Kilka klas

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • wraith napisał(a):

    Witam, czy jeżeli mam klasę zbieracza i dokupie sobie generała/zbieracza to mogę je później przełączać bez ograniczeń? Czy każdy zakup to jedna zmiana i poprzednie klasy przepadają?
    Ciężkie pytanie , moim zdaniem powinny zostać nieaktywne i czekać , aż uruchomimy.
    Ale wiadomo jak GF nas dyma , wiec wcale sie nie zdziwie jak klikniesz drugi zakup i pierwszy przepadnie.
    Nie wiem czy ktoś Ci na to pytanie odpowie , a jesli tak czy odpowiedz będzie poprawna.
    Chyba jeszcze nikt nie kupił od razu kilka klas bo i po co ? Jak Cię stać na tak drogi zakup to powinno Ci zwisać czy kupisz na raz czy po kolei (wraz z zapotrzebowaniem). Chyba , że mówimy tu o promocji ... ale co za roznica dla bogatego czy wyda 500k czy 420k :P
  • Przepraszam. Źle zrozumiałem. Myslałem , że autor na raz chce sobie kupić 2 klasy i pierwszą aktywować np. 6.01 a druga będzie czekać w depozycie na zmiane np. 20.01.
    W takim razie poprzednicy mają rację. Jeśli kupisz odkrywcę i aktywujesz , klasa poprzednia przepada. W tym momencie masz już odkrywcę , każda nastepna zmiana to kolejne wydanie 500k anty. Nie kupujesz mozliwości wymiany tylko jedną klasę.
    Byloby zbyt prosto jakbyś zainwestował tylko 500k i mógł wymieniać kiedy chcesz ( lecisz na cel - generał , który skraca czas lotu , robisz fsa to zbieracz i większe wydobycie przez noc itp. ). Pozdrawiam