Błędy w komunikacjach misji ekspedycji ?

  • Błędy w komunikacjach misji ekspedycji ?

    Czy to jest błąd nowego interfejsu czy tak to powinno działać:
    po 10 misjach ekspedycyjnych w tym samym układzie pojawiły się wpisy : „Niemalże doszło do kolizji z flotą innej ekspedycji. Nie sądziłem, że inne ekspedycje mogą znajdować się w pobliżu.” OK wszystko się zgadza ...ALE[08:38]
    wysyłam dalej i dostaje :[08:38]
    Znaleźliśmy łatwo dostępne pola surowców na odległej planetoidzie i wydobyliśmy pewną ich ilość.Zrabowano: 210.000 Deuter.Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor

    Czy to jest błędny komunikat czy faktycznie mechanizm liczący ekspedycje się wyzerował przed wybiciem 3 rano? To było po 8 jak znowu pojawił się wpis sugerujący liczbę ekspedycji mniejszą od 10 w układzie. To nie jest odosobniony przypadek
  • Potwierdzam, że wielokrotnie tak miałem, że szósta i siódma ekspedycja w tym samym układzie zgłaszały, że ktoś już był, a ósma, że jest pierwsza.
    Wydaje mi się, że to całkiem normalne jest, bo nie widzimy w jakie rejony pustki nas kieruje, a jest dostępnych kilka lokalizacji w jednym układzie zapewne i czyjś komputer nam to losuje.
    nie
  • To taka incepcja?
    Układ w układzie?
    Ideologia fajnie dopisana bo gra o kosmosie, ale chyba po coś były te informacje, może żeby nie wpadać w dziurki

    Dziś pierwsza fala 7x
    3x byłem pierwszy
    3x prawie się zderzyłem z innym Januszem
    1x to twoja pierwsza reakcja łańcuchowa która pociągnęła za sobą straszne konsekwencje...
  • Obecnie albo zmieniono system liczenia "dziewictwa" albo komunikat z sondy można wyrzucić i zignorować - bo działa źle

    Wczoraj koleżanka podesłała mi to pytanie - 7 misji w ten sam układ, 1-5 mają dziewictwo, 6 - zajęte, 7 dziewictwo (i kolejne po godzinie - także lekko losowo).

    Jedyne co można się zastanawiac czy to jest tylko błąd komunikatu, czy błąd logiki (i szansa na piratow i czarna dziure jest większa przy zajętym - a więc tak losowo :D )
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon