Konkurs na prowadzącego rekordy uniwersum Janice!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Konkurs na prowadzącego rekordy uniwersum Janice!

    Witajcie!

    Poszukujemy chętnej osoby do prowadzenia rekordów na uni Janice.
    Kandydatury przyjmujemy do 26.01.2020 godz.23:59
    Spośród kandydatów administracja forum wyłoni jednego prowadzącego.
    Co trzeba zrobić? Należy wpisać się w tym temacie z wypełnionym wzorem zgłoszenia:


    Nick:
    Dlaczego Ty (doświadczenie w prowadzeniu podobnych tematów itd):
    Częstotliwość aktualizacji:
    Przykład kolorystyczny rekordu:


    Przykład kolorystyczny rekordu jest najważniejszym podpunktem, gdyż to on przedstawia nam jak mogłyby wyglądać przyszłe rekordy.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Jeśli wciąż jest aktualne, to mogę poprowadzić. UF się niby zbliża, ale znając GF, to pewnie będzie sporo czasu na ogarnięcie tematu.

    Pro forma:

    Ruda napisał(a):

    Nick:

    Dlaczego Ty (doświadczenie w prowadzeniu podobnych tematów itd):
    Częstotliwość aktualizacji:
    Przykład kolorystyczny rekordu:


    Marvin
    Lata temu prowadziłem rekordy mojego uni zdaje się parę razy, prowadziłem Klub Finezyjnego Złomiarza i top bunkrów ogame.pl.
    Aktualizacje w zasadzie na miarę potrzeb. Uni jest dość wymarłe, ale doszły mnie głosy, że ludzie by się jako tako wpisywali. W większości byłoby to uzależnione właśnie od częstotliwości wpisów, bo na forum jestem codziennie.
    Przykład: jeszcze nie wybrałem szczerze mówiąc. Raczej jednolita kolorystyka, myślałem o niebieskim, ale średnio pasuje do tła - może więc coś takiego:
    Kopalnia metalu - 43 - Silfur Refur [BDSM]

    Ogólnie szablon robiłbym od zera, standardowo budynki, budynki sumarycznie, badania, flota, obrona, obrona na moonie, ekspedycje. Trochę z bitew. Być może statystyki i kilka rekordów "for fun", których w tej chwili nie jestem jeszcze w stanie sprecyzować.

    EDIT: poprawiłem kolor rekordu, bo wyglądał beznadziejnie na jasnym stylu

    Sygna by Madzia

    Klub Finezyjnego Złomiarza - 10 pkt

    Speed x1: 124 ST - 143847%
    Speed x2: 42 ST - 155826%
    uJupiter - top1 (off)
    uXalynth - top20 (off)
    uJanice - top5 (on)

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Marvin ().