noyzrt [AFERA] & Hunter [WSNR] vs. leonidas [NFZ] ~ 78686.66%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • noyzrt [AFERA] & Hunter [WSNR] vs. leonidas [NFZ] ~ 78686.66%

    Przed wami jedyny taki acs z ludźmi z dwóch nienawidzących się sojuszy :D
    Tak długo to trwało bo ja nie potrafię po prostu wstawić takiego steka z taką historią, muszę się nagadać :P

    Wraz z wprowadzeniem nowej wersji 7.1.0-rc23 dzień przed starciem, późnym wieczorem postanowiliśmy przetestować z sojusznikiem czy falanga rzeczywiście działa, po zrobieniu małego moona i zniszczeniu miałem potwierdzenie. Wiedziałem od razu kto gra od fsa do fsa i prawdopodobnie przegapił wprowadzenie nowej wersji, a zrządzeniem losu pewna osoba była na banie i nie była w stanie go obronić. Był więc to jedyny dzień na taką akcję gdyż następnego dnia z pewnością już by się dowiedział o falandze.

    Niestety u mnie w sojuszu juz wtedy nikogo nie było i musiałem szukać po okolicach, a po pół godzinie udało mi się zrekrutować drużynę pierścienia złożoną z 3 ludzi z czego 2 musiało cofać swoje fsy. Razem mieliśmy z 80-90% na zniszczenie 1 moona i trochę mniej na tego drugiego.

    Wszystko poszło ok, po zniszczeniu widać była wracającą flotę, ale tu nastąpiła niespodzianka, bo spodziewałem się jej o 6-8 rano a wracała po 17 i to był spory problem gdyż całe uni zdążyłoby się dowiedzieć, spodziewałem się zejścia z urlopów lunejxa i kilku innych podobnych, może nawet yary schodzącego z bana :P. Postawiłem mu nowego moona żeby nie było widać, choc i tak juz mieliśmy lotki w jego us. Zaczęliśmy z hunterem pisać do swoich sojuszy i tu nastroje nie były najlepsze przykro to pisać ale były proponowane bardzo nie fair zachowania, takze od ludzi po których sie tego nie spodziewałem :/

    Sytuacje pogarszał fakt że miałem do pracy na 18 a nie spałem już od prawie 20 godzin i niestety nie byłem w stanie pilnować wszystkiego aż do bitwy i jeszcze siedzieć 12h w pracy, musiałem się przespać, niestety nie było szansy na wzięcie UNŻ, zresztą to nie flota 100kk tylko 8, wiec warto zachować na lepsze okazje. Samego pilota było trudno posłać na flotę wracającą kilkanaście godzin a tu jeszcze leonidas sie zalogował i zawrócił, i wszystko od nowa :P. Nie posłałem recków, gdyż wracałyby mi w nocy a nie byłem pewien czy dam rade je odebrać będąc w pracy, do tego nawet nie byłbym w stanie bronić moona gdyby chcieli mi go zniszczyć żeby trafić recki, a z kolei przez gale to były niebotyczne ilości dexu którego nawet tyle nie miałem. Już wtedy wiedziałem że najlepiej będzie lecieć jeszcze z wujem bo 1 flota eliminuje wszystkie podstawki i zysk byłby dzielony na 3 a nie na 5 jakbym leciał ze swoimi, ale jakbym dostał 2kkk a Wsnr 4 to sojusz by mnie wyklął :D . Natomiast przy locie we 2 ryzyko było zbyt wielkie bo wystarczyłyby ze 2 średnie flotki żeby bilans był zupełnie inny, a 10-12 godzin to dość by świetnie dograć mnóstwo gsów na niszcz z różnych nawet galaktyk. Poszedłem spać.

    Po wstaniu okazuje się że tak: konta z nfz i konta które mogą być w ich posiadaniu dalej na urlopie i pilot wuja na 0, jak się dowiedziałem łącznie z reckami. Nie byłem zbytnio zdziwiony bo sam może zrobiłbym tak samo, nie byłem przekonany do lotu na 0 przy tych nowych wersjach bo już się odbiłem od pustej planety na tym uni, ale wujo i tak nie miał nic do stracenia a dużo do zyskania. Jestem jednak elastyczny i zmieniłem strategię która po przemyśleniu wyglądała następująco: ratujemy leonidasa zamiast go złomować, afera się podstawia na moona ale beze mnie i mamy ok 60% na zniszczenie i wujo traci flotę, jeśli jednak wycofa to ja z hunterem złomujemy jednak leonidasa opóźniając flotę i mamy cały złom dla siebie. Tak to wyglądało na papierze ale tu niestety napotkałem trudności: 1 sojusznik dostał telefon i musiał zrobić fs, inny pisał że to zbyt powalone jak na niego :D , ktoś tam się bał że leonidas wywiosłuje 500k recków i skończyłby wtedy z flotą podobną do wuja. Możliwe ale jednak wujo gra aktywnie a leonidas mało więc zaakceptowałbym taki scenariusz, do tego poza tym bilans wyglądał świetnie: wujo zbiera 6kkk złomu, afera swoimi reckami jest na 0 i tu zależy ile by oddał leonidas.

    Niestety nie udało mi się ich przekonać i tu pozostał blef że się podstawiamy niestety wujek posłał własne gsy które zniszczyły tego nowego moona.

    Finalnie poleciałem z hunterem bo przypuszczałem że jeśli to wujo go zezłomuje to zachowa wszystko dla siebie, a jednak pozostałym 2 osobom wyłączając mnie też się coś należało za zarwanie nocki. Ogólnie to ja wyszedłem najgorzej choć Hunter dotrzymuje słowa i właśnie wysyła mi surke ze swojej połowy którą oddał mu wujo :). Wbrew przewidywaniom wszystkich :) Choć mam trochę satysfakcji że gracz który miesiąc temu niszczył mi moony, finalnie sam skończył przeze mnie zezłomowany, mając już flotę i tak o połowę mniejszą od mojej :)


    Dodam jeszcze że najbardziej na tym uni podoba mi się tu sytuacja gdzie są 3 obozy i to w miarę wyrównane: Afera, NFZ (liczę Yarę) i WSNR. To powoduje że gra oprócz aspektu militarnego zyskuje także polityczny: dziś Afera i NFZ na WSNR, a jutro Wujo z Yarą w acsie na aferę :E . Pamiętajcie o tym, że skoro alianci byli w stanie dogadać się z ZSRR, to w wyjątkowych sytuacjach każdy jest w stanie ze sobą współpracować. Odmawiając komuś lotu sami się ograniczacie. Bądźcie jak Petyr Baelish, nie jak Ned Stark :E


    Podziękowania dla zwłaszcza Huntera za honorowe zachowanie, jest znacznie lepszym graczem niż wielu sądzi oraz Mysterious Girl za wspólnie przesiedzianą nockę, nawet jak nie udało mi się zarobić to emocje były niezapomniane i te nagłe zwroty akcji :)


    Dobra byłoby tego:






    Dnia 22-01-2020 17:12:20 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor noyzrt [AFERA]
    ________________________________________________

    Statek kolonizacyjny 1
    Lekki myśliwiec 1.200.000
    Ciężki myśliwiec 1.185
    Krążownik 70.000
    Okręt wojenny 10.000
    Pancernik 20.000
    Bombowiec 681
    Niszczyciel 602
    Reaper 304
    Pathfinder 2.035
    Mały transporter 50.000
    Sonda szpiegowska 500.000

    _________________________________________

    Agresor Hunter [WSNR]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 260.462
    Krążownik 21.348
    Okręt wojenny 10.221
    Pancernik 26.109
    Niszczyciel 109
    Pathfinder 149
    Mały transporter 27.500
    Sonda szpiegowska 30.000

    _________________________________________

    Obrońca leonidas [NFZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 68.000
    Duży transporter 30.000
    Lekki myśliwiec 300.000
    Ciężki myśliwiec 100
    Krążownik 25.000
    Okręt wojenny 11.000
    Statek kolonizacyjny 37
    Recykler 71.000
    Sonda szpiegowska 420.000
    Bombowiec 20
    Satelita słoneczny 1.260
    Niszczyciel 20
    Gwiazda Śmierci 37
    Pancernik 30.500
    Crawler 502
    Reaper 5.000
    Pathfinder 2.000
    Wyrzutnia rakiet 2.100
    Lekkie działo laserowe 2.000
    Ciężkie działo laserowe 100
    Działo Gaussa 60
    Wyrzutnia plazmy 10
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor noyzrt [AFERA]
    ________________________________________________

    Statek kolonizacyjny 1 ( -0 )
    Lekki myśliwiec 913.580 ( -286.420 )
    Ciężki myśliwiec 1.003 ( -182 )
    Krążownik 66.398 ( -3.602 )
    Okręt wojenny 9.758 ( -242 )
    Pancernik 19.524 ( -476 )
    Bombowiec 661 ( -20 )
    Niszczyciel 592 ( -10 )
    Reaper 297 ( -7 )
    Pathfinder 1.926 ( -109 )
    Mały transporter 38.153 ( -11.847 )
    Sonda szpiegowska 321.270 ( -178.730 )

    _________________________________________

    Agresor Hunter [WSNR]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 198.833 ( -61.629 )
    Krążownik 20.316 ( -1.032 )
    Okręt wojenny 9.971 ( -250 )
    Pancernik 25.496 ( -613 )
    Niszczyciel 107 ( -2 )
    Pathfinder 137 ( -12 )
    Mały transporter 20.933 ( -6.567 )
    Sonda szpiegowska 19.419 ( -10.581 )

    _________________________________________

    Obrońca leonidas [NFZ]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    1.790.618 Metalu, 1.636.903 Kryształu i 12.383.648 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.921.625.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 8.764.580.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 4.556.459.489 metalu i 3.312.206.112 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 15.811.169 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -1.231.049.382
    Kryształ: -659.957.097
    Deuter: -14.807.352
    agresor stracił łącznie 1.905.813.831 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -4.477.524.618
    Kryształ: -3.485.460.903
    Deuter: -817.405.648
    obrońca stracił łącznie 8.780.391.169 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez CzarnyPan ().

  • Akcji i % można pogratulować, tylko dlaczego tego nie ustalić z sojusznikami? Dla Wuja strategia była prosta i logiczna a przede wszystkim czysto zyskowna.... Owszem obozy będą się zmieniać gdyż jest to gra wojenna, polecił mi stwierdzenie to jedyen z najbardziej przeklętych graczy OgPL Dr Zgon.(nie lubie go, kawał kiłbasiarza, ale daje do myśenia ) Osobiście nigdy nie polece z WSNR, tym bardziej z Hunterem z którym rozmawialiśmy, pisaliśmy na wiele tematów poza Ogejmowych... nie wiem, moze ja się dałm wyprowadzić w "manowce" i zaufałem zapraszając go do sojuszu a On i tak wybrał Wujka, fajnie gra ma smaczek :) Odnośnie obozów, Yara mnie zezłomuje, pogratuluje, nawet przez telefon, Wujo tel nie odbiera... Dlaczego ? Bo [ciach] wie kto jest na tym koncie :D

    Szanuje, rozumiem, pozdrawiam i wszystkim życzę zdrówka,

    a i pozdrawiam program o którym ktoś z pro pleyerów ogemowych ostatnio opowiedział "Hunter" prawa Wujo? u mnie Fsik na 14h a po każdej akcie na moonie w 5 g od Ciebie skan :D Lubie Cię, masz odemnie lajka i propsy :D

    Moderator Neferet:
    Wulgaryzm
  • Ten złom odbił mi się w układzie. Nie ukrywam uwolniliście mi chłopaki parę planetek w 3 galaktyce :rolleyes:

    Z Leonidasem nie układa nam się jakoś specjalnie od przeniesienia planety w moje układy, ale był osąd, ze mu pomogę w obronie :P Jedyne co mogę mu teraz życzyć, to szybkiej odbudowy i kontynuowania gry :thumbup:

    Gratulacje Panowie procentu, chęci do takich akcji i determinacji w dążeniu do celu! :thumbup: Brawo :)
  • Mamed napisał(a):

    Akcji i % można pogratulować, tylko dlaczego tego nie ustalić z sojusznikami? Dla Wuja strategia była prosta i logiczna a przede wszystkim czysto zyskowna.... Owszem obozy będą się zmieniać gdyż jest to gra wojenna, polecił mi stwierdzenie to jedyen z najbardziej przeklętych graczy OgPL Dr Zgon.(nie lubie go, kawał kiłbasiarza, ale daje do myśenia ) Osobiście nigdy nie polece z WSNR, tym bardziej z Hunterem z którym rozmawialiśmy, pisaliśmy na wiele tematów poza Ogejmowych... nie wiem, moze ja się dałm wyprowadzić w "manowce" i zaufałem zapraszając go do sojuszu a On i tak wybrał Wujka, fajnie gra ma smaczek :) Odnośnie obozów, Yara mnie zezłomuje, pogratuluje, nawet przez telefon, Wujo tel nie odbiera... Dlaczego ? Bo [ciach] wie kto jest na tym koncie :D

    Szanuje, rozumiem, pozdrawiam i wszystkim życzę zdrówka,

    a i pozdrawiam program o którym ktoś z pro pleyerów ogemowych ostatnio opowiedział "Hunter" prawa Wujo? u mnie Fsik na 14h a po każdej akcie na moonie w 5 g od Ciebie skan :D Lubie Cię, masz odemnie lajka i propsy :D
    Michas mnie zezłomuje - pogratuluje. A Dorian pogratulowal? Kiedy st? Może potrzebujesz żeby Ci wrzucić na forum to daj znać, ogarnę :)

    Dzięki Noyzrt za zaproszenie i uczciwość. Dzięki Annie za pomoc i najmilsze towarzystwo :)

    Noc była długa, a za dnia było zombie

    Pzdr
  • Fajna akcja, aż żal że juz nie gram flotą, ale jeszcze pamietam tą adrenalinę :D Wielkie graty dla obu panów...przetapiajcie i bawcie się dalej ;) ...obrońcy SzO...noyzrt widzę że latać umiesz ale liska możesz sobie odpuścić...taka akcja to jest coś :thumbsup: ...a moje marne transy to było by nic ;(
  • Na wstępie gratulacje dla agresorów... zakręcone trochę i wymagające dużego poświęcenia i czasu, ale widać było warto ;)

    Ty Leonidas a Ty cudownego rozmnożenia floty dokonałeś po tym złomie czy coś ?

    Po wlocie urlop, urlop zdjęty i w ciągu jednego dnia (lub dwóch) powróciłeś do top11 z pozycji 70 ? Teraz znowu urlop... Jak to nie jest wał to ja jestem święty :saint: Jedziecie w tym NFZ na botach i innych wynalazkach aż miło...
    Himalia - Asmax (LOG)

    JANICE - Asmax [LOG] - exodus

    Uni 19 - Asmax [TERRA] - exodus


    --------------------------
    Maszeruj Albo Giń !
  • Witam, widzę że zostałem wywołany do tablicy,
    Na wstępie chciałem pogratulować agresorom a w szczególności Trzonowi bo to jego akcja, szkoda tylko za brak zaufania bo można było zrobić 2 a nawet 3 razy wiekszy stek i to na obecnym top 1, nie piszę niku bo nie wiem ile osób tam jeszcze zasiada to konto,
    Co do cudownego rozmrożenia mojej floty, zapewniam że wszystko w ramach regulaminu tej gry, pozwolicie że się nie będę na ten temat rozpisywał ;) Jak widać jestem na urlopie bo się dużo dzieje u mnie w realu i tak jak Trzon napisał przegapiłem naprawienie falangi, choć moim zdaniem OG powinno dać jakiś baner w tej sprawie.
    Myśle że jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa na tym uni.
    Pozdrawiam wszystkich zarówno tych za jak i przeciw ;)
  • Wiec tak Panie Trzon- jako ze masz sie za lepszego gracza od yary (od wuja sie zgodze w 100%tach mowiac obiektywnie) to pozwol ze jako dobry wujek (o ironia- uzylem tego slowa) wytlumacze Ci ze jestes graczem conajwyzej srednim. Pewnie bedziesz sie rzucal ale juz spiesze z wyjasnieniami.

    Po pierwsze- jak piszesz wujo leci na 0 wraz z reckami juz dogranymi- jako dobry gracz powinienes wiedziec ze jezeli leci sam pilot a wujo doda flote- recki **UJA zbiora, co powinienes zrobic zapytasz? prosta rzecz- powinienes zrobic swoje CZYLI wyslac flote na 0, dograc recki na 0 i macie starcie plus zlom zabezpieczony W CAŁOŚCI

    po drugie- widze ze mimo ze wujo dogral pilota i recki na 0 to starcie nalezy do was- albo nie puscil floty wtedy jestes zwyczajnie miernym graczem juz nawet nie srednim bo wystarczylo skoro recki wuja juz byly dograne dograc swoje na 2s po starciu i opoznic przed wlotem i tu tez CALY zlom jest wasz

    opcja numer 3 dograc recki na 2s po starciu leciec na 0 i poprosic huntera zeby poprosil wuja zeby oddal wam chociaz starcie- wtedy on cofa flote ty opozniasz- mowisz hunterowi sry zabezpieczalem swoj zlom i znow caly zlom jest dla was
    masz conajmniej 3 opcje na ktore wpadlem w ciagu 20 sekund od momentu rozmowy z leonidasem ze ide zobaczyc starcie- ty na ruszenie glowa miales 20 czy ile tam h i sugerujesz ze byc moze jestes lepszym graczem od yary- jedyne co zrobiles to zarwales nocke i jak noskill zdjales moona wykorzystujac zamieszanie w grze i mase bledow

    umiejetnosc gry w ogame to nie wpisanie czasu w konwerter, umiejętności ruszenia glowa w tej grze nazywane sa skillem- ty tu spierdzieliles WSZYSTKO co sie dalo, pozwoliles sobie zajumac profity, nie obserwowales leonidasa i nie wiedziales nawet jak FSuje a zabrales sie za kulowanie, w tyle czasu przy takich komplikacjach (20h fs) mozliwosci odwrocenia sytuacji bylo wiele wiele wiecej niz te 3 proste sposoby na dopiecie swego ale szkoda sie rozpisywac i jak to mawial moj dawny znajomy "nie bede sie rozgadywal bo sie jeszcze czegos nauczycie"

    pis joł
  • Jak zwykle każdy mądry po fakcie, trzeba było samemu coś zrobić panie presidente - a Twój wpis to stek bzdur, poza ciekawą informacją w punckie 1, którą warto sprawdzić bo szczerze mówiąc o tym nie wiedziałem, choć tak naprawdę nie wiadomo było jak wujo puścił recki

    punkt 2- oczywiście ze wujo poleciał flotą i było to wiadomo już wcześniej, dlatego właśnie kombinowałem w podstawką na moona leonidasa.

    po 3 - wujo nie wycofałby floty, bo wg mnie taki podstęp byłby do przewidzenia (ponoć na samym końcu wycofał ale ja tego juz nie widziałem). Starcie i jak byłoby nasze bo mój pilot leciał wcześniej


    Nie było czasu obserwować leonidasa - informacja o nowej wersji wyszła dzień wcześniej i tego samego dnia testowałem czy falanga działa. Nie miałem zamiaru 3 dni później klikać przez 5 godzin lecącego stacnonuj, gra ma sprawiać przyjemność a klikanie falangi przyjemne nie jest, max co wytrzymałem to ok godziny XD


    a czasu miałem 3 godziny od momentu obudzenia i i tak wymyśliłem moim zdaniem coś niezłego. Jedna losowa sytuacja, czy tam 1 inna decyzja sojusznika i Wujo mógłby być w reckach i wtedy równie dobrze ludzie mogliby pisać jak świetnei to byłoby pomyślane


    Pan overlord szkoda że wklejasz tylko te 1 wiadomość, a nie te poprzedzające gdzie oskarżasz o bota a potem przepraszasz :) , moze nie jstem laepszy od wuja, ale mam 2 razy wiecej punkow od ciebie grając 2x krócej na uni wiec jestem tak 4x lepszy od Ciebie :P

    Każdy kto nie dostał kilka razy bana jest lepszym graczem, a tak poza tym to Yara: raz złom od wuja, raz złom gsów (od Wuja), i raz strata panców (przez Wuja xd)
    Wujo - tu też raz złom, po bardzo lekceważącym fsie ponoć
    Ja - nic (póki co xD)

    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Offtop

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez CzarnyPan ().

  • CzarnyPan napisał(a):

    Jak zwykle każdy mądry po fakcie, trzeba było samemu coś zrobić panie presidente - a Twój wpis to stek bzdur, poza ciekawą informacją w punckie 1, którą warto sprawdzić bo szczerze mówiąc o tym nie wiedziałem, choć tak naprawdę nie wiadomo było jak wujo puścił recki

    Lata mijają a dalej kolejkowanie jest Tajemną Magią :E

    Gratulacje Filet bo najlepiej zarobiłeś - ale słabo to wygląda ogólem za całokształt
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • CzarnyPan napisał(a):

    Jak zwykle każdy mądry po fakcie, trzeba było samemu coś zrobić panie presidente - a Twój wpis to stek bzdur, poza ciekawą informacją w punckie 1, którą warto sprawdzić bo szczerze mówiąc o tym nie wiedziałem, choć tak naprawdę nie wiadomo było jak wujo puścił recki

    punkt 2- oczywiście ze wujo poleciał flotą i było to wiadomo już wcześniej, dlatego właśnie kombinowałem w podstawką na moona leonidasa.

    po 3 - wujo nie wycofałby floty, bo wg mnie taki podstęp byłby do przewidzenia (ponoć na samym końcu wycofał ale ja tego juz nie widziałem). Starcie i jak byłoby nasze bo mój pilot leciał wcześniej


    Nie było czasu obserwować leonidasa - informacja o nowej wersji wyszła dzień wcześniej i tego samego dnia testowałem czy falanga działa. Nie miałem zamiaru 3 dni później klikać przez 5 godzin lecącego stacnonuj, gra ma sprawiać przyjemność a klikanie falangi przyjemne nie jest, max co wytrzymałem to ok godziny XD


    a czasu miałem 3 godziny od momentu obudzenia i i tak wymyśliłem moim zdaniem coś niezłego. Jedna losowa sytuacja, czy tam 1 inna decyzja sojusznika i Wujo mógłby być w reckach i wtedy równie dobrze ludzie mogliby pisać jak świetnei to byłoby pomyślane


    Pan overlord szkoda że wklejasz tylko te 1 wiadomość, a nie te poprzedzające gdzie oskarżasz o bota a potem przepraszasz :) , moze nie jstem laepszy od wuja, ale mam 2 razy wiecej punkow od ciebie grając 2x krócej na uni wiec jestem tak 4x lepszy od Ciebie :P

    Każdy kto nie dostał kilka razy bana jest lepszym graczem, a tak poza tym to Yara: raz złom od wuja, raz złom gsów (od Wuja), i raz strata panców (przez Wuja xd)
    Wujo - tu też raz złom, po bardzo lekceważącym fsie ponoć
    Ja - nic (póki co xD)

    [ciach]
    o czym ty piszesz? jaki stek bzdur? to skoro wujo dogral flote to dlaczego starcie jest wasze ja sie pytam? a no dlatego ze dodal ja poozniej jesli wgl to zrobil i jezeli zebral wam zlom na 0 znaczy ze puscil recki po waszej flocie- ot cala tejemnica :P widzisz nie wiedziales... nie wiedziales o podstawowej mechanice gry i piszesz mi ze napisalem stek bzdur... wroc 3 klasy nizej nauczysz sie liczyc i moze zrozumiesz proste dzialania i mechanizmy sterujace ta gra- starcie wykonanie na poziomie 2 tygodniowego grajhka- jestes kilka lvli pod yara- podtrzymuje to zdanie
  • Ser Presidente napisał(a):

    o czym ty piszesz? jaki stek bzdur? to skoro wujo dogral flote to dlaczego starcie jest wasze ja sie pytam? a no dlatego ze dodal ja poozniej jesli wgl to zrobil i jezeli zebral wam zlom na 0 znaczy ze puscil recki po waszej flocie- ot cala tejemnica :P widzisz nie wiedziales... nie wiedziales o podstawowej mechanice gry i piszesz mi ze napisalem stek bzdur... wroc 3 klasy nizej nauczysz sie liczyc i moze zrozumiesz proste dzialania i mechanizmy sterujace ta gra- starcie wykonanie na poziomie 2 tygodniowego grajhka- jestes kilka lvli pod yara- podtrzymuje to zdanie
    stawcie jest nasze bo mój pilot był wysłany przed pilotem wuja i dlatego jest nasze że zdecydowałem się lecieć mimo to po starcie i po to żeby hunter też nie został z niczym, finalnie

    [ciach]

    Moderator Neferet:
    Offtop

  • Trzon zaprosił na szybko Huntera na akcje ... no ok , choć poczekał by trochę i by była ekipa.
    Najlepszy ubaw miałem z tego jak Hunter mi pisał że prosił wujka czy tam wujków "swoich sojuszników " by zawrócili atak i recki bo to akcja jego i Trzona niestety wujkowie go olali bo poczuli łatwą sure więc w takiej sytuacji bolki z soja się nie liczą tylko zysk 8) Zasady jakie obowiązują w WSNR godne naśladowania 8)
    Wcześniej Hunter chciał bym z Nimi poleciał , oczywiście odmówiłem bo nie jestem jakimś aliantem czy tym bardziej sowietem i pewne zasady mam . Obiecałem jednak Hunterowi że nikt z Afery nie będzie przeszkadzał w tej akcji bo to On i Trzon ściągali moona i zaplanowali starcie więc cały złom im się słusznie należał. Jeśli natomiast by ktoś próbował bronić to wtedy polecimy jako wsparcie nawet razem z wujem. Hunter to zaakceptował , niestety pazerność wuja wszystko pogmatwała .
    Najmniej zyskał na tym mój sojusznik Trzon który to wszystko zaplanował ale znając go szybko to odrobi .

    Chyba Huba Buba monówka WSNR chyba obraziła się za ta akcje na wujka XD bo zmieniła nick na WujoFilet bez skilla :thumbup: Pewnie zaraz w reckach wuja za karę wyląduje :thumbsup:

    Szo Leonidas :)
    Przetapiajcie Hunter i Trzon.
  • Chciałem żebyś z nami poleciał? To noyzrt chciał, a ja byłem w stanie to zaakceptować, bo to jego akcja, więc osoby z afery były tam najbardziej dla niego mile widziane, ale że widziałeś jakiś problem w mojej osobie to chciałem się dowiedzieć jaki i czy nie możesz raz schować swoją dumę do kieszeni. Ta mówiłeś mówiłeś wiele a za plecami chciałeś mnie z akcji wyłączyć i zrobić to wewnątrz afery. A Wujo to Wujo, zrobił co uznał za słuszne, a ja nie zamierzam odpowiadać za czyjeś czyny. Ty za to wszystkich wrzucasz do jednego worka i ślepo widzisz tylko WSNR.

    To tyle.
  • sativa napisał(a):


    Chyba Huba Buba monówka WSNR chyba obraziła się za ta akcje na wujka XD bo zmieniła nick na WujoFilet bez skilla :thumbup: Pewnie zaraz w reckach wuja za karę wyląduje :thumbsup:
    Niestety ale nie wyląduje :E przepraszam że wyprowadzam z błędu, ale ani Sandacz ani Wujo nie mają skilla takiego żeby duet Szprychy spakować :E i nawet zainstalowany Hunter do skanów i zmiany nie pomogą :)
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%