S&D Universum Zibal Edycja 2 [27.01.2020-27.02.2020]

    • Dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • @^KaMiKaZe18^ proszę o wyjaśnienie tego postu:
      Pokaż spoiler


      szczecin36 napisał(a):

      #54
      16-02-2020 16:13:52 Riddick [Erebor] ~ 51625.18%


      Dnia 16-02-2020 16:13:52 następujące floty spotkały się w walce:



      Agresor Riddick

      ________________________________________________


      Pancernik 850.000

      _________________________________________


      Obrońca PS_DAD HURT DYKTY KK [BzW]

      ________________________________________________


      Mały transporter 12.714

      Duży transporter 142

      Lekki myśliwiec 4.502

      Okręt wojenny 310

      Statek kolonizacyjny 1

      Recykler 3.277

      Gwiazda Śmierci 1

      Pancernik 7.110

      Reaper 34.525

      Pathfinder 779

      _________________________________________



      Po bitwie...


      Agresor Riddick

      ________________________________________________


      Pancernik 836.380 ( -13.620 )

      _________________________________________


      Obrońca PS_DAD HURT DYKTY KK [BzW]

      ________________________________________________


      Zniszczony!

      _________________________________________



      agresor wygrał bitwę!


      Agresor przejął:

      38.915.605 Metalu, 529.644 Kryształu i 11.793.837 Deuteru


      Agresor stracił łącznie 1.157.700.000 jednostek.

      Obrońca stracił łącznie 6.310.693.000 jednostek.

      Na polu zniszczeń unosi się 2.923.418.400 metalu i 2.239.099.200 kryształu.

      Agresor przejął łącznie 51.239.086 jednostek.


      Szansa na powstanie księżyca 20%.

      Złom zebrany przez atakującego/atakujących.




      Podsumowanie zysków/strat:




      Podsumowanie agresor


      Metal: 2.553.734.005

      Kryształ: 1.694.828.844

      Deuter: -192.506.163

      agresor zyskał łącznie 4.056.056.686 jednostek.



      Podsumowanie obrońca


      Metal: -3.284.588.605

      Kryształ: -2.254.603.644

      Deuter: -822.739.837

      obrońca stracił łącznie 6.361.932.086 jednostek.







      #55
      15-02-2020 04:18:12 Riddick [Erebor] ~ 8228.59%


      Dnia 15-02-2020 04:18:12 następujące floty spotkały się w walce:



      Agresor Riddick

      ________________________________________________


      Pancernik 27.000

      _________________________________________


      Obrońca PS_DAD HURT DYKTY KK [BzW]

      ________________________________________________


      Mały transporter 108.960

      Duży transporter 38.787

      Statek kolonizacyjny 24

      Recykler 13

      Sonda szpiegowska 25.842

      Gwiazda Śmierci 7

      _________________________________________



      Po bitwie...


      Agresor Riddick

      ________________________________________________


      Pancernik 26.464 ( -536 )

      _________________________________________


      Obrońca PS_DAD HURT DYKTY KK [BzW]

      ________________________________________________


      Zniszczony!

      _________________________________________



      agresor wygrał bitwę!


      Agresor przejął:

      898 Metalu, 679.575 Kryształu i 23.031.573 Deuteru


      Agresor stracił łącznie 45.560.000 jednostek.

      Obrońca stracił łącznie 998.320.000 jednostek.

      Na polu zniszczeń unosi się 401.673.600 metalu i 421.185.600 kryształu.

      Agresor przejął łącznie 23.712.046 jednostek.


      Szansa na powstanie księżyca 20%.

      Złom zebrany przez atakującego/atakujących.




      Podsumowanie zysków/strat:




      Podsumowanie agresor


      Metal: 385.594.498

      Kryształ: 400.425.175

      Deuter: 14.991.573

      agresor zyskał łącznie 801.011.246 jednostek.



      Podsumowanie obrońca


      Metal: -486.012.898

      Kryształ: -505.721.575

      Deuter: -30.297.573

      obrońca stracił łącznie 1.022.032.046 jednostek.






      Na ten moment taki post muszę skasować, zgłoszona flota jest przypisywana do danego konta na forum. Nikt inny oprócz Ciebie @^KaMiKaZe18^ nie może wrzucać star. Konto @szczecin36 nie zgłaszało się do projektu.


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Przypominam, że zabawę kończymy 27.02 przed północą. W regulaminie zaszyły zmiany co do czasu dodawania zaległych raportów PO ZAKOŃCZENIU projektu.
      Cyt.:
      RW powstałe w trakcie trwania rozgrywki należy zamieścić najpóźniej 96 godzin po bitwie. Raporty starsze niż 4 doby nie będą uwzględniane przez skrypt zliczający. Po zakończeniu rozgrywki powyższy czas ulega skróceniu do 48 godzin.


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • @Neferet czy jak ktoś dostanie bana za push a w raportach wojennych będzie wstawione starcie, za które owy ban się dostało to te starcie liczy się do klasyfikacji ?
      Niestety nasi koledzy fair grać nie potrafią, ale machina ruszyła, jak polski team oleje, mimo, iż obiecali przyjrzeć się sprawie to są gotowe tłumaczenia.
      Prośba do Ciebie.... Póki nie zostanie oficjalnie wyjaśnione to nie zaliczaj starcia na Rob Roy'u (mimo iż się ono jeszcze nie pojawiło).
      I've taken my bows,
      And my curtain calls,
      You've brought me fame and fortune,
      And everything that goes with it,
      I thank you all.
    • SoloTM napisał(a):

      No to Was kryształowi gracze wydym...... bez mydła. :D :D :D
      Spodziewałam się tego po nagłym dzisiejszym przyroście +1kk pkt floty u rob roya... Nie wiem jak bardzo trzeba mieć zryty beret by takie coś odwalać :D kurde to tylko gra... To miała być zabawa, uczciwa rywalizacja, a tu takie wały... no wstyd. Pewnie będą tłumaczenia typu, że to uczciwie trafione i te pe i te de... i znając bierność naszego teamu przejdzie to jak kilka innych starć, ale na honorze plama pozostanie...
      I've taken my bows,
      And my curtain calls,
      You've brought me fame and fortune,
      And everything that goes with it,
      I thank you all.
    • Wielcy Szanowni przeciwnicy,Mniemam ze jestescie graczami ktorzy znaja sie na tej grze jak nikt inny ale mimo wszystko kieruje Was do zasad GRY do punktu 5 .Przeczytajcie sobie go ze zrozumieniem a jesli czegos nie pojmujecie zapytajcie GO o wyjasnienie na prostrzy jezyk .
      Moje Wy krysztalki ...
      PS
      Pushu nie bylo ,nie ma i nigdy nie bedzie a RW powstaly w jak najbardziej uczciwy sposob
      S&D Universum Zibal Edycja 1
      Złomiarz:1. DwK [1420677.76%]
    • DwK napisał(a):

      Wielcy Szanowni przeciwnicy,Mniemam ze jestescie graczami ktorzy znaja sie na tej grze jak nikt inny ale mimo wszystko kieruje Was do zasad GRY do punktu 5 .Przeczytajcie sobie go ze zrozumieniem a jesli czegos nie pojmujecie zapytajcie GO o wyjasnienie na prostrzy jezyk .
      Moje Wy krysztalki ...
      PS
      Pushu nie bylo ,nie ma i nigdy nie bedzie a RW powstaly w jak najbardziej uczciwy sposob
      Ty tak serio czy próbujesz po prostu z kupy wyjść obronną ręką ?
      I've taken my bows,
      And my curtain calls,
      You've brought me fame and fortune,
      And everything that goes with it,
      I thank you all.
    • co Ty gadasz DwK. Każdy gracz wie że to są wasze konta i się na nich pushujecie i nie tylko na nich. Krzyczysz na BMW a sam lepszy nie jesteś. Wasze konta już dawno na banach permanentnych powinny wisieć. Tyle w temacie. Uczciwy graczu. :saint:

      Moderator Neferet:
      Podmieniłam na ładniejszy wyraz tą pseudocenzurę
    • DwK oraz Hiena Cmentarna decyzją Rady S&D zostają zdyskwalifikowani, w związku z czym nie maja prawa do nagród. Starcia wykonane na graczach XXX, lapucapu, rob roy i nowy zostają niezaliczone, jednak reszta starć liczy się do wyniku drużynowego. Decyzja rady jest ostateczna i nie można się od niej odwołać. Jeśli Panowie chcieliby wiedzieć z jakiej racji starcia zostały niezaliczone oraz dlaczego zostali zdyskwalifikowani z projektu zapraszam do napisania ticketa poprzez system support. Chętnie odpowiem na pytania.

      Skoro sytuacja została wyjaśniona, w dniu jutrzejszym pojawi się podsumowanie :)


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy





    • Po kiego grzyba mam tracić czas, zaznaczony fragment mówi sam za siebie.

      Neferet napisał(a):

      DwK oraz Hiena Cmentarna decyzją Rady S&D zostają zdyskwalifikowani, w związku z czym nie maja prawa do nagród. Starcia wykonane na graczach XXX, lapucapu, rob roy i nowy zostają niezaliczone, jednak reszta starć liczy się do wyniku drużynowego. Decyzja rady jest ostateczna i nie można się od niej odwołać. Jeśli Panowie chcieliby wiedzieć z jakiej racji starcia zostały niezaliczone oraz dlaczego zostali zdyskwalifikowani z projektu zapraszam do napisania ticketa poprzez system support. Chętnie odpowiem na pytania.

      Skoro sytuacja została wyjaśniona, w dniu jutrzejszym pojawi się podsumowanie :)
    • Legion napisał(a):

      Zapachniało mi tu faszyzmem.
      Cieszy mnie niezmiernie że wzięto pod uwagę rację jednej strony.
      Przypominam mało kulturalne stwierdzenie ale bardzo na miejscu:
      Prawda jest jak Dupa, każdy ma własną.
      Dziwi Cię taka decyzja ? Jeśli tak to mi zapachnie chyba hipokryzją z Twojej strony :)
      To miała być uczciwa zabawa, zwykła rywalizacja. Zrobiliście sobie z SD przykrywkę pod złomowanie własnych push kont i jeszcze się dziwisz, że zostaliście usunięci z projektu ? Ja mam nadzieję, że na tym się nie skończy i przestaniecie zatruwać zibala otrzymując soczyste permy.

      Ja ze swojej strony dziękuję uczciwym za rywalizację, dziękuję członkom mojej drużyny za to, że mimo tego, iż wiedzieliśmy o wałkach przeciwników (oczywiscie nie wszystkich) to mimo tego podjęliśmy się rywalizacji i walczyliśmy tak jak tylko mogliśmy.
      I've taken my bows,
      And my curtain calls,
      You've brought me fame and fortune,
      And everything that goes with it,
      I thank you all.
    • Hmm
      Mimo niezaliczonych RW wygralismy ....Troche szkoda ze decyzja rady zostalismy pozbawieni wszelkich nagrod .
      Tylkowciski zrobily robote dzieki ktorej cos im wpadlo z S&D .
      Celebrujcie te nagrody ....
      Conradus i Das mimo ze Was zabraklo macie co przygarnac :)
      Ale czy Das to jest Das ?????Dziwna koleja losu poszedl nagle na urlop :D
      Zona za dwa dni kasacja konta a moze sie myle ??? I wszystko co piszesz i oznajmiasz wszem i wobec to twoje urojenia ?
      Bawta sie dobrze
      S&D Universum Zibal Edycja 1
      Złomiarz:1. DwK [1420677.76%]
    • Urojeniem był fakt, iż kiedyś uważałam Cię za poważnego gracza. Na szczęście przejrzałam na oczy :) Jesteś po prostu delikatnie mówiąc żałosny. Na zibalu od dawna był brak nadzoru, teraz to po prostu bez echa przejść nie mogło. Za wiele graczy się zaangażowało w support i nie byłam to tylko ja czy inni uczestnicy SD... mam info od minimum 8 osób, które na was zgłoszenia wysłały bo mają już dość waszych wałków. Tacy gracze jak wy to prawdziwa zakała dla ogame, tacy gracze niszczą ogame. Możecie bóg wie ile floty nabudować, możecie zezłomować kogo tam byście chcieli, ale nie osiągniecie nigdy jednego: Szacunku. Zawsze już będziecie po prostu zwykłymi oszustami. Amen.


      Co do dasa... Tak das to das. Grał przez tydzień, ale jak wiesz to każdy ma poza ogame życie realne. I nie zawsze realne życie daje czas na te wirtualne.
      I've taken my bows,
      And my curtain calls,
      You've brought me fame and fortune,
      And everything that goes with it,
      I thank you all.
    • Nagrody S&D uni Xanthus, Yildun, Zibal
      Tutaj są instrukcje co zrobić i gdzie napisać, żeby zgłosić się po nagrodę. Osoby, które już mają ją pewną, mogą śmiało pisać.
      Ja czekam na informację od Das'a i będę zgłaszać, kto jaką nagrodę wywalczył :)


      Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
      Seek and Destroy