webber [REKT] vs. Lordzik [WINTER] ~ 2391.48%

  • webber [REKT] vs. Lordzik [WINTER] ~ 2391.48%

    brrrr, ale zimno 0_0

    nie zdążyli kupić floty? :P



    Dnia 07-01-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor webber [REKT]
    ________________________________________________


    Pancernik 12.670
    _________________________________________


    Obrońca Lordzik [WINTER]
    ________________________________________________


    Mały transporter 2.999
    Duży transporter 2.056
    Lekki myśliwiec 2.383
    Ciężki myśliwiec 1.638
    Krążownik 9.109
    Okręt wojenny 457
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 76
    Sonda szpiegowska 7.096
    Bombowiec 80
    Niszczyciel 76
    Pancernik 116
    Reaper 71
    Pathfinder 805

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor webber [REKT]
    ________________________________________________


    Pancernik 12.622 ( -48 )
    _________________________________________


    Obrońca Lordzik [WINTER]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    4.891.025 Metalu, 4.891.025 Kryształu i 4.891.025 Deuteru
    5.923.686 Metalu, 5.923.687 Kryształu i 5.923.687 Deuteru
    2.870.083 Metalu, 2.870.083 Kryształu i 2.870.084 Deuteru
    1.807.464 Metalu, 1.807.464 Kryształu i 1.546.572 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 4.080.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 425.540.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 158.868.600 metalu i 80.279.400 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 46.215.885 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    158.868.600 Metalu i 80.295.150 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 172.920.858
    Kryształ: 93.867.409
    Deuter: 14.511.368
    agresor zyskał łącznie 281.299.635 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -278.833.258
    Kryształ: -147.371.259
    Deuter: -45.551.368
    obrońca stracił łącznie 471.755.885 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • tereth2 napisał(a):

    Gratki kolejna flota która nie zdążyła być przetopiona Przez bobiczka :)

    latałem na kolegę w 2 gali moona nawet próbowałem ściągnąć ale dość dobrze się pilnował

    PO Czym uciekł z podkulonym ogonem do pana puszera w układ


    ŁŁIIINNNTEER IS KOMING SON
    Mam nadzieję że w końcu ci ta kasacja konta wejdzie I skończysz grę a zarazem pierdolic na forum. Nudny jestes I twój ból dupy też.


    Co do starcia gratuluję mimo że na sojuszniku. Nie dopilnowal niestety
  • KungFuPanda napisał(a):

    tereth2 napisał(a):

    Gratki kolejna flota która nie zdążyła być przetopiona Przez bobiczka :)

    latałem na kolegę w 2 gali moona nawet próbowałem ściągnąć ale dość dobrze się pilnował

    PO Czym uciekł z podkulonym ogonem do pana puszera w układ


    ŁŁIIINNNTEER IS KOMING SON
    Mam nadzieję że w końcu ci ta kasacja konta wejdzie I skończysz grę a zarazem pierdolic na forum. Nudny jestes I twój ból dupy też.

    Co do starcia gratuluję mimo że na sojuszniku. Nie dopilnowal niestety
    niestety na twoje nieszczęście zostaje po namówie znajomych ... puszujcie się więcej i tak w cymbał dostaniecie
  • tereth2 napisał(a):

    KungFuPanda napisał(a):

    tereth2 napisał(a):

    Gratki kolejna flota która nie zdążyła być przetopiona Przez bobiczka :)

    latałem na kolegę w 2 gali moona nawet próbowałem ściągnąć ale dość dobrze się pilnował

    PO Czym uciekł z podkulonym ogonem do pana puszera w układ


    ŁŁIIINNNTEER IS KOMING SON
    Mam nadzieję że w końcu ci ta kasacja konta wejdzie I skończysz grę a zarazem pierdolic na forum. Nudny jestes I twój ból dupy też.
    Co do starcia gratuluję mimo że na sojuszniku. Nie dopilnowal niestety
    niestety na twoje nieszczęście zostaje po namówie znajomych ... puszujcie się więcej i tak w cymbał dostaniecie

    Jesteś upośledzony
    oddałem flotę pandzie gdyż miałem takie prawo i tak wygląda teraz gra co w tym złego ?
    to że ty nie masz sojuszników to już tylko i wyłącznie twoja wina .
  • kosisz Webber nas jak łan zboża, ale o co ci chodzi z komentarzem przed ST i po co takie rzeczy piszesz to nie wiem. Jeszcze trochę i z tereth'em pod rękę zaczniecie chodzić, a nie wiem czy tego chcesz.

    Ja nawet nie wiem czy terethowi chodzi o to, że jak ktoś u nas kończy grę to przez rynek po minimalu flotę sprzedaje do sojuszu czy o co? Chyba wolno każdemu z flotą robić to na co ma ochote na legalu? Nie musze wnikać w to co ktoś ma w głowie.

    Zyska jak na Ciebie to zaczyna być oceniany jako "taki sobie" :) .. ale frajda, że akurat na nas. Chociaż Winter bez Wintera to już nie to samo :)

    Pozdrawiam .. o i chcialem szo z rozpedu napisac, ale pewnie nie bedzie
  • tereth2 napisał(a):

    KungFuPanda napisał(a):

    tereth2 napisał(a):

    Gratki kolejna flota która nie zdążyła być przetopiona Przez bobiczka :)

    latałem na kolegę w 2 gali moona nawet próbowałem ściągnąć ale dość dobrze się pilnował

    PO Czym uciekł z podkulonym ogonem do pana puszera w układ


    ŁŁIIINNNTEER IS KOMING SON
    Mam nadzieję że w końcu ci ta kasacja konta wejdzie I skończysz grę a zarazem pierdolic na forum. Nudny jestes I twój ból dupy też.
    Co do starcia gratuluję mimo że na sojuszniku. Nie dopilnowal niestety
    niestety na twoje nieszczęście zostaje po namówie znajomych ... puszujcie się więcej i tak w cymbał dostaniecie
    Jesteś jebanym debilem tyle w temacie. Bez pozdrowień.
  • KungFuPanda napisał(a):

    tereth2 napisał(a):

    KungFuPanda napisał(a):

    tereth2 napisał(a):

    Gratki kolejna flota która nie zdążyła być przetopiona Przez bobiczka :)

    latałem na kolegę w 2 gali moona nawet próbowałem ściągnąć ale dość dobrze się pilnował

    PO Czym uciekł z podkulonym ogonem do pana puszera w układ


    ŁŁIIINNNTEER IS KOMING SON
    Mam nadzieję że w końcu ci ta kasacja konta wejdzie I skończysz grę a zarazem pierdolic na forum. Nudny jestes I twój ból dupy też.Co do starcia gratuluję mimo że na sojuszniku. Nie dopilnowal niestety
    niestety na twoje nieszczęście zostaje po namówie znajomych ... puszujcie się więcej i tak w cymbał dostaniecie
    Jesteś jebanym debilem tyle w temacie. Bez pozdrowień.
    OJOJOJ ale mnie to boli teraz ... nie wiem co mam zrobić ...
  • tereth2 napisał(a):

    KungFuPanda napisał(a):

    tereth2 napisał(a):

    KungFuPanda napisał(a):

    tereth2 napisał(a):

    Gratki kolejna flota która nie zdążyła być przetopiona Przez bobiczka :)

    latałem na kolegę w 2 gali moona nawet próbowałem ściągnąć ale dość dobrze się pilnował

    PO Czym uciekł z podkulonym ogonem do pana puszera w układ


    ŁŁIIINNNTEER IS KOMING SON
    Mam nadzieję że w końcu ci ta kasacja konta wejdzie I skończysz grę a zarazem pierdolic na forum. Nudny jestes I twój ból dupy też.Co do starcia gratuluję mimo że na sojuszniku. Nie dopilnowal niestety
    niestety na twoje nieszczęście zostaje po namówie znajomych ... puszujcie się więcej i tak w cymbał dostaniecie
    Jesteś jebanym debilem tyle w temacie. Bez pozdrowień.
    OJOJOJ ale mnie to boli teraz ... nie wiem co mam zrobić ...
    Najlepiej zacznij płakać pod każdym postem że Winterzy się pushuja bo korzystają z rynku xd Szczekasz dużo A jedyne co umiałeś zrobić to wleciec na bota po mojej instrukcji na forum. Jeżeli usunąłes kasacje bardzo dobrze nie mogę się doczekać aż zdejme urlop.
  • KungFuPanda napisał(a):

    tereth2 napisał(a):

    KungFuPanda napisał(a):

    tereth2 napisał(a):

    KungFuPanda napisał(a):

    tereth2 napisał(a):

    Gratki kolejna flota która nie zdążyła być przetopiona Przez bobiczka :)

    latałem na kolegę w 2 gali moona nawet próbowałem ściągnąć ale dość dobrze się pilnował

    PO Czym uciekł z podkulonym ogonem do pana puszera w układ


    ŁŁIIINNNTEER IS KOMING SON
    Mam nadzieję że w końcu ci ta kasacja konta wejdzie I skończysz grę a zarazem pierdolic na forum. Nudny jestes I twój ból dupy też.Co do starcia gratuluję mimo że na sojuszniku. Nie dopilnowal niestety
    niestety na twoje nieszczęście zostaje po namówie znajomych ... puszujcie się więcej i tak w cymbał dostaniecie
    Jesteś jebanym debilem tyle w temacie. Bez pozdrowień.
    OJOJOJ ale mnie to boli teraz ... nie wiem co mam zrobić ...
    Najlepiej zacznij płakać pod każdym postem że Winterzy się pushuja bo korzystają z rynku XD Szczekasz dużo A jedyne co umiałeś zrobić to wleciec na bota po mojej instrukcji na forum. Jeżeli usunąłes kasacje bardzo dobrze nie mogę się doczekać aż zdejme urlop.
    ja wiem 2 dni straty zaraz przypuszujesz lub sklonujesz surke Proceder zemsta + bobiczek trwa w najlepsze ile jeszcze kont bedziecie topic ? :)
  • KungFuPanda napisał(a):

    Rozmowa z Toba nie ma najmniejszego sensu :D Po prostu jesteś pajacem mylisz fakty obrażasz publicznie od pusherow A chyba nawet nie wiesz co to znaczy. Na szczęście nie wszyscy są tak zacofani jak Ty
    ze mną rozmowa nigdy nie miała sensu .... :D


    "Szczekasz dużo A jedyne co umiałeś zrobić to wleciec na bota po mojej instrukcji na forum." KUNG FU PANDA <-------------------- wypowiedz idioty roku xD HAHAHAHA wypowiedział się gość który ma 900k pkt w zniszczonych flotach z czego większość to EKSPY ha ha ha konto zbudowane na puszu skupu flot innych .. zero starć zwykły no name ... xD na uni ... naprawdę urodziłeś się jako hipokryta

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tereth2 ().

  • No dziwne że zrobiłeś to dzień po tym jak ja wstawiłem na forum z całym opisem akcji.

    Gość który ma 900k pkt zniszczonych oraz top 4 eko. Jesteś na prawde debilem i nie mam ochoty dłużej odpisywać na twoje idiotyczne komentarze. Zero starć? Przypatrz sie jeszcze raz bo obok mam nawet cyferki. I wykupiłem jedną flote od Wintera za surowce które też wyfarmiłem. Na prawdę ośmieszasz się gościu


    Płacz dalej leszczu że jesteś słaby bo tyle potrafisz.
    A jeśli chodzi o hipokryzję to może wkleję screeny rozmów jak gratulowales jak głupi i podniecales się?

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez KungFuPanda ().

  • KungFuPanda napisał(a):

    No dziwne że zrobiłeś to dzień po tym jak ja wstawiłem na forum z całym opisem akcji.

    Gość który ma 900k pkt zniszczonych oraz top 4 eko. Jesteś na prawde debilem i nie mam ochoty dłużej odpisywać na twoje idiotyczne komentarze. Zero starć? Przypatrz sie jeszcze raz bo obok mam nawet cyferki. I wykupiłem jedną flote od Wintera za surowce które też wyfarmiłem. Na prawdę ośmieszasz się gościu


    Płacz dalej leszczu że jesteś słaby bo tyle potrafisz.
    A jeśli chodzi o hipokryzję to może wkleję screeny rozmów jak gratulowales jak głupi i podniecales się?
    Wyfarmiłes ? pmyliłers FARMO słowa " spuszowałem " o tak napisz wtedy będzie się wszystko zgadzać to wy jesteście słabi to wy jestescie nieudacznikami ŁINTER 3 x po prawej w ciągu 48 h coś o tym świadczy

    p.s jakim to trzeba być własnie słabym by być w topce to trzeba sie wspomagać innymi kontami .. tacy jesteście słabi ... gdyby nie wasz skupowanie kont dale byli byście poza top 20 :)

    Powtarzam " bedzie zemsta" + BOBICZEK Proceder trwa w najlepsze konto nadal chula i pracuje na inne :) a wy dalej skupujecie :)

    więc daruj sobie bo każdy widzi co robicie mam masę wiadomości w skrzynce o was wiec skończ NO NEJMIE

    mało tego .. hmm kung fu jak tam Zdjecia ? kolegi? dupy i jaj ? Discord i te sprawy :) XD

    sporo wiem więc zamknij jadaczkę :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tereth2: ą ().

  • tereth2 napisał(a):

    gdyby nie wasz skupowanie kont dale byli byście poza top 20 :)
    Podaj proszę przykład jednego konta, które ktokolwiek z moich sojuszników kupił. Rozumiem marudzenie na mechaniki gry, że legalnie odkupujemy za surkę flotę, ale teraz już przeginasz z tym swoim oskarżaniem wszystkich. To moja ostatnia wiadomość do ciebie, bo rozmowa z tobą jest bezcelowa, żyjesz w innym świecie.
    Sorry za offtop.
  • bobiczeq napisał(a):

    tereth2 napisał(a):

    gdyby nie wasz skupowanie kont dale byli byście poza top 20 :)
    Podaj proszę przykład jednego konta, które ktokolwiek z moich sojuszników kupił. Rozumiem marudzenie na mechaniki gry, że legalnie odkupujemy za surkę flotę, ale teraz już przeginasz z tym swoim oskarżaniem wszystkich. To moja ostatnia wiadomość do ciebie, bo rozmowa z tobą jest bezcelowa, żyjesz w innym świecie.Sorry za offtop.
    tak legalnie pracują poboczne konta na 2 wasze głwone :) tak jak mowilem Proceder trwa Minimal potem budowa floty z tego minimalu + eko konta i znowu bobiczek kupuje po minimalu co wiec statki go wynoszą tylko sam metal po minimalu :) wiec ile cie Pc kosztuje 10 pc na rynku od twoich kont sojuszniczych kosztuja cie 650k metalu :D gdzie normalny koszt to 300 metalu 400 krysztalu 150 deuteru


    a więc nie jest to pusz .. inne konta pracuja na wasze główne :) więc nadal uważasz że grasz legalnie ? :D
  • bobiczeq napisał(a):

    Eko konta? Ciągłe sprzedawanie floty? Masz urojenia już od tego bólu dupy.
    PointsPosition: 9(-2)Points: 5 097 111(+242 867)Evolution 01-01-20 / 07-01-20: +1 920 971(+60.48%)+274 424per day

    mmorpg-stat.eu/0_fiche_joueur.…r=100274.dat&univers=_164


    a czyli ta strona kłamie legalnie zrobiłeś w 6 dni
    +1 920 971(+60.48%)

    tak to z samego eko i expów nie robiąc żadnych starć rozumiem
  • tereth2 napisał(a):

    bobiczeq napisał(a):

    tereth2 napisał(a):

    gdyby nie wasz skupowanie kont dale byli byście poza top 20 :)
    Podaj proszę przykład jednego konta, które ktokolwiek z moich sojuszników kupił. Rozumiem marudzenie na mechaniki gry, że legalnie odkupujemy za surkę flotę, ale teraz już przeginasz z tym swoim oskarżaniem wszystkich. To moja ostatnia wiadomość do ciebie, bo rozmowa z tobą jest bezcelowa, żyjesz w innym świecie.Sorry za offtop.
    tak legalnie pracują poboczne konta na 2 wasze głwone :) tak jak mowilem Proceder trwa Minimal potem budowa floty z tego minimalu + eko konta i znowu bobiczek kupuje po minimalu co wiec statki go wynoszą tylko sam metal po minimalu :) wiec ile cie Pc kosztuje 10 pc na rynku od twoich kont sojuszniczych kosztuja cie 650k metalu :D gdzie normalny koszt to 300 metalu 400 krysztalu 150 deuteru

    a więc nie jest to pusz .. inne konta pracuja na wasze główne :) więc nadal uważasz że grasz legalnie ? :D
    bierz przez pół albo wcale
  • tereth2 napisał(a):

    bobiczeq napisał(a):

    Eko konta? Ciągłe sprzedawanie floty? Masz urojenia już od tego bólu dupy.
    PointsPosition: 9(-2)Points: 5 097 111(+242 867)Evolution 01-01-20 / 07-01-20: +1 920 971(+60.48%)+274 424per day

    mmorpg-stat.eu/0_fiche_joueur.…r=100274.dat&univers=_164


    a czyli ta strona kłamie legalnie zrobiłeś w 6 dni
    +1 920 971(+60.48%)

    tak to z samego eko i expów nie robiąc żadnych starć rozumiem
    No jeżeli wg Ciebie nie zrobiłem żadnego starcia to XD
    Dobra, teraz już serio kończę dyskusję z tobą, bo niepotrzebnie daję się głupiemu prowokować. Na wszelki wypadek zablokuję komunikację z Tobą w grze, żeby się spokojniej grało. Papatki
  • Gratulacje starcia.

    A co do wypocin, na które straciłem swój czas ...

    tereth2 napisał(a):

    KungFuPanda napisał(a):

    Rozmowa z Toba nie ma najmniejszego sensu :D Po prostu jesteś pajacem mylisz fakty obrażasz publicznie od pusherow A chyba nawet nie wiesz co to znaczy. Na szczęście nie wszyscy są tak zacofani jak Ty
    ze mną rozmowa nigdy nie miała sensu .... :D

    "Szczekasz dużo A jedyne co umiałeś zrobić to wleciec na bota po mojej instrukcji na forum." KUNG FU PANDA <-------------------- wypowiedz idioty roku XD HAHAHAHA wypowiedział się gość który ma 900k pkt w zniszczonych flotach z czego większość to EKSPY ha ha ha konto zbudowane na puszu skupu flot innych .. zero starć zwykły no name ... XD na uni ... naprawdę urodziłeś się jako hipokryta
    Trzeba być zakompleksionym lub głupim, żeby używać takich argumentów. Uświadom sobie, że jest wielu lepszych i bardziej doświadczonych graczy od Ciebie, którzy są daleko w rankingu zniszczonych, ponieważ już nie mają tyle czasu na grę co kiedyś mieli, a gdyby tak było to Ty prawdopodobnie sam skupowałbyś od kogoś flotę po minimalu na rynku, bo swoją widziałbyś po prawej stronie w jakimś ST.

    TROCHĘ POKORY.

    Pozdrawiam wszystkich i zluzujcie gacie, bo polemika w internecie z przypadkowymi osobami na takie bezproduktywne tematy to strata czasu, lepiej wykażcie się w dziale ST.
  • KapitnChorazyTorpeda napisał(a):

    Gratulacje starcia.

    A co do wypocin, na które straciłem swój czas ...

    tereth2 napisał(a):

    KungFuPanda napisał(a):

    Rozmowa z Toba nie ma najmniejszego sensu :D Po prostu jesteś pajacem mylisz fakty obrażasz publicznie od pusherow A chyba nawet nie wiesz co to znaczy. Na szczęście nie wszyscy są tak zacofani jak Ty
    ze mną rozmowa nigdy nie miała sensu .... :D
    "Szczekasz dużo A jedyne co umiałeś zrobić to wleciec na bota po mojej instrukcji na forum." KUNG FU PANDA <-------------------- wypowiedz idioty roku XD HAHAHAHA wypowiedział się gość który ma 900k pkt w zniszczonych flotach z czego większość to EKSPY ha ha ha konto zbudowane na puszu skupu flot innych .. zero starć zwykły no name ... XD na uni ... naprawdę urodziłeś się jako hipokryta
    Trzeba być zakompleksionym lub głupim, żeby używać takich argumentów. Uświadom sobie, że jest wielu lepszych i bardziej doświadczonych graczy od Ciebie, którzy są daleko w rankingu zniszczonych, ponieważ już nie mają tyle czasu na grę co kiedyś mieli, a gdyby tak było to Ty prawdopodobnie sam skupowałbyś od kogoś flotę po minimalu na rynku, bo swoją widziałbyś po prawej stronie w jakimś ST.
    TROCHĘ POKORY.

    Pozdrawiam wszystkich i zluzujcie gacie, bo polemika w internecie z przypadkowymi osobami na takie bezproduktywne tematy to strata czasu, lepiej wykażcie się w dziale ST.
    Nigdy przez całą kadencję w tej grze nie oszukiwalem i nie zamierzam

    Tylko słabi muszą się puszowal by być wyżej w statystykach jak nie mają czasu a grę to niech nie graja lub będą zwykłymi farmami.. Te pusze trzymają im teraz top nic więcej :)