AKTUALIZACJA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • AKTUALIZACJA

    Wersja 7.1.1 r
    już w poniedziałek, 27 stycznia przeprowadzimy aktualizację gry do nowej wersji.
    O godzinie 10:00 aktualizacja zostanie przeprowadzona na OGame UK o 10:00.
    Pozostałe kraje, w tym Polska otrzyma aktualizację ok. godziny 13:00

    Lista zmian
    • [Nowość] Bonus do produkcji kryształu dla planet na pozycjach 1/2/3 w układzie galaktyki
      • Poz.1 +15%
      • Poz. 2 +10%
      • Poz. 3 +7,5%
      Zamysłem tej nowości jest wsparcie niedoboru kryształu na serwerach po wyłączeniu handlarza

    Chcemy poznać Waszą opinię na temat wartości procentowych. Zostały one zaprojektowane jako zmienna serwerowa, dzięki temu będzie możliwość jej globalnej zmiany w zależności od Waszego zdania. Zaczynamy od niskich wartości w celu estymacji wzrostu produkcji kryształu, dlatego zachęcamy Was do dyskusji na ten temat!




    A WIEC już teraz wieciue dlaczego handlarz został wyłaczony kazdy ma teraz planetki na 15 :D a wiec pomyśleli sobie jak by tu wyciągnąć więcej siana !!! od graczy a wiec damy krysztal na inncyh planetach co ludzie poprzenoszą Planetki za anty Buahaha

    GRATKI GF wyciagać kase potraficie ale banowac oszustów na serwerach no niestety hehe
  • Mistrzowie Marketingu

    Odkryj nowy bonus do produkcji kryształu!30.01.2020 16:02:06
    Od: OGame
    Witaj zacny Imperatorze Tereth ODDAM!




    Nasi naukowcy i inżynierowie pracowali na okrągło po godzinach, by umożliwić Tobie i Twojemu imperium wydobywanie większych ilości kryształów z cieplejszych, rubieży systemu. Pozycja planety 1 obdarzy Cię największym bonusem do produkcji, jednak bonusy takie posiadają także pozycje 2 i 3.




    Ustanów tam nowe światy i wykorzystaj wzmożoną produkcję energii i kryształu!




    Twoje imperium osiągnęło już maksimum planet? W takim razie skorzystaj z funkcji przeniesienia swoich planet, nic prostszego! <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<------------------------------------- no to ładujcie anty :D :D hehehe




    Niechaj Twe imperium wiecznie rośnie!


    Twój zespół OGame
  • Nasi naukowcy i inżynierowie pracowali na okrągło po godzinach, by wyciągnąć od Ciebie jak najwięcej pieniędzy za zakup anty, abyś mógł przenieść swoje kolonie na pozycję 1, 2, 3.

    Tak na marginesie aby było sprawiedliwie to powinniście dodać pozycje 6,7,8 zwiększona produkcja metalu a od 13 do 15 pozycji więcej dexu.

    Tylko wiadomo o co dokładnie chodzi.
  • Ichor napisał(a):

    Nasi naukowcy i inżynierowie pracowali na okrągło po godzinach, by wyciągnąć od Ciebie jak najwięcej pieniędzy za zakup anty, abyś mógł przenieść swoje kolonie na pozycję 1, 2, 3.

    Tak na marginesie aby było sprawiedliwie to powinniście dodać pozycje 6,7,8 zwiększona produkcja metalu a od 13 do 15 pozycji więcej dexu.

    Tylko wiadomo o co dokładnie chodzi.
    dokładnie dlatego zaznaczyłem :) ale robią ludzi w ch.... pieknie to jest książka pod tytułem jak by tu zedrzeć więcej siana z ludzi
  • Jak by dali 70 % bonusu do produkcji kryształu , zakładając że kryształ równa się deuterowi [ 1 : 1 ] , to przyrost był by porównywalny , trzeba było by jeszcze uwzględnić koszty kopalni .

    Daj mi minutę, a będę dobry.
    W godzinę - będę świetny.
    Daj mi rok a będę niepokonany !
  • Water napisał(a):

    Jak by dali 70 % bonusu do produkcji kryształu , zakładając że kryształ równa się deuterowi [ 1 : 1 ] , to przyrost był by porównywalny , trzeba było by jeszcze uwzględnić koszty kopalni .
    tak ale to nadal jest robienie ludzi w balona ... zobacz sama ich wiadomosc oni maja nas za debili

    "Twoje imperium osiągnęło już maksimum planet? W takim razie skorzystaj z funkcji przeniesienia swoich planet, nic prostszego!"

    hahaha żałośni są