czubulus [KNR] & El Marek [KNR] & Dobrygracz [KNR] vs. Maszka ~ 377361.75%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • dexPL napisał(a):

    czubulus. napisał(a):

    @dexPL

    Jak by ci maszka na disco napisała że dobry z ciebie gracz i jeszcze lepszy flociarz no i wspaniały mężczyzna też byś uwierzył ? Chyba nie.
    Sama to zawracała na śpiocha, myślisz ze moony krystianowi spadły przez przypadek, była obawa że poleciała po pomoc do niebieskich.
    czubku drogi - ja jestem taki łatwowierny, że nawet w twoją niewinność w kwestiach pushu wierzę :P dlatego tak mnie zawiodła informacja o waszych banach. No jak mogli ... takiego krystalicznego człowieka za niewinność skazać.
    Co by nie było - akcja pogłębiła dno uni o wiele poziomów. Powodzenia w dalszym machaniu łopatą - bo coś czuję, że jeszcze nie powiedzieliście ostatniego słowa w tej kwestii :D
    Kolejny cios w moje wierne serce ... znowu bany :( chyba czas pisać protesty - Art uparł się na takich kryształowych ludzi - co ruszą flotę to ban. Tak dalej być nie może. Po prostu nie może ...

    Pozdro

    PS. I mam nadzieję, że za taką akcję to chociaż do świąt odpoczniecie. Aby to była nauczka dla innych, którym marzy się wbijanie sojusznikom sztyletu w plecy.
    Rentier
    TOP1 Wezn (po UF)
    TOP1 Oberon
  • Dobra ludziska, skoro team nie potrafi zaakceptować uczciwego starcia bo złoma w nagrodę dostał nie kto inny jak SGO za co przecież należy się backup w kilka dni, to dzisiaj bądź jutro wszyscy dostaniecie info a raczej filmik (żeby nie było ze fotoszok) z tym jacy to "uczciwi" są nasi GO/SGO :E oraz kulisy tego starcia.

    Pozdrawiam graczy, wyczekujcie z niecierpliwością PW :D czy to tutaj, disco czy w grze
  • To nie jest odpowiednie miejsce na składanie skargi na Migotkę. Przypomnę - skargi składa się poprzez system support.
    Temat przeczyszczony. Jeśli ponownie będziecie odbiegać od tematu, to zostanie on zamknięty.


    :closed:


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy