Rynek - dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Bardzo dawno. 2007r., nie pamiętam ile dni było do tyłu. 5? Coś takiego. Ale to był backup jednego uni zdaje się, a nie całej gry.
      To obok to moje zdjęcie, serio... Z tym, że przed złomowaniem...

      WRÓCIŁEM

      Kynyky

      Ps. Ludzie nie pushujcie się. Psujecie grę, a te punkty tak na prawdę nie cieszą. To tak jak medal na dopingu - żałosne...
    • No to fajnie, że znacie ludzi, którzy znają ludzi, którzy znają ludzi. Szacun.

      Ja sprzedaję statki z ekspedycji. Wystawiam zwykłe oferty, zacząłem patrzeć w tabelę sprzedaży, nigdzie nie dostałem jakiś dziwnych sum, więc chyba wszystko gra. przynajmniej ja tak to rozumiem, bo co wydarza się po 2 stronie to nie wiem, bo nie widzę. ;)
    • Apofis napisał(a):

      Duch Szerszenia napisał(a):

      Nikt nie ma. Ale ja już jeden backup w tej grze przeżyłem.
      ile dni do tyłu ?
      ja tam pamiętam dzień w którym był robiony backup backup'u backap'u takze tego ekhm :E
      wpierw coś się sypnęło im to zrobili backup, floty cofnęło ludziom z fsów, ale blokady ataków nie włączyli, posypały się złomy. Z rana zrobili kolejny backup, blokady dalej niet. znów złomy no bo jak inaczej. Aż w końcu im się udało zrobić backup i blokadę aktywować :thumbsup: :thumbsup:
      także nic mnie już nie zdziwi - ale jestem za! :E :E :E


      'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

      S. King
    • Duch Szerszenia napisał(a):

      ardzo dawno. 2007r., nie pamiętam ile dni było do tyłu. 5?
      kilka dni do 3-4 to ok ale nie dłużej matko jedyna

      :E

      Avinashi napisał(a):

      ja tam pamiętam dzień w którym był robiony backup backup'u backap'u takze tego ekhm
      wpierw coś się sypnęło im to zrobili backup, floty cofnęło ludziom z fsów, ale blokady ataków nie włączyli, posypały się złomy.
      Takie syfu niech nam nie serwują bo jak floty polecą to im będzie ciul w to grał hahaa
    • Backup... :P ludzie tqcy jak np ja w swieta 3 krotnie zwiekszyli swoje floty (3kkk-11kkk) korzystajac z wolnego czasu, starcia opublikowane na realnych graczach itd i mialby byc backup :p szanujmy sie i nie wymyslajmy teorii spiskowych pokroju ciosa czy jakiegos wruma czy jak tam pies sie zwie, nie ma co siać paniki wiekszej niz jest. Jezeli rynek ma historie ktora widza gracze to gf/go ja maja rowniez- kwestia przysiąść nad kazdym aktywnym na uni kontem i sprawdzic- ciezki temat, wiem ale za bledy trzeba zaplacic. Pamietajcie ze jak ktos kupil w tym czasie anty na przetop sury to nie kupi jej jezeli mu sure zabiora a nie ma chyba mozliwosci backupa pomijajacy zakup anty :p niemcy pieniążków nie oddaja tak łatwo wiec teoria backupa w tym momencie upada. Na galatea adanio wzial sie juz do roboty- sporo kont polecialo na urlopy- wielkie brawa dla niego
    • Powiem wam tak: część ludzi oczekuje backupu, a część przeciwnie nie chce go. Mi to już obojętne. Niemniej z uwagi na fakt, że większość mojego sojuszu chciałoby backupu ja się do tego przyłączam. Chcę dalej pograć z tymi mordami:)
      To obok to moje zdjęcie, serio... Z tym, że przed złomowaniem...

      WRÓCIŁEM

      Kynyky

      Ps. Ludzie nie pushujcie się. Psujecie grę, a te punkty tak na prawdę nie cieszą. To tak jak medal na dopingu - żałosne...
    • Co do historii rynku, to na serwerach GF też na pewno jest przechowywana tylko przez jakiś czas... inaczej by serwery zawaliliby wpisami, a pojemność dyskową raczej mają ograniczoną... pytanie jak długo to trzymają.

      Ser Presidente napisał(a):

      kwestia przysiąść nad kazdym aktywnym na uni kontem i sprawdzic-
      Już to widzę ;) Ciekawe kto miałby to zrobić, jak GO pracuje tylko w swoim wolnym czasie.
      Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°
    • Apofis napisał(a):

      LordOfLights napisał(a):

      A co jesli ktos usunie historie zakupu statkow ?
      Oni chyba maja jakieś info u siebie a jak nie to trudno bo wiadomości i tak kasują sie same/.
      To niech to jedynie naprawią i tyle i niech dadzą grać
      Z rynku wiadomosci nie kasuja sie same. I tak widac wszystko po sprzedazy czyli zamrozonych surowcach. Tego nikt nie skasuje :D Ja dostalem blokade w momencie kasowania wiadomosci z zakupu. Byc moze to przypadek. Byc moze nie ;>
    • LordOfLights napisał(a):

      Apofis napisał(a):

      Ser Presidente napisał(a):

      eli rynek ma historie ktora widza gracze to gf/go ja maja rowniez- kwestia przysiąść nad kazdym aktywnym na uni kontem i sprawdzi
      Dokładnie można sprawdzić kto z buga korzystał i tyle a nie robić hokus pokus
      A co jesli ktos usunie historie zakupu statkow ?
      jak sie pushujesz to wez usun rw- nie znajda cie... Sry ale na glupie pytania trzeba glupio odpowiedziec
    • Ser Presidente napisał(a):

      LordOfLights napisał(a):

      Apofis napisał(a):

      Ser Presidente napisał(a):

      eli rynek ma historie ktora widza gracze to gf/go ja maja rowniez- kwestia przysiąść nad kazdym aktywnym na uni kontem i sprawdzi
      Dokładnie można sprawdzić kto z buga korzystał i tyle a nie robić hokus pokus
      A co jesli ktos usunie historie zakupu statkow ?
      jak sie pushujesz to wez usun rw- nie znajda cie... Sry ale na glupie pytania trzeba glupio odpowiedziec
      Nie zrozumiales mnie wlasnie chodzilo mi o cos na odwrot. Nie znam sie na tym, ale w przypadki tez nie wierze. Mam na mysli cos odwrotnego co napisales. Usun Rw to znajda cie - wtedy wlasnie zostanie slad. Inaczej go nie ma.
    • LordOfLights napisał(a):

      Apofis napisał(a):

      LordOfLights napisał(a):

      Z rynku wiadomosci nie kasuja sie same
      Kasują się same przynajmniej u mnie tak jest. Zresztą normalne wiadomość również się kasują same.
      Kazdy typ wiadomosci ma swoja predkosc kasacji. Najszybciej kasowane sa wiadomosci z eskspedycji. Rynek nie ma w ogole kasacji. Myslisz ze po co ktos chce mrozic surowce na koncie ?
      Ma chyba kasacje, bo u mnie w skrzynce nie ma już wiadomości z pierwszych transakcji, które wykonałem.
      Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°
    • wampek napisał(a):

      LordOfLights napisał(a):

      Apofis napisał(a):

      LordOfLights napisał(a):

      Z rynku wiadomosci nie kasuja sie same
      Kasują się same przynajmniej u mnie tak jest. Zresztą normalne wiadomość również się kasują same.
      Kazdy typ wiadomosci ma swoja predkosc kasacji. Najszybciej kasowane sa wiadomosci z eskspedycji. Rynek nie ma w ogole kasacji. Myslisz ze po co ktos chce mrozic surowce na koncie ?
      Ma chyba kasacje, bo u mnie w skrzynce nie ma już wiadomości z pierwszych transakcji, które wykonałem.
      Byc moze tak jest jak piszesz Tego juz nie sprawdze.
    • Qnick napisał(a):

      Historia w zakładce "Rynek"-> "Własne"->"Moje zakupy i sprzedaże" nie ma ograniczenia czasowego - mam od początku od pierwszej transakcji z 14.12.
      Zgadza się jest. Więc niech sobie sprawdzają kto wykorzystał bug i niech sobie jemu zabierają sure robią co tam chcą. A od naszych kont wara. Bo ja 3 badania zrobił 2 miesiące czekania :E

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Apofis ().

    • Black Grucha napisał(a):

      ale cios antynazista napisał(a):

      no i padlem sam ofiara sabotazu o ktory prosilem ... rynek otwarty dalej to rozumiem ze sura legal ? jeszcze sie zedytuje apropo tego co wyzej napisane

      @ciap masz miec dosc bo masz najwiecej rozumu zeby odejsc z GF
      Chłopie czy ty wstydu nie masz ???Dex od wielu miesiecy mielisz DEX z konta Vegi za minimal a teraz odstawiasz bohatera czystosci zasad gry ?
      Gdzie byłeś kiedy Silent pod Twoim nosem klonował sure i flote z "ekspedycji" ?
      Twoj bełkot z kasacją konta to nie udana zasłona dymna,wobec tego co sam czyniles i czynisz do tej pory na koncie.
      Ty ofiarą...........normalnie spadłem ze stołka.
      ty se snuj domysly i wróżyć z fusów to sobie możesz ...
      Dex od wielu miesiecy mielisz DEX z konta Vegi za minimal a teraz odstawiasz bohatera czystosci zasad gry ? @pl1 starciem z @vegim przejął dex
      Gdzie byłeś kiedy Silent pod Twoim nosem klonował sure i flote z "ekspedycji" ? silent nigdy ekspa nie zrobil (co ty wiesz o klonowaniu sury na ekspach)
      Twoj bełkot z kasacją konta to nie udana zasłona dymna,wobec tego co sam czyniles i czynisz do tej pory na koncie. gdzie ja pisze kosacji ? (moj nick odnosi sie de facto do ogame .. ale nie za ja koncze ...)

      wiec swoje pytania w gruche se wsadz i trzep tym info do samego konca ogame i jeden dzien dłuzej

      chcesz see napisz cos tam nie odpowiem ..a jak cos konkret to tiket i priv
      padaka nie ogame ../...
      top1 wydobycia świata
      graczu z Quantum kupie tanio deu

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ale cios antynazista ().

    • ŚWIADOMI gracze co wykorzystują błędy gry na rynku , klonowaniem floty TP itd powinni odrazu dostać perma! Ja nie wiem na co wy jeszcze czekacie? Na CUD ??Że ktoś za was to zrobi czy o co chodzi??Teraz to nawet nie ma co grać bo co mi z tego że poświęcę grze kilka h a później zostanie mi to odebrane bo "obrońca korzystał z rynku flo i sura jest z bugu" CHORE

      EDIT:A gracze ktorzy zauważyli błędy i was o tym poinformowali powinni dostać anty i mieć range "pomocnicy / testerzy OG błędu" lub jeszcze jakiś inny :thumbsup:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Bad.Whisky ().

    • Bad.Whisky napisał(a):

      ŚWIADOMI gracze co wykorzystują błędy gry na rynku , klonowaniem floty TP itd powinni odrazu dostać perma! Ja nie wiem na co wy jeszcze czekacie?
      Swiadomi ? A moze mieli byc uswiadomieni o tym przez administracje w grze? A nie wertowac po forum zeby sie dowiedziec o co chodzi w tych klasach. Bylo cos takiego ? Nie przypominam sobie.

      Wierz mi nie dostana wszyscy bana. Zabrakloby graczy, a tym samym platnosci za gre :P Ci co placa moga czuc sie bezpieczni a reszta wypi******. Moze niech choc raz bedzie sprawiedliwie i wszyscy ktorzy korzystali z rynku, ktory jest LEGALNIE dopuszczony przez administracje, a wlasciwie wymuszony przez zalozycieli gry. Kazdy kto sklonowal surowce niech dostanie perma. Tak bedzie najlepiej. Ciekaw jestem ilu z was zostaloby w grze ? I czy w ogole mielibyscie z kim grac ? :E
    • Ja wychodzę z założenia, że u GO są jakieś resztki zdrowego rozsądku. (jestem urodzonym optymistą :P)
      Generalnie tylko sprzedaję statki. Bez użycia dziurawych autoofert i autozapytań.
      Wydaje mi się, że skoro w historii handlu na rynku nie mam jakiś miliardów i dziwnych sum z czapy, to jestem bezpieczny. Chyba, że macie inne informacje, to dajcie znać. ;)
    • Nonick napisał(a):

      Ja wychodzę z założenia, że u GO są jakieś resztki zdrowego rozsądku. (jestem urodzonym optymistą :P)
      Generalnie tylko sprzedaję statki. Bez użycia dziurawych autoofert i autozapytań.
      Wydaje mi się, że skoro w historii handlu na rynku nie mam jakiś miliardów i dziwnych sum z czapy, to jestem bezpieczny. Chyba, że macie inne informacje, to dajcie znać. ;)
      Dlaczego piszesz "bez uzycia dziurawych ..." Przeciez sa one zgodne z zasadami nowej aktualizacji. Wiec o co chodzi ? Rynek przeciez jest zgodny z zasadami gry, inaczej nie zostalby wprowadzony.
    • LordOfLights napisał(a):

      Nonick napisał(a):

      Ja wychodzę z założenia, że u GO są jakieś resztki zdrowego rozsądku. (jestem urodzonym optymistą :P)
      Generalnie tylko sprzedaję statki. Bez użycia dziurawych autoofert i autozapytań.
      Wydaje mi się, że skoro w historii handlu na rynku nie mam jakiś miliardów i dziwnych sum z czapy, to jestem bezpieczny. Chyba, że macie inne informacje, to dajcie znać. ;)
      Dlaczego piszesz "bez uzycia dziurawych ..." Przeciez sa one zgodne z zasadami nowej aktualizacji. Wiec o co chodzi ? Rynek przeciez jest zgodny z zasadami gry, inaczej nie zostalby wprowadzony.
      A w każdym razie team nie ma żadnych zastrzeżeń do jego działania... inaczej przecież by nas powiadomił ;)
      Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°
    • haha backa :E :E :E
      becka to mogliscie chciec na jeden , dwa dni po tym co sie zaczelo wyprawiac.
      ale wystawiliscie sobie promocje 50% anty i to pewnie 2 krotnie
      inne promocje anty umieliscie wystawiac ale slowa ze strony teamu nie bylo ze cos nie tak
      poza klamstwami arta ze przelicznik jest spoko 2.5;1.5;1 czy jakos tak to pisal
      jak sobie wyobrazacie back up ze gf odda pieniadze ludziom ktorzy sobie kupili anty? a jak nie odda to pobrali pieniadze za nic niedostarczyli produktu za ktory ludzie zaplacili , i myslicie ze beda chcieli walczyc z tym w sadzie? bo napewno paru sie poskarzy do rzecznika konsumenta czy w jeszcze inne ciekawe
      miejsca. Dla gf ta sprawa jest z gory przegrana.
      Nastepne to gracze ktorzy grali przez ten czas na calym swiecie robili uczciwe starcia i to nie male,
      kopalnie pracowaly ekspedycje lataly calkiem fajne i co macie im to wszystko zabrac backupem? dobre sobie
      Bo paru oszustow wykorzytywalo rynek?
      Ich trzeba zbanowac od razu i to permem i banowac kolejnych bo mimo ze wiedza ze jest problem po pokazaniu tego przez pierwszych ktorzy to zrobili czyli chyba aducha i wurma ( i ich uwolnic) ale cala reszte
      zbanowac , sa jakies zasady chyba tak?
      Kto normlany korzysta z rynku i po co to robi skoro wie co to powoduje .
      Wiec jak ktos korzysta z rynku powienin sobie zdawac sprawe ze poniesie konsekwencje
      Wy Teamie nie powinniscie prosic o zadnego backupa gf ,a poprostu robic to co do Was nalezy czyli
      banowac oszustow a nie siedziec na tylku i sie cieszyc .
      Zablokowac rynek a skoro nie umiecie tego zrobic rozeslac wiadomosc do graczy za pomoca gry i umiescic duzy
      baner na forum zamiast nowej promocji na anty ze rynek jest zbugowany i korzystanie z niego bedzie skutowalo banem
      Tak to powinno wygladac.
      Co do banow ,CI ktorzy byli pierwsi powinni byc uwolnieni cala reszta ktora powielala schemat po to zeby
      oszukiwac zbugowac surowce i rosnac bo "moze im sie uda i mnie nie zlapia" powinna dostac permanentego bana .
      Mimo ze gracze sa swiadomi buga dalej to robia - nie rozumiem dlaczego sa wogole w stanie to robic
      gdzie sa operatorzy? na pikniku z babcia?w kinie? czy u dentysty? czemu nie sa banowani , chyba umieja rozroznic kogos kto zrobil to przez przypadek
      od kogos kto pomnaza miliony . BAN I TYLE W TEMACIE .
      Co wy chcecie backupowac jak wystarczy pobanowac oszustow i zamknac rynek na dobre
      Robicie sobie serwery testowe z juz starych istniejacych .

      backup chca hahaha:) backup. :E :E :E predzej nowe promo na anty i to takie 50% .