Whisky & pl1 [IRA] vs. pawelos [PACZKA] ~ 105850.5%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Whisky & pl1 [IRA] vs. pawelos [PACZKA] ~ 105850.5%



    KUPIMY DEXXX

    Adaś dzieki za towarzystwo - cmok cmok
    Pozdrawiam sojusz IRA ,dostawcow dexu oraz Pana X
    pawelos :gszo:


    od @pl1 dzieki za lot bejbe no i dzieki pewnemu Panu za pomoc bo bez niego bylo by psinco .pozdro dla soja





    BŁYSK BROKAT I BLASK


    Agresor Whisky
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 6.122.416
    Krążownik 1.623.240
    Okręt wojenny 1.278.394
    Pancernik 1.018.440
    Reaper 474.295

    _________________________________________

    Agresor pl1 [IRA]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 14.928.185
    Ciężki myśliwiec 62.169
    Krążownik 3.670.019
    Okręt wojenny 2.679.003
    Pancernik 1.352.788
    Bombowiec 1.035
    Niszczyciel 422.018
    Reaper 737.611
    Pathfinder 5.795
    Mały transporter 2.209.412
    Sonda szpiegowska 2

    _________________________________________

    Obrońca pawelos [PACZKA]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 2.000
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Whisky
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 6.107.031 ( -15.385 )
    Krążownik 1.619.154 ( -4.086 )
    Okręt wojenny 1.275.169 ( -3.225 )
    Pancernik 1.015.858 ( -2.582 )
    Reaper 473.086 ( -1.209 )

    _________________________________________

    Agresor pl1 [IRA]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 14.890.601 ( -37.584 )
    Ciężki myśliwiec 61.997 ( -172 )
    Krążownik 3.660.890 ( -9.129 )
    Okręt wojenny 2.672.240 ( -6.763 )
    Pancernik 1.349.434 ( -3.354 )
    Bombowiec 1.032 ( -3 )
    Niszczyciel 420.923 ( -1.095 )
    Reaper 735.723 ( -1.888 )
    Pathfinder 5.783 ( -12 )
    Mały transporter 2.203.845 ( -5.567 )
    Sonda szpiegowska 2 ( -0 )

    _________________________________________

    Obrońca pawelos [PACZKA]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 2.355.976.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 20.000.000.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 5.980.854.602 metalu i 4.604.195.401 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 0 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 4.588.750.602
    Kryształ: 3.834.299.401
    Deuter: -193.976.000
    agresor zyskał łącznie 8.229.074.003 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -10.000.000.000
    Kryształ: -8.000.000.000
    Deuter: -2.000.000.000
    obrońca stracił łącznie 20.000.000.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1



    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bad.Whisky ().

  • Graty kontry, zysk ladny.

    Jakieś grajki piszą o push silencie ale przecież nie wiedza ze parka schodzila tylko z urlopu jak my nie mogliśmy zdjąć ot caly skill druzyny pierscienia. Grajki tez nie wiedza ze jak pl wisial na banie za zwyzywanie Ciap i mieli mu zdjąć urlop na banie na 1dzien( sam pl mi mowil ze art zaproponowal taka opcje) to nasz pro gracz prosil mnie czy zagadam z silentem żeby się podstawil do niego na moona żeby ocalić flotę, bo wtedy zwyzywal luckiego na forum i sral w gacie ze go zezlomuje razem z npf ale teraz jest koles be. Nom sa naprawde grajki na wysokim poziomie
    Nic macie chwile wolnego radujcie sie ta chwila. Blysk brokat itp.....
  • Terry napisał(a):

    Graty kontry, zysk ladny.

    Jakieś grajki piszą o push silencie ale przecież nie wiedza ze parka schodzila tylko z urlopu jak my nie mogliśmy zdjąć ot caly skill druzyny pierscienia. Grajki tez nie wiedza ze jak pl wisial na banie za zwyzywanie Ciap i mieli mu zdjąć urlop na banie na 1dzien( sam pl mi mowil ze art zaproponowal taka opcje) to nasz pro gracz prosil mnie czy zagadam z silentem żeby się podstawil do niego na moona żeby ocalić flotę, bo wtedy zwyzywal luckiego na forum i sral w gacie ze go zezlomuje razem z npf ale teraz jest koles be. Nom sa naprawde grajki na wysokim poziomie
    Nic macie chwile wolnego radujcie sie ta chwila. Blysk brokat itp.....
    Może i tak było @Terry , ale piszę to ze 100% przekonaniem że Laki nigdy by na PL nie poleciał. I na parę osób jeszcze.. To nie ten poziom gracza :)
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Terry taki stary jestes a wciaz nie rozumiesz... To gra strategiczna- TAKTYKA jest tu tematem przewodnim- mianowicie jezeli rekin jest na wolnosci to rybka nie wyplywa bo ja zje- prosta zależność. Chyba ze dla ciebie wystawienie sie na odstrzal to pokazanie skilla to jestes glupi zwyczajnie... Pilnowanie urlopów zagrazajacych mi flot to element "skilla" i zapewnienia sobie bezpieczenstwa co jest podejściem taktycznym nieogarze tak samo jak zapewnienie sobie powrotu floty etc chyba oczywiste? Rozumiem ze ty jak lecisz to recki leca na 100% bo jestes kozak i masz skilla? I na czym ten skill polega? W mojej opini na tym zeby wykonczyc konkurencję a samemu ujść " z życiem" i zeby tego dokonac trzeba wlasnie pilnowac urlopow przeciwnikow... Ale lepiej miec pod pachą napushowana tysiacami PLNow flote silenta i krzyczec ze ktos jest slabiak bo nie jest w stanie sie temu przeciwstawic. Smieszny jestes
  • bocieek napisał(a):

    Terry napisał(a):

    Graty kontry, zysk ladny.

    Jakieś grajki piszą o push silencie ale przecież nie wiedza ze parka schodzila tylko z urlopu jak my nie mogliśmy zdjąć ot caly skill druzyny pierscienia. Grajki tez nie wiedza ze jak pl wisial na banie za zwyzywanie Ciap i mieli mu zdjąć urlop na banie na 1dzien( sam pl mi mowil ze art zaproponowal taka opcje) to nasz pro gracz prosil mnie czy zagadam z silentem żeby się podstawil do niego na moona żeby ocalić flotę, bo wtedy zwyzywal luckiego na forum i sral w gacie ze go zezlomuje razem z npf ale teraz jest koles be. Nom sa naprawde grajki na wysokim poziomie
    Nic macie chwile wolnego radujcie sie ta chwila. Blysk brokat itp.....
    Może i tak było @Terry , ale piszę to ze 100% przekonaniem że Laki nigdy by na PL nie poleciał. I na parę osób jeszcze.. To nie ten poziom gracza :)
    Ale bocku ja nie mowie ze lucky by polecial bo pewnie nie ale pl mial pelne gacie gowna, pisze ze wtedy silent byl ok i pl wrecz prosil zeby zagadac, a teraz parka wyzywa od najgorszych to jest smieszne.
    Do tego sera powyzej, taktyka powiadasz dzwonienie w nocy zeby prosic najwiekszego wroga o pomoc. Hahha dobry jestes.
  • Graty ladniej kontry i to na graczy ktory w nocy kosi satki (jak ktos to inny napisal)
    jaracie sie silentem ktory zrobil (i juz nie wroci)flote za $$$ w czym tu jest sens sie chwalic takim pusherem lol nie ogarniam was jestescie dzieciakami cyferki zjadly wam zdrowy rosadek
    Ujarany życiem, naćpany marzeniami ! ]:-D

    U Electra top 135 OF
    U Fornax top 120 OF
    U Draco top 270 OF
    U Eridanus top 37 OF uf z Q top 215 OF
    U Europa top 117 ON
    U Sombrero top 61 ON
  • Ale terry Ty wciaz nie wiesz jak sie gra w ogejm... Ja z najwiekszym wrogiem bym polecial (i niejednokrotnie latalem) dla zysku czy dla eliminacji innych wrogow- to samo sie tu ma do PLa ktory (wtedy) mial laczka za wroga wiec chcial wykonczyc wroga innym wrogiem i wtedy ma wojne na jednym froncie nie wielu- prosta strategiczna decyzja ktora ja rozumiem grajac na wielu uniwerach i stykajac sie z różnymi przeciwnikami, nie wiem jak Ty sobie radzisz/ radziles poza electra do ktorej sie przykleiles jak rzep psiego ogona i przez to moze jestes tak zamkniety na taktyczne zagrania etc ale "balet" z wrogiem normalnie jest na porządku dziennym a kto tego nie rozumie ten nigdy nie bedzie dobrym graczem. Tak samo ten kto chowa sie pod plaszczykiem silentowej floty i smieje sie z innych ze musza zapisywac kiedy moze a kiedy nie zejsc takie bydle z u

    Ogolnie smiejesz sie ze skilla "parki" ale to nie Ty a wlasnie ta parka zaorali niejednokrotnie unie na ktorych grali wiec kto jak kto ale nie masz chyba zbytnio zaplecza ukazanego skilla żeby oceniać ich grę
  • Ser Presidente napisał(a):

    Ale terry Ty wciaz nie wiesz jak sie gra w ogejm... Ja z najwiekszym wrogiem bym polecial (i niejednokrotnie latalem) dla zysku czy dla eliminacji innych wrogow- to samo sie tu ma do PLa ktory (wtedy) mial laczka za wroga wiec chcial wykonczyc wroga innym wrogiem i wtedy ma wojne na jednym froncie nie wielu- prosta strategiczna decyzja ktora ja rozumiem grajac na wielu uniwerach i stykajac sie z różnymi przeciwnikami, nie wiem jak Ty sobie radzisz/ radziles poza electra do ktorej sie przykleiles jak rzep psiego ogona i przez to moze jestes tak zamkniety na taktyczne zagrania etc ale "balet" z wrogiem normalnie jest na porządku dziennym a kto tego nie rozumie ten nigdy nie bedzie dobrym graczem. Tak samo ten kto chowa sie pod plaszczykiem silentowej floty i smieje sie z innych ze musza zapisywac kiedy moze a kiedy nie zejsc takie bydle z u

    Ogolnie smiejesz sie ze skilla "parki" ale to nie Ty a wlasnie ta parka zaorali niejednokrotnie unie na ktorych grali wiec kto jak kto ale nie masz chyba zbytnio zaplecza ukazanego skilla żeby oceniać ich grę
    Dopowiem - niedaleko pada jabłko od jabłoni, ale do dzisiaj pamiętam pretensję jak niektóra ekipa uciekała na urlop w ciągu paru minut jak tylko Laki ściągał urlop albo miał *, a pretensje były w soju że Wy nie musicie bo na was nie poleci :)

    Ale @Ser Presidente akurat @Terry ogarnia dobrze i zdania nie zmienię, bardzo dobrze nawet - nie przystoi tak zakrzywiać rzeczywistości :)

    Jeszcze mi tu tylko Yossa brakuje z jego miłością do starej ekipy <3
    The End


    uni13 Bociek [GanjaBoys] - The End

    uni31 Geronimo [BM & nXg] - The End


    uni Q Bociek/Astrida [ZLY SEN] - The End

    Uni68 Bociek [3 X] - The End



    Jakieś 3,9kk % w 589 ST. ST > 1k%
  • Ja nie mowie ze nie ogarnia, wiem jak z szymem topili sure na elce on sie wypiera i jest okey. Kazdy ma swoje zdanie, twierdzę jedynie ze wysmiewanie sie z Adasia ze uciekal przed silentem to wyraz glupoty i braku szacunku do tego co w tej grze osiągnął bo mozna sie lubieć albo i nie ale co sie nalezy to sie nalezy i nazywanie adama skillem uciekaczki to zwyczajne brednie ktore probuje wyjaśnić bo sam zainteresowany tego nie zrobi i ludzie uwierzą w brednie jakie terry wypisuje. Chełpi sie tym wszystkim jakby conajmniej ciorał Adamem na prawo i lewo a prawda jest jedna- gdyby nie tysiące PLNow ktore silent wpakował to Adam wciąż nie robilby fs nie mowiac o urlopie
  • Bociek toche koloryzujesz z tym uciekaniem na urlop, wbijalo sie urlop i szlo sie spac tak gra wygladala i wyglada do tej pory nikt nie siedzial nocami na koncie na urlopie i patrzyl czy ktos od was ustawił urlop i my mozemy pograc. Ser cos tam bo widze ze dobrze mnie znasz grales wszedzie i widziales wszystko ale oczywiscie nick na forum nikomu nic nie mowi kim ty jestes a raczej mowi ze nikim, wiec czy przyjdzie tu sam zainteresowany i wyjasni jak ty to mowisz ze ogarnal kilka uni czy nie to i tak 99% spolecznosci ogame ma wyrobiobe zdanie na temat krysztalkow.

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za wulgaryzmy.
  • Moge byc nikim, moge byc kazdym- heloł bejbe dys ys enternety

    A tak juz na serio to nie ważne kim jestem gdzie i z kim gralem, naginasz rzeczywistość umniejszając zasługi graczy ktorzy w dużej części tej gry byli pionierami i chociaz zamknięcie gęby sie im nalezy skoro nie jestes w stanie pogratulować zwyczajnie bez wysmiewania zagrań ktorych i tak jak widac nie rozumiesz. Samo to ze nie odnosisz sie do żadnej części mojej wypowiedzi poza proba zdyskredytowania mnie jakimis tekstami o nikim juz swiadczy samo o sobie. Większość ma wyrobione zdanie ale większość to idioci, gdyby tak nie było mielibyśmy zażarta walke na kazdym uni a nie gre do pierwszego antyzloma bo mądry czlowiek i dobry gracz wie ze na stracie 30 krk gra sie nie kończy. Większość wybrała PiS i mamy jak mamy- nie polegalbym na zdaniu większości, w ta gre jak i w kazda inna potrafia grać jednostki a jednostka to nie większość. Tym razem juz bez odbioru
  • Wiesz co Terry
    Pffff.. konta zakładać :E jak małemu dziecku trzeba tlumaczyc gdybyśmy chcieli ci cokolwiek odpisać to byśmy odpisali wcześniej na te twoje zaczepki .
    co ty myślisz że nasze życie kręci sie tylko kole ogama hihihi mamy jeszcze wowika hihihi Lola quejka diablo i inne :E .więc wybacz proszę nie żyjemy tylko ogejmem :E


    CMOK CMOK :E
  • Na wstepie wielkie gratulacje starcia , krol satelit pawelos w reckach zawsze na propsie
    Jak widac cieszy to nie tylko mnie . gratulacje .
    Pawelosa nie stac chyba nawet zeby pogratulowac , teraz to sie musimy strzec bo bedzie chcial wyfarmic okolice dwa razy mocniej niz zawsze , chyba zaczne wstawac po trzeciej zeby pilnowac dobytku .
    Lepsze pytanie jest takie gdzie sie podzial moj przyjaciel yosarian :quasi:
    ps.
    terry czyzby bol dupy? nie pamietasz juz kto ci zezlomowal cala flote to przypomne
    zrobil to wlasnie pl1 w obronie , nie badz jak pies i nie rob kupy na srodku domu :quasi:
  • @Terry @Marys @pl1 @Bad.Whisky itd.

    Nie znam się na tym waszym bugusingu, pushach i innych "skillach" jak to nazywacie.
    Dla mnie, i podejrzewam że dla większości ludzi na uni, którzy po prostu sobie coś tam klikają bez większej spiny jesteście wszyscy po jednych pieniądzach.
    Mam poważne wątpliwości czy ktokolwiek z Was jeszcze potrafi grać uczciwie.
    Ja to nawet nie wiem jak spushować konto tak żeby GO ziomale nie wystawiły bana :E

    Polecam dystans. Do siebie. Do gry.
    Życzę odpowiednio ustawionych priorytetów w życiu.

    Pozdrawiam z niskiego top i jeszcze niższego skilla

    O.
    A to Wy :E :
  • Szkoda GS pawelos a te st w wykonaniu pudelka i sisiora się nadaje na wieczka do słoika a jak ktoś do odpowiedźi potrzebuje tłumacza Polskiego to niech lepiej do zerówki wróci i złomuje czy też (KOCI) 5 latków :popcorn: Czekam tylko aż ira zniknie w reckach zmieni się w pył i zniknie gdzieś w oddali a w podobno tacy spoko z chęcią bym gdzieś z wami parę słówek zamienił :)
  • Terry napisał(a):

    Graty kontry, zysk ladny.

    Jakieś grajki piszą o push silencie ale przecież nie wiedza ze parka schodzila tylko z urlopu jak my nie mogliśmy zdjąć ot caly skill druzyny pierscienia. Grajki tez nie wiedza ze jak pl wisial na banie za zwyzywanie Ciap i mieli mu zdjąć urlop na banie na 1dzien( sam pl mi mowil ze art zaproponowal taka opcje) to nasz pro gracz prosil mnie czy zagadam z silentem żeby się podstawil do niego na moona żeby ocalić flotę, bo wtedy zwyzywal luckiego na forum i sral w gacie ze go zezlomuje razem z npf ale teraz jest koles be. Nom sa naprawde grajki na wysokim poziomie
    Nic macie chwile wolnego radujcie sie ta chwila. Blysk brokat itp.....
    Każdy wie że silent to pusher. Terry widzę że masz jakiś problem do pl1. Chyba ci wadzi tym że zawsze będzie lepszym graczem od Ciebie. To że masz tam w linku na dole jakieś starcia nie oznacza że jesteś najlepszy na świecie. Przyzwyczaj się do tego. Jakby ta wasza cała paczka sraczka chciała się sprawdzić naprawdę kto jest lepszy to proponuje wam nowe uni, od początku, bez tygodniowych urlopów, gra max flota. Już dawno o tym myślałem aby stworzyć takie uni gdzie bedzie najlepsza elita ogame i zobaczymy kto kogo zezlomuje,Quantum to chodzący trup tylko cyferki się liczą. Na nowym uni bedziesz mógł pokazać swojego skilla jak i zgranie swojej ekipy. Niech pl1 zbierze swoja poczke a ty swoja. Zrobmy takie uni gdzie skill wyloni najlepszych:) Widzialem ze na NORMA gra longaba rusek który wymiata lepiej niż ty pokaz ze jestes w stanie go rozjechac:d


    Adam jak zawsze rozwalasz system. Brawo!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez amen88 ().

  • amen88 napisał(a):

    Terry napisał(a):

    Graty kontry, zysk ladny.

    Jakieś grajki piszą o push silencie ale przecież nie wiedza ze parka schodzila tylko z urlopu jak my nie mogliśmy zdjąć ot caly skill druzyny pierscienia. Grajki tez nie wiedza ze jak pl wisial na banie za zwyzywanie Ciap i mieli mu zdjąć urlop na banie na 1dzien( sam pl mi mowil ze art zaproponowal taka opcje) to nasz pro gracz prosil mnie czy zagadam z silentem żeby się podstawil do niego na moona żeby ocalić flotę, bo wtedy zwyzywal luckiego na forum i sral w gacie ze go zezlomuje razem z npf ale teraz jest koles be. Nom sa naprawde grajki na wysokim poziomie
    Nic macie chwile wolnego radujcie sie ta chwila. Blysk brokat itp.....
    Każdy wie że silent to pusher. Terry widzę że masz jakiś problem do pl1. Chyba ci wadzi tym że zawsze będzie lepszym graczem od Ciebie. To że masz tam w linku na dole jakieś starcia nie oznacza że jesteś najlepszy na świecie. Przyzwyczaj się do tego. Jakby ta wasza cała paczka sraczka chciała się sprawdzić naprawdę kto jest lepszy to proponuje wam nowe uni, od początku, bez tygodniowych urlopów, gra max flota. Już dawno o tym myślałem aby stworzyć takie uni gdzie bedzie najlepsza elita ogame i zobaczymy kto kogo zezlomuje,Quantum to chodzący trup tylko cyferki się liczą. Na nowym uni bedziesz mógł pokazać swojego skilla jak i zgranie swojej ekipy. Niech pl1 zbierze swoja poczke a ty swoja. Zrobmy takie uni gdzie skill wyloni najlepszych:) Widzialem ze na NORMA gra longaba rusek który wymiata lepiej niż ty pokaz ze jestes w stanie go rozjechac:d

    Adam jak zawsze rozwalasz system. Brawo!
    wyjazd pusherze. Dupowlaz który kradnie i kupuje konta
  • Bunny napisał(a):

    amen88 napisał(a):

    Terry napisał(a):

    Graty kontry, zysk ladny.

    Jakieś grajki piszą o push silencie ale przecież nie wiedza ze parka schodzila tylko z urlopu jak my nie mogliśmy zdjąć ot caly skill druzyny pierscienia. Grajki tez nie wiedza ze jak pl wisial na banie za zwyzywanie Ciap i mieli mu zdjąć urlop na banie na 1dzien( sam pl mi mowil ze art zaproponowal taka opcje) to nasz pro gracz prosil mnie czy zagadam z silentem żeby się podstawil do niego na moona żeby ocalić flotę, bo wtedy zwyzywal luckiego na forum i sral w gacie ze go zezlomuje razem z npf ale teraz jest koles be. Nom sa naprawde grajki na wysokim poziomie
    Nic macie chwile wolnego radujcie sie ta chwila. Blysk brokat itp.....
    Każdy wie że silent to pusher. Terry widzę że masz jakiś problem do pl1. Chyba ci wadzi tym że zawsze będzie lepszym graczem od Ciebie. To że masz tam w linku na dole jakieś starcia nie oznacza że jesteś najlepszy na świecie. Przyzwyczaj się do tego. Jakby ta wasza cała paczka sraczka chciała się sprawdzić naprawdę kto jest lepszy to proponuje wam nowe uni, od początku, bez tygodniowych urlopów, gra max flota. Już dawno o tym myślałem aby stworzyć takie uni gdzie bedzie najlepsza elita ogame i zobaczymy kto kogo zezlomuje,Quantum to chodzący trup tylko cyferki się liczą. Na nowym uni bedziesz mógł pokazać swojego skilla jak i zgranie swojej ekipy. Niech pl1 zbierze swoja poczke a ty swoja. Zrobmy takie uni gdzie skill wyloni najlepszych:) Widzialem ze na NORMA gra longaba rusek który wymiata lepiej niż ty pokaz ze jestes w stanie go rozjechac:d
    Adam jak zawsze rozwalasz system. Brawo!
    wyjazd pusherze. Dupowlaz który kradnie i kupuje konta
    niestety @Bunny ale amen88 to jest PRAWDZIWY AMEN nie ta podróbka @amen0688 - co sie podrabia pod naszego członka dla fejmu :E