DawajHaracz vs. Jax ~ 6502.15%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • DawajHaracz vs. Jax ~ 6502.15%


    Pilnowałem, ganiałem, latałem i wylatałem :P





    Dnia 22-01-2020 następujące floty spotkały się w walce:




    Agresor DawajHaracz
    ________________________________________________

    Krążownik 21.217
    Okręt wojenny 14.850
    Pancernik 96
    Pathfinder 128

    _________________________________________

    Obrońca Jax
    ________________________________________________

    Mały transporter 8.665
    Duży transporter 3.417
    Lekki myśliwiec 15.532
    Ciężki myśliwiec 2.621
    Krążownik 2.077
    Okręt wojenny 5.156
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 8.678
    Sonda szpiegowska 14.513
    Bombowiec 92
    Niszczyciel 3
    Pancernik 729
    Reaper 3
    Pathfinder 1.306

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor DawajHaracz
    ________________________________________________

    Krążownik 16.191 ( -5.026 )
    Okręt wojenny 14.503 ( -347 )
    Pancernik 95 ( -1 )
    Pathfinder 96 ( -32 )

    _________________________________________

    Obrońca Jax
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    17.869.275 Metalu, 11.577.471 Kryształu i 24.161.079 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 167.651.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 815.938.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 429.994.600 metalu i 220.220.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 53.607.825 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 331.442.875
    Kryształ: 190.890.471
    Deuter: 13.838.079
    agresor zyskał łącznie 536.171.425 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -515.726.275
    Kryształ: -285.270.471
    Deuter: -68.549.079
    obrońca stracił łącznie 869.545.825 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • GramBoLubie Larken22 może coś więcej powiecie ? Skonstruujcie jakieś poważne zarzuty, domysły lub opiszcie coś by haracz mógł się do tego jakoś odnieść ... myślę, ze wasze obiekcie można rozwiać bo wierze w uczciwość haracza i jego prawdomówność. Grałem z nim na 5 uni i to nie dziciak 20lat tylko dorosły facet z zasadami. Wiele przez te uni się przewaliło sytuacji, w których haracz nigdy nie skorzystał z konta sojusznika czy kupowania konta na złom itp. pushowych historii. Statystyki przyrosty topridery mmorpg nie kłamią to są cyferki i wszystko widać jak na tacy - nie ma przyrostów, które można ukryć.
    Emerytura od uni Europa.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jawamdam ().

  • Tez bym chciał widzieć dowód nim ktoś kogoś oskarży póki co rw czyste gratulacje za piękny % i zysk . Statystyka flociarzy jasno pokazuje kto jest aktywistą a kto nie a Haracz jest na czele to ze ma więcej czasu niż inni nie znaczy że oszukuje .

    A w nocy podkradł m aktywnie złom z St i nie mam do niego sympatii i powodów by bronić ale widzę co dzień jego aktywność i nie mam zastrzeżeń . A reszte potraktuje jako czystą zazdrość
  • Jak się prowadzi kartotekę i się pilnuje patrzy galaktyke przegląda to normalna sprawa. Co w tym dziwnego. A jeśli uparty jeszcze jak osioł to na siłę nawet coś się ustrzeli albo zmęczy obrońce... clear wjazd. A takie wypowiedzi co czytam to tak jak w cs:go report report hacker. Najpierw grać niech się ludzie nauczą a później zaczną szukać. Zresztą do tej port ludzie w 1.6 nie potrafią grać po tylu latach może Wy będziecie lepsi ;)
    Uni Zibal - TOP 130 [OFF]
    Uni Mensa TOP 15[OFF]
  • Bombka napisał(a):

    DawajHaracz To przypadkiem nie ty z uni 5 i 8 co na 2 gral i byl top 1 :D tylko pod innym nickiem :) Ogolnie gz :) .Dokladnie jak Lunu powiedzial :P Jesli , ja bym byla w topce , to tez by znaczylo , ze gram nie czysto :rolleyes:
    Taa jak nie pusher to moze chociaz gra we 2 na koncie :D a jak nie to pewnie wszystko kupuje za anty i wydal juz z 20 kola na to. Tez nie? To moze ma starego w GO i jak nikt nie patrzy to wklepuje mu statki i pkt :D
    Nie no ludzie opanujcie sie :) gram sam a wszystkie te moje 40 st tutaj sa zrobione w uczciwy sposob i moim rekoma, wiec nie robcie mi szamba pod ladnym st na ktore poswiecilem sporo czasu i wysilku. A co do grania na starych uni to pierwszym na jakim gralem bylo uni 7, ale tak jak mowie bylo to moje pierwsze uni, wiec bylem tam strasznym bobem. Do tego stoponia, ze jak gracz z top100 o nicku Rybak (pozdrawiam serdecznie jesli jeszcza gra albo to czyta) atakowal moja planete to zamiast wydac ta surke albo jakos ja wywiezc to przez godzine skamlalem mu w wiadomosciach zeby moze jednak zawrocil :) Takze taka to byla moja gra,a moja ambicja bylo raczej byc w top 1000 a nie zadnej topce,nie mowiac juz w ogole o zadnym top1 :P pozdro600 ;)
  • DawajHaracz napisał(a):

    Bombka napisał(a):

    DawajHaracz To przypadkiem nie ty z uni 5 i 8 co na 2 gral i byl top 1 :D tylko pod innym nickiem :) Ogolnie gz :) .Dokladnie jak Lunu powiedzial :P Jesli , ja bym byla w topce , to tez by znaczylo , ze gram nie czysto :rolleyes:
    Taa jak nie pusher to moze chociaz gra we 2 na koncie :D a jak nie to pewnie wszystko kupuje za anty i wydal juz z 20 kola na to. Tez nie? To moze ma starego w GO i jak nikt nie patrzy to wklepuje mu statki i pkt :D Nie no ludzie opanujcie sie :) gram sam a wszystkie te moje 40 st tutaj sa zrobione w uczciwy sposob i moim rekoma, wiec nie robcie mi szamba pod ladnym st na ktore poswiecilem sporo czasu i wysilku. A co do grania na starych uni to pierwszym na jakim gralem bylo uni 7, ale tak jak mowie bylo to moje pierwsze uni, wiec bylem tam strasznym bobem. Do tego stoponia, ze jak gracz z top100 o nicku Rybak (pozdrawiam serdecznie jesli jeszcza gra albo to czyta) atakowal moja planete to zamiast wydac ta surke albo jakos ja wywiezc to przez godzine skamlalem mu w wiadomosciach zeby moze jednak zawrocil :) Takze taka to byla moja gra,a moja ambicja bylo raczej byc w top 1000 a nie zadnej topce,nie mowiac juz w ogole o zadnym top1 :P pozdro600 ;)
    Hehe :P Nie o to mi chodzilo ;p przeczyta Pan pw ;p
    Kiedyś w to grałam ^ ^
  • jawamdam napisał(a):

    GramBoLubie Larken22 może coś więcej powiecie ? Skonstruujcie jakieś poważne zarzuty, domysły lub opiszcie coś by haracz mógł się do tego jakoś odnieść ... myślę, ze wasze obiekcie można rozwiać bo wierze w uczciwość haracza i jego prawdomówność. Grałem z nim na 5 uni i to nie dziciak 20lat tylko dorosły facet z zasadami.

    Też z nim grałem :) To raz. Zarzuty konstruuje GO , SGO , a domysły to są tylko domysły. Jeśli miałbym je napisać , zrobiłaby się gównoburza jak Haracz napisał (nie , nie teraz , tylko po drugim poście ). Ja wyraziłem tylko własne zdanie , a od tego jest forum.
    RW mi się nie podoba , jest dość kontrowersyjne ( dla MNIE ) , wystarczy prześledzić historie tego konta.
    Nie napisałem nigdzie , że push. To już team sprawdzi , a nawet jeśli będzie ban nie mamy pewności czy sprawiedliwy i odwrotnie.
    Wiem jak haracz gra , gdzie gra i kiedy gra. Nie kwestionuje jego wcześniejszych RW . Wypowiedziałem się krótko co o tym myślę i tyle.
    To , że ktoś ma odmienne zdanie i nie klaszcze , nie musi od razu mieć niepolubienia :P Wolność słowa i wypowiedzi.
    Nie będę już tematu zaśmiecać. Nie gratuluję i bawimy się dalej
    .

    A to , że gra sam , że wszystkie jego RW sa czyste to ...a co innego mógłby napisać ?:D
    Przecież nei napiszę , że jet oszustem , skupuję konta i grają tam 3 osoby heh.
    Ps. I ja tego nie powiedziałem :)
  • Latalem na to konto z 15 razy,najpierw z 49 us na 21us. Potem zrobilem sobie lotke z moonem u niego w us na 21. Ale zobaczyl i uciekl na 100 us. I na ten 100us z 92us latalem spokojnie z 10 razy w acs i sam. To chyba jakbym mial to konto to ustawilbym go sobie na 21 us i walnal go bez problemu i zebral i nie przepalal tyle dexu. A po drugie jak jaxowi wyladowala flota to nawet nie mialem dostepnej calej swojej floty i lecialem na predkosci tym co mialem,zostawilem tam ponad 150mln sury w tym 50kk dexu,to chyba gdyby to byla ustawka to tez przygotowalbym sobie to tak zeby wszystko wyfarmic, a nie brac konto zeby przepalac na nie tyle razy, leciec przez 10 us zamiast zrobic go w tym samym us, a na koniec zostawic tam tyle sury. A swoja droga to gdzie Ty niby ze mna grales?
  • Panowie po co te zgrzyty, fakt jest faktem jest st.
    Ale nie podoba mi sie to ze haracz pokazuke posty od obroncy i i doklada mu na dokladke bardzo brzydkie zachowanie
    niema szacunku dla innego gracza i tyle.
    A st. jest i tego nikt nie zmieni i niech sie wszyscy bawia dalej
    Pozdrawiam wszystkich graczy.
  • pekin napisał(a):

    Panowie po co te zgrzyty, fakt jest faktem jest st.
    Ale nie podoba mi sie to ze haracz pokazuke posty od obroncy i i doklada mu na dokladke bardzo brzydkie zachowanie
    niema szacunku dla innego gracza i tyle.
    A st. jest i tego nikt nie zmieni i niech sie wszyscy bawia dalej
    Pozdrawiam wszystkich graczy.
    Nie chce bronic Haracza :P bo to facet i ma jaja :P Ale gdzie , ty widzisz brak szacunku ? Nie ma obrazy , prowokacji ani nic ;p .A to , ze nie napisal "SzO" to nie jest nic zlego :P
    Kiedyś w to grałam ^ ^
  • Bombka napisał(a):

    pekin napisał(a):

    Panowie po co te zgrzyty, fakt jest faktem jest st.
    Ale nie podoba mi sie to ze haracz pokazuke posty od obroncy i i doklada mu na dokladke bardzo brzydkie zachowanie
    niema szacunku dla innego gracza i tyle.
    A st. jest i tego nikt nie zmieni i niech sie wszyscy bawia dalej
    Pozdrawiam wszystkich graczy.
    Nie chce bronic Haracza :P bo to facet i ma jaja :P Ale gdzie , ty widzisz brak szacunku ? Nie ma obrazy , prowokacji ani nic ;P .A to , ze nie napisal "SzO" to nie jest nic zlego :P
    Prywatna wiadomość jak sama nazwa wskazuje jest prywatna , a nie publiczna ;) no choćby dlatego ... :)
    Haracz chyba spodziewał się spisku bo od razu te pw mi się rzuciły w oczy :D
    Tak jakby chciał się na wstępie wybronić z domysłów ... przecież nigdy nie pokazywał pw swoich ofiar :)
    Mało się postarał ...pw z 1 dnia ? Toś się kolego wysilił ... :D
    Latał , latał z kolegą , kolega sprzedaje konto , konto urlop , schodzi z urlopu , szybki złom i znów urlop :D Ha!
  • zezłomujcie kogoś i róbcie "gównoburzę" pod swoim ST
    czy naprawdę ciężko jest Wam przyjąć do wiadomości, ze ktoś może grać uczciwie?
    zapytajcie tych prawdziwych pusherów jak się kupuje konta i jak się z nich zrobi zysk do ostatniej śrubki ;)
    tu nie dość, że nie ma dofarmów ... bo nie mogłam lecieć :( (nie moja pora) to jeszcze bitwa ze sporymi stratami...
    Ale niestety tak jest , jak sąsiad sobie kupi nowy samochód to na pewno nie za uczciwie zarobione pieniądze ..."na pewno ukradł"....

    Jeszcze raz gratuluję starcia... za mój dex :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lizbona ().

  • Nie wiem jak możecie brać w ogóle na poważnie tego trolla GramBoLubie przecież ten człowiek nie posiada żadnych umiejętności w tej grze zajmuje niski top pewnie z połowa jego pkt to bunkier jego max stek to 150% a wchodzicie z nim w dyskusje jakby był jakimś masakratorem uni
    Ściągnął was do własnego poziomu i pokonał doświadczeniem
    Co do starcia % kosmiczny dla mnie nie osiągalny chyba że z własnej floty :E zysk kosmiczny pozazdrościć
    Nie dziwię się tego bólu dupy skoro szczekając nie wygeneruje się takiego zysku
    Koś dalej Haracz masz kupę czasu i ładnie ci to wychodzi
    Obrońcy Szo
    A dla tego trolla bana