Konkurs na prowadzącego top starć uniwersum Mensa!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Konkurs na prowadzącego top starć uniwersum Mensa!

    Poszukujemy chętnej osoby do prowadzenia topki starć SOLO & ACS na uMensa.
    Kandydatury przyjmujemy do 12.02. 20:00.
    Spośród kandydatów administracja forum wyłoni jednego prowadzącego.
    Co trzeba zrobić? Należy wpisać się w tym temacie z wypełnionym wzorem zgłoszenia:

    Nick:
    Dlaczego Ty (doświadczenie w prowadzeniu podobnych tematów itd):
    Częstotliwość aktualizacji:
    Przykład kolorystyczny rekordu:


    Przykład kolorystyczny rekordu jest najważniejszym podpunktem, gdyż to on przedstawia nam jak mogłyby wyglądać przyszłe rekordy.


    Czas start! :)





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • A kij tam, wiem że już trochę po terminie ale w sumie chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na wyżej wymienione stanowisko Z czystej ciekawości chciałbym zobaczyć jak się kształtuję top10 solo i ACS na Mensie a widzę że nie ma chętnych. Jestem skłonny nawet uzupełnić listę na bieżąco do tego momentu a nie od tego - czyli by było wszystko na bieżąco. Z doświadczenia to kiedyś na u30 prowadziłem listę TOP100 Złomiarzy A może to było na Xylanth... Skleroza - chętnie bym poszukał ale odkąd lwia część forum poszła w zapomnienie to wszystko przepadło. Jeżeli chodzi o częstotliwość aktualizacji to można powiedzieć w zasadzie że LIVE bo mój charakter pracy pozwala mi śledzić wszystko "na żywo" ale możemy się umówić dla formalności że minimum raz w tygodniu

    Przykładowa kolorystyka:





    TOP 10 solo


    #1
    kakarotto [SUICIDE] vs. Commodore Sputnik [BRZ] ~ 13454.26%

    Straty Agresora: 27.625.000

    Straty Obrońcy: 1.956.462.000

    Zysk Zwycięzcy: 1.534.620.032

    Data Starcia: 11-10-2020


    #2
    itd. itd.


    podmieniłam na ładniejszy wyraz//Neferet
    U30 - Top40 OFF, U60 - Top300 OFF, Xalynth - Top200 OFF, Quaoar - Top200 OFF, Mensa - Top20 ON :E

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez tomex21 ().