Klonowanie surowcow poprzez rynek -

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Klonowanie surowcow poprzez rynek -

    Gratki OldSpice - obys jak najszybciej dostal bana za to, jak i każdy kto korzysta z klonowania surowców. w 4 dni z 5mln pkt na 10mln - wiedząc że dostaniesz bana to mozesz smialo teraz wskoczyc na 100 albo 500mln pkt do jutra :P- tak jak kamikadze na Indusie w jeden dzien z 40mln na 240mln pkt.


    z drugiej strony też ciekawe - flociarze przestali latać a lecą za to do góry w statach.

    GO litości....

    zróbcie serwer dla pusherow i niech tam sobie surowce klonuja.

    co z graczami co graja uczciwie ?
  • Duch Puszczy napisał(a):

    Dam ci przykład ze nie swiadomie zrobisz klik i masz sury wiecej
    Jeżeli nie przeswietlisz wiadomości z rynku dokładnie co i jak to nawet nie wiesz ze ci więcej przylecialo
    Tak może być, ale litości... może sprawdzić się, np. gdy przez błąd dostaniesz powiedzmy 100% więcej, np. zamiast 1M kryształu, to 2M. Ale jeżeli sprzedajesz 1M metalu i dostajesz za to 30M kryształu, to chyba nawet dziecko w podstawówce by nie próbowało się tłumaczyć, że nie wiedziało ;) Patrząc po forum, to niektórzy próbują tutaj szukać absurdalnych tłumaczeń, że "nigdzie nie jest opisane jak ma działać rynek, więc może to jest bonus..." itp. Jeden argument jest sensowny - jak oddać duże ilości surowców, jeżeli te faktycznie przypadkiem wypadły? Jeżeli mi się przytrafi taka sytuacja, to zgłoszę ticket i zostawię na księżycu do czasu otrzymania odpowiedzi.
  • Ja wczoraj wystawiłem 5 paczek kryształu żeby zarobić na każdej paczce 1kk krisu. 3.200.000 kryształu za 2.150.000 dexu wystawiłem - paczki sie w moment sprzedały

    Handel został ukończony.
    Sprzedano: 3.200.000 Kryształ
    Na planecie
    Księżyc otrzymano 10.675.470 Deuter.
    Opłata rynkowa: 561.866 Deuter



    Handel został ukończony.
    Sprzedano: 3.200.000 Kryształ
    Na planecie
    Księżyc otrzymano 12.661.602 Deuter.
    Opłata rynkowa: 666.400 Deuter



    Handel został ukończony.
    Sprzedano: 3.200.000 Kryształ
    Na planecie
    Księżyc otrzymano 14.647.735 Deuter.
    Opłata rynkowa: 770.933 Deuter



    Handel został ukończony.
    Sprzedano: 3.200.000 Kryształ
    Na planecie
    Księżyc otrzymano 16.633.868 Deuter.
    Opłata rynkowa: 875.466 Deuter



    Handel został ukończony.
    Sprzedano: 3.200.000 Kryształ
    Na planecie
    Księżyc otrzymano 18.620.000 Deuter.
    Opłata rynkowa: 980.000 Deuter



    zgłosiłem do GO nadwyżke surowców - a ilu jest graczy co nie zgłasza ? :)


    Pozdrawiam, P23
  • Pewnie po 6. GF i GO wypoczęci, ze zdwojoną siła zajmą się "naprawą" rynku :whistling: Mam tu na myśli programistów poprawiających ten błąd, a GO wyłapywaniem graczy korzystających z błędu. Gorzej jeśli się okaże, że nie maja możliwości prześledzenia transakcji :E jeszcze gorzej jak im się nie będzie chciało :E nie pozostaje nic poza czekaniem na rozwój zdarzeń d :popcorn:
  • Nie korzystajcie z auto ofert i auto zapytan zwykle oferty schodza normalnie i nie ma z nimi problemow . Ile osob klonuje surowce lepiej nie wiedziec ile tej sury jest pochowane na lewych kontach tez lepiej nie wiedziec .
    We Will Fight Till The End
    Without Fear Without Pain
    We Will Destroy Everything
    Without Paing For The Thing
    Fearless Fighters Till The End
    Be With Us Or Die With Them
  • Czachor napisał(a):

    Duch Puszczy napisał(a):

    Dam ci przykład ze nie swiadomie zrobisz klik i masz sury wiecej
    Jeżeli nie przeswietlisz wiadomości z rynku dokładnie co i jak to nawet nie wiesz ze ci więcej przylecialo
    Tak może być, ale litości... może sprawdzić się, np. gdy przez błąd dostaniesz powiedzmy 100% więcej, np. zamiast 1M kryształu, to 2M. Ale jeżeli sprzedajesz 1M metalu i dostajesz za to 30M kryształu, to chyba nawet dziecko w podstawówce by nie próbowało się tłumaczyć, że nie wiedziało ;) Patrząc po forum, to niektórzy próbują tutaj szukać absurdalnych tłumaczeń, że "nigdzie nie jest opisane jak ma działać rynek, więc może to jest bonus..." itp. Jeden argument jest sensowny - jak oddać duże ilości surowców, jeżeli te faktycznie przypadkiem wypadły? Jeżeli mi się przytrafi taka sytuacja, to zgłoszę ticket i zostawię na księżycu do czasu otrzymania odpowiedzi.
    Czachor, zostaw na moonie, zostaw! Obawiam się, że surowce nie doczekają tam otrzymania odpowiedzi, a jak odpowiedź nadejdzie to będzie to automat "proszę odesłać surowce na planetę GO w ciągu 48godzin". Powodzenia. :/


    DBZ napisał(a):

    Nie korzystajcie z auto ofert i auto zapytan zwykle oferty schodza normalnie i nie ma z nimi problemow . Ile osob klonuje surowce lepiej nie wiedziec ile tej sury jest pochowane na lewych kontach tez lepiej nie wiedziec .
    Słyszałem o przypadku, gdzie "zielona łapka" ze zwykłej oferty wysłała bonus - duuży bonus. Nawet to nie działa 100% dobrze.


    STOP pusherom rynkowym napisał(a):

    Gratki OldSpice - obys jak najszybciej dostal bana za to, jak i każdy kto korzysta z klonowania surowców. w 4 dni z 5mln pkt na 10mln - wiedząc że dostaniesz bana to mozesz smialo teraz wskoczyc na 100 albo 500mln pkt do jutra :P- tak jak kamikadze na Indusie w jeden dzien z 40mln na 240mln pkt.


    z drugiej strony też ciekawe - flociarze przestali latać a lecą za to do góry w statach.

    GO litości....

    zróbcie serwer dla pusherow i niech tam sobie surowce klonuja.

    co z graczami co graja uczciwie ?
    O ironio Old zrobił to 100% zgodnie z OWU. Prawdę mówiąc mogą mu naskoczyć w tym momencie - czyste zaniedbanie teamu.

    :popcorn:
  • no ale jak się "klonuje" te surowce bo mi kryształ potrzebny... ;( ???

    jak to jest z banami ??? jak się kupi anty to tylko po łapach dają ??? zero permów ???

    do tego kupa kont do oddania, ja bym sobie kupił ze 2-3, mój budżet to 2 liony, 1 litr mleka wypasionego i rolka sraj taśmy :E
    Buc - inaczej cham, prostak, burak - może służyć też jako zamiennik dla slow: wafel, popapraniec, palant

    pis Pierd Oli My [SZAMBO] - Uni 18 :bicz:

    NOOB level PRO - jestem jak świeże gówno na Twoich białych sandałach ]:-D

    stary oGame ;(
    nowy game <X
  • oj tam oj tam
    niech nam rosną wieprze, niech zra i zra, aż do porzygania i znowu zra, aż sie posrają od nowa
    im tłuściejsze urosną tym więcej krwi do upuszczenia będzie
    Buc - inaczej cham, prostak, burak - może służyć też jako zamiennik dla slow: wafel, popapraniec, palant

    pis Pierd Oli My [SZAMBO] - Uni 18 :bicz:

    NOOB level PRO - jestem jak świeże gówno na Twoich białych sandałach ]:-D

    stary oGame ;(
    nowy game <X
  • Wujek Stiopa napisał(a):

    Gra popsuta koncertowo, niestety chyba nieodwracalnie.. Ktoś się orientują czy biorą pod uwagę backup z przed aktualizacji czy raczej [ciach] w to?<br style="background-color: rgb(31, 39, 60);">
    Z jakiej racji mieliby mi robić backup sprzed aktualizacji ? :D A co z moim czasem grania ? Też dostanę backup ? Fajnie, wrócę do początku swojego urlopu :E
    Nie zrozumiałeś. Nie mam pretensji.
  • Tak też właśnie myślę sobie... 5 dni mnie nie było a floty urooooosły !! no cóż wszystko jasne..

    Czas kończyć tą durną grę, bo widać że jej czasy minęły bezpowrotnie...

    @Art może jakaś wypowiedź w temacie? Jakieś stanowisko? Może skoro nie ma kary dla "cwaniaków" to dla każdego po 100 baniek wszystkiego dla wyrównania.

    Moderator kruszynka:
    Upominam za doubleposting

    ZASADY MOŻNA ŁAMAĆ ... TAK JAK LUDZI

    UNI 2-top 10 end
    UNI 18-top 40 end
    UNI 30-top 20 end
    UNI 40-top 70 end
    UNI 49-top 50 end
    UNI 57-top 37 end
    UNI 59-top 95 end
    UNI 64-top 20 end
    UNI IO - top 30 end

    UNI Polaris - Top 30 end

    Kalyke - Active