Jabolcjusz [NFZ] & Kakarotto [NFZ] vs. Tuareg [WWD] ~ 27640.94%

  • Hollus jak zwykle swoj swiat.. dawalem ci juz kilka razy waly z sojuszu canna- nie sprawdziłeś żadnego z nich- nie masz prawa glosu. Nazywanie mnie hipokryta... :P naprawde nie chce mi sie tego komentowac- widzisz ja z zadnego wypowiedzianego zdania sie nie wycofuje- nigdy. Jezeli mowilem ze jechałem z pusherami to jechalem, mialem satysfakcje ze swoich wynikow grajac czysto tym większą wiec w to mi graj, ty mowisz ze nagle zaczelismy robic jak pusherzy... Z tym ze u nas nikt sie nie pushowal nigdy poza jabolem o ktorym nie chce mi sie juz mowic, mowilem nie raz i psom z boarda i na disco i jabolowi na priv wiec już naprawdę rzygam tematem jego osoby,

    Problem polega na tym ze wy swoje dzialanie wiecznie usprawiedliwiacie... Co wytknę wam wal to mowicie bo wy bo wy bo wy... Bo jabol bo jabol bo jabol... Zreszta bez odbioru, naprawde nie mam ochoty sie juz zniżać kolejny raz, jezeli nawet juz mnie uwłacza rozmowa z wami to jest naprawde zle- radze przemyśleć temat

    Pedro- porównanie do bota to bardziej ujma niz powod do radości ale jak widac dla kazdego miarą sukcesu sa inne epitety, niemal od poczatku uni lecisz na bocie i tak samo jak mowilem o feniu tak mowie o tobie i nikt nie wierzy- przywykłem ze ludzie zamiast sprawdzić wola pierdzielic glupoty, ja mowie co wiem, wy sie zastanowcie czy wiecie co mowicie.
  • 1. Jak to mi dawales waly? Wlasnie nigdy mi nie dales. Gdybys dal to bym sprawdzil.

    2. Jak to usprawiedliwiam? Kogo do tej pory usprawiedliwilem? Tym bardziej poruszajac osobe jabola?

    3. A Kraken nie puszowal? Byl nawet trzeci po za nimi ale nie pamietam ksywy. A multikont u was nie bylo i nie ma? Botow nie bylo i nie ma?