Puchatek vs. Triss [B-S] ~ 3546.08%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Puchatek vs. Triss [B-S] ~ 3546.08%

    Witam wszystkich :)

    moje pierwsze ST na tym uni,niestety jestem za słaby na większą flotę tego pana jak i jego sojuszu, ale jak już zdążyłem się przekonać panowie z B-S mają się za bóg wie kogo
    więc chociaż przypomnę im co to FS

    Pozdro







    Dnia 06-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Puchatek
    ________________________________________________

    Pancernik 150.000
    _________________________________________

    Obrońca Triss [B-S]
    ________________________________________________

    Mały transporter 32.737
    Duży transporter 2.419
    Lekki myśliwiec 123.906
    Statek kolonizacyjny 47
    Recykler 1.900
    Sonda szpiegowska 3.006
    Gwiazda Śmierci 1
    Wyrzutnia rakiet 8.699
    Lekkie działo laserowe 10.734
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Puchatek
    ________________________________________________

    Pancernik 149.860 ( -140 )
    _________________________________________

    Obrońca Triss [B-S]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    19.612 Metalu, 27.621.420 Kryształu i 157.810.718 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 11.900.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 743.572.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 240.188.000 metalu i 114.420.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 185.451.750 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 236.007.612
    Kryształ: 136.441.420
    Deuter: 155.710.718
    agresor zyskał łącznie 528.159.750 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -509.704.612
    Kryształ: -256.238.420
    Deuter: -163.080.718
    obrońca stracił łącznie 929.023.750 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Nie wiem skad wytrzasnąłeś to ze mamy sie za bog wie kogo tutaj za to słyszałem to i owo o twoich kupionych kontach i ustawionych złomowaniach :E
    Takich graczy nam tu nie potrzeba wiec na pewno bedziesz godnie prywitany !

    co do starcia to Ramko lamo znów pewnie pileś ? :D :D :D karny dzien abstynencji na zlocie ! jeszcze 3x i nie napijesz sie w ogole :D
  • Panowie taki karencjał to okrutność . No spanie z Obim to jeszcze ok, ale abstynencja?? Miejcie serce. Radziu odbierze co swoje jak od jednej pani odebrał kilkukrotnie. Radziu rewanżu pokaż, że w starym piecu diabeł pali ;) Co do atakującego pograj więcej zobaczymy jak Twoja kariera się tu potoczy.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • sorro03 napisał(a):

    Nie wiem skad wytrzasnąłeś to ze mamy sie za bog wie kogo tutaj za to słyszałem to i owo o twoich kupionych kontach i ustawionych złomowaniach :E
    Takich graczy nam tu nie potrzeba wiec na pewno bedziesz godnie prywitany !

    co do starcia to Ramko lamo znów pewnie pileś ? :D :D :D karny dzien abstynencji na zlocie ! jeszcze 3x i nie napijesz sie w ogole :D
    Hehe :) jakich kupionych kontach, nie mierz swoją miarą innych
    jak już wam pisałem
    skoro jestem na celowniku całej topki (Banda ćwoków co w grupie są mocni,nic nie potrafią ustrzelić, i najlepiej uwziąć się na nowego na uni który nikogo nie zna)
    to się będziemy bawić w ten sposób
    Pamiętajcie o Fs :)
  • Puchatek napisał(a):

    sorro03 napisał(a):

    Nie wiem skad wytrzasnąłeś to ze mamy sie za bog wie kogo tutaj za to słyszałem to i owo o twoich kupionych kontach i ustawionych złomowaniach :E
    Takich graczy nam tu nie potrzeba wiec na pewno bedziesz godnie prywitany !

    co do starcia to Ramko lamo znów pewnie pileś ? :D :D :D karny dzien abstynencji na zlocie ! jeszcze 3x i nie napijesz sie w ogole :D
    Hehe :) jakich kupionych kontach, nie mierz swoją miarą innych jak już wam pisałem
    skoro jestem na celowniku całej topki (Banda ćwoków co w grupie są mocni,nic nie potrafią ustrzelić, i najlepiej uwziąć się na nowego na uni który nikogo nie zna)
    to się będziemy bawić w ten sposób
    Pamiętajcie o Fs :)
    Po pierwsze. Skro nie znasz to po co obrażasz, Po drugie nie jest niczyją winą, że jedno uni zdominowali a teraz drugie co za tym idzie??? Mają lepsze zorganizowanie niż Ci się wydaje. Po trzecie konto które posiadasz okryło się hańbą bo Owoc który na nim grał robił wiele numerów poniżej dna i kupy mułu więc nikt z Nas niema pewności, że to kolejny numer w jego wykonaniu. Na koniec jak doczekasz do fuzji to będziesz miał okazję poszukać sobie kolegów. Trisowi BSZO i rewanżu.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • Ty serio myślisz że jesteś pierwszy który tak pisze i próbuje ? Grubo się mylisz a na pewno lepsi od ciebie próbowali :D

    A żeby nie rzucać słów na wiatr najszybszy przykład kupowania kont i pushu (nie licząc że te też kupiłes):
    Pan Owocek [TOFS] vs. Wekek ~ 40585.23% Nowe top 1 solo uni Indus


    Pan Owocek [TOFS] vs. AND ~ 9542.13%

    Ale nie zniechęcaj się tu sporo kont jest do oddania/sprzedania i serio się nie krępuj przynajmniej chłopaki co długo graja będą mieć na waciki :D
  • Oczywiście dam szanse do rewanżu :) co do owoca to mam to w du..e co robił na tym koncie tylko nie rozumiem czemu to przeszło na nowego właściciela
    trochę szkoda
    żadnych kont nie kupuje ani nie sprzedaje konto tutaj dostałem od owoca ponieważ nie chciałem grać flotą na indusie z braku czasu
    w zamian dałem mu się zezłomować na dowód tego wysłałem screeny z rozmowy :) poleciał w kulki dlatego wyjawiłem prawdę
    miał dać mi swoje stare konto na indus które ma dobre eko i nie ma na nim floty :) nie zrobił tego stąd też screeny z rozmowy :)
    pomyślcie najpierw troszeczkę a dopiero później oskarżajcie ludzi :) nikt pieniędzy za nic nie dostał to jest gra trzeba się bawić a wy robicie aferę
  • Gladi masz racje !!!
    z tego konta miałem info o lataniu na bs hehe:))
    jakoś jak zdjolem urlop i pare min tylko nie było mnie odrazu w ukladzie poleciala flota na mnie :))
    jak to ja stary wyga pilnuje się :)
    ramek szo
    niedawno sam lecialem na ciebie w acsie
    zabrakło paru minut szkoda:(
    a puchatek jeżeli nie znasz ludzi i historii uni za dużo nie wypowiadaj sie
    tobie gratki za wyczucie sytuacji a ofiarze szo hm w sumie prawie nic nie stracił :P :P
  • A co mamy Ci opowiadać, że Owocek kilka razy zmieniał nazwę tego konta, na disc podał się za kolegę wpisując sobie nick i zezłomował dwóch graczy bo wiedział, że ich niema??Konto Owocka po raz kolejny zmieniło nazwę tym razem na nick Puchatek. Nikt na Y Cię nie zna konto na forum ma status "NOWY" Jaką ktokolwiek mamy tu pewność, że nie jest to wielokonto Owocka. Jeśli masz trochę wiedzy to wiesz o tym, że w scren-ach można wszystko zmanipulować, zatuszować, lub zmienić. O Tym, że grasz podobnie jak Owocek podobny sposób logowania itd. Część ludzi przypuszcza, że Owocek nie grał tu sam to co napisał Asterix. Najpierw było od Owocka nie skanujemy się za za kilka godz skany. Więc bez urazy to konto ma łatkę i tyle w temacie.

    Co by nie było offtopu Radziu odbudowy.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.
  • bvla napisał(a):

    uuu szlachta z BSu zezlomowana i od razu gownoburza:)
    BvlaTy to po prostu prostak jesteś poproszę chłopaków aby Cię fs-ów nauczyli robić, albo żebyś satkami zwózki robił. Alert!!! Byla lama nie robi fs i stoi na bunkrze myśląc, że jest nie tykalny i za chwilę będzie złom.

    Edit: Szlachta?? Drasneli Cię raz czy dwa a może cztery i będziesz psioczył na Owce. Schodzę z U i porozmawiamy i to nie jest straszonko to grs wstępna Do zobaczenia w gali , albo RW. Radziowi powrotu do formy.
    LEPIEJ STRACIĆ FLOTĘ ZA PRZYJACIELA NIŻ PATRZEĆ JAK ROŚNIE I RDZEWIEJE W ORBITACH


    PIRAT KTÓRY PRZECIWSTAWIŁ SIĘ CENZURZE MODERATORÓW


    Best Solo :thumbup: : u Yildun -41235,73%






    Best ACS U Quaoar -147810.62%

    Dał Ci Bóg nikczemną postać, jeśli się ludzie nie będą ciebie bali, to się będą z ciebie śmiali.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Gladiator81: Zapomniałem dopisać. ().