15 pozycja planety i odkrywca

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • 15 pozycja planety i odkrywca

    Naszła mnie taka myśl - jak wiemy, innej opcji niż płatna aby stać się baronem deuterowym :D biorąc pod uwagę rozwinięcie planety/terra i relokacje dopiero na 15.

    Jak wiemy klasa odkrywcy ma +10% - na uni z +25/+30 pól planetki 211 pól trafiają się dość często o czym przekonałem się na własnej skórze. Myślicie, że jest sens budować takie konto od zera na 15? na pewno amortyzacja znacząco się wydłuży bo bonus z -130'C dopiero zacznie przynosić korzyść zanim wybuduję fuzję/plazme/t.energetyczną. Co o tym myślicie gra warta świeczki?
  • Ja gram podobnie na Ledzie w tym momencie.
    Niestety pierwsze 4 planety musiałem zainstalować na cieplejszych pozycjach.
    Na Ledzie mam utrudnione zadanie ze względu na brak handlarza, ale nie narzekam. Eko zasilam z fuzji i slonecznych. 0 satelit.
    Według mnie gra warta jest świeczki, ale trzeba się nagimnastykować. W zasadzie odczuwalna różnica w wydobyciu zaczyna się od 30lvl deu