S&D Universum Zibal Edycja 2 [27.01.2020-27.02.2020]

    • Dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Żona załóż gumowce i leć do świnek, Zibal to wyniszczyło właśnie SD,
      Tępienie wszystkich aby tylko % był - nie mówię że robiłem inaczej - ale to jest powód śmierci serwera,
      A co do mnie to trzymaj buzie na kłódkę, nic nic wiesz i nic nie rozumiesz, zaprzęgaj do pługa i wio.
      Pewnie za kilka dni polegniesz z ręki BardzoMałegoWażniaka (alias Riddick) i pewnie za kase.
      Ktoś powinien zrewidować zasady SD, gracze którzy poszli na urlop przez 80% czasu SD i dostają nagrodę.

      Jedyni co zasługują na nagrodę to:
      DwK
      Hiena
      Żona - nie wierze że to pisze
      Fake


      natomiast gracze
      Arrow -0RW
      Zasługują na śmiech na sali


      Gracz
      Condratus
      On zasługuje 60/40 na nagrodę - trochę nabił ale większość czasu był na urlopie
      Das
      Zasługuje 40/60 - zaczął a potem




      Riddick - on jest klasą samą w sobie wyzłomował swoje konta to nie miał na kim nabić
    • Zona oddam heheheh smiech na sali :noob: Moze bedzie jak ze rip terrorem ? Rico zakupil i mial zainkasowac ale ja sie pojawilem i na mnie poszlo ze to ja zakupilem i zainkasowalem :dno: teraz kolej na ciebie gumofilcu ,moze tym razem beemka ,ridik czy jak mu tam ciebie spakuje w jak najbardziej uczciwym RW :lool:
      conradus ,mimo Twej krotkiej walki pokazales ze masz checi i nalezy ci sie nagroda jak najbardziej ,
      ale zona ??? w czarnym tylku by byla gdyby mnie nie zdyskfalifikowali a mogli przeciez nie zaliczyc tylko tych RW na kilku gaczach co ostatnie zamiescilem ,ale niestety te RW nic by nie dalo bo wciaz byla w czarnej mazi wiec lepiej bylo wywalic i tak jest spoko ...co nie :piwko: :graty: :bdb: :brawo:
      S&D Universum Zibal Edycja 1
      Złomiarz:1. DwK [1420677.76%]

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DwK ().