Błąd interfejsu - brak przycisku "Formacje"

  • Nie bug

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Błąd interfejsu - brak przycisku "Formacje"

    Hej hej, borykam się od jakiegoś czasu z problemem w zakładce "Floty". Mianowicie, mój ukochany przycisk "Formacje" zniknął (dosłownie) z uniwersum Libra. Pojawia się natomiast na uni Mensa. Zgłosiłem problem do supportu, jednak w odpowiedź była krótka i niesatysfakcjonująca - wszystko wina AntiGame. W związku z tym wtyczkę usunąłem, ale błąd dalej istnieje.
    Dotychczas grałem na Chrome z włączoną wtyczką. Wyłączyłem ją, usunąłem ją, zainstalowałem jeszcze raz i nic. Zmiana przeglądarki? Też nic (sprawdzone na Operze, bez AntiGame). Zmiana platformy z laptopa na telefon też nie przyniosła żadnych rezultatów. Czyszczenie cookies dało podobny skutek. Ba! Ponowna instalacja obu przeglądarek nie dała efektu :D
    Droga społeczności bardzo proszę o jakiekolwiek porady co jeszcze mogę zrobić.
    Nie znalazłem nigdzie podobnego tematu na tym forum :|
    Tutaj sytuacja na librze:

    A tutaj na mensie (btw zwróćcie uwagę na zainstalowanego AntiGame - :brawo: support)