Incepcja [NFZ] vs. A Hollus Nie Odda [CannaTM] ~ 2571.25%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Incepcja [NFZ] vs. A Hollus Nie Odda [CannaTM] ~ 2571.25%

    wracajaca stacja :
    takie male st za lucka w promocji na sciaganie monow padlo pare innych
    oczywiscie pz nie zebrane , Jabol ochrzcil mnie mianem alkusa wiec tak teraz tez pilem
    spoznilem sie recami ale jest gitara

    ubaw po pachy i to za darmola



    Dnia 25-01-2020 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Incepcja [NFZ]
    ________________________________________________

    Krążownik 44.381
    Okręt wojenny 42.038
    Pancernik 40.182

    _________________________________________

    Obrońca A Hollus Nie Odda [CannaTM]
    ________________________________________________

    Recykler 19.413
    Gwiazda Śmierci 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Incepcja [NFZ]
    ________________________________________________

    Krążownik 44.367 ( -14 )
    Okręt wojenny 42.026 ( -12 )
    Pancernik 40.172 ( -10 )

    _________________________________________

    Obrońca A Hollus Nie Odda [CannaTM]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    195.521.058 Metalu, 1.233.064 Kryształu i 15.537.518 Deuteru
    265.121.901 Metalu, 308.266 Kryształu i 3.884.379 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.976.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 359.434.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 160.200.000 metalu i 96.924.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 481.606.186 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 619.722.959
    Kryształ: 97.788.130
    Deuter: 19.243.897
    agresor zyskał łącznie 736.754.986 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -659.772.959
    Kryształ: -122.019.330
    Deuter: -59.247.897
    obrońca stracił łącznie 841.040.186 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    Spica - top6 Off Flo top5 - skonczylem tak jak chcialem , na szczycie
    Virgo - top20 Off
    Eridanus - top69 Off
    Fornax - kiedy to bylo 8o

    Best Solo : uni Spica 75 k %
    Best ACS : uni Galatea 2 267 301,392%
  • Hollus Grand Master napisał(a):

    gdybym zawrocil 2s wczesniej flotke to tych drugich mt bys nie mial, ale... raz na wozie, raz pod
    Zobacz jak to się dziwnie składa, gdyby Jabol opóźnił o 1s to już byś tak nie gdybał... Ale teraz przynajmniej możemy sobie pomarzyć co by było gdyby...

    Graty Incek wytrwałości i lotu do końca, troszkę się baliśmy o Ciebie ale widzę tym razem alkohol pomógł, nie zaszkodził :D
    Hollusowi szybkiego szo i do następnego spotkania, mam nadzieję że tym razem będziesz fsował w zasięgu mojej fali :D
  • chill napisał(a):

    Hollus Grand Master napisał(a):

    gdybym zawrocil 2s wczesniej flotke to tych drugich mt bys nie mial, ale... raz na wozie, raz pod
    Zobacz jak to się dziwnie składa, gdyby Jabol opóźnił o 1s to już byś tak nie gdybał... Ale teraz przynajmniej możemy sobie pomarzyć co by było gdyby...
    Graty Incek wytrwałości i lotu do końca, troszkę się baliśmy o Ciebie ale widzę tym razem alkohol pomógł, nie zaszkodził :D
    Hollusowi szybkiego szo i do następnego spotkania, mam nadzieję że tym razem będziesz fsował w zasięgu mojej fali :D
    jakby opoznil o 1s to tez by nie trafil :D
  • chill napisał(a):

    Hollus Grand Master napisał(a):

    gdybym zawrocil 2s wczesniej flotke to tych drugich mt bys nie mial, ale... raz na wozie, raz pod
    Zobacz jak to się dziwnie składa, gdyby Jabol opóźnił o 1s to już byś tak nie gdybał... Ale teraz przynajmniej możemy sobie pomarzyć co by było gdyby...
    Graty Incek wytrwałości i lotu do końca, troszkę się baliśmy o Ciebie ale widzę tym razem alkohol pomógł, nie zaszkodził :D
    Hollusowi szybkiego szo i do następnego spotkania, mam nadzieję że tym razem będziesz fsował w zasięgu mojej fali :D
    hahah, chill piszesz zeby nie gdybali, a sam piszesz ze "gdyby jabol" ;D
    Mistrz riposty ;P

    Ja wiem ze Hollus nie stracil moonow przez jego sonde dolaczona do ostatniego naszego wlotu. Bo to na bank nie byla akcja spontan.
    Zaplanowane pewnie od kilku dni.

    Hollus SzO i odbudowywuj te recki. ;P
    Atakujacemu graty i szybkiego przetopu. ;D
  • Hollus kto chce Ci dowalic i kto nie kuma zartu? Bo juz tego to ja nie rozumiem :p fajna grafika- nikt sie nie czepia. Raz zostalo wyjasnione dlaczego poszly moonkille zebys nie zyl w błędzie i jest okey :p a chill wspomnial jedynie o tym ze gdyby to gdyby tamto to takie bezsensowne gdybanie i jako przyklad podal lot jabola. Obraziles pana? Jezeli chodzi o jabola to blad bo do pana mu daleko- zwykly cham i prostak, jezeli chodzi o mnie to fakt- jestem panem ale nie czuję urazy, jezeli natomiast obraziles kogos poza mna i jabolem to napewno nie podejmiemy żadnych działań- nie sa tego warci. Chyba wszystko juz jasne ? :P
  • Ser Presidente napisał(a):

    Hollus kto chce Ci dowalic i kto nie kuma zartu? Bo juz tego to ja nie rozumiem :P fajna grafika- nikt sie nie czepia. Raz zostalo wyjasnione dlaczego poszly moonkille zebys nie zyl w błędzie i jest okey :P a chill wspomnial jedynie o tym ze gdyby to gdyby tamto to takie bezsensowne gdybanie i jako przyklad podal lot jabola. Obraziles pana? Jezeli chodzi o jabola to blad bo do pana mu daleko- zwykly cham i prostak, jezeli chodzi o mnie to fakt- jestem panem ale nie czuję urazy, jezeli natomiast obraziles kogos poza mna i jabolem to napewno nie podejmiemy żadnych działań- nie sa tego warci. Chyba wszystko juz jasne ? :P
    Nie chodzi o Ciebie. Nie wazne za kogo sie uwazasz Ty czy on, bo pije do tego za kogo biora go inni. Mam wrazenie ze teraz poprostu kazdy chce mi chociaz mala igielke wbic nie tylko w grze, a chocby komentarzem :P. Do tego pije, ale biore na klate. A wyjasniane nic nie musialo byc bo w bledzie nie zylem, od poczatku beka ze ja zbieram. Tam na doczepke polecialem na tego wariata u gory to do mnie najwieksze byly pretensje, teraz sonda to znow ja moonkille dostalem hahaha.