Top 1 acs. Kicki [Mns] (nr52) & Avada Kedavra [Mns] (nr10) & Keisper [Mns] & kosiarz86 [Mns] & PER ASPERA AD ASTRA [Mns] vs. głęboka przestrzeń yoda [tous] ~ 104428.2%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Top 1 acs. Kicki [Mns] (nr52) & Avada Kedavra [Mns] (nr10) & Keisper [Mns] & kosiarz86 [Mns] & PER ASPERA AD ASTRA [Mns] vs. głęboka przestrzeń yoda [tous] ~ 104428.2%

    • Witam. Dla mnie przypadł zaszczyt utworzenia tego tematu.
    Krótka historyja starcia tego

    Gracz yoda walnął babola nieziemskiego przez skasowanie kolonii z Flota stojąca na moonie.

    W mgnieniu oka sojusznicy stanęli na polu walki. Niestety nie wszyscy mogli wziąć udział.

    Wielkie dedykacje ode mnie wszystkich sojuszników Mns, dla hanzy z Nekkara oraz sojuszników z janice LD. Dla tych co byli. Dla tych co są.
    Szczególnie dla fifiego, który bardzo pomógł przy tym starciu i cały czas był z nami.

    Parę słów od kilku osob

    @Kicki "Dzięki chłopaki za lot. Największe podziękowania dla @Kot na kacu za wypatrzenie tej anomalii u jodełki. Teraz możemy się ścigać od nowa do top1 :D"

    Pozdrowienia dla mns

    Od kosiarza

    napisz z dedykacja od kosiarza dla yody ze "gdyby kozka nie skakala po całym universum to by sie nie połamała"

    Od fifiego

    - Dziadku, czy ty byłeś w czasie wojny bohaterem?
    Odparłem mu wtedy:
    - Nie, ale służyłem w kompanii bohaterów

    Dla Keisper za te ilości reckow które puścił... Mega.

    Kto nie zdążył mi na discu wysłać dedykacji to musi sam wpisac

    Ukati pozdrawia żonę rolnika


    Ps mój mały jubileusz bo st nr 10 u mnie

    Uwaga oto bum


    Dnia 25-01-2020 20:34:06 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Kicki [Mns]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 10.757
    Krążownik 33.067
    Pancernik 33.830
    Mały transporter 123.374
    Pathfinder 3.857

    _________________________________________

    Agresor Avada Kedavra [Mns]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 985.491
    Ciężki myśliwiec 14.462
    Krążownik 55.708
    Okręt wojenny 54.344
    Pancernik 67.813
    Reaper 286
    Pathfinder 5.470
    Sonda szpiegowska 1

    _________________________________________

    Agresor Keisper [Mns]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.187.644
    Ciężki myśliwiec 9.962
    Krążownik 25.340
    Okręt wojenny 19.292
    Pancernik 22.308
    Pathfinder 3.429
    Mały transporter 50.000

    _________________________________________

    Agresor kosiarz86 [Mns]
    ________________________________________________

    Bombowiec 4.978
    Pancernik 16.314
    Niszczyciel 481
    Lekki myśliwiec 26.388
    Okręt wojenny 3.527
    Krążownik 38.849

    _________________________________________

    Agresor PER ASPERA AD ASTRA [Mns]
    ________________________________________________

    Krążownik 47.507
    Okręt wojenny 11.772
    Pancernik 10.326
    Bombowiec 1.612
    Niszczyciel 10.272
    Reaper 4.064

    _________________________________________

    Obrońca głęboka przestrzeń
    ________________________________________________

    Duży transporter 9.250
    Lekki myśliwiec 408.303
    Ciężki myśliwiec 15
    Krążownik 146.686
    Okręt wojenny 55.418
    Recykler 131.000
    Sonda szpiegowska 900
    Gwiazda Śmierci 45
    Pancernik 104.442
    Reaper 2.009

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Kicki [Mns]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 8.698 ( -2.059 )
    Krążownik 32.856 ( -211 )
    Pancernik 33.654 ( -176 )
    Mały transporter 100.613 ( -22.761 )
    Pathfinder 3.832 ( -25 )

    _________________________________________

    Agresor Avada Kedavra [Mns]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 807.643 ( -177.848 )
    Ciężki myśliwiec 13.988 ( -474 )
    Krążownik 55.368 ( -340 )
    Okręt wojenny 54.056 ( -288 )
    Pancernik 67.453 ( -360 )
    Reaper 284 ( -2 )
    Pathfinder 5.436 ( -34 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )

    _________________________________________

    Agresor Keisper [Mns]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 967.839 ( -219.805 )
    Ciężki myśliwiec 9.588 ( -374 )
    Krążownik 25.160 ( -180 )
    Okręt wojenny 19.169 ( -123 )
    Pancernik 22.189 ( -119 )
    Pathfinder 3.413 ( -16 )
    Mały transporter 40.660 ( -9.340 )

    _________________________________________

    Agresor kosiarz86 [Mns]
    ________________________________________________

    Bombowiec 4.955 ( -23 )
    Pancernik 16.219 ( -95 )
    Niszczyciel 479 ( -2 )
    Lekki myśliwiec 21.746 ( -4.642 )
    Okręt wojenny 3.510 ( -17 )
    Krążownik 38.603 ( -246 )

    _________________________________________

    Agresor PER ASPERA AD ASTRA [Mns]
    ________________________________________________

    Krążownik 47.189 ( -318 )
    Okręt wojenny 11.704 ( -68 )
    Pancernik 10.253 ( -73 )
    Bombowiec 1.599 ( -13 )
    Niszczyciel 10.213 ( -59 )
    Reaper 4.039 ( -25 )

    _________________________________________

    Obrońca głęboka przestrzeń
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.909.080.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 21.331.246.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 6.415.411.577 metalu i 4.027.408.426 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 5.051.794.577
    Kryształ: 3.499.475.426
    Deuter: -17.530.000
    agresor zyskał łącznie 8.533.740.003 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -11.547.054.000
    Kryształ: -7.577.010.000
    Deuter: -2.207.182.000
    obrońca stracił łącznie 21.331.246.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1


    Procent troszkę większy powinien być. 10507 początek że względu na rozpruwacze.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kot na Kacu ().

  • Nie no nie wierzę... kilkanaście miesięcy gry poszło w taki sposób? ]:-D co prawda Ogame widziało już takie historie ale to się w głowie nie mieści... :D

    Współczuję obrońcy jeżeli to faktycznie przypadek, a agresorom to chyba tylko pozostaje gratulować posiadania flotek, które mogły to ogarnąć i niczego więcej :thumbup:
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • To już chyba tradycja sojuszu MNS, eliminowanie top 1 flot w czysty, niekwestionowany sposób, błąd przeciwnika to już nie wina sojuszu. Pamietam przyjmując się do sojuszu, będąc żółtodziobem , totalnym nielotem, czułem sie niejako jak pingwin na jednej z arktycznych lodowych plaż. Ale uczę się od chłopaków jak grać, nie ma chyba lepszych lotników z takim doświadczeniem. Jak dziś pamietam złomowanie Zeola w którego pierwszym razem sam wpadłem niestety ze złym skutkiem, ale oni pokazali jak to się robi, doprowadzając niejako do rozpadu SKB. Następnie długotrwały plan... jak ubić Yode, rozmyślenia, kalkulacje, używanie wszelkiej maści rachunków prawdopodobienstwa i.... stało się. Co tu więcej pisać, brawo MNS, brawo my wszyscy. Pozdrawiam z tego Miejsca weteranów z polskiego dywizjonu 303! Klanimy się polskim bohaterom. Sojusz MNS MNS MNS .
  • StarMario napisał(a):

    Gratulacje jak u yody działa tak acs jak u mnie to nie wiedział co leci zgłoszone na forum ,szkoda bo ładnie floty mu siadały ,zysk gigantyczny.
    kolego zwróć uwagę na to że to była przestrzeń. Flota niczyja. Flota która stała na porzuconym moonie bez żadnych technologi nawet:D
    bug w grze przez który flota nie przeniosła się a rzekomo powinna. fakt że nie sprawdzone, jest błędem gracza ale nadal jest to bug.
    Taka czynność jak usuwanie lotki powtarzana jest często więc popełnienie takiego błędu jest praktycznie nie możliwe.
    Stało się... szkoda. Pożywka dla wszystkich którzy nic nie mogli. Sam bym też poleciał jakby to była przeciwna strona barykady. Bo to już nie gracz. nie jest to zachowanie w żadnym wypadku nie honorowe, ale nie jest to też nic więcej niż darmowy surowiec. Nikt nikogo nie pokonał
    Do GO moge napisać tylko aby dodali komunikat do usuwania w którym jest informacja

    ,,na księżycu znajduje się flota: i tu wypisane statki'' usunięcie planety spowoduje utratę statków.czy napewno chcesz to zrobić.


    ktoś poświęca grze masę czasu, a przez coś takiego traci wszystko...
    troszkę słabe :thumbdown:
  • [ciach]
    Odezwał się ten którego widać na każdym kroku :D a największym jego osiągnięciem jest wazelina w 4 literach u yody...
    Yoda zachował się jak amator, nie pierwszy z resztą raz i teraz jedyne co mu zostało to oczekiwanie na nowe uni i może tam uda mu się z pomocą przydupasów takich jak ty sojusz który będzie rządził na uni...
    Możesz mówić o tym, że yoda popełnił błąd i tylko dzięki temu błędowi go spakowaliśmy. Ja uważam, że to była kwestia czasu aż nasze floty spotkałyby się na szlaku :) nam tez nie do końca leżała wczorajsza akcja bo chcieliśmy trochę bardziej finezyjnie do tego podejść no ale cóż :( Nadszedł już czas, nadeszła pora na spakowanie yody amatora ;)
    I możesz mówić co ci się żywnie podoba ale dla mnie ta akcja jest najlepszym podsumowaniem waszej gry na tym uni :)

    Gratulacje chłopaki zebrania szybkiego :) bajka zysk i kosmiczny %. A Yodzie życzę SZO. Czekam dalej na jego finezje :) niech pokaże dlaczego zasługiwał na bycie top 1 :(

    Moderator Neferet:
    Skasowane cytaty zawierające obrazy
  • Mimo bledu Yody to i tak trzeba pogratulowac za akcje, zysk mega. Obronca na U to chyba SZO nie bedzie. :bdb:

    "W takim razie będzie zemsta za to, że muszę zainwestować nie w to co chcę" :juzpotobie:

    "Siema, jak się gra zdjąłem urlop,
    Spokojnie, same skany."
    ..........Powiedziała farma do farmy.
    :D

  • XD

    Gratulacje - dosłownie jeden błąd który można porównać z wielkim przymróżeniem oka do wygranej 6 w lotka jesli chodzi o doświadczonego gracza i prosze - bezbłędne jego wykorzystanie. Brawo!

    Moderator Neferet:
    Cytowanie wulgaryzmów
    u4/u10/u12/u14/U34!/45/FORNAX/Virgo # Argo/G.O.T.U - SHINTO/IFA/TeSMURFY/SMURFS/TWD
    Janice TOP20[OFF] | Quantum[ON]
    Z OGame od 2005r | Stary SowaBezOka na forum
  • Gratulacje dla agresorów za wykorzystanie błędu, a pokonanemu SzO bo na pewno byłby w stanie sie podnieść i powalczyć nadal :)

    Ubolewam jedynie nad zachowniem, brakiem kultury i szacunku co po niektórych graczy..
    Każdy kto dostał złoma od yody, Fevera, Kamiego, Limfy czy mateuszagg powinien sie liczyć z tym że grając w ogame właśnie o to chodzi żeby zezłomować przeciwnika.

    Ja za dobrego gracza uważam takiego który umie docenić klasę przeciwnika ;)

    :xgszo:
  • Kery zgadzam się z tobą. Ogame to gra błędów. Ktoś je robi a ktoś wykorzystuje. Niestety na tym to polega.
    A jak się zostanie zezlomowanym to też trzeba umieć to przyjąć. Ja też mega zloma tu dostałem przecież. I jakoś świat się nie zawalił. Zdrowe podejście do życia i do gry trzeba mieć co wielu osobom zycze
  • Tyle pieniędzy w błoto, ależ pupal musi boleć. Ładnie zarobiliście, nie dość że procent kosmiczny to taki zysk i tak bezstresowa akcja :D w Kupie siła, nieźle sie na uni pozmieniało po moim odejściu. ale się koniunktura zmieni na uni teraz :D
    u21: 61 ST - 48.626 % - END
    u33: 92 ST - 184.674 % - END
    u50: 49 ST - 155.983 % - END
    LEO: 26 ST - 2593 % - END
    GALATEA: 22 ST - 1788 % - END
    INDUS: 63 ST - 76.329 % - END

    OVERALL: 316 ST - 469 994 % 8-)
  • Niby weekend a jednak brak czasu na porządny wpis, ale nastał poniedziałek więc mozna się wpisać :D

    Koteczek zwykle nie zawiódł swą czujnością i wypatrzył że jest coś nie tak, szybka mobilizacja i boooom ]:-D

    Szkoda tylko ze tak musiało wyglądać to starcie a nie w jakiś bardziej finezyjny sposób do czego by prędzej czy później doszło ;)

    Dzięki Panowie za lot i oby częściej takie wypady sojuszowe ;)



    ---Webber--- napisał(a):

    Nie no nie wierzę... kilkanaście miesięcy gry poszło w taki sposób? ]:-D co prawda Ogame widziało już takie historie ale to się w głowie nie mieści... :D

    Współczuję obrońcy jeżeli to faktycznie przypadek, a agresorom to chyba tylko pozostaje gratulować posiadania flotek, które mogły to ogarnąć i niczego więcej :thumbup:

    Sorki ale muszę Cie poprawic bo nie kilkanaście miesięcy tylko 7 miesięcy od otwarcia uni ale to taki mały szczegół :D

    Gnito napisał(a):

    StarMario napisał(a):

    Gratulacje jak u yody działa tak acs jak u mnie to nie wiedział co leci zgłoszone na forum ,szkoda bo ładnie floty mu siadały ,zysk gigantyczny.
    kolego zwróć uwagę na to że to była przestrzeń. Flota niczyja. Flota która stała na porzuconym moonie bez żadnych technologi nawet:Dbug w grze przez który flota nie przeniosła się a rzekomo powinna. fakt że nie sprawdzone, jest błędem gracza ale nadal jest to bug.
    Taka czynność jak usuwanie lotki powtarzana jest często więc popełnienie takiego błędu jest praktycznie nie możliwe.
    Stało się... szkoda. Pożywka dla wszystkich którzy nic nie mogli. Sam bym też poleciał jakby to była przeciwna strona barykady. Bo to już nie gracz. nie jest to zachowanie w żadnym wypadku nie honorowe, ale nie jest to też nic więcej niż darmowy surowiec. Nikt nikogo nie pokonał
    Do GO moge napisać tylko aby dodali komunikat do usuwania w którym jest informacja

    ,,na księżycu znajduje się flota: i tu wypisane statki'' usunięcie planety spowoduje utratę statków.czy napewno chcesz to zrobić.


    ktoś poświęca grze masę czasu, a przez coś takiego traci wszystko...
    troszkę słabe :thumbdown:

    Przy Tobie pozwolisz zatrzymam się na trochę dłużej. Nie żebym się czepiał ale yoda nie potrafi sie sam za siebie wypowiedzieć tylko potrzebuje adwokata czy jak to działa ?
    Po pierwsze powiedz mi gdzie masz napisane ze flota powinna się przeniesc usuwając planetę bo takiej herezji nie slyszałem dawno :E :E
    Druga sprawa to może i masz racje że flota niczyja ale jednak kazdy dobrze wie czyja to była flota i po tym co się stało doskonale widać jaki poziom prezentowaliscie.
    Mówisz że nic Wam nie zrobiliśmy, wróć z urlopu to pobawimy sie w kotka i myszke jeśli tylko chcesz podjąć rękawice (oj wróć, nie ma juz co kupić na UNI :quasi: )
    Wasza finezja ograniczała się do BFS i może dwóch zdjętych moonów i nic po za tym, nawet glupiej kontry byś nie był wstanie policzyc, i te wysyłanie floty w jednym slocie naszego byłego juz top 1 to mnie zawsze bawiło xD

    @Gnito chyba trzeba być ślepym żeby nie zauważyć takiej dużej informacji przy kasowaniu planety
    informacja


    O i na samym koncu trafiłeś w sedno. Poświęcają tyle czasu tej grze potrafił wypatrzeć flote na BFS i ją ustrzelic a nie potrafił obserwować i czegoś lepszego zrobic mimo tego ze nie raz wysłałem lamerskiego FS'a xD A to że stracił wszystko przez takie cos to nikogo innego wina jak tylko jego i tyle w temacie

    kery napisał(a):

    Gratulacje dla agresorów za wykorzystanie błędu, a pokonanemu SzO bo na pewno byłby w stanie sie podnieść i powalczyć nadal :)

    Ubolewam jedynie nad zachowniem, brakiem kultury i szacunku co po niektórych graczy..
    Każdy kto dostał złoma od yody, Fevera, Kamiego, Limfy czy mateuszagg powinien sie liczyć z tym że grając w ogame właśnie o to chodzi żeby zezłomować przeciwnika.

    Ja za dobrego gracza uważam takiego który umie docenić klasę przeciwnika ;)

    :xgszo:
    @kery Sam dostałem złoma od yody ale z głupoty, Jeszczy gdybym dostał od matiego czy limfy to bym sie cieszył że ktoś z jakimkolwiek pojęciem na temat statków mnie zdjął a ze yoda potrafił wykorzystać mój bład w fs'ach a reczej jego brakach w sylwestra to tylko pogratulowac co uczyniłem na pw ;)