluje i rzuci tą grę. Ewentualnie napisze, że będzie odbudowa, to mu pożyczę SzO i machnę ręką na straty. No ale jak widać moje "szczęście" wszystkie negatywne warunki musiały się spełnić. Już bym wolał żeby się zalogował kilka minut przed wlotem i zwiał. To durne starcie rozwaliło mi całą niedzielę. A miało być tak fajnie. I nawet żonie się chciałem pochwalić jak wstanie, bo mimo, że czasem na to narzekała to mi jednak kibicowała w grze. No cóż. Dzięki Miszczu. Zachowałeś się mega. Mam nadzieję, że coś podobnego spotka również ciebie... w realu.
    To obok to moje zdjęcie, serio... Z tym, że przed złomowaniem...

    WRÓCIŁEM

    Kynyky

    Ps. Ludzie nie pushujcie się. Psujecie grę, a te punkty tak na prawdę nie cieszą. To tak jak medal na dopingu - żałosne...
  • haha no dramat :popcorn:



    złom jest niczyj dopóki go ktoś nie zbierze, tako rzecze starodawny kodeks oGame

    masz pewność ze nie odda tego co zebrał kolegom z sojuszu ??? :roll:

    moze zaczniecie zadac rekompensaty po nieudanych lotach ;}

    Twój kolega tez nie pogratulował :E


    troche dystansu to tylko gra :bicz1:

    gratki wlotu, obu panom kontynuowania zabawy w tej kultowej grze bo potrzeba nam takich dzwonców jak wy żeby nudy na uni nie było :piwko:
    Buc - inaczej cham, prostak, burak - może służyć też jako zamiennik dla slow: wafel, popapraniec, palant

    pis Pierd Oli My [SZAMBO] - Uni 18 :bicz:

    NOOB level PRO - jestem jak świeże gówno na Twoich białych sandałach ]:-D

    stary oGame ;(
    nowy game <X
  • Jestem tego samego zdania co poprzednik. Chłopie to tylko gra, a Ty zapiołeś focha jak dziecko bo gościu pozbierał swoje śrubki. Może miał Ci jeszcze odesłać cały pozbierany złom, bo akurat Ty go upolowałeś ? No bez jaj....Ani strat nie masz jakiś poważnych, coś tam pozbierałeś więc kompletnie nie rozumiem Twojego zachowania.
    Ale faktycznie bez takich ludzi będzie strasznie nudno...
    Szybkiej odbudowy jeśli jednak taka będzie jednemu i drugiemu :)
    I więcej luzu... Bo widać że Ci się przyda. :)


    Pozdro
  • Smell my Farts napisał(a):

    haha no dramat :popcorn:



    złom jest niczyj dopóki go ktoś nie zbierze, tako rzecze starodawny kodeks oGame

    masz pewność ze nie odda tego co zebrał kolegom z sojuszu ??? :roll:

    moze zaczniecie zadac rekompensaty po nieudanych lotach ;}

    Twój kolega tez nie pogratulował :E


    troche dystansu to tylko gra :bicz1:

    gratki wlotu, obu panom kontynuowania zabawy w tej kultowej grze bo potrzeba nam takich dzwonców jak wy żeby nudy na uni nie było :piwko:
    Tak, dramat. Bo jak latałeś już ze 100 razy i nic ci nie wchodziło, poza jednym zlamionym przeze mnie starciem i wreszcie masz to wyczekane i wymarzone starcie, z ładnym (największym w karierze) procentem i czekasz z walącym sercem na zbiórkę, ale musiałeś trafić na złośliwego człowieczynę, który wyciąga 2000 recyklerów z kapelusza i zbiera ci spod nosa złom, mimo że nie zamierza go wykorzystać, a ty go prosisz żeby ci zostawił chociaż twoje straty, to jest to dramat.

    Może dla ludzi, którzy już nastukali ST w życiu to jest luzik. Ale dla mnie to było 4 ST w karierze, dwa pierwsze miałem w 2008r., jedno na 150%, drugie na 200%. Trzecie 3 dni temu na 3000%, skwaszone przeze mnie, więcej wstydu niż prestiżu. To miało być wreszcie coś czym będę się mógł pochwalić, a znowu jest gówno, przez czyjąś złośliwość. Dlatego tak to przeżywam. I mam już dość denerwowania się tą grą.
    To obok to moje zdjęcie, serio... Z tym, że przed złomowaniem...

    WRÓCIŁEM

    Kynyky

    Ps. Ludzie nie pushujcie się. Psujecie grę, a te punkty tak na prawdę nie cieszą. To tak jak medal na dopingu - żałosne...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Duch Szerszenia ().

  • ale co się liczy bardziej, zysk czy zabawa ???

    polowanie i uganianie się za tym upragnionym celem ???
    uciekanie przed silniejszym gracze ???
    czy tylko ile masz sury na kuncie i ile zysku ???

    jesli jest fajna ekipa to jest ubaw nawet jak nie idzie ^^ :)
    Buc - inaczej cham, prostak, burak - może służyć też jako zamiennik dla slow: wafel, popapraniec, palant

    pis Pierd Oli My [SZAMBO] - Uni 18 :bicz:

    NOOB level PRO - jestem jak świeże gówno na Twoich białych sandałach ]:-D

    stary oGame ;(
    nowy game <X
  • widzę rozpacz i dramat! Dramat nad flotą i rozpacz nad odejściem, skoro tak nerwowo reagujesz na ataki i zlomy to polecam psychologa i 6 miesięcy bez gier na odwyk, po czym wróć uzdrowiony.

    Polewa z takich starć SZO dla Masters i Więcej cierpliwości dla agresatora oraz umiejętności oddzielenia rzeczywistości od fikcji.
    Zawsze tam gdzie DOBRO,
    Nigdy gdy dzieje się ZŁO.
  • Na miejscu obrońcy zrobiłbym dokładnie tak samo. Strasznie wkurzaja mnie ludzie tacy jak duch. Jak już trafił to mu się należy i kropka. Nie [ciach]! Nie należy Ci się. Jak zabierzesz to masz A jak wysyłasz recki godzinę po wlocie to się nie dziw że obrońca coś wywiosłuje. MasterC mam nadzieję że wrócisz po urlopie. A agresorowi życzę żeby już więcej w ogame nie grał [ciach]


    Administrator Forum Toadie:
    Obraza, pseudowulgaryzm

  • Dobra, dobra. Już się ogarnąłem. Śmieszą mnie takie ludziki jak Moreno, czy teżKrecikMax, którzy nie doczytają, nie zrozumieją, a się mądrzą...

    Jeszcze raz wam napiszę geniusze. Nie boli mnie to, że zabrał złom. Boli mnie to, że był głupio złośliwy. Nie pogratulował, tylko podbierał. A jak ja się odezwałem to z łachy jakieśtam niby gratulacje napisał i stwierdził, że zbiera dla samego zbierania, bo odbudowywać się nie będzie. Zrobił to wyłącznie po złości. Mógł napisać, że rozważa odbudowę i byłoby ok. No ale niektórzy i tak nie zrozumieją...
    To obok to moje zdjęcie, serio... Z tym, że przed złomowaniem...

    WRÓCIŁEM

    Kynyky

    Ps. Ludzie nie pushujcie się. Psujecie grę, a te punkty tak na prawdę nie cieszą. To tak jak medal na dopingu - żałosne...
  • Mądralu Szerszeniu, w pierwszej wiadomości od Ciebie poczułem że coś jest z Tobą nie tak. Zacznę od gratulacji bo powtarzasz jak mantre to, że zrobilem to z łaski pod Twoim wpływem. Muszę Cię uświadomić, że nie jesteś aż taki władczy i wpływowy jak myślisz. Pomyślałem, że zrobię to w st, w którym to zrobiłem. Więc o co chodzi? Kto mi zabroni podbierać złom? Ty? A kim Ty jesteś? Odbudowa już praktycznie zakończona. Nie robię takiej spiny jak Ty. To że napisałem że odbudowy nie będzie - uważaj teraz.... Kłamałem.
  • No wreszcie się przyznał... Skoro kłamałeś, to życzę SZO. O to właśnie miałem wonty, o głupią złośliwość. Było napisać, że się będziesz odbudowywał i byłoby ok. Dobra, koniec tematu. Na przyszłość bez złośliwości, grajmy fair.
    To obok to moje zdjęcie, serio... Z tym, że przed złomowaniem...

    WRÓCIŁEM

    Kynyky

    Ps. Ludzie nie pushujcie się. Psujecie grę, a te punkty tak na prawdę nie cieszą. To tak jak medal na dopingu - żałosne...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Duch Szerszenia ().