Top 1 acs. Kicki [Mns] (nr52) & Avada Kedavra [Mns] (nr10) & Keisper [Mns] & kosiarz86 [Mns] & PER ASPERA AD ASTRA [Mns] vs. głęboka przestrzeń yoda [tous] ~ 104428.2%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pojechałem sobie na deskę na weekend, w sobotni wieczór złapałem resztki Internetu i wpadłem na discorda i na żywo czytałem przebieg akcji - co to były za emocje :D A potem całą niedzielę mi sie ryj cieszył i tak jakoś wyżej skakałem :D

    Niesamowicie mnie cieszy że tego chyba najbardziej przereklamowanego top1 tego uni poskładał mój sojusz, w tym ludzie którzy mają zdecydowanie większe aspiracje do bycia w ścisłej czołówce. Graty Panowie, to jest przyjemność kilkac z Wami.

    Miałem tu jeszcze wyjasnić kilka kwesti i uciszyć niektórych ujadaczy podając kilka faktów ale najnormalniej w świecie szkoda mi tracić na to czasu. Dalsza gra to pewnie zweryfikuje tak jak i w tym przypadku.

    Co do samego błędu yody - ja mam swoją teorię jak do tego doszło - może jakiś ninja mu tą planetę skasował ;} :thumbsup:
  • Jeszcze raz wielkie gratulacje Panowie :)

    Wiem że liczyliście i szykowaliście się na większą akcje ale cóż trzeba brać to co dają ! A wy zrobiliście to zawodowo. W końcu widać kto ma pojęcie o OGame a kto nie. Świetne wykorzystanie okazji i mega wielkie zgranie . Cieszę się że mogę być członkiem tak zgranej ekipy ;d

    A teraz stocznie w ruch bo jeszcze kilka celów wam zostało ;p

    Obrończy oczywiście SZO , może wróci i jeszcze raz popełni jakąś gafę xd

    A znajomym obroncy zamiast zwalać winę na bug i błędy w grze radzę przyjąć fakty na klatę a fakty są takie że tak kończy się kozaczenie w grze o której jak widać do końca nie ma się pojęcia .
    BECK
  • Ale nie akcja ominęła, mogłem zakończyć grę tydzień później :D

    Gratulacje dla agresorów się należą.
    Z tego co mi się wydaje yoda nie grał od początku unii, albo po prostu nagle wystrzelił. Bo długo był poza top a potem nagle bum cyk cyk i był nie do dogonienia :)

    To życzę wszystkim przyjemnej gry bez tego gracza. I został Wam jeszcze co najmniej jeden skupujący floty na unii do ściągnięcia (wcześniej pod nickiem Miag, nie wiem jak teraz, na innych unii znany jako Flota imperialna czy SoartakusTTG).
  • Gratulację dla atakujących bo jest czego, duże starcie, duży % i do tego na top 1 i jeszcze mała zemsta to tym bardziej cieszy Kickiego :)
    Latajcie dalej chodź na tej unii już mało ludzi zostało.
    Powodzenia
    P.s a Yodzie wszystkiego czego chce jak zostanie to pewnie szybko odrobi czy uczciwie czy nie to zawsze będą podejrzenia przynajmniej już szkodników z SKB nie ma :) (musiałem)