Shinigami [Shin] 5663,82% vs 4347,26% [NOLIMIT] NOLIMIT - KONIEC - WYGRANA SHIN

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Jako założyciel sojuszu NOLIMIT dziękuję członkom mojego sojuszu za zaangażowanie. Dziękuję również naszym rywalom z SHIN za wpólnę grę i gratuluję zwycięstwa!

    Na koniec chciałbym odnotować jednak komiczne zachowanie założyciela SHIN, czyli gracza p_u_r_e_p_l

    Wyzywał naszych graczy od lamerów i zarzucał brak honoru za atakowanie bunkrów SHIN przy czym pierwszy raport jaki został dodany do wojny to jest wlot SHIN... w nasz bunkier. Sam purepl wrzucał raport kolegi z sojuszu gdzie był to wlot w bunkier. Łącznie jest około 10 raportów SHIN, które są atakami na bunkry naszych graczy. Podsumowując SHIN jako sojusz pierwszy zaczął wlatywać w bunkry i ostatecznie wygrał dzięki temu wojnę gdzie podobno dla nich jest to brak honoru i szczyt lamerstwa... . Ciekawe jaki fikołek intelektualny zrobi teraz SHIN żeby sobie to wytłumaczyć?

    Mi to nie przeszkadza i jeszcze raz gratuluję zwycięstwa. SHIN okazali się lepsi od nas ale ta sytuacja z wyzywaniem rywala pokazuje, że nie warto pluć na innych bo ostatecznie wychodzi, że pluło się pod wiatr.

    Dzięki za grę i powodzenia!
  • Worsty napisał(a):

    Jako założyciel sojuszu NOLIMIT dziękuję członkom mojego sojuszu za zaangażowanie. Dziękuję również naszym rywalom z SHIN za wpólnę grę i gratuluję zwycięstwa!

    Na koniec chciałbym odnotować jednak komiczne zachowanie założyciela SHIN, czyli gracza p_u_r_e_p_l

    Wyzywał naszych graczy od lamerów i zarzucał brak honoru za atakowanie bunkrów SHIN przy czym pierwszy raport jaki został dodany do wojny to jest wlot SHIN... w nasz bunkier. Sam purepl wrzucał raport kolegi z sojuszu gdzie był to wlot w bunkier. Łącznie jest około 10 raportów SHIN, które są atakami na bunkry naszych graczy. Podsumowując SHIN jako sojusz pierwszy zaczął wlatywać w bunkry i ostatecznie wygrał dzięki temu wojnę gdzie podobno dla nich jest to brak honoru i szczyt lamerstwa... . Ciekawe jaki fikołek intelektualny zrobi teraz SHIN żeby sobie to wytłumaczyć?

    Mi to nie przeszkadza i jeszcze raz gratuluję zwycięstwa. SHIN okazali się lepsi od nas ale ta sytuacja z wyzywaniem rywala pokazuje, że nie warto pluć na innych bo ostatecznie wychodzi, że pluło się pod wiatr.

    Dzięki za grę i powodzenia!
    Na koniec skupiłem się aby zakończyć tą śmieszną wojnę i zrobiłem to w ten sam sposób co większość NOLIMIT nabijało procenty, nie chciałem tego ale jak widziałem wasze poczynania to już mi było wszystko jedno, aby tylko już to się skończyło. Nie pisz proszę czegoś czego sami się nie trzymaliście i zmusiliscie nas do tak idiotycznej gry na nabijanie % na obronie. Nie wytykaj nam czegoś co sami robiliście dodatkowo dopisując "jaki fikołek intelektualny zrobi SHIN zeby sobie to wytłumaczyć" cwana próba zrobienia sobie wyjścia ewakuacyjnego ale niestety teraz jeszcze bardziej sie ośmieszyłeś.

    Pozdrawiam NOLIMIT i SHIN. Oby ta wojna dała do myślenia wszystkim
  • NOLIMIT nie ustanawiało warunków wojny. Niestety wina za nie myślenie leży po stronie tego kto je formułował. Dla porównania NOLIMIT ma 98 członków więc celów było dość a SHIN tylko 21 z czego ok 18 to bunkry. Po za tym spójrz na ranking przed wojną byliście na 4 miejscu obecnie jest to 7 miejsce wiec te straty które ponieśliście na atakach odbijają się w rankingu pozdro dla tych co widzą liczby i potrafią myśleć ;) a zakończyć mogłeś honorowo bo czas jeszcze był ;P
  • Dzięki za wojne liczyłem na większą zabawę ale... co do wypowiedzi kolegi z NOLIMIT różnica jest taka że my jak lecieliśmy w bunkier to cokolwiek tam stało + bilans był na plus a wy lataliście gdzie nie było 1 statku a bilans był kilka - kilkanaście kk na minus więc ... a ratując nasze bunkry koniec musiał wyglądać tak jak wygladał

    dziekuje bardzo swoim kolega z sojuszu za mega zaangazowanie i nie ktore osoby beda wyroznione w sojuszu :)

    Shin góra powowdzenia wszystkim :D :D :D
    Uni Janice - purepl - TOP 175
    Uni Kalyke - purepl - TOP 190



    ST:

    Uni Kalyke - 1 - 3180%
    Uni Janice - 1 - 31%
    Uni electra - 44 łącznie 38 629%
    Uni 54 - 3 łącznie 270%
    Uni Japetus - 1 - 88%
    ogame.pl - 50 łącznie - 42 198%
  • Havy napisał(a):

    NOLIMIT nie ustanawiało warunków wojny. Niestety wina za nie myślenie leży po stronie tego kto je formułował. Dla porównania NOLIMIT ma 98 członków więc celów było dość a SHIN tylko 21 z czego ok 18 to bunkry. Po za tym spójrz na ranking przed wojną byliście na 4 miejscu obecnie jest to 7 miejsce wiec te straty które ponieśliście na atakach odbijają się w rankingu pozdro dla tych co widzą liczby i potrafią myśleć ;) a zakończyć mogłeś honorowo bo czas jeszcze był ;P
    Wyjaśnienie dla ślepych: Dzisiaj po zakonczeniu wojny z sojuszu wyskoczyli wszyscy bedacy na urlopach po kilkanascie dni co dobiło się na rankingu :* Jak już coś piszesz, to przynajmniej się dobrze przygotuj. I reszta co piszesz to też śmieszne bo wiele u nas osob ma lote tylko trzeba umiec ja wyczaic POZDRO
  • Co do warunków wojny to przypominam, że nie faworyzowała żadnej ze stron, więc dziwię się skąd ta gó*** burza. Nawet jeśli ktoś rozbijał swoje lmy o bunkier to przecież przeciwnik ponosił większe straty a o to chodzi w wojnie. Wojna tyczy się swoimi prawami i tak już jest. Dziękuję za rywalizację i do następnych starć już poza wojną.