Jabolcjusz [NFZ] & Kakarotto [NFZ] vs. Tuareg [WWD] ~ 27640.94%

  • Jabolcjusz [NFZ] & Kakarotto [NFZ] vs. Tuareg [WWD] ~ 27640.94%

    HIstoria prosta jak jeb... Tuareg leciał na hobbsa, nie dzielil floty, nie opoznial dostal zloma bang

    Kakarotto liczyl bo mi sie nie chcialo (musze to napisac bo kociokwiku dostanie)

    Wrzucam tylko po to zeby @Aniolek wyleciał z top 10 uni bo chuu.... mi złom kradnie z exp :D


    Pozdro NFZ

    Obrońcy Szo



    Dnia 03-02-2020 22:55:51 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Jabolcjusz [NFZ]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 1
    Pancernik 209.736
    Krążownik 339.901
    _________________________________________

    Agresor Kakarotto [NFZ]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca Tuareg [WWD]
    ________________________________________________

    Mały transporter 508
    Krążownik 19.043
    Okręt wojenny 6.079
    Niszczyciel 1.203
    Pancernik 1.616
    Reaper 13.580
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Jabolcjusz [NFZ]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 1 ( -0 )
    Pancernik 207.791 ( -1.945 )
    Krążownik 329.109 ( -10.792 )
    _________________________________________

    Agresor Kakarotto [NFZ]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Tuareg [WWD]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 478.293.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 3.379.554.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.763.664.800 metalu i 1.000.428.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.489.474.800
    Kryształ: 847.084.800
    Deuter: -50.759.000
    agresor zyskał łącznie 2.285.800.600 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.930.391.000
    Kryształ: -1.097.192.000
    Deuter: -351.971.000
    obrońca stracił łącznie 3.379.554.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • grigor04 napisał(a):

    gratuluje kontry ataku na swoja bot pushowke.

    A tuaregowi raczej nie bardzo SzO, bo jak koledzy pisza ze hobbs to bot to sie nie leci!

    @jabol1987 expy Ci nie wystarczaja? ;D
    Ja wiem kto Ci podkrada sure.. (nie ja) ;)
    wypraszam sobie dużo można mi zarzucić ale nie mam ani jednego multi i ani jednego bota, konto nie moje ja tylko dostałem info i poleciałem.

    @grigor04 raz mi chyba hollus podkradł bo zasnąłem - dlatego w nocy już nie expie :D a TOmek to mi z 3 razy ukradł widzisz jaki sojusz same kur i złodzieje :D
  • grigor04 napisał(a):

    zostaw tego hollusa.
    Nie on. Za zlotoweczke sie dogadamy...hahaa

    Nie ze Twoje - ja wiem ze kakarotto.
    Haahah, no zawsze mozesz wbic do mnie. ;D
    U mnie otwarte. ;) ...w sensie do soja nie na moona. ;P
    myslalem ze on bo blisko mial - no ladnie sie ktos oblowil bo kosmitow trafilem to tam z 1-2kkk sury bylo - ale trudno dniowka mniej, z lenistwa nawet mi sie dochodzic nie chcialo ktos wyczail moment i bardzo ladnie :D
  • Farnah napisał(a):

    Jabolku malo masz zakupiles konta akty zzz i innych ich nie wstawiasz bo jak to napisales nie czystych starc nie dajesz.... Nie ma to jak pilnowac bocika kakaroto twoj czy jabolka.... Sojusznikowi szoo odbudujemy to a jabolowi wiecej kont kupowania.....
    nie daje zadnych starc z zasady i tych czystych i nie czystych tutaj jak napisalem chcialem troszeczke zrobic koledze na zlosc i go wywalic z top10.

    Ja tam nic nie pilnowalem dostalem info bylem obok polecialem mialem zmarnowac okazje?
  • Jescze raz gratuluje starcia. ;)

    I chlopcom tutaj gratule starc slownych ktorw i tak oczywix zostana skasowane.
    Ale sie dolacze mimo wszystko. :P

    @jabol1987- pieniazki musza sie zgadzac.
    Tyle w temacie.

    @Juva a masz cos na bol dupy?
    Bo tuarega probowalem juz dlugo wyczaic.


    Ser Presidente napisał(a):

    Tak wiemy, jedynie dziadek Kraus oddal ci w spadku dwie fabryki anty
    A kto to ten dziadek? Chetnie poznam. Byleby nie trzeba bylo siadac na kolanko za anty. x)

    • I nie uzywaj juz slowa hipokryto bo staje sie nudne hipokryto. ;D czy to tez byla hipokryzja? - gubie sie. ;P
  • Grigor nie pij wiecej :p nigdy nie moglem zrozumiec waszego problemu ze zrozumieniem slowa hipokryta... Proste slowo, proste znaczenie a tyle kontrowersji, w czasach wikipedii powinniście nadrobic zaległości w rozumieniu slowa pisanego, serio :p

    Powiedz mi jak nie hipokryzja nazwac zachowanie goscia KTORY:

    - krytykuje boty pushe multi handel kontami

    A

    - pośredniczył w zakupie konta zlomka, zbudowanego od samiutkiego poczatku do samiutkiego konca na bocie, gratulowal starcia zrobionego przez tego psa z grubym zyskiem na swoim bocie

    Mamy tu wszystko to co potępia w jednym- bot ma swoje ip wiec oczywistym jest ze za multi go nie wylapia no ale to jednak multi- wiec mamy handel kontami, mamy bota, mamy push i multi. Jego przyjaciel popelnia wszystkie grzechy główne ogame ale to jednak tu przychodzi wylewac swoje żale krytykując to co sami praktykują.

    Kolejni zacni- cannabisTeam
    Zimny przerzuca sobie flote baginsa następnie pompuje sie tym kontem i to na bezczela sle sobie codzinnie sure z planet, pedros leci na bocie, cruelos leci na bocie, rybak odpalil eagle swoja stara pushowke jakis czas temu i odrabia flote ktora sprzedał i poprosil sojusz o pomoc w odbudowie by nowa flote znow sprzedać... Czekam greg na jakies ciekawe slowo jak nazwac jegomościów, sry ze mój zasób słów jest na tyle ubogi ze jedyne co przychodzi mi do glowy to "hipokryci"
  • Zlomek_Mistrz napisał(a):

    Skorzystaliscie z błedu, pisalismy na sojuszu, że to bocik i pushowka NFZ, a ten i tak polecial. W sume nie ma czego pogratulować chyba tylko umiejętności wykonywania prostych dzialan matematycznych. Sojusznikowi SzO.
    no to już jest słabe A czym innym jest ogame

    Przy bfs nie ma czego gratulowac bo leciało się na stojącą flotę ?

    Przy kontrze prostych działań matematycznych?

    Każde st to czyjs błąd na tym ta gra polega wykorzystanie cudzych błędów nie zrobisz błędu nie dostaniesz zloma proste kolega poleciał totalnie głupio nie zrobił lotki nie opoznil nie podzielił floty nic lot amatora tym bardziej że powinien wiedzieć że jestem obok. Uczcie się od grigora on jak gdzieś leci to sprawdza milion razy każdego z nas, nawet gdyby to konto nie było nasze to przdciez to oczywiste że gość dałby nam znać żeby się bronić.

    A pogratulować nie musicie nie macie kultury trudno uczyć was jej nie będę Ale pisanie że nie ma czego gratulowac jest po prostu słabe bo analogicznie w takim razie nie ma sensu gratulowac żadnego st


    Ja z mojej strony życzę Tuaregowi odbudowy bo uni potrzebuje grających graczy człowiek uczy się na błędach, ja też nauczyłem się robić fsy dosstajac zloma więc Szo
  • Zlomek_Mistrz napisał(a):

    A co tu masz trudnego do policznia, jak wiedziałeś dokladny czas wylotu floty i dolotu na moona bez opóźnień. Policzyc kilk liczb to naprawde sa proste dzialania matematyczne. Jezeli byscie klikali zawrocona stacje, znikający PZ to tak trzeba nad tym posiedziec i wyklikac. Ale znając doklany czas wlotu to nic trudnego.
    A czy ktoś tu napisał że to coś trudnego było?
  • Zlomek_Mistrz napisał(a):

    Chyba logiczne, że jak pisze, że cos jest prostym dzialaniem matematycznym to nie moze byc czyms trudnym jednocześnie, ale widze ze jest to ciężkie do zrozumienia.
    Ale czy ktoś tu napisał że jest innaczej ? Nikt tego nie neguje.... po prostu tłumacze Ci idąc tym tokiem myślenia za zadne praktycznie st nie naleza sie gratulacje i tyle.
  • Ser Presidente napisał(a):

    Kolejni zacni- cannabisTeam
    Zimny przerzuca sobie flote baginsa następnie pompuje sie tym kontem i to na bezczela sle sobie codzinnie sure z planet, pedros leci na bocie, cruelos leci na bocie, rybak odpalil eagle swoja stara pushowke jakis czas temu i odrabia flote ktora sprzedał i poprosil sojusz o pomoc w odbudowie by nowa flote znow sprzedać... Czekam greg na jakies ciekawe slowo jak nazwac jegomościów, sry ze mój zasób słów jest na tyle ubogi ze jedyne co przychodzi mi do glowy to "hipokryci"
    Nie no gosciu, z tego co widze to problem ze zrozumieniem slowa "hipokryzja" masz Ty. Tlumacze: pisales cos w stylu "jak siedziales w 5 gali i latales po idlakach to my cisnelismy z tym i tamtym pusherem, krzyczelismy i co? Nic". A potem poszliscie ich sladami dalej krzyczac swoje - to jest hipokryzja.

    Ja jak sie prulem to za uszami nic nie mialem ani nikt odemnie z soja, wiec to nie byla hipokryzja. Przykro troche ze POTEM sie mala czesc moich koleszkow sprzedala i puscila flote jabolowi ale to nie moje konta, nie moj czas i nie moj honor. A po tym co odwalaliscie nie bede dalej nalegal zeby trzymali fason - ich sprawa. Byc moze rzeczywiscie potrzebowali siana.

    Wiec naucz sie definicji jak chcesz zeby Twoje slowa cos znaczyly bo fajne smieszne rzeczy piszesz ale bez znaczenia Bogu Ty Bogusiu <3 hahaha

    No chyba ze czysto o grze piszesz, wtedy ma to sens.

    Zimny sle tam dex zeby ktos tam mu z tego konta robil rozpruwajki ktorych on nie moze robic u siebie. Potem kupuje przez rynek. - nie zbyt piekne, rozmawialismy, ale legalne.

    Na Cruela czy Pedro screeny prosze bo to jakis farmazon.

    Rybka slabo sie zachowal ale przyznal sie, dostal biczem po plecach i obiecal ze juz tak nie zrobi... po za tym po tamtym akurat zlomie nie prosil o sure. Nie potwierdzam ale nie zaprzeczam. Eagle to nie jest jego pushowka.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hollus Grand Master ().

  • Gz starcia, Tuareg SzO - szkoda ze tak glupio nie latales jak ja Cie obserwowalem.

    Jabol nikt sie nie czepia starcia, jak juz podniesiesz dupe raz na miesiac lub dwa to fajno ze i potrafisz cos policzyc, i puscic flo, zgrac z reckami itd. Za to naleza sie gratki jak przy kazdym starciu.

    Niesmak i niechec bierze sie z innego powodu. Z tego ze egzekwujesz strategie / starcie (za ktore naleza sie graty) flota (za ktore sie nie naleza graty bo nie mialbys jej gdybys gral uczciwie)
  • Ser Presidente napisał(a):



    Kolejni zacni- cannabisTeam
    Zimny przerzuca sobie flote baginsa następnie pompuje sie tym kontem i to na bezczela sle sobie codzinnie sure z planet, pedros leci na bocie, cruelos leci na bocie, rybak odpalil eagle swoja stara pushowke jakis czas temu i odrabia flote ktora sprzedał i poprosil sojusz o pomoc w odbudowie by nowa flote znow sprzedać... Czekam greg na jakies ciekawe slowo jak nazwac jegomościów, sry ze mój zasób słów jest na tyle ubogi ze jedyne co przychodzi mi do glowy to "hipokryci"
    Normlanie nie udzielam się na forum ale zrobię wyjątek. Już któryś raz uważasz że jadę na bocie niby jak? to co osiągnąłem to tylko dzięki marnemu eko i jakimś tam farmiengiem. A że obecnie Odkrywca pozwala na ekspy i farminie idlaków to latam i tak rosnę sobie powoli :)

    A z drugiej strony skoro dla kogoś jestem BOTEM (a nie używam czegoś takiego) tzn. że nawet niezły gracz ze mnie :P

    Pozdrawiam !!
    Gracz Uni Galatea :P