Shimano [RONIN] vs. Ecc0 [RMN] ~ 10510.61%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Shimano [RONIN] vs. Ecc0 [RMN] ~ 10510.61%


    Dnia 26-01-2020 03:36:09 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor Shimano [RONIN]
    ________________________________________________


    Pancernik 70.000
    _________________________________________


    Obrońca Ecc0 [RMN]
    ________________________________________________


    Mały transporter 25.221
    Duży transporter 15.714
    Lekki myśliwiec 62.598
    Ciężki myśliwiec 9.282
    Krążownik 8.992
    Okręt wojenny 8.097
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 10.196
    Sonda szpiegowska 7.746
    Bombowiec 80
    Niszczyciel 18
    Pancernik 37
    Reaper 22
    Pathfinder 8.793
    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor Shimano [RONIN]
    ________________________________________________


    Pancernik 69.948 ( -52 )
    _________________________________________


    Obrońca Ecc0 [RMN]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    34.626.323 Metalu, 22.447.169 Kryształu i 29.487.158 Deuteru
    165.831.910 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 4.420.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.859.344.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 668.622.600 metalu i 382.438.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 252.392.560 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    247.500.000 Metalu i 247.500.000 Kryształu
    115.500.000 Metalu i 115.500.000 Kryształu
    305.622.600 Metalu i 19.479.000 Kryształu


    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    668.622.600 Metalu i 382.479.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 867.520.833
    Kryształ: 402.846.169
    Deuter: 28.707.158
    agresor zyskał łącznie 1.299.074.160 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.313.269.233
    Kryształ: -657.765.169
    Deuter: -140.702.158
    obrońca stracił łącznie 2.111.736.560 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Keanu_U19 napisał(a):

    Jedyne czego mozna tutaj życzyć to żeby obrońca w przyszłości lepiej dobierał sobie kompanów to lotów ACS i nie takich co pare godzin po udanym ataku, zezlomuja Ci flotę :)
    Umowy nie mieli ze go nie zezlomuje napewno :)
    Ecco chcial zarobic zaprosil go do acs dal mu zarobis sam zarobil a pozniej shimano zarobil na Ecco ot cala historia :)

    graty jak sie spi tak to juz jest
    trzeba fs robic :)
  • heheh no tak bywa że raz się jest po lewej stronie a następnego dnia po prawej :E Shimano dominacja na uni straszna, co nie znaczy że też mu się jakieś okienka na przyfarmienie dexu nie zdarzały ;} Co do wczorajszego naszego wspólnego ST - jakbym sam mu nie zaproponował tego lotu w końcu pewnie sam by to znalazł - miło z jego strony że się podzielił :saint: umowy żadnej nie było, skanować już koło 20 czy 21 zaczął - wiedziałem z czym się to wiąże. Czy odbudowa będzie to nie wiem - wolałbym nie :E
  • Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Ot cała filozofia. :lool: Wolałbym aby EccO był po lewej stronie ale zmęczenia materiału nie zwyciężysz. Gratulację dla agresora. Odbudowa będzie myślę bo to tylko gra i zabawa. Co niektórzy maja parcie na cyferki ale to inna opowieść. Więc obrońcy życzę :gszo: .
  • hahaha 0 zasad, 0 moralności i 0 etyki... Wcześniej miał ACS z Ecc0, a teraz go zezłomował. 0 jakichkolwiek zasad, a zresztą co tu gadać, każdy wie, że Shimano to nieudacznik życiowy i jedynie co ma od życia to tylko ogame i życie przed komputerem... Niestety ja nie traktuje czegoś takiego z respektem, więc nie pozdrawiam, przykro mi jak Cię to zabolało :)
  • kaito napisał(a):

    hahaha 0 zasad, 0 moralności i 0 etyki... Wcześniej miał ACS z Ecc0, a teraz go zezłomował. 0 jakichkolwiek zasad, a zresztą co tu gadać, każdy wie, że Shimano to nieudacznik życiowy i jedynie co ma od życia to tylko ogame i życie przed komputerem... Niestety ja nie traktuje czegoś takiego z respektem, więc nie pozdrawiam, przykro mi jak Cię to zabolało :)
    śmieszą mnie takie wypowiedzi. Shimano dostał zapro do lotu, jako gracz w porządku pomógł Ecco w locie ale to nie pozwala Ecco olać fsy... Polecieli razem i tyle, jeśli miałaby być jakaś większa znajomość to by było Buddy... Proste jak budowa cepa ale dla niektórych to za trudne do zrozumienia... Naprawdę żałosne jest pisanie, że ktoś ma tylko ogame nie znając go i jego sytuacji życiowej... Nie znam Cię nieistotny graczy ale czytając twoja wypowiedź wnioskuje, że to Ciebie bolą 4 litery, że ktoś jest w czymś lepszy od Ciebie albo może Shimano spakował Cię w recki i to pewnie kilka razy i jedyne co możesz z tym zrobić to popłakać na forum.. graty Szymek
  • kaito napisał(a):

    hahaha 0 zasad, 0 moralności i 0 etyki... Wcześniej miał ACS z Ecc0, a teraz go zezłomował. 0 jakichkolwiek zasad, a zresztą co tu gadać, każdy wie, że Shimano to nieudacznik życiowy i jedynie co ma od życia to tylko ogame i życie przed komputerem... Niestety ja nie traktuje czegoś takiego z respektem, więc nie pozdrawiam, przykro mi jak Cię to zabolało :)
    Bardzo łatwo jest oceniać osobę, której się wcale nie zna i ją krytykować. Pytanie tylko dlaczego? Żeby się dowartościować, odbudować własne ego? A może z zazdrości bo jest lepszy. Bo nie dał się tak łatwo zezłomować przez własną głupotę jak Ty? Nawet nie potrafiłeś z godnością podnieś porażki tylko szukałeś winnych wśród znajomych. Eco chociaż z godnością to przyjął i złożył gratulacje bez szukania winnego. Wiem prawda boli ale powiedz czy nie mam racji? A teraz możesz mnie skrytykować żeby podnieść męskie ego bo kobieta powiedziała prawdę. Zobaczmy jak nisko upadniesz obrzucajac błotem kolejna osobę, której nawet nie znasz.
  • Tu się trzeba bawić z uśmiechem. To że ktoś pieniądze ładuje w ogame nic mnie nie obchodzi. To że ktoś ma porażki w życiu też. Ale nauczcie się tego że w tą grę powinno się grać zgodnie z zasadami ale widać po pkt kto ich nie przestrzega i kto tylko ryja tu strzępi. A szczekaczy tu jest od groma. O_O
  • kaito napisał(a):

    hahaha 0 zasad, 0 moralności i 0 etyki... Wcześniej miał ACS z Ecc0, a teraz go zezłomował. 0 jakichkolwiek zasad, a zresztą co tu gadać, każdy wie, że Shimano to nieudacznik życiowy i jedynie co ma od życia to tylko ogame i życie przed komputerem... Niestety ja nie traktuje czegoś takiego z respektem, więc nie pozdrawiam, przykro mi jak Cię to zabolało :)
    moim zdaniem dobrze napisane.
    No ale zawsze jest to ALE.
    Ecc0 pewnie nie był w buddy i nie w sojuszu.
    Tak że wspólny lot zobowiązuje tylko do lotu i pomocy w razie kontry.
    Po udanym locie nie zobowiązuje już nic.
    Obrońcy SZO no i więcej rozwagi.
    A ty shimano przetapiaj na kolejne zabawki

    The hero is only one Ksanterio

  • Weźcie już skończcie tą dyskusje w tym starym temacie :E dużo razy mam swoją porażkę oglądać w powiadomieniach? :E Bfsy sie kara a nie klepie po plecach - to że Shimano wleciał to co to zmienia? Równie dobrze mógł to być Webber, Zany, Noe, TurboOdkrywca, chętnych było wielu... nie wiem czy niektórzy oczekiwali że Shimano miał mi robić aktywki przez resztę nocy żeby to inni zysku ze mnie nie mieli? Mam nadzieję że wyjaśniłem parę sporów i już więcej nie będę musiał tu zaglądać x_x