Błędne wyświetlenie "zmniejsz o połowe/zakończ"

  • Błędne wyświetlenie "zmniejsz o połowe/zakończ"

    W grze jest dzisiaj event na rabaty na zmniejsz czas o połowę i zakończ. Na zakładce podgląd poprawnie pojawiła się przekreślona cena, a ponieważ badam akurat bardzo długie badanie (około 6 tyg) a zebrałem, trochę anty z ekspedycji i akurat starczyło na cenę po rabacie, to postanowiłem je zakończyć kliknięciem. Na zakładce wyświetlała się informacja Zakończ koszty 108000 80.900 antymaterii, kliknąłem, widzę, że z badania ubyło niecałe 2 tygodnie, ale teraz ponownie wyświetla się Zakończ i te same koszty, ponieważ byłem za połową, to powinno się ono zakończyć od razu, prawda? (zresztą sugerowała to podpowiedź zakończ a nie zmniejsz czas o połowę)
  • Zapewne, jak byś najpierw użył newtrona, to by Ci wydłużyło badanie o kilka tygodni i wtedy byśmiał przycisk opisany jako "Skróć o połowę" :/

    pisz szybko ticketa

    Edit:
    najechałem sobie na swoje badanie - do końca mam 2 tygodnie 20 godzin, a po najechaniu kursorem na skróć pokazuje mi się pop-up, w którym stoi, że kliknięcie spowoduje skrócenie o połowę, czyli do wartości 13 dni i ileś godzin. Ładnie bym sobie skrócił :D
    nie

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bobro ().