Ożywienie ZIbala- Nie dla oszustów !

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ożywienie ZIbala- Nie dla oszustów !

    Przy tej okazji opiszę uznanie dla Administratorów tejże Gry, jesteście
    Wielcy, jesteście utalentowani, wytrzymujecie wszelkie przeciwności oraz
    humory graczy...


    Uznanie dla GO !!! Spójrzcie na pozytywy, zbanowaliście multi konta
    łamiące zasady gry, wróciło do gry co najmniej 20 graczy, Zibal się
    podniósł. Boty zbanowanych graczy nie latają na Idlaków oraz nie łamią
    zasad, inni gracze są wniebowzięci swobodą gry, mają możliwość zysków ,
    poczuli zew gry, zrzucili urlopy, Proszę zastanówcie się nad usuwaniem
    kont po którymś z kolei przewinieniem jak to jest w innych grach np 3
    ban i usunięcie konta, ciągłe odpuszczanie i tygodniowe bany nic nie
    zmieniają, oni niszczą tę grę, mimo że włożą 1000 euro to zniwelują
    kilku-kilkunastu graczy z których przyszłościowe zyski mogły by być o
    wiele większe a Uniwersa nie umierałby kolejno jedno po drugim. Ogame
    jest jedną z lepszych gier, ale wymaga jednych z najlepszych zasad by
    każdy miał równe szanse. Proszę mi wierzyć, push konta zniechęcają do
    gry wszystkich. Gdyby ich nie było z chęcią zakupiłbym co najmniej 3x
    więcej Antymaterii niżeli do tej pory, bo wiem że to miało by jakiś sens
    rozwoju i zabawy.
    Wasz marketing mógłby się piąć w górę lecz niezbędne są żelazne zasady a
    nie "pstryczki w nos" i stu krotne mówienie: łobuzie przestań w końcu
    robić coś wbrew zasadom i głaskanie go po głowie. Zastanówcie się ile
    graczy tracicie poprzez nieuczciwych... To pozostawiam dla Waszych
    domysłów i kalkulacji które dla mnie są proste, wielu graczy powróciło
    do gry gdy nieuczciwi znikleli na kilkanaście dni z galaktycznej sceny.
    Pomyślcie gdyby kary były bardziej dobitne i trafne w punkt... Jeżeli
    wróciło od strzała około 20 osób, czy Ogame nie było by dużo lepsze
    gdyby było stu procentowo transparentne, równe i uczciwe ???
  • Sprawa wydaje się prosta. Albo nie ma tutaj żadnego pushu i wszyscy obserwatorzy się mylą, albo w konta, które raz po raz lądują na banie poszło tyle pieniędzy, że żaden Operator nie poważy się skasować skasować tych kont. Na dwoje babka wróżyła. Bo przecież jedna i druga opcja są równie prawdopodobne, a trzeciej nie ma. Z bardzo prostej przyczyny. Operator gry widzi każdy ruch, każdą zmianę wszystkie zmiany cyferek. Z tego wniosek jest prosty: albo nie ma nic, albo Operator nie reaguje, bo ma to w duszy, albo przymyka oko, bo coś z tego ma, albo kazano mu przymknąć oko, bo ktoś u góry coś z tego ma. Sprawa jest prosta, więc pozostaje tylko założyć, że Operatorzy gry są osobami rzetelnie wykonującymi swoje obowiązki, zgodnie z regułami gry, które sami ustalili oraz że nie ma żadnych reguł nie domówionych ani ustalonych pod stołem. Załóżmy więc optymistycznie, że Operatorzy są w porządku i żadnych pushów nie ma. W takim razie pozostaje tylko jedno malutkie pytanko, dlaczego pewne konta regularnie lądują za banie i trudno odnieść wrażenie, że za to samo, ale to już jest kwestia, którą Poliszynel w tajemnicy utrzymuje, bo od czasu, jak zlikwidowano pręgierz, wszystko stało się jakby mniej czytelne. A szkoda. Co do kwestii zasadniczej natomiast, czy nie bardziej opłacałoby się, gdyby więcej ludzi inwestowało w grę niż jedynie garstka wybrańców... Cóż, widocznie nie, bo może być i tak, że owa garstka jest w stanie przynieść większe korzyści, niż cała reszta. W każdym razie, jakkolwiek by nie było, rachunek musi wyjść na plus, Maziqu, a ani Ty, ani ja, ani nikt postronny tego nie zmieni.
    Zibal PL S&D 2 Edycja Postrach Księżyców :)
  • Tylko się nie zesr...... :D :D :D Skoro robisz takie przyrosty to wykorzystywałeś błąd gry a to jest karane banem. Czekam na reakcje załogi. Ale tylko czekam. Bo i tak nic nie zrobią.

    Napisane jest :
    6. Bugusing/ Skrypty
    Celowe wykorzystywanie błędów w grze jak również ich nie zgłaszanie jest surowo zabronione.
  • Daj spokój ;p
    Latałeś sondami na farmienie? Dostaniesz bana bo sondy mają spalanie 1 jednostka. Bug, który wykorzystałeś = ban.
    Używałeś recków jako generał? Złe spalanie. Bug, który wykorzystałeś = ban.
    Przez przypadek zezłomowałeś kogoś, kto pozyskał surowiec z mnożenia surowców przez rynek. Bug, który wykorzystałeś = ban.
    Kupując deuter przez rynek nie stosuje niższego przelicznika niż 2,5;1,5;1 mimo, że rynek oferuje mniejszy. Oczywiście ten potem zamieniam u handlarza. Robię tak by się nie narazić na bana, bo może się okazać, że pozyskuje nadmierną korzyć od słabszego gracza. Dopóki ktoś jasno nie napisze, że tak można robić, robił tak nie będę.
    Nie rzucaj mi tutaj bezpodstawnych oskarżeń bo zapewniam, że nie mają pokrycia i skończmy tą durną wymianę zdań Twoim ostatnim wpisem.
    Cześć,
    Pozdrawiam.
  • Trochę nie jestem zorientowany w tych niuansach, natomiast tak jak jestem przeciwnikiem wszelkich kantów, pushowania, multikont i innych dziecinnie naiwnych rzeczy, gdzie każdy kto to stosuje jest dla mnie mało poważnym graczem, tak uważam, że za poprawne funkcjonowanie gry odpowiedzialni powinni być operatorzy. I to tyle. Co do samej gry, tutaj gram zbieraczem, więc po kawałku sobie ciułam surkę, a poza jednym przypadkiem napaleńca, który pojechał mi pełzacze, idiotyzmy na ogół się nie zdarzają. To uni jest zbyt dojrzałe. Gram wszakże na Cosmosie i jeszcze paru innych uniwersach, ale tam gram odkrywcą i faktycznie jak się lata dużo na ekspedycje, to one dają więcej niż eko. Z dobrej ekspedycji można wycisnąć ponad 20M w surowcach lub statkach. Oczywiście, takie nieczęsto się zdarzają, ale generalnie to ekspedycje potrafią dać więcej niż własne eko, zwłaszcza jeżeli można ich wysłać na przykład siedem. Wysłanie więc w sumie 28 ekspedycji, bo kiedyś trzeba spać, realnie daje między 100 a 200M surowca, a to już jest dużo. Jak ktoś ma wolny dzień i ma czas wysyłać i przy okazji pilnować reszty, to tyle jest możliwe do wyciągnięcia. Warto więc rozróżnić zwykłe kanty, które są godne najgorszej pogardy, od aktywnej gry, która jest godna najwyższego uznania.
    Zibal PL S&D 2 Edycja Postrach Księżyców :)
  • Popatrz na Pingwina :D nikogo nie złomuje a przyrost 42mln pkt O_O O_O O_O w 23 dni (hahaha) :thumbsup: :thumbsup: . Na tak pustym unii niemożliwe, chyba że masz swoich push kont sporo. :popcorn: (zaraz powie że z ekspedycji takie przyrosty sypie). A ja się pytam gdzie jest załoga tego zacnego gów..... Że tu takie numery przechodzą.