ile jeszcze ? PUSH

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @majapi nie interesują mnie bany wcześniejsze i te z którymi nie mam nic wspólnego. To indywidualna sprawa. A Z tego co wiem nie byłem jeszcze zbanowany...
    Gra ma tak wiele bugow że najlepiej zapiac urlop i przecz3kac to bo ktoś kto gra normalnie nie ogarnie że właśnie coś mu dodało itp itd i laduje na banie. Nie mówię tu o miliardach pkt i o celowych działaniach ale o czymś mniejszym. Nie wszystko jest każdy w stanie wyłapać. I lecisz.... Nie ma tłumaczenia.
    Lepiej wpier Bana niż załatać te dziury które powstają jedna po drugiej z każdą aktualizacja.
    A gdy na forum pojawi się opis problemu którego nie ogarniaja to kasuja watek zeby ktos nie wykorzystal buga.

    Osobiście sądzę że na chwilę obecną gra nadaje się na smietnik. Kto zdarzył się napchal, reszta poleci na bana i gowno kogoś będzie obchodzić czy słusznie czy nie. Twój czas, pieniądze pójdą się jeb ... jak sens grania na ta chwilę....
    Wszystko wyjdzie za kilka tygodni miesięcy jak nie jeden z dupy będzie miał regularne dostawy surowca i przyrosty... uruchomia się lewe zapasy...
    Mozna by tu pisać wiele ale jaki jest sens?
    8) Top 1 Solo Virgo 8)
    8) Top 4 Solo Virgo 8)
    8) Top 2 Acs Virgo 8)
    8) Top 3 Acs Virgo 8)
  • te uni to wieksza patologia niz na quantumie, przyrosty dziennie rzedu 200kkk na uni ktore ma DOPIERO" 946 dni
    panie @Art dlaczego takich przyrostu nie ma np. na quantumie ktore ma 2697 dni?

    czy pan sam nie widzi ze cos jest nie HALLO? prosze sie przyjzec temu uni
    dodam jeszcze ze za czasow majsa ,silenta (oszostow) były ogromne przekrety na quantumie jakie sa obecnie na uni virgo i nikt tam nie reaguje na te wały a wie pan dlczego? sadzi pan ze sami oszusty beda na siebie kablowac?

    edit: ale to tez nie ma co sie dziwic,gdy na uni panuje GO ciap (kolezanka sojuszu PUSH) to wtedy wszystko jest na legalu - kciuk w gore
    u68: ON

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zefirek ().

  • ChuckNorris napisał(a):

    Najwiecej do powiedzenia maja zawsze Ci co albo nie graja, albo nie maja pojecia o obecnej grze.
    nie mierz wszystkich swoja miara :E
    głownie chodzi mi o to ze uni virgo ma 947 dni a juz ma takie przyrosty jak Quantum co ma 2698 dni
    jak to mozliwe? moze by tak zapytac GO ciap Panie @Art, oze przemyka oko na rozne oszustwa na uni virgo i nie informuje swojego przełozonego hmm? :}
    czy w kielcach jest plaza?
    u68: ON
  • ChuckNorris napisał(a):

    Wlasnie udowodniles swoim postem, ze nie masz pojecia o czym piszesz - pokazalem Ci, ze sam zrobilem wiecej zniszczonych od stycznia niz cale uniwersum Quantum, a Ty o wieku serwera dalej piszesz...
    Stare Quantum jak i u68 moze miec i w kkkkkkkk zniszczonych ale nie takie Virgo
    niestety ale taka nieudolna GO ciap przemyka oko na twoje pushe jak i na pushe waszych wspolnych przyjaciół
    u68: ON
  • Zefirek napisał(a):

    ChuckNorris napisał(a):

    Wlasnie udowodniles swoim postem, ze nie masz pojecia o czym piszesz - pokazalem Ci, ze sam zrobilem wiecej zniszczonych od stycznia niz cale uniwersum Quantum, a Ty o wieku serwera dalej piszesz...
    Stare Quantum jak i u68 moze miec i w kkkkkkkk zniszczonych ale nie takie Virgoniestety ale taka nieudolna GO ciap przemyka oko na twoje pushe jak i na pushe waszych przyjaciół


    Nadal sie osmieszasz, bo nie masz pojecia o czym piszesz. Jak widac wlasnie na naszym przykladzie jest to wykonalne i to bez specjalnej "spiny", da sie duzo wiecej wyciagnac ale co ja tam sie znam :E
  • Zefirek napisał(a):

    ChuckNorris napisał(a):

    Wlasnie udowodniles swoim postem, ze nie masz pojecia o czym piszesz - pokazalem Ci, ze sam zrobilem wiecej zniszczonych od stycznia niz cale uniwersum Quantum, a Ty o wieku serwera dalej piszesz...
    Stare Quantum jak i u68 moze miec i w kkkkkkkk zniszczonych ale nie takie Virgoniestety ale taka nieudolna GO ciap przemyka oko na twoje pushe jak i na pushe waszych wspolnych przyjaciół
    Wytłumacz mi zatem geniuszu, dlaczego tak NIE może być wg Ciebie, ale jest tak wg statystyk ? :E
  • To ty nie masz pojecia o czym piszesz.
    To ze Go nie ma pojecia o tym to inna sprawa
    Chcecie nam wmowic ze wspanialy sojusz push1 zdobywa surowce dzieki ekspedycja.
    Jakis inny pacan proboje wmowic ze ma z ekspedycji
    To ze Go z matematyka ma tyle wspolnego co przeciente 3 letnie dziecko wie kazdy.

    Widocznie musi tu to zostac napisane.
    1. Wasze zniszczone punkty uzyskujecie w wyniku starac z piratami.
    2. Nie powinniscie miec takich przyrostow na ekspedycjach , bo jest to nierealne .
    3. Wiem testowalem na swoim uniwersum i watpie ze latacie jak malack 1 banke pc .
    bo wtedy poprostu jestescie ryzykanami
    4. tery + marys tez maja odkrywce trzepia 1/6 waszych zniszczonych na miesiac i nie rosna po 150 baniek jeszcze .

    wiec ulisesie i inni puszerzy z uni virgo zamknijcie dziubki

    edit;
    ad1
    terry raczej pojecie masz bardzo duze oszuscie - tylko niechcesz zeby wyszlo na jaw.
    problemem jest to ze GO nie potrafi dodawac ani odejmowac .
    wykonajcie prosta matemtyke.
    tylko Tyle albo i az tyle , a jak tego nie potraficie to znajdzcie kogos kto potrafi.

    to co wkleil byly ex go jest kpina z inteligencji innych graczy.
    dobrze wiecie ze sie puszujecie na potege , lzecie w zywe oczy i smiejecie sie z operatorow ktorzy nie ogarniaja , tylko dla tego ze sa tam ludzie ktorzy moze nie mysla "zbyt lotnie i szybko" , ale graczy nie oszukasz.
    myslisz ze mozesz porownywac zniszczone pl , pawelosa czy innych graczy z klasa general do odkrywcow?

    spytaj sie realnie jakie sa przyrosty ludzi z libry z flotami wiekszymi od was . przez powiedzmy miesiac .
    i NIE NIE JEST TO 150 baniek na plusie.
    ale jaka GO na uni jest ciap , to wszystko dozwolone co ?
    klonowanie , rynkowanie i walkowanie .

    taka smutna prawda
    @Art -dlatego powinines wreszcie sie przyjrzec sprawie i ukrucic ten proceder w zarodku.
  • W imieniu całego sojuszu Push_1 chciałbym serdecznie przeprosić cały świat ogejmowy że jako jedyni wysyłamy flotę wartą prawie tyle co konto ryzykując jej stracenie dzień w dzień po ponad 90 razy dzięki czemu legalnie na piratach jesteśmy w stanie zarabiać ponad 10kkk sury dziennie.
    Myślę że na innych serwerach ludzie muszą w jakiś sposób się pilnować i chronić dlatego jest mi niezmiernie przykro, iż virgo tak zdominowane iż możemy robić to, czego inni nie mogą.
    Nie musimy grać urlopami, nie musimy w zasadzie robić fsów- zapraszamy do rywalizacji. Tylko tyle że obecna dysproporcja sił oznacza iż najechanie na odcisk może spowodować zrównanie z ziemią wszystkiego co da się zrównać z ziemią.

    Trafienie piratów daje 5-10% wartości wysłanej floty. Jeśli wysyłasz tyle ekspedycji co my to jesteś w stanie wyciągnąć 10 piratów dziennie. Niektórzy nie wpadli w dziurę od tygodnia. Policz sobie ciąg geometryczny co to oznacza dla rozwoju jakiekolwiek konta.

    Analizując Twój wpis. Jeśli zakładasz że Mapi jako pierwszy z listy jest legalny to cos Ci wyjaśnie. Zanim oddałem swoje konto(oksytocyna czy jakos tak w tym momencie) uzbierałem 30 mld surowca, doliczmy do tego złom na (strzelam) 20kk pkt tydzien po oddaniu konta, można więc na spokojnie założyć iż przyrost top eko + ekspedycje DT da w tym okresie w granicy 150 kk pkt przyrostu. Mapi miał 100(zrozumiałe- jako zbieracz). Tak więc poza tą skalę wychodzą 4 osoby- latające na ekspedycje flotą dzień w dzień.
    Prościej się wyjaśnić nie da. Ale dalej doszukuj się spisków, dziur w wszystkim, tylko odpowiedz sobie na pytanie- po co? To że na czymś się nie znasz, a wnioski wyciągasz na podstawie głęboko zakorzenionego hejtu jest raczej czymś smutnym. Tak więc polecam:
    - udać się do specjalisty ( gra ewidentnie kreuje u Ciebie negatywne emocje)
    - poznaj mechaniki ekspedycji i zacznij na tym zarabiać na miarę swoich możliwości
    - zmień grę na coś co będzie sprawiało Ci frajdę zamiast odreagowywać na boardzie

    Tyle z mojej strony :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Drakean ().

  • MMORPG to nie kest wyznacznik niczego. To po pierwsze. Gdybys przesledzil historie graczy/kont to bys o tym wiedzial. Sporo kont wrocilo po backupie i mialo wyzerowane punkty zniszczone, stad MMORPG zaniza przyrosty jesli uwzglednisz ten okres bo wyzerowanie uznaje jako spadek. Ale do tego trzeba miec po pierwsze troche wiedzy, po drugie troche wiedzy, a po trzecie... No, sam sobie dopowiedz :E Z reszta, Noname ktory nie ma floty robi po 6kkk dziennie z expow, a Ty dalej sie madrujesz, ze to "niemozliwe". A jednak tak jest i nic z tym nie zrobisz, mozesz plakac sobie dalej co najwyzej :E
  • O, ciekawy temat to zadam ciekawe pytanie.
    Ostatni miesiąc, statystyki militarne sojuszu push.

    gyazo.com/e024580e4f1aaa97893903e32b6e75e2

    jak widać wojsko zniszczone (14,5mld) i wojsko stracone (5mld) daje w sumie kolo 20mld. W walce z piratami otrzymuje się 20% pz, czyli w tym przypadku są to 4 mld, czyli mamy więcej straconych wojskowych niż zyskanych na pz, natomiast przyrost wynosi:

    gyazo.com/d0254d6e3d77312aa989…f87c1fbf0f68dc17bcba47ee6

    No i oczywiście jest to najkorzystniejszy scenariusz uwzględniający to, że omijają czarne dziury, co jest oczywiście bardzo optymistyczną wersją ;]
    Więc pytanie gdzie jest mój błąd myślowy? Bo ja świeży w te pushe i się nie znam za bardzo O_O

    Polecam również statystyki gracza Elam, który ma się za prawego gracza, oraz gracza Supreme.


    gyazo.com/8948be2a418eb1195547aa57d78852c0

    Elam - wojsko zniszczone + stracone około 1,25mld, czyli 20% z tego to 250mln. Po odjęciu 70 mln straconych wojskowych mamy kolo 180mln zysku. Uzyskany przez tego gracza przyrost wojskowy wynosi 107mln. Jak dodamy do tego eco i badania mamy prawie 150mln. Czyli 180mln zysku z piratów a przyrost w tym czasie 150mln- jak najbardziej możliwe.

    gyazo.com/1b925ef81ae58eec9229…a6b73abde269b9939339899dd


    Supreme - wojsko zniszczone + stracone około 2,3mld, czyli 20% z tego to 460mln. Po odjęciu 1400 mln straconych wojskowych mamy niebotyczny zysk wynoszący -940mln . Uzyskany przez tego gracza przyrost wojskowy wynosi 550mln, natomiast uwzględniając eco i badania wynosi on 772mln.

    Myślę, że to ładnie obrazuje różnice tych graczy. Podobne zniszczone militarne, jednak jeden gracz ma przyrost 4x większy mimo 10x większych strat wojskowych :)


    Warto dodać, że podczas "zabawy" na rynku flotą rosną nam zarówno militarne zbudowane jak i stracone, co łatwo można zauważyć w wieczornych godzinach u graczy z ww sojuszu. Może dlatego gracz Supreme ma tak dużo straconych pkt militarnych? Może wynika to z handlu stateczkami na rynku żeby wyprać lewą sure? Tak czy siak pranie sury na rynku jest legalne , bo chyba po to on powstał :thumbsup:

    Moją skromną opinią to nie przypadek, że w momencie powstania błędu rynku nagle całe uni zamilkło i ilość skanów zmniejszyła się drastycznie. Czyżby topka była czymś zajęta? Ale to tylko moja opinia...
    Z resztą który gracz z topki, który za starych czasów średnio co kilka miesięcy wisiał na banie "za niewinność" śmiałby wykorzystać błąd rynku aby zdobyć lewą sure? :D :D :D

    Tak czy siak topka kieruje się już inną zasadą i nie liczy się fun z gry tylko klepanie jak największej ilości cyferek

    Aha, no i liczę na merytoryczne odpowiedzi a nie pyskówki typu nie znasz mechaniki gry itp. bo tak jak napisałem ja świeży w te pushe ]:-D

    PS
    Polecam grę ufs i budowę pionków - zyski z pushu znacznie większe niż z tego marnego eko


    gyazo.com/a648377f6b6c72aa9c401f1e99bfe300