odkrywca zbiera w ekspach duzo duzo wiecej, a nie 3% wiecej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Renegat napisał(a):

    Art1` napisał(a):

    Das140 napisał(a):

    @Art1`
    Bonus od pełzaczy jest zależny od eko, bo wydobycie kopalni jest zależne od eko :quasi:
    Powtórzę, to nie jest bug. To że źle zrozumiałeś komunikaty od GF (nie dziwię się) to twoja sprawa.
    ale jak jest napisane ze odkrywca ma 3% dodatkowego zysku z expato to napewno jest blad
    bo ma inny zysk
    a o tym mowa od poczatku
    i o tym jest ten temat
    To nie jest błąd.3% do zysku z pomyślności ekspedycji czyli to co zdobyłeś na exspie jako odkrywca np: 50.000.000 kryształu x 3% czyli 0,03=51.500.000 i taki zysk do ciebie trafia.
    przeciez 3%/0,03 nie ma nigdzie we wzorze podanym przez Arta
    z kad ty to wytrzasnales?

    Art napisał(a):

    Odkrywca


    -25% do czasu badania

    +X% do zysku z pomyślnych ekspedycji


    Gdy posiada się aktywną klasę wzór obliczający zysk z ekspedycji jest następujący:
    (Podstawowa wartość łupu + bonus klasy) * prędkość_ekonomii


    Wartości domyślne dla prędkości eco 5 wygląda to tak: (1+0,5) * 5

    Pionier daje bonus w wysokości x2 dla podstawowej wartości łupu na ekspedycji

    Oba bonusy można łączyć, zatem w przypadku Odkrywcy i Pioniera we flocie: (Podstawowy łup + bonus klasy) * prędkość_eko * 2

    Bez żadnego bonusu, podstawowy łup to 1.

    +10% do wielkości planet podczas kolonizacji

    Pola zniszczeń powstałe na ekspedycjach będę widoczne w podglądzie galaktyki.


    Dla odkrywcy 20% surowców może trafić na pole zniszczeń, 10% dla pozostałych
    Nie ma maksymalnej ilości surowców tylko wartość procentowa.

    Ekspedycje: +2

    Zasięg falangi: +20%

    Łup z nieaktywnych: 75%

    19dawid45 napisał(a):

    Das140 napisał(a):

    Renegat napisał(a):

    Art1` napisał(a):

    Das140 napisał(a):

    @Art1`
    Bonus od pełzaczy jest zależny od eko, bo wydobycie kopalni jest zależne od eko :quasi:
    Powtórzę, to nie jest bug. To że źle zrozumiałeś komunikaty od GF (nie dziwię się) to twoja sprawa.
    ale jak jest napisane ze odkrywca ma 3% dodatkowego zysku z expato to napewno jest bladbo ma inny zyska o tym mowa od poczatku
    i o tym jest ten temat
    To nie jest błąd.3% do zysku z pomylności ekspedycji czyli to co zdobyłeś na exspie np: 50.000.000 kryształu x 3% czyli 0,03=51.500.000 i taki zysk do ciebie trafia.
    Nie gadamy bzdur.Odkrywca obecnie w stosunku do innych klas ma 150% * [eko uni] razy większe zyski.
    Obecnie odkrywca to ma coraz mniejsze zyski...od aktualizacji jest padaka plus pełno czarnych dziur
    ja mialem tylko 2 czarne dziury od poczatku
    wiec chyba zbierasz czarne dziury innych
    Art1 to moje stare konto
  • @Art odniesiesz sie do zapytania:
    1. dlaczego event niekorzysty zawsze - typu piraci i obcy stal sie nagle bardzo intratny?
    czy takie bylo zamierzenie gfu zeby z piratow i obcych zrobic dochod?
    nie sadzisz ze powinnismy zostac o tym poinfrmowani?
    moze zapytaj gf czy takie jest ich zamierzenie i przekaz nam
    w mojej opini chodzi po prostu o wydrenowanie gry do konca a potem jej olanie
    edit:
    pytam tylko dlatego bo widze co wprowadzili
    i ze sadze ze ten kto to "wprowadzal" nie ma kompletnie pojecia gdzie to robil i jak to ma wygladac .

    dlatego pytanie - CZY GF tak chce zeby sie w to gralo? czy tez zrobilo to jakies 11 letnie dziecko nie wiem stazysta z fali imigracyjnej z maroko?

    edit2:
    to wyglada dokaldnie tak:
    wprowadza jakis pacaan zmiany o ktorych nie ma pojecia , ktore sie buguja . a odpowiadac za to ma przed graczami inny pacan ktory moze i ma dobre checi nie wie o czym sie mowi
    Marys znowu CI sie cos pomieszalo tu masz :TOP1 WORLD SOLO

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pl1 ().

  • Prawda jest taka że tą grę olewają jej twórcy. Olewa ją polska ekipa. I najwyraźniej olewa ją @Art
    Żadnej informacji w grze o jakichkolwiek zmianach. Sorry Była jedna wiadomość z linkiem do tematu na forum (w którym i tak nie było najważniejszych informacji jak konkretne liczby i wzory)
    Na setki próśb(tak zakładam) o szczegóły "łaskawie" dano na głownej forum link do wzorów... które i tak są z czapy wzięte. Obsługa ich nie wyjaśnia graczom którzy pytają jak je interpretować z prostego powodu - sami nie mają pojęcia o co chodzi bo Gruber wrzucił tylko na szybko coś w google translate i wysłał do PL.

    Każda gra w jaką kiedykolwiek grałem przy zmianach dotyczących rozgrywki udostępnia opisy patcha. Ogame też ma coś takiego nawet w głównej grze bez konieczności zaglądania na forum (co jest niedorzeczne bo całe info potrzebne do gry powinieneś mieć dostępne w grze, a nie w osobnym serwisie gdzie musisz mieć OSOBNE konto), tylko opisy skończono dodawać na wersji 5.7

    Fakt olewania potwierdza też sytuacja z rynkiem. ZERO OFICJALNEGO STANOWISKA w wiadomości do graczy. Nie wiem nawet czy był wątek na forum odnośnie tego założony przez obsługę. Jakoś wiadomości o wyprzedażach anty czy itemów w shopie dało się napisać nawet przy brakach w załodze podczas całego zamieszania z rynkiem.
  • Opis się zmienił przy odkrywcy teraz jest "Wyższy zysk z pomyślnych ekspedycji" (przynajmniej ja tak mam)

    nadal można trafić coś ciekawego ale zdarza się znacznie rzadziej:


    Następujące statki dołączyły do floty:
    Pionier: 913
    Duży transporter: 305
    Lekki myśliwiec: 1367
    Pancernik: 27
    Sonda szpiegowska: 8

    był też kryształ 24kk ale wiadomość mi gdzieś uciekła