Rynek - dyskusje

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • smoki napisał(a):

      @ale cios antynazista Jeżeli pytasz o Rynek, to wszytko zostało przekazane i bardzo fajnie opisane dzięki pomocy graczy. O to zadbał właśnie nasz CoMa.
      My też czekamy na info zwrotne. W tym momencie jest to nasz priorytetowy temat.
      A co z surowcami z ST i farmingów, flotą sojusznika która zniknęła, flotą która została kupiona za WYFARMIONE I ZDOBYTE surowce i AM która wyparowała z kont, które zostały "wyjątkowo łagodnie" potraktowane? :D

      flotę @FILU również zamierzacie zabrać? :D

      Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
      Strzel se dagmarkę!
    • No to czekamy jaka będzie decyzja i co z tego wyniknie, bo jak nie będzie wyciągniętych adnych konsekwencji to będzie trzeba zakończyć przygodę z ogame, nie po to człowiek gra uczciwie, żeby przez taki rynek inni dorobili się w kilka dni na oszustwach, a samemu trzeba było to ciułać przez kilka lat.
      w końcu dobra zmiana nastała by z tym skończyć

      Sygnatura by Madzia
    • wSCIEKŁY napisał(a):

      No to czekamy jaka będzie decyzja i co z tego wyniknie, bo jak nie będzie wyciągniętych adnych konsekwencji to będzie trzeba zakończyć przygodę z ogame, nie po to człowiek gra uczciwie, żeby przez taki rynek inni dorobili się w kilka dni na oszustwach, a samemu trzeba było to ciułać przez kilka lat.
      w końcu dobra zmiana nastała by z tym skończyć
      Tutaj próbujemy przedstawić, że bez backupu to raczej niemożliwe, bo jeśli gracz X sfarmil kogoś nieświadomie, kto pozyskał surowce z Bugu to dlaczego miałby być ukarany, a nawet takie posunięcie powoduje już lewe surowce na jakimkolwiek koncie.
      Wydaje mi się, że jedynie backup może pomóc oraz dymisja Arta
    • KristoXYZ napisał(a):

      wSCIEKŁY napisał(a):

      No to czekamy jaka będzie decyzja i co z tego wyniknie, bo jak nie będzie wyciągniętych adnych konsekwencji to będzie trzeba zakończyć przygodę z ogame, nie po to człowiek gra uczciwie, żeby przez taki rynek inni dorobili się w kilka dni na oszustwach, a samemu trzeba było to ciułać przez kilka lat.
      w końcu dobra zmiana nastała by z tym skończyć
      Tutaj próbujemy przedstawić, że bez backupu to raczej niemożliwe, bo jeśli gracz X sfarmil kogoś nieświadomie, kto pozyskał surowce z Bugu to dlaczego miałby być ukarany, a nawet takie posunięcie powoduje już lewe surowce na jakimkolwiek koncie.Wydaje mi się, że jedynie backup może pomóc oraz dymisja Arta
      Zasady Gry:

      Art napisał(a):

      Uzyskanie surowców od osoby, która pozyskała je z naruszeniem Zasad
      W momencie stwierdzenia przez Obsługę, że darowane surowce pochodzą z naruszenia Zasad (np. z pushu) otrzymane surowce muszą zostać zwrócone przez końcowego odbiorcę, nawet gdy zostały one otrzymane zgodnie z Zasadami (tzw. paserstwo).
      :fsmile:
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • finalny odbiorca xDDD dobra narobie sobie 50kkk surki ktorą wydam na kupno statków, a o to niech się martwią Ci co tę surę dostali, "wolne" się skończyło rozkazy z berlina przyszły żeby rozstawiac pod sciana i rozstrzeliwac tych ktorzy piszą prawdę, cenzura jawohl? :D
      Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
      Strzel se dagmarkę!
    • ciap napisał(a):

      KristoXYZ napisał(a):

      wSCIEKŁY napisał(a):

      No to czekamy jaka będzie decyzja i co z tego wyniknie, bo jak nie będzie wyciągniętych adnych konsekwencji to będzie trzeba zakończyć przygodę z ogame, nie po to człowiek gra uczciwie, żeby przez taki rynek inni dorobili się w kilka dni na oszustwach, a samemu trzeba było to ciułać przez kilka lat.
      w końcu dobra zmiana nastała by z tym skończyć
      Tutaj próbujemy przedstawić, że bez backupu to raczej niemożliwe, bo jeśli gracz X sfarmil kogoś nieświadomie, kto pozyskał surowce z Bugu to dlaczego miałby być ukarany, a nawet takie posunięcie powoduje już lewe surowce na jakimkolwiek koncie.Wydaje mi się, że jedynie backup może pomóc oraz dymisja Arta
      Zasady Gry:

      Art napisał(a):

      Uzyskanie surowców od osoby, która pozyskała je z naruszeniem Zasad
      W momencie stwierdzenia przez Obsługę, że darowane surowce pochodzą z naruszenia Zasad (np. z pushu) otrzymane surowce muszą zostać zwrócone przez końcowego odbiorcę, nawet gdy zostały one otrzymane zgodnie z Zasadami (tzw. paserstwo).
      :fsmile:
      To może i ma przełożenie w przypadku jednego starcia, a nie tygodnia czy więcej, gdzie team milczy, a gracze cierpią. Czyli tak jak mówiłem, wy gracze się módlcie żeby Was kara nie dosiegla, bo kto wie, może ktoś sobie do żartów nawet 100k wysłał na idlaka, a team jest niewinny i czysty. A, no i team pracuje za darmo, więc jeszcze się podziękowania należą i hołd oddany dla super teamu.
    • Teraz mam hejt bo zacytowałam Zasady Gry?

      Z jednej strony piszecie że to dobry sposób na zalegalizowanie surowców z złamania Zasad Gry i Wam to nie pasuje. Jak daję cytat że są już w Zasadach Gry zapisy że surowce mają historię to wielkie oburzenie? Naprawdę już nie wiem czego Wy chcecie.

      Szczerze mam tego serdecznie dość. :fsmile:
      Jak wygląda fuzja > FAQ Fuzji z OGame
      Fuzja a temperatury > Klik
    • ciap napisał(a):

      KristoXYZ napisał(a):

      wSCIEKŁY napisał(a):

      No to czekamy jaka będzie decyzja i co z tego wyniknie, bo jak nie będzie wyciągniętych adnych konsekwencji to będzie trzeba zakończyć przygodę z ogame, nie po to człowiek gra uczciwie, żeby przez taki rynek inni dorobili się w kilka dni na oszustwach, a samemu trzeba było to ciułać przez kilka lat.
      w końcu dobra zmiana nastała by z tym skończyć
      Tutaj próbujemy przedstawić, że bez backupu to raczej niemożliwe, bo jeśli gracz X sfarmil kogoś nieświadomie, kto pozyskał surowce z Bugu to dlaczego miałby być ukarany, a nawet takie posunięcie powoduje już lewe surowce na jakimkolwiek koncie.Wydaje mi się, że jedynie backup może pomóc oraz dymisja Arta
      Zasady Gry:

      Art napisał(a):

      Uzyskanie surowców od osoby, która pozyskała je z naruszeniem Zasad
      W momencie stwierdzenia przez Obsługę, że darowane surowce pochodzą z naruszenia Zasad (np. z pushu) otrzymane surowce muszą zostać zwrócone przez końcowego odbiorcę, nawet gdy zostały one otrzymane zgodnie z Zasadami (tzw. paserstwo).
      :fsmile:
      A jakim cudem dojdziecie do tego gdzie te surowce obecnie są, jak zdążyły one już przejść przez 20 rożnych kont? Zwłaszcza, że i tak jesteście już "zarobieni pracą"? Nakażecie dla picu kilka zwrotów graczom najmniej świadomym faktu, że uzyskali coś wskutek błędu gry, a cwaniaków i tak nie dorwiecie... zwłaszcza że dostali tyle czasu na przemyślenie sytuacji. Poza tym podany przez ciebie punkt regulaminu jest dyskusyjny, ponieważ by był on w mocy "pierwotny odbiorca" faktycznie musiałby pozyskać surowce z "naruszeniem zasad"... a które punkty regulaminu obecnie łamią osoby korzystające z rynku?
      Wystarczy wejść do piekarnika, by twoje życie zmieniło się o 180°
    • @ciap @Art @smoki @team
      Ja również mam dosyć - Was i tego, że najpierw GF [ciach] tę grę, a teraz Wy to dobijacie. Ja mam się zastanawiać czy lecąc na kogoś farmie surowce z rynku, czy z wydobycia? czy złomuję statki postawione za surowce z rynku, albo kupione? Bo potem mi odpiszecie to co zdobyłem? [ciach]



      Super Moderator Ruda:
      obraza + flame

      Emerytowany lotnik - 856.607,43%

      " I'd rather be hated for who I am, than loved for who I'm not... "
    • Wg zpewnien @ Arta Rynek jest |OK !!!
      Wiec korzysajcie do woli ile dusza zapragnie i zglaszajcie ticketem bledy
      W nagrode dostaniecie nakaz odsylki surki lub Bana , bo wykorzystywanie Bugow jest Surowo Zabronione
      Wielkie brawa dla @ Arta i Calego Teamu Administracji !!!
      Pozdrawiam
      "KOCHAM ŻYCIE KTÓREGO NIE NAWIDZE, NIENAWIDZE ŻYCIA KTÓRE KOCHAM"
    • ja prosze publicznie o rozliczenie mojego konta taki oto tiket wyslalem i niech ktos sie odwazy cos mnie banowac


      witam

      prosze o rozliczenie mojego konta z lewych sorowcow w grze ... jak wiecie apeluje od dawna o wylaczenie rynku ... widze ze nie dziala dalej ... jestesmy w kontakcie ,ps nie bede analizowal ile czego co i po ile nie mi oceniac ... zapraszam GO do studiowania i termionowe mieszczace sie w czasie na odp tiketa ... kwota do odsylki ile czego .... rozumiem ze zaczynam korzystac juz z rynku na potege na zwyklych ofertach .... w razie watpliwosci znajdziecie mnie wszedzie forum dsc gra ...

      ale cios vel the_end zniszczyliscie ogame


      to juz 3 moj wiszacy tiket tamte mniej istotne ale kolejnosc rzecz swieta ... pooczekam a jesli zrobia sie jakies mld surki na kkkkk dt to napewno nic odyslac nie bede a zapraszam na priv do debaty co odpiszemy ....

      ps mimo zrobienia z 400 transakcji na rynku nie uwazam zebym korzystal z czegoklwiek nazwanum bugiem swiadomie .. .nie mi oceniac mam gdzie sure mrozic a GO jak bedzie chcial to odliczy co do centa oparte to bedzie musialo byc merytorycznymi faktami z data i z jakim graczem .... odeslac wielkich ilosci nie moge bo mam teraz jakies 100k dt

      od jutra sprzedaje dobowe wydobycie deu z kazdej ;planety codziennie 16 zwyklych ofert na 10 baniek deu za mete czy kris ... oczywiscie po uczciwym 3 2 1
      padaka nie ogame ../...
      top1 wydobycia świata
      graczu z Quantum kupie tanio deu

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ale cios antynazista ().

    • Wydaje mi się, że niektórzy jadą trochę zbyt ostro ... szczególnie w atakach ad persona.

      Napiszę trochę od siebie, i tyle:
      1. @ciap -ka - jaka jest, ale to ciapka, która jako jedyna ma jaja cokolwiek tu dyskutować. Jedziemy (czasem także i ja) po niej, bo jako jedyna odpowiada. Patrzę sobie na Team - i kto tam jest:
      @Art który od dwóch tygodni wcina karpia i nie ma czasu na taki plebs jak gracze - nawet prosty post z opisem co się dzieje i co robią.
      @kruszynka @Kasia321 @smoki - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? GA, a jedyna aktywność to brak aktywności
      @Migotka ma czas na pierdololo o niczym - a także nie znalazła chwili czasu na merytoryczną dyskusję z graczami

      Jedyną osobą, która cokolwiek pisała - jest właśnie ciapka. Plus - patrząc z historii - może nie pomoże mega-uber-top-playerowi - ale każdy leszcz zadający pytanie na forum od kogo dostaje odpowiedź - właśnie od ciapki. Dajcie więc trochę na wstrzymanie i atakujcie właściwą osobę - czyli @Art - bo to on, jako szef supportu / Teamu i przedstawiciel GF - powinien pisać i odpowiadać na zarzuty graczy.

      2. Rynek jest do dupy i każdy to wie. Tzn wyłączyć autooferty i autozapytania i niech zostanie - i będzie ok (już teraz). Wprowadzono go przed świętami aby był skok na hajs - ale pewnie także ktoś decyzyjny miał premię za 2019 do odebrania. Na to wpływu nie mamy - ani jako gracze, ale także czlonkowie teamu

      3. Czego mi brakowało, czego dopominam się od kilku dni - zwykłego ostrzeżenia do graczy - "uwaga, jest bug na rynku, nie używajcie autozapytania / autooferty"., Wina @Art, może także GA ( @smoki @Kasia321). A nie GO

      4. Surka - na jednym uni pewnie jest wiecej, na innych mniej - ale w tym momencie każdy pewnie wie, jaki to jest problem. I bany na konta nic nie zmienią. Niestety.

      Jak to napisał bók nasz "Musicie się przyzwyczaić do nowej rzeczywistości".
      Wiele osób zrezygnuje, wiele osób namnoży zasoby. Każdy ma swoje podejście. Na pewno najbardziej oberwie się uczciwym (*co bardziej uczciwym) z topki - kilka lat poświęcone na budowe konta - psu w d. poszło ... Bo zaraz byle noname może stworzyć w trzy dni konto większe, z lewej albo wypranej surki.

      5. Co może zrobić Support / Team teraz. Gówno może zrobić. Był czas, przespany, na komunikację z graczami. Zawiedli (i znów - ciapka jako jedyna próbowała coś pisać - czy tu, czy na discordzie).

      Teraz czekają na wytyczne z niemiec - jak w PZPR czekał na wytyczne z Moskwy. A może Art pojechał na konsultacje (z Moskwy niektórzy już nie wracali ... tzn żywi nie wracali) - i dlatego tyle czasu nie odpowiada.

      6. Z tego co wczoraj było widać - małe przetasowania w Teamie, przynajmniej widać było, że coś się zadziało. Za mały jestem, aby wnikać czy wszystkie unbany słuszne, czy nie (tyle, że ta brakująca AM czy flota - LOL LOL LOL ) - ale znów - dlaczego ktoś z teamu nie założył tematu z opisem działan na najbliższe dni. Czy naprawdę jedynymi osobami aktywnymi są zwykli szeregowi GO (np @ciap czy @Adanio ) - a cała góra udaje, że ich nie ma? Czy to się nazywa tchórzostwo czy przywództwo? no proszę was ... skoro w takiej sytuacji kryzysowej nie stać was nawet na dwa posty do graczy z opisem co się dzieje i co robicie - to widocznie się nie nadajecie do tego.

      7. Mam dziwne wrażenie i piszę o tym od jakiegoś czasu - że prawdziwy burdel zacznie się za 3-4 miesiące, jak surka lewa zacznie wypływać.

      8. Bany niewiele dadzą bez śledzenia surki - a jest zbyt wiele sposobów na ukrycie i wypranie tej surki. Część znajdą, część nie - eko każdego uni i tak już zaorane i bez znaczenia. Jedyne co można to czekać i mieć wywalone - bo to jest koniec ogame w tej postaci, jaką znamy. Zacznie się jakies u-gamele czy inna podróba.

      9, Nie pozdrawiam GF, która nie potrafi zaplanować i przeprowadzić procesu wdrożenia.

      Koniec.
      Rentier
      TOP1 Wezn (po UF)
      TOP1 Oberon
    • dexPL napisał(a):

      justvroum napisał(a):

      @dexPL a kim ty jestes i co ty w ogole robisz, pajacu? jestes jak choragiewka, jak wieje tak sie zachowujesz byleby lać hejt na team i na opponentów na wezn gdzie sami farmicie LEWĄ SURĘ przez IDLAKÓW
      Ani 1 grosz lewej surki nie został przeze mnie wygenerowany. I tyle powiem. Jak czytasz tylko czubka - to czytaj dalej - on ma wiele fajnych teorii - tylko niewiele z nich ma pokrycie w faktach. Z mojej strony - jedyne co robiłem - to kupowałem flotę przez rynek, po cenach normalnych, bez buga. Plus jedno sprawdzenie rynku (nie ja dostałem zasoby) - gdzie poszedł bug - sprawdzone, przeliczone i zweryfikowane przez @Pax - więc myślę, że człowiek zaufany
      Kim jestem - nikim, graczem. Co stara się grać w miarę uczciwie :D


      Ale przez kolegów już został prawda ?
    • @ciap @team
      Co wy chcecie leczyc zekomo rynek ktory jest super i dziala prawidlowo.
      jak chcecie cokolwiek zmienic to ZAMKNIJCIE TE CHOLERSTWO .
      co w tym jest trudnego , przekarzcie niemca co sie dzieje i poproscie o wylaczenie tego
      "czegos" do czasu naprawy albo najlepiej do calkowitego wylaczenia (skoro sami
      takiej wladzy nie posiadacie).
      I to powinno byc zrobione juz w 1wszy dzien dzialania tego ryneczku.
      Ile graczy musi Wam to jeszcze napisac zebyscie zrozumieli.
      Napisze i ja duzymi literami zebyscie zobaczyli .

      Z A M K N A C R Y N E K.!

      leczyc sie nagle wam zachcialo , tu problem trzeba wyeliminowac u zrodla.
      Zrodłem zla i patologi jest rynek pytanie tylko dlaczego pozwalacie na to dalej
      a) jestescie tak glupi ze tego nie widzicie?
      b) macie na Nas graczy wywalone ?
      c) gowno mozecie i tak kaza wam wasi Panowie z deutjczlandu?

      moze sie wreszcie obudzcie ?
    • Okej, napiszę parę słów prawdy póki ze mnie ciśnienie zeszło...
      @dexPL piszesz o każdym i każdego chcesz rozliczać, szczekasz jak ten ratlerek, gdzie nie spojrze non stop musisz wtrącić swoje trzy grosze, nawet w głupim temacie z turniejem szachowym (na który zapraszam wszystkich grających ;P )... stary, zluzuj majty. W momencie którym stworzyliśmy konferencję na discordzie i chcieliśmy znaleźć rozwiązanie sytuacji, tudzież wymyślić sposób na obejście arta i skontaktowanie się bezpośrednio z GF jakoś nabrałeś wody z usta i wtedy taki wojownik byłeś...

      SAM PISAŁEM WIELE RZECZY
      No pisałem, każdy pisał, wiele ludzi było coraz bardziej rozgoryczonych sytuacją, która wydaje się nie do naprawienia... dzisiaj w nocy dostałem backup konta sprzed bana z jakimś tam śmiesznym ostrzeżeniem, że doznałem łaski jaśnie pana... i nawet nie wpienił mnie fakt, że czegoś nie ma, czegoś brakuje na koncie czy backup jest sprzed tygodnia jak właśnie to ostrzeżenie, że okazano mi łaskę... my jako gracze non stop toczymy pianę z ust oskarżając wszystkie znane nam osoby z teamu bez chwili refleksji - od tak, bo ktoś tam napisał to co, nie będę przecież gorszy, JOTPE na 100%, co nie dziamdziaki?
      Wszyscy lubimy/kochamy/nienawidzimy tej gry i nam jednak zależy zarówno na naszych kontach w które wrzuciliśmy niekiedy niemało czasu jak i na ludziach, którzy przede wszystkim tę grę tworzą.
      Można wiele naszym wolontariuszom zarzucić, to jest pewne, ale mogę się założyć, że przeżywają dokładnie to co my... tyle że nie mogą bo piastują jakieś tam śmieszne stanowisko z którego nic praktycznie nie mają (oprócz łechtania ego w niektórych przypadkach).

      Sam nie przebierałem w słowach, sam biłem pianę z ust i wyzywałem, obrażałem, śmiałem się z teamu... i wiecie co? Jest mi z tego powodu wstyd, bo jako społeczność gry, stając przed takim, a nie innym błędem nie powinniśmy się kłócić i wyzywać między sobą, kto co zrobił, kto czego nie zrobił - na to będzie czas później, a więcej niż pewnym jest że osoby, które nie stanęły na wysokości zadania zostaną z tego wszystkiego rozliczone. Mamy wybór, albo spalimy całą tę grę w pizdu rozsyłając lewe surowce z lewych kont do wszystkich na około żeby nikt się ich nie mógł w logach doszukać, albo zrobimy to co @Art powinien zrobić już dawno i zwiększymy świadomość ludzi w jaki sposób działa rynek... Każdy chcę z niego korzystać i nikt nie chce, aby ludzie na nim zarobili... no bo przecież poświęcają czas aby zdobyć te surowce - jasne, ale spójrzcie... w momencie którym ludzie świadomi błędu unikaliby korzystania z rynku logi "nieuczciwych" graczy byłyby jak na tacy, oraz miejsca w których znajdują się owe surowce.

      WĄTPIE, że znajdziemy złoty środek, który zadowoli wszystkich i i tak wszyscy będziemy wieszać psy na GF... no ale właśnie! na GF, a nie na Bogu ducha winnym ludziom, którzy z tą aktualizacją mieli wspólnego tyle co my.

      Mamy wybór dość jasny, jak już pisałem wyżej... albo palimy tę ruderę w pizdu albo poczekamy na rozwój sytuacji... jakieś ruchy niby są podejmowane, sam jestem rozgoryczony, zły, zdemotywowany... przez kilka ostatnich dni pisało do mnie - na oko - 15 osób, które pytały w jaki sposób klonować surkę i nie powiedziałem żadnej z nich, ba, źle rozumiejac @^KaMiKaZe18^ potraktowałem go jak każdego innego gracza pisząc, że chce klonować surkę na własny użytek, za co przepraszam, bo chciał zwyczajnie zwrócić uwagę góry na to, jak ogromny jest problem.

      Ciężko podejmować komukolwiek decyzje w takich posranych sytuacjach, wszyscy jesteśmy ludźmi więc proszę, weźcie parę głębszych oddechów zanim zaczniecie działać i klonować surkę, było śmiesznie, było żałośnie, teraz jest zwyczajnie przerażająco, pora się powstrzymać jeśli chcemy mieć w co jeszcze klikać przez kilka następnych lat o ile nie jest to zwyczajny cashout...

      @Art co do Ciebie przyjacielu... brak mi słów

      z fartem, trzymajcie się na tym ogejmie :E



      ze swojej strony chciałbym też przeprosić niektórych teamowców, którym nawciskałem, a często nie powinienem, mam nadzieję że chociaż odrobinę rozumiecie...


      *jest więcej niż pewnym bo dawno nie widziałem złego @Winter i @ale cios antynazista
      Zmęczony całym dniem w pracy? Masz dość baby nad uchem, która narzeka Ci na ogame? Zapraszamy do pizzeri mamma mia na dagmarkowy shocik!
      Strzel se dagmarkę!
    • @cichah2o wlasnie ja czekalem na 3 2 1 (art chyba obiecal taki przelicznik 13 grudnia ) bo tylko to unormuje jakos rynek, ale mimo to padlem ofiara autooferty 4h temu .. nie bede ci tlumaczyl ale to tylko kropla w bledach jakie sa

      @webber bez podsmiechujek bo ta syt byla smieszna jeszcze do sylwestra, a czasu na ogarnianie teamu nawet tyle w handlowa niedziele v 1 nie poswiecilem (nie sam oczywiscie jest nas wielu)
      padaka nie ogame ../...
      top1 wydobycia świata
      graczu z Quantum kupie tanio deu

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ale cios antynazista ().

    • @Art napisal ze przelicznik bedzie staly na poziomie 2.5;1.5;1
      nie wierze ze nas oklamal lub celowo w blad wprowadzil , przeciez widzicie ze robi co moze
      i lapie nieuczciwych graczy nawet w niedziele w sama noc.
      Tylko jak sie to ma do rzeczywistosci? A juz rozumiem inna rzeczywistosc .
      tylko ja niewiem w ktorej sie znajduje czy w tej gdzie ciap lubi rynek czy gdzie go rzekomo nie lubi? .
      Taki troche matrix jak na gifie wyzej
    • tylko czy to obowiazuje u nas?
      dlaczego by mialo?
      oni maja inne zasady niz my .
      co bylo widac na przypadku bugusingu (6sek) jakis czas temu
      lepsze pytanie jest takie dlaczego Ga z eng ogame potrafi odpisywac i jakies info podaje
      a nasz nie?
      poprawka:
      czy ktokolwiek z Was dostal informacje ze zostaly zmienione u nas zasady gry?
      z takich graczy np ktorzy nie sledza kazdego watku , ja osobiscie nie wiedzialbym ze cokolwiek tam zostalo dopisane , a jak sie okazuje zostalo.