czy GF wie ze odkrywca jest OP? czy team o tym wie? czy gracze o tym wiedza?

• 7.1.0-rc20

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• czy GF wie ze odkrywca jest OP? czy team o tym wie? czy gracze o tym wiedza?

helouł everyłan.
      takie pytanie do arta czy moglbys sie zapytac gf czy odkrywca ma wlasnie tak wygladac
      czy takie bylo ich zamierzenie , zeby z niekorzystego eventu jakim zawsze byli piraci czy obcy
      zrobic giga korzystny event , gdzie lataja duze floty i robia kosmiczne zyski.?
      heloł? taki jest plan?
      czy o to im chodzilo? zapytaj sie czy takie jest ich zamierzenie i czy gracze maja grac odkrywca ?
      zamiast zbieraczem czy generalem?
      po prostu przekaz to wyzej dobrze? do swojego "kierownika" .
      I nie nie zastanawiaj sie czy masz to przekazac czy tez nie , po prostu to zrob.
      Wyjdziesz na tym dobrze , bo zasygnalizujesz tym ludziom ze wiesz o czym mowisz co nie czesto Ci sie zdarza
      i moze uznaja ze rozkminiles ich tajny plan albo ze sluchasz ludzi ze swojego uni. Tak czy siak wygrywasz
      zatem idz zrob co mowie a potem mozesz plynac do delifnadoru .
      i tak czekam na Twoje stanowisko w tej sprawie czy udalo Ci sie wykonac ta trudna czynnosc i zapytac
      o ten "nowy" powazny problem .
    • Jaki problem od dawna było wiadomo że klasy są źle zbilansowane uważałem odkrywce za najgorszą klasę i jej nie wybrałem moja strata bo jak sie jednak okazało jest najbardziej zyskowna bo ktoś wpadł na pomysł jak to wykorzystać .... I co teraz zaczną zmieniać balans jak już gracz wybrał klasę ?? a ktoś da graczom darmową zmianę klasy w ramach odszkodowania ?? no bo jak coś wybieram podpisuje umowę a tu chcesz żeby ktoś w trakcie zmienił umowę ?? jak mają zmieniać balans to ja chce darmową zmianę klasy w ramach rekompensaty że coś zmieniają nie z mojej winy ....
      P.S. proponuje operatorowi wprowadzić 3 razy częściej czarną dziurę po cichu i nikt się nie połapie a balans się poprawi ;)
    • KAyto wrote:

P.S. proponuje operatorowi wprowadzić 3 razy częściej czarną dziurę po cichu i nikt się nie połapie a balans się poprawi ;)

I tym tropem częściowo poszli. Od wprowadzenia wersji RC15 (?) automatycznie i to znacznie wzrosła liczba pustych eventów. I to nie tylko mi, bo wtedy można by sądzić, że przypadek, ale wszystkim graczom z którymi wymieniałem się informacjami o wynikach expów. I to coś w rodzaju:
      • wcześniej: 70% event (pozytywny, negatywny), 30% pusto
      • teraz: 25-30% event, 70-75% pusto
    • Zlomek_Mistrz wrote:

Rzeczywiście wiecej jest pustych niż pełnych, chociaż kumpel z soja na Galatei trafia cacka takie jak 50kk mety 45kk krychy przynajmniej kilka razy dziennie

Tylko tutaj musielibyśmy się odnieśc do punktów TOP1, bo nie wiadomo z jakiej wielkości eventu pochodzą te liczby, co napisałeś. Ja, na oko, puściłem od początku bycią odkrywcą jakieś 3000 expów i tylko 2 razy trafiłem duży event na surowce. Ale też złapałem dziurę gdzieś 4 razy przez cały ten czas, a sojusznikowi trafiło się kiedyś w 1 dzień :)
    • @KAyto
      chyba nie zrozumiales co jest pisane w tym temacie :
      chlopek chcial zeby art przekazal do gf info o tym co sie wyprawia i tyle .
      i czy takie jest zamierzenie .
      mnie rowniez ciekawi to czy takie ma byc zamierzenie ze z niekorzystnego eventu robi sie nagle korzystny - jak bardzo zobaczymy pewnie za jakis czas - jakby nie bylo to zmienienione;)
      niemniej jednak - na poczatku patcha - odrkywcy byli i pewnie sa (niewiem wnie gram nie mam danych) tak bardzo op ze masakra:)
      @malack licze ze poslesz flote sensowna i jakies wyniki otrzymamy:) pozdrawiam:)
      to samo tego slabiaka @entro sie tyczy - pokaza jaja poslij flote odkrywco :)
      Marys znowu CI sie cos pomieszalo tu masz :TOP1 WORLD SOLO